ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Вчені винайшли гель, здатний захистити кров та печінку від алкоголю

15.05.2024 — Внешность и здоровье
Вчені винайшли гель, здатний захистити кров та печінку від алкоголю

Якщо вам подобається періодично випивати з друзями, а от напиватися ви не хочете, то винайдений швейцарськими вченими гель міг би стати справжнім порятунком. Цей засіб запобігає потраплянню алкоголю в кров та пошкодженню печінки. Щоправда, протестовано воно поки що лише на мишах.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зазвичай алкоголь потрапляє у кровотік через слизові оболонки, що вистилають стінки шлунка та кишечника. Потрапляючи в печінку, алкоголь перетворюється спочатку на токсичний ацетальдегід, а потім на відносно нешкідливу оцтову кислоту.

Ацетальдегід може завдавати шкоди як печінці, і іншим органам. А якщо за короткий час вживати багато алкоголю, печінка може не встигнути переробити токсичну сполуку в оцтову кислоту, і це призводить до інтоксикації.

Ось тут і стане в нагоді експериментальний гель, придуманий швейцарськими дослідниками. Він складається з глюкози, наночастинок золота та протеїнових нановолокон, покритих атомами заліза.

Його можна приймати до, під час або одразу після вживання алкоголю. Сам гель залишається у шлунково-кишковому тракті досить довго, щоб виконати свою роботу.

У шлунку запускається хімічна реакція з утворенням перекису водню, який ініціює ферментативні процеси. І будь-який спирт, який вступає в контакт з сполуками, що виходять, перетворюється безпосередньо на оцтову кислоту. Алкоголь навіть не встигає потрапити в кров та печінку.

У ході випробувань на мишах тваринам вводилася доза алкоголю, та був їм давали гель. Протягом 30 хвилин рівень алкоголю в крові мишей падав на 40 відсотків порівняно з контрольною групою, а за п'ять годин цей показник покращився ще на 56 відсотків.

Також у їхньому організмі виявлялося значно менше ацетальдегіду, а печінка відчувала значно менший стрес.

Тепер творці гелю планують випробувати його на людях. Вони наголошують, що повністю убезпечити печінку від наслідків вживання алкоголю може лише повна відмова від нього.

Але гель у разі виходу на ринок може стати порятунком для тих, хто відмовитись від спиртного не готовий.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #здоровье#алкоголь#мужчина#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 7 ознак того, що ти надто критичний до себе Секс 0 Ученые: какое порно возбуждает быстрее всего (!) В курсе 0 Финальный трейлер "Аквамена" Вокруг света 0 В Огайо построили офис для людей с собаками Секс 0 Як задовольнити жінку в ліжку Секс 0 #говоритмужчина: как довести девyшкy до оpгазма MC Like 0 Кейт Аптон для Sports Illustrated 2018 Карьера 0 20 признаков того, что у тебя сухое чувство юмора Карьера 0 Як уникнути психології бідняка: 4 лайфхаки Гаджеты 0 Microsoft выпустил мини-холодильники Xbox Series X Секс 0 6 самых опасных видов секса с точки зрения медицинской статистики В курсе 0 Режиссер сериала «Игра в кальмара» подтвердил второй сезон Карьера 0 Вакансия дня: Netflix ищут смотрителя сериалов Юмор 0 Что делать, если ты не нравишься родителям девушки, с которой у тебя все… Внешность и здоровье 0 Ученые: качки умнее тех, кто не занимается спортом Психология отношений 0 7 популярных мифов о том, какими должны быть идеальные отношения Психология отношений 0 Как победить рутину в отношениях (и не разрушить их) В курсе 0 Аль Пачино возглавляет киллеров в сериале "Охотники" Юмор 0 10 правил совместного проживания с женщиной Юмор 0 3 иллюзии, из-за которых мужчины остаются в одиночестве
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.