Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

15 - це мало? Якої довжини має бути пеніс

15.02.2023 — Секс
15 - це мало? Якої довжини має бути пеніс

Спойлер: він тобі нічого не винен. А якщо серйозно, то довжина середнього члена і та, що подобається дівчатам — зовсім не однакові величини.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Досліджень, присвячених розмірам чоловічої гідності, було проведено чимало, проте більшість із них базувалися на опитуванні самих респондентів. А ті напевно ні-ні та накидали собі пару сантиметрів зверху, щоб потішити своє его.

Тож першим об'єктивним дослідженням пропонуємо вважати те, що провели Девід Віле та його колеги з кількох медичних інститутів Лондона. Вони узагальнили інформацію 15,5 тисяч добровольців з усього світу, яким виміряли пеніси лікарі.

У статті у виданні British Journal of Urology International повідомляється, що у спокійному стані член у середньому дорівнює 9,16 см, а в ерегованому – 13,12 см.

При цьому відхилення від середнього розміру бувають часто, але лише у п'яти з сотні чоловіків пеніс більше 16 см або не досягає 10.


Дівчатам треба більше

Про середньостатистичний розмір все зрозуміло, а що щодо жіночих уподобань? У цьому питанні розбиралися вчені Каліфорнійського університету, які запитали 75 гетеросексуальних жінок віком від 18 до 35 років, яким має бути ідеальний пеніс.

Щоб не бути голослівними, дівчата повідомляли свою думку, вивчивши 33 тривимірні моделі статевих членів. Їхні респондентки розставили в тому порядку, який їх найбільше влаштовував. У підсумку верхній рядок рейтингу зайняв агрегат в 16,4 см - проте його жінки назвали добрим для сексу на один раз. Для довгих стосунків дівчата віддали перевагу 15 см.

Вчені пояснили, чим зумовлений такий вибір. Справа в тому, що глибина жіночої піхви в середньому становить 8-10 см. Під час збудження залежно від його сили додати можна від 5 до 10 см (зазвичай близько 7см).

Саме тому, якщо йдеться про секс на одну ніч, дівчина готова терпіти невеликий дискомфорт через значний розмір — усі прикрашають яскраві емоції та новизна. Однак коли починаються стосунки, секс відбувається частіше, і в цьому випадку важливіша зручність.

Отже, зводимо цифри: чоловіків із 16-сантиментровими пенісами, які так заводять шукачок пригод на одну ніч, зовсім не так уже й багато — на сотню хлопців припадає лише п'ятірка щасливчиків. Набагато реальніше знайти господаря 15-сантиметрового члена.

Однак, судячи з досліджень, їх теж значно менше, ніж власників 13-сантиметрових. Тож їм явно доведеться попрацювати, щоб задовольнити свою партнерку — і, як то кажуть, не єдиним членом.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Дэниелу Крейгу не дают нормально отдохнуть в первом трейлере "Не время умирать" Карьера 0 Как синдром хорошего парня вредит твоей жизни В курсе 0 The Pussycat Dolls воссоединились В курсе 0 Хью Грант в трейлере "Очень английского скандала" Карьера 0 Радость общения: 15 коммуникационных ошибок, которые вы допускаете Психология отношений 0 Она изучает тебя: 10 основных правил женского тестирования Секс 0 Що заводить її найбільше: топ-3 жіночих фантазій Карьера 0 7 раздражающих двойных стандартов, которые плотно засели в нашем обществе Карьера 0 Как убить в себе колхозника В курсе 0 Галь Гадот возвращает нас в 80-е в трейлере "Чудо-женщины: 1984" Вокруг света 0 За крабами и абалоном: куда поехать тем, кто любит морепродукты Психология отношений 0 Ментальні проблеми, які руйнують твої стосунки Карьера 0 9 признаков того, что ты не готов увеличивать свой доход Карьера 0 10 страхів, які заважають тобі стати самодостатнім Психология отношений 0 Наука об изменах: 8 фактов, которые тебя удивят Юмор 0 О чем не стоит говорить с девушкой в баре В курсе 0 Вышел второй трейлер боевика "Форсаж 9" Карьера 0 8 признаков того, что тебе пора серьезно задуматься о своем будущем В курсе 0 Трейлер фильма «Рука Бога» от Паола Соррентино Карьера 0 9 ситуаций, в которых ты себя переоцениваешь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.