Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 чеснот людини, яка знає свої слабкі сторони

12.05.2023 — Карьера
8 чеснот людини, яка знає свої слабкі сторони

Зазвичай люди зосереджуються на своїх сильних сторонах і витрачають величезну кількість часу та сил, щоб максимально їх розвинути.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак це не призводить до бажаних результатів. Боячись зіткнутися віч-на-віч з усвідомленням, що він неідеальний, людина уникає опрацювання своїх недоліків, заперечує їх, боїться критики, агресивно реагує на думку оточуючих і так далі.

Адже без цього неможливо запустити процес особистісного зростання. Якщо ти хочеш рости та розвиватися, тобі необхідно навчитися об'єктивно оцінювати себе та свої сили.

Ми перерахували кілька переваг людини, яка знає свої слабкі сторони.

 

Його набагато важче зачепити

Важко зачепити людину, яка сама чудово знає про свої недоліки і приймає той факт, що вона неідеальна.

Зазвичай їдкі коментарі та критика з боку оточуючих болісно сприймаються тими, хто намагається створити собі досконалий образ, показати лише свої сильні сторони.

Кожне невтішне слово на адресу такої людини сприйматиметься як напад, отже, вона реагуватиме агресивно. Причому навіть тоді, коли співрозмовник намагався бути максимально чемним і не акцентував увагу на його недоліках.

Загалом, якщо ти знаєш, що у певних областях ти несильний, вважай, що це твоя гідність. Адже ти можеш реагувати на критику спокійно, без зайвих емоцій та подальших загонів.

Швидше, навпаки, ти прислухатимешся до коментарів оточуючих і робитиме для себе висновок, як найкраще виправити ситуацію.

 

Він наголошує на опрацюванні тих якостей, які йому важливі

Коли людина точно розуміє, в чому вона хороша, а в чому їй варто попрактикуватися, вона може правильно розподілити свої час і сили.

Це допоможе пропрацювати саме ті якості чи навички, які перебувають у пріоритеті, а не розпорошуватися на все поспіль. Це важливо, тому що, розвиваючи свої сильні сторони, ти не сприяєш загальному прогресу.

По суті ти продовжуєш залишатися на тому ж рівні доти, доки не почнеш приділяти увагу опрацюванню своїх недоліків, розвитку в тих сферах, які даються тобі найскладніше.

Тож якщо саморозвиток не приносить тобі очікуваних результатів, задумайся передусім про те, на чому саме ти концентруєшся. Намагайся зробити процес розвитку багатоплановим та рівномірним, щоб продовжувати рухатися вперед.

 

Він не вимагає від людей відповідати ідеалам

Людина, яка розуміє, що вона неідеальна, не вимагає досконалості і від оточуючих її людей.

Він приймає їх такими, якими вони є, а якщо в нього на шляху зустрічається хтось, з ким спілкування складається з натяжкою – просто залишає співрозмовника у спокої, рухаючись далі поодинці.

Причому людина, яка знає про свої недоліки, не робить із цього трагедію. Він терпимий до особливостей характеру, мислення та поведінки інших людей.

 

Він об'єктивно оцінює свої сили

Якщо ти вважаєш, що ти ідеальний і тобі під силу абсолютно все, швидше за все, попереду на тебе чекає чимало розчарувань.

Не існує жодної людини, яка була б хороша у всьому: з ходу засвоювала всю нову інформацію, безпомилково виконувала поставлені перед нею завдання, встигала все, що запланувала, і так далі.

Тих, хто це усвідомлює, від більшості людей відрізняє одна позитивна риса: об'єктивність оцінки себе і своїх сил.

 

Він не займається самообманом

Людина, яка знає всі свої слабкі сторони, не намагається обманювати себе та оточуючих. Він приймає реальність такою, якою вона є, визнаючи той факт, що йому потрібно працювати над собою.

Це дозволяє йому економити величезну кількість часу, сил та інших ресурсів, які найчастіше витрачають на підтримку зовнішнього ідеального образу.

З їх допомогою він росте як особистість, вивчаючи нову інформацію та прокачуючи свої навички. Комусь може здатися, що в самообмані немає нічого поганого.

Але не варто недооцінювати цей процес: вселяючи собі думки, що не відповідають дійсному стану речей, людина ризикує втратити зв'язок з реальністю і почати жити в уявному світі.

Зрозуміло, це сильно позначиться на його загальному добробуті, взаємодії з іншими людьми, умінні вирішувати проблеми тощо.

 

Він не намагається виправити в собі те, що його влаштовує

Особливо важливо розуміти і приймати себе будь-ким, щоб не намагатися виправляти те, що не подобається оточуючим, але цілком влаштовує саму людину.

Часто, соромлячись своїх недоліків і слабкостей, люди намагаються або позбутися їх, або приховати їх від очей сторонніх. Насправді кожна людина має свої слабкі сторони незалежно від наявності зовнішніх атрибутів успіху.

Різниця лише в тому, що хтось приймає цей факт і живе далі, не парячись про думку оточуючих, а хтось надто переймається тим, що про нього подумають.

 

Він вибудовує чесні стосунки з оточуючими

Такій людині немає жодного сенсу брехати оточуючим під час знайомства.

Швидше за все, він сам розповість не лише про свої сильні сторони, а й про недоліки, надавши співрозмовнику можливість самостійно вирішити, чи зацікавлений він у спілкуванні чи ні.

Така чесність можлива лише в тому випадку, якщо ти дійсно приймаєш себе у всіх своїх проявах і не відчуваєш сорому чи сором'язливості за те, хто ти є насправді.

 

Він не бере на себе більше, ніж зможе виконати

Звалити на себе занадто багато завдань – це риса тих людей, які відчайдушно прагнуть довести, що вони найкращі.

Вони повинні змусити оточуючих повірити, що їм зовсім не складно справлятися з величезним обсягом роботи, і вдати, що це виходить у них без зайвих зусиль.

Людина, яка чудово розуміє, що не може бути однаково гарна завжди і в усьому, а також має обмежений запас часу та сил, не набиратиме багато завдань. Він, швидше, обмежиться тими, відмовитися від виконання яких неможливо.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Первый трейлер "Соло: Звездные войны. Истории" Карьера 0 10 жутких рабочих мест, где ты не захотел бы работать ни за какие деньги Звезды 1 Фото дня: Дженнифер Лопес полностью обнажилась для обложки сингла В курсе 0 Том Холланд у трейлері серіалу «Переповнена кімната» Психология отношений 0 9 качеств, которые женщины мечтают видеть в своем мужчине Секс 0 Учёные выяснили самые популярные ролевые игры для секса Секс 0 Що таке шибарі і чи варто в це вплутуватися Звезды 0 Обнаженные топ-модели на обложках журнала Love В курсе 0 Loewe выпустят свечи с запахом марихуаны Секс 0 8 признаков подавленной сексуальности Внешность и здоровье 0 Supreme и Levi's выпустили совместную коллекцию Психология отношений 0 Раки-отшельники нашего времени, или как холостяки выбирают себе жен Внешность и здоровье 0 9 продуктов, укрепляющих мужское здоровье В курсе 0 В Испании придумали чай со вкусами разных вариантов апокалипсиса Юмор 0 9 глупейших поступков, которые выдают твою влюбленность Вокруг света 0 Wildlife Photographer of the Year 2020: лучшие фотографы дикой природы Юмор 0 Ученые: почему помогать по дому вредно для мужчин? Карьера 0 Я стал начальником: как общаться с бывшими коллегами, которые теперь в… Автомобили 0 Ученые: поешь за рулем? Значит, ты - хороший водитель Юмор 0 23 причины, по которым женщина может вдруг заняться сексом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.