Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 ознак, які показують, що дівчина хоче тебе

24.10.2023 — Юмор
7 ознак, які показують, що дівчина хоче тебе

Чоловік, зацікавлений у стосунках з дівчиною, хоче бути впевненим у тому, що вона теж вважає його привабливим. Це можна зрозуміти по тому, як дівчина поводиться в товаристві співрозмовника і на які теми вважає за краще розмовляти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Нижче розповідаємо, які ознаки демонструють, що жінка не просто зацікавлена у спілкуванні, а розглядає чоловіка як потенційного сексуального партнера.

 

Вона підкреслює свою сексуальність

Жінки можуть носити одяг, що облягає і сексуальний, не замислюючись про те, як до цього ставляться інші люди. Тому вважати, що кожна дівчина в короткій сукні прагне твоєї уваги, не варто.

Про це можна говорити лише у випадку, якщо твоя подруга, для якої зазвичай характерний консервативний стиль одягу, раптово змінила свої звички.

Похвали дівчину за вибір одягу і скажи, що вражений, якщо ти теж збуджений і хочеш зблизитись з нею. Мовчання призведе до того, що вона вирішить, ніби не цікава тобі, чи ти вважаєш її недостатньо привабливою.

 

Дівчина відкрито фліртує

У суспільстві існує думка, що найчастіше фліртують чоловіки. Однак дівчата, яким цікава увага певного чоловіка, теж можуть виявити до нього інтерес.

Особливо якщо вони впевнені у собі та налаштовані весело провести час. Якщо дівчина, яка тобі цікава, фліртує під час розмови, підтримай її.

Постарайся не бентежитись і підіграй їй, якщо хочеш, щоб вона зрозуміла, що ти зацікавлений у тому, щоб ваше знайомство продовжилося в більш інтимній обстановці.

 

Вона заводить розмову про секс

Якщо дівчина збуджена і розглядає тебе як партнера, вона може завести розмову про секс. Наприклад, озвучити двозначний жарт або розповісти про фільм, у якому багато сексуальних сцен.

Зробивши це, вона чекатиме реакції у відповідь, щоб зрозуміти, чи зацікавлений ти в тому ж, у чому і вона.

Намагайся взяти себе в руки, якщо хочеш, щоб ваші стосунки перейшли на новий рівень. Пам'ятай, що успіх багато в чому залежить від того, наскільки делікатним ти здаєшся жінці.

 

Вона шукає можливість усамітнитися

Цілком природно, що дівчині захочеться повністю заволодіти твоєю увагою, якщо вона розглядає тебе як сексуальний партнер.

Тому, якщо твоя знайома постійно шукає привід залишитися наодинці і пропонує відійти убік, коли ви перебуваєте в галасливій компанії, значить, вона дійсно зацікавлена в тобі.

Коли ти маєш справу з розкутою жінкою, вона може прямо сказати про те, що хоче продовжити вечір у тебе в квартирі, або запросити до себе в гості.

Погоджуйся, якщо розумієш, що дійсно хочеш цього і заздалегідь подбав про засоби контрацепції та особисту гігієну.

 

Вона використовує певні жести

Про те, що дівчина збуджена, можна зрозуміти не лише за її словами, а й за жестами. Мова тіла — це те, що може багато розповісти про людину та її наміри.

Так, про те, що жінка готова до інтимної близькості, можуть говорити ці жести:

— вона часто поправляє прикраси та волосся;

— вона оголює шию і торкається її пальцями;

— вона смикає одяг або торкається країв предметів, наприклад, келиха або телефону;

— вона часто змінює позу і намагається сісти так, щоб виглядати привабливіше.

 

Дівчина шукає привід торкнутися тебе

Більшість людей, коли зацікавлені кимось, намагаються знизити з людиною фізичну дистанцію. Особливо якщо йдеться про стосунки, які передбачають можливість сексуального зв'язку.

Тому, якщо дівчина всіляко намагається наблизитися до тебе і шукає привід торкнутися тіла чи обличчя, можливо, вона справді збуджена.

Щоб зрозуміти, чи не здалося тобі, спробуй виявити подібний інтерес до неї. Якщо дівчина не відсахнеться і не попросить тебе зберігати дистанцію, значить, ви думаєте про одне і те ж.

 

Її погляд зосереджений на тобі

Про те, що дівчина збуджена, говорить і її погляд, зациклений тобі. Якщо ти приваблюєш жінку, вона захоче візуально вивчити твоє тіло, щоб ближче познайомитися з ним.

Тому якщо помітиш, що дівчина заглядається на твої руки, шию чи плечі, то вона знаходить тебе привабливим.

Щоб швидше перейти до наступного етапу стосунків, ти можеш прямо сказати супутниці про те, що відчуваєш, як між вами наростає сексуальна напруга.

Якщо дівчина дійсно зацікавлена в тому, щоб зблизитись з тобою, ти зрозумієш це з її реакції.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Виявляється, чоловіки обирають партнерку на ім'я! В курсе 0 Юэн Макгрегор в тизере продолжения "Сияния" по Стивену Кингу Психология отношений 0 9 признаков того, что ты ещё не готов жениться Секс 0 Секс утрьох та підглядання: 7 найпопулярніших жіночих сексуальних фантазій Карьера 0 12 примеров самообмана, который портит качество твоей жизни Вокруг света 0 11 городов, в которых можно жить за копейки Карьера 0 5 положительных качеств, которые могут испортить жизнь Психология отношений 0 7 проблем в отношениях, ответственность за которые придётся взять на себя Секс 0 Антирейтинг: что женщины больше всего не любят в сексе В курсе 0 Чарли Ханнэм в трейлере "Страны джунглей" MC Like 0 Oceanus в партнерстве с Playboy выпустил коллекцию купальников Секс 0 Как заниматься сексом в автомобиле В курсе 0 Джейсон Стейтем и Хью Грант на первых кадрах нового фильма Гая Ричи Юмор 0 Как позвать девушку на чашечку кофе так, чтобы она тебе не поверила Психология отношений 0 Про стосунки молодих чоловіків до старших жінок Психология отношений 0 Дружба между мужчиной и женщиной: 7 признаков самообмана со стороны мужчины В курсе 0 10 самых сексуальных видеоклипов по версии Rolling Stone Секс 0 Секс и фэйлы Карьера 0 11 неожиданных способов казаться умнее в электронной переписке Секс 1 10 секс-годовщин, которые должны быть у каждой пары
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.