Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Головна помилка при надяганні презервативу

16.10.2023 — Юмор
Головна помилка при надяганні презервативу

Презерватив - один із найбільших винаходів людства. Мабуть, навіть значніше, ніж колесо. Адже займатися безпечним сексом без колеса можна, а без презервативу – ні.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але геніальний винахід сам собою не працює, потрібно ще навчитися ним користуватися. Тому що одна помилка під час використання презервативу, а то й усі 10 помилок можуть капітально зіпсувати тобі життя.

Звичайно, коли дитина виросте, ти розповідатимеш їй, як ви були щасливі, коли дізналися про її існування, але сам пам'ятатимеш, як намагався купити квитки на лоукостер в Аргентину.

Та й ЗПСШ не дрімають, їм тільки дай найменшу нагоду, як вони відразу займуть тобі місце в черзі в шкірно-венерологічному диспансері.

Тому користуватися презервативом потрібно з толком, з розстановкою. Тим більше, що лікарі буквально щойно встановили найголовнішу помилку при надіванні презервативу, через яку трапляються проблеми. І ця помилка у більшості однакова.

Команда дослідників з Університету Кентуккі, Індіанського університету та Дитячого госпіталю Бостона проаналізувала опитувальники 512 осіб. Середній вік опитаних – 29 років. Опитувальники стосувалися сексуального життя респондентів і вони зобов'язалися заповнювати їх щодня протягом півроку.

Результати дослідження були опубліковані в медичному виданні «Інфекції, що передаються статевим шляхом» (готові сперечатися, страшне чтиво).

Серед безлічі питань було одне, яке найбільше зацікавило вчених, точніше, зацікавило відповідь на нього. «Чи був у вас час не поспішаючи надіти презерватив?» Виявилося, простежується пряма кореляція між відповіддю «ні» та подальшою трагічною долею презервативу: він або рвався, або зісковзував.

Тобто найголовніша помилка, яку ти можеш зробити, одягаючи презерватив, — поспіх. Так-так, ми розуміємо, пристрасті вирують, сусіди заздрісно стукають у стінку — не час ставити процес на паузу. І все таки.

Якщо дівчина ставиться до свого майбутнього так само серйозно, як ви до свого, вона зачекає.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Как стать лучшим любовником в ее жизни (сказав всего одну фразу) Психология отношений 0 9 главных страхов, которые мешают тебе строить нормальные отношения Внешность и здоровье 0 Википедия начала выпускать одежду Юмор 0 3 иллюзии, из-за которых мужчины остаются в одиночестве Психология отношений 0 9 причин, чому твоя дівчина постійно тебе критикує Секс 0 Що таке шибарі і чи варто в це вплутуватися В курсе 0 Lego анонсировала выпуск самого большого набора в своей истории Звезды 0 Рианна снялась топлес для рекламы своего бельевого бренда Звезды 0 Кортни Кардашьян и Трэвис Баркер эротично едят в новой рекламной кампании Звезды 0 Алессандра Амброзио для августовского GQ MC Like 0 Обнаженная Сара Сампайо в откровенной съемке Психология отношений 0 Что говорит о тебе выбор алкоголя на первом свидании Звезды 0 Солистка Little Big на обложке MAXIM Секс 0 20 вещей, которые могут пригодиться тебе в постели Юмор 0 Как вести себя с девушкой, если ты неказист Внешность и здоровье 0 Ученые: мужчины, которые любят пиво, лучше размножаются! Секс 0 Сексологи обнаружили новый тип женского оргазма. Причем от неожиданной причины Секс 0 #говоритмужчина: улыбка Будды Звезды 0 Наомі Кемпбелл, Жизель Бундхен та Емілі Ратаковські знялися у кампейні… Юмор 0 #говоритженщина: самые раздражающие привычки мужчин
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.