Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 причин, чому хлопці, які часто змінюють дівчат, не варті твоєї заздрості

24.01.2023 — Юмор
6 причин, чому хлопці, які часто змінюють дівчат, не варті твоєї заздрості

Є хлопці, які ставляться до жінок у першу чергу як до сексуальних об'єктів. Вони шукають і, що цікаво, знаходять задоволення без зобов'язань.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це сучасні Казанови, які постійно змінюють дівчат і здаються багатьом чоловікам кимось на кшталт суперменів у плані спокушання. Вони виглядають як особи, які насолоджуються життям на повне, і за це їм заздрять.

Але поспішаємо тебе застерегти: хлопці, які часто змінюють дівчат, не варті твоєї заздрості, тому є безліч причин, пов'язаних зі своєрідною професійною деформацією спокусника.

 

Вони вигорають

Відносини, які починаються з симпатії чи навіть кохання, — це прекрасне явище, яке захоплює обох партнерів, спричиняє бурю емоцій.

Для більшості людей зустріч нового партнера - це рідкісне явище, і багато хто живе все життя, змінивши пару-трійку дівчат до моменту, коли знаходять ту саму, з ким можна хоч на край світу.

Хлопець, який часто змінює дівчат, досить швидко вигоряє внаслідок емоційного навантаження, спричиненого постійною драмою та підвішеним станом.

Незважаючи на уявну різноманітність, стосунки надокучають таким особам швидше, ніж тим людям, які пов'язані з одним партнером.

 

Вони постійно впадають у негативне мислення, помиляючись у своїх висновках

Кажуть, що протилежності притягуються, і це справді так. Але якщо ти цілеспрямовано шукаєш лише секс без зобов'язань і часто змінюєш дівчат, будь готовий до того, що у тебе сформується певний спосіб мислення.

Справа в тому, що на таких хлопців здебільшого реагують у позитивному ключі легковажні, не обтяжені інтелектом дівчини.

Повертаючись у такому середовищі, хлопець, який з боку виглядає насолоджуваною жіночою увагою на повну, насправді перебуває в глибокій депресії від змішування цинізму, женоненависництва та спроб знайти діамант у величезній діжці з сам знаєш чим.

Однак у нього не вийде через те, що у мозку вже є установка на певний типаж для отримання легкого та швидкого задоволення. Так хлопці, які часто змінюють дівчат, і потрапляють у пастку власного мислення.

 

Вони заручники свого образу

Створюючи образ такого сучасного Казанови, хлопці, які часто змінюють дівчат, потрапляють у чергову пастку, пов'язану з їхнім статусом у суспільстві.

Інші чоловіки очікують від них певних дій з позиції ставлення учня до вчителя або чогось небезпечного на зразок спроб відвести у них жінку.

Дівчата, що оточують такого хлопця, вже будуть в курсі його пригод та хитрощів і намагатимуться відсторонитися від такого потенційно небезпечного об'єкта.

У будь-якому разі хлопець, який вибрав подібний шлях, викликає яскраві емоції, і він постійно змушений слідувати своєму образу.

Більше того, такі хлопці стають залежними не стільки від спроб зваблення та сексу, скільки від почуття відмінності від оточуючих чоловіків, своєрідної елітарності.

 

Вони заздрять тим, у кого виходить створити міцні відносини

Багато хто захоче посперечатися з цим твердженням, вважаючи, що так ми даємо своєрідне знеболювальне від заздрощів до тих, у кого виходить легко завоювати увагу протилежної статі.

Але правда в тому, що хлопці, які часто змінюють дівчат, намагаються знайти ту саму, не усвідомлюючи цього.

Однак, як ми вже сказали вище, вони потрапляють у логічну пастку, віддаючи перевагу певному типажу дівчат, як правило, не схильний до довгострокових відносин.

Іншими словами, два несерйозні в плані відносин людини знаходять один одного і отримують те, що хочуть прямо зараз, але не думають про майбутнє.

Поступово такі хлопці просочуються дедалі більше заздрістю до класичних сім'янин, і вони утворюється порожнеча у душі.

Заздрість переростає в злість, яку вони вгамовують звичним способом — випадковими зв'язками.

 

Вони втрачають багато часу і сил на марне заняття

Секс - приємне і корисне для організму заняття, якщо він захищений, зрозуміло. Те саме можна сказати і про соціальну взаємодію з різними дівчатами, які прокачують харизму і навичку спілкування.

Однак інтереси хлопця, який часто змінює дівчат, здебільшого пов'язані саме із взаємодією з жінками в плані зваблення.

Поки самотні люди чи сім'янини використовують вільний час для різноманітних захоплень, ті хлопці, які звикли до короткочасних зв'язків, витрачають сили на нові знайомства.

Це схоже на залежність від заборонених речовин, коли головне знайти нову дозу, а решта неважливо.

Всі ці листування, організації побачень, спроби спокуси, а потім і ухилення від колишніх дівчат — усе це стомлює і забирає сили та час, які можна було витратити на саморозвиток.

 

Вони втрачають повагу суспільства

Спочатку популярність чоловіка в жінок викликає в інших чоловіків заздрість і ставлення як учня до вчителя.

Як він це робить? Чи може він навчити мене такому, щоб і я міг зваблювати жінок? Але потім це ставлення змінюється з приходом знань та досвіду.

Виявляється, що секс хоч і добрий, але не настільки, щоб на ньому зациклюватися, а стосунки краще будувати на підставі особистості, а не гарячих форм, хоч це, безумовно, важливий чинник.

Поступово чоловік, який часто змінює дівчат, з прикладу для хлопців, що оточують його, перетворюється на об'єкт для жартів і навіть глузувань.

Багато хто відчуває до таких особистостей жалість і навіть огиду, вважаючи їх індивідами, які розкладають суспільство.

Більше того, до таких чоловіків ставляться з підозрою, адже для них, як правило, не існує моралі, і хто знає, може один із них спробує окрутити чиюсь дівчину чи дружину.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Не будь мужиком: 8 поучительных историй для мужчин Секс 0 Фраза, которую должен сказать мужчина, дабы женщина никогда не просила денег Внешность и здоровье 0 9 советов, как заставить себя пойти в спортзал Юмор 0 11 самых опрометчивых решений в стриптиз клубе Автомобили 0 Объявлены самые "мужские" автомобили Психология отношений 0 Как стать лучшим любовником в ее жизни (сказав всего одну фразу) В курсе 0 Успех Нанта в Лиге Чемпионов сезона 1995/1996 Внешность и здоровье 0 Ох уж этот непревзойдённый запах власти! Психология отношений 0 Как выглядит личная жизнь 43-летнего мужчины, которого бросила жена В курсе 0 Роберт Паттинсон в трейлере нового фильма Кристофера Нолана "Довод" Карьера 0 20 вещей, которые каждый мужчина должен научиться делать до 30 лет Секс 0 Главные ошибки при оральном сексе В курсе 0 Роберт Паттинсон и Зои Кравиц в мрачном трейлере нового "Бэтмена" Карьера 0 10 тем для разговора, которые лишают тебя энергии Звезды 0 Кайли Дженнер показала формы в соблазнительной фотосессии S Moda Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить Психология отношений 0 Как не разрушить свой брак В курсе 0 Издатель журнала Playboy сообщил об остановке выпуска бумажной версии Карьера 0 8 заблуждений, которые ты усвоил из детства, и как от них избавиться Гаджеты 0 Samsung выпустит смартфон с рекордным объемом памяти
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.