Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 причин переглянути свої пріоритети прямо зараз

16.02.2023 — Карьера
9 причин переглянути свої пріоритети прямо зараз

Не приділяючи належної уваги актуальності своїх пріоритетів, ти можеш витратити занадто багато часу та сил на досягнення мети, яка вже не відповідає твоїм потребам та бажанням. Такі витрати ресурсів – це недозволена розкіш, адже всі вони вичерпні.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Чим довше ти будеш йти в невірному напрямку, тим складніше тобі буде схаменутися, взяти себе в руки і змінити курс.

Хочеш збільшити свої шанси на щасливе сьогодення та майбутнє – тоді варто проаналізувати, чи актуальні досі розставлені тобою пріоритети.

Ось кілька причин, чому ти маєш зробити це прямо зараз.

 

Твої пріоритети можуть швидко застаріти

Щохвилини ти навчаєшся чогось нового, набуваєш життєвого досвіду, який розширює твою картину світу і трансформує твої погляди та орієнтири. Тому не дивно, що твої пріоритети постійно змінюватимуться.

Так, якимось із них ти можеш дотримуватися аж до глибокої старості, але в іншому ти зміщуватимеш свою позицію з багатьох питань, переглядаючи актуальність поставлених перед собою цілей.

І це зовсім не свідчення того, що ти невпевнений у собі, непостійний чи не маєш власної думки. Ти накопичуєш знання, ростеш і визнаєш, що в минулому чимось помилявся.

Вміння визнавати свої помилки та брати на себе відповідальність за їх вирішення – якраз і є ознакою самодостатності та розвиненого інтелекту.

 

Ти маєш у запасі занадто мало часу, щоб витрачати його на безглузді речі

Ти не можеш дозволити собі ігнорувати сигнали, що вказують на те, що твої пріоритети давно застаріли. Ти не знаєш, скільки часу маєш.

Життя не вічне, і теоретично будь-якої миті ти можеш серйозно захворіти, потрапити в нещасний випадок або просто померти. Тому тобі необхідно використовувати час, що є в твоєму розпорядженні, по максимуму.

Намагайся якнайчастіше аналізувати, чи відповідають цілі, до досягнення яких ти прагнеш, твоїм потребам та бажанням, чи ні. Це врятує тебе від безглуздих дій, а отже, від марнотратства свого найціннішого ресурсу.

 

З істинного курсу тебе можуть збивати оточуючі

Навіть якщо ти впевнений у собі та правильності своїх дій, ніхто не гарантує того, що ти б'єшся над досягненням власних цілей.

Часто пріоритети, які ти розставляєш у житті, можуть бути засновані не на твоїх потребах та бажаннях, а на вимогах та очікуваннях оточуючих.

Причому в більшості випадків це не так очевидно, і ти починаєш сприймати чужі пріоритети як свої власні.

Для того, щоб не дозволяти іншим людям збивати тебе зі справжнього шляху, тобі необхідно якнайчастіше здійснювати переоцінку цінностей.

 

Ти часто почав відчувати невдоволення

Однією з очевидних ознак того, що ти неправильно розставив пріоритети, є часте відчуття невдоволення життям.

Поки ти рухаєшся у вірному напрямку, це почуття виникатиме вкрай рідко, здебільшого в моменти помилок та невдач.

Але якщо причиною твого невдоволення стануть застарілі пріоритети, яким ти досі дотримуєшся за звичкою – позбутися неприємної емоції буде важко.

Слідом за нею ти можеш почати відчувати провину за те, що не можеш зібратись і вивести своє життя на бажаний рівень.

 

У тебе немає часу та сил на спілкування та відпочинок

Якщо ти не можеш знайти хоча б пару годин на день, щоб поспілкуватися з близькими людьми, відпочити, повеселитися чи зайнятися своїм хобі, тобі необхідно терміново переглянути пріоритети.

Неможливо витрачати час тільки на те, що приносить тобі користь і рухає тебе вперед до досягнення поставленої мети.

Якісний відпочинок – це потреба для твого організму та психіки. Крім того, якщо ти не відновлюватимеш свої сили, тобі все одно не вдасться втілити заплановане в реальність.

 

Тебе турбують постійні проблеми зі здоров'ям

Здоров'я завжди, у будь-якій ситуації має бути твоїм пріоритетом. Саме від нього залежить твоє життя та його якість.

Якщо ти помічаєш, що все частіше почав стикатися з проблемами – фізичними чи психологічними, тобі потрібно якнайшвидше змістити фокус на турботу про себе.

В іншому випадку на тебе чекає невдача у всіх сенсах цього слова. Людині з убитим здоров'ям дуже важко домагатися поставленої мети.

 

Ти не впевнений у завтрашньому дні

Ще одна ознака того, що з розставленими тобою пріоритетами щось не так – це твоя невпевненість у майбутньому.

Найімовірніше, підсвідомо ти розумієш, що обрані тобою стратегії більше не відповідають твоїм потребам і не працюють так, як тобі потрібно.

Ти можеш боятися змінити тактику, відмовитися від мети, на досягнення якої ти вже витратив багато часу і сил, або не виправдати чужих надій, тому ти продовжуватимеш рухатися вперед, ігноруючи свої страхи.

Але нічого хорошого це не приведе: якщо ти не впевнений у завтрашньому дні, то ти навряд чи можеш розумно підходити до прийняття рішень і нести на собі відповідальність за них.

 

Тобі важко залишатися наодинці із самим собою

Знаходження на самоті – чудовий спосіб осмислити свої вчинки. Але якщо підсвідомо ти сумніваєшся в їхній правильності і не хочеш це визнавати, то ти навряд чи захочеш залишатися наодинці із самим собою.

Адже це незабаром призведе до того, що ти змушений будеш зробити неприємні висновки про ресурси, витрачені даремно.

Найкраще, щоб ти підштовхнув себе до цього якнайшвидше. Це допоможе тобі переглянути пріоритети та налагодити свій психологічний стан. Після переоцінки цінностей тобі не доведеться тікати від себе.

 

Тебе долають сумніви в тому, що ти чиниш правильно

Тут вже зовсім очевидно: якщо ти сумніваєшся в правильності своїх вчинків, значить, тобі необхідно переглянути свої пріоритети.

Це прямий сигнал, що ти звернув не туди. Чим швидше ти почнеш переоцінку цінностей, тим вища ймовірність, що тобі вдасться уникнути неприємних помилок.

Таким чином ти зможеш швидко зорієнтуватися та вирішити, що робити далі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 За что не стоит судить женщин MC Like 0 Возлюбленная Венсана Касселя в откровенной съемке Звезды 0 Кара Делевинь снялась топлес в провокационной фотосессии Balmain Секс 0 Типология измен: 20 видов секса на стороне Юмор 0 3 иллюзии, из-за которых мужчины остаются в одиночестве В курсе 0 В Японии выпустили съедобные кружки для пива Карьера 0 10 фактов, подтверждающих, что работа мечты изматывает сильнее, чем работа ради… Вокруг света 0 6 речей, які миттєво змінили наш світ Звезды 0 Фото дня: жаркая съемка Николь Шерзингер Секс 0 26 девушек рассказали, что их больше всего бесит в оральном сексе Карьера 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати Карьера 0 8 примеров, показывающих отличие бережливости от скупости В курсе 0 Трейлер нового фільму Даррена Аронофскі «Кит» Карьера 0 Диванный эпидемиолог и человек, которому скучно дома. Типы людей по отношению к… Внешность и здоровье 0 Nike представили кроссовки в духе Space Hippie, только экологичные Юмор 1 Лайфхаки от холостяков для холостяков В курсе 0 Финальный трейлер фильма «Матрица: Воскрешение» с Киану Ривзом Психология отношений 0 Ученые: дружить ли с бывшей? Психология отношений 0 7 истин, котоpые необходимо знать об искусстве извинения Психология отношений 0 Простая причина ненавидеть женщин
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.