Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

У якому віці найкращий секс?

08.05.2023 — Секс
У якому віці найкращий секс?

Не знаю навіть, як вам повідомити цю новину, але згідно з останніми дослідженнями вік найкращого сексу для чоловіків становив 64 роки, а для жінок – 66 років. Спочатку я подумала, що в цей оптимістичний прогноз вкралася помилка – можливо, опитували вікову групу від 64 до 80, наприклад? Але виявилося, що ні, жодної помилки немає, просто у всіх інших віці молодим та свіжим громадянам весь час щось заважає.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

18-24 роки. Здавалося б, куди може бути краще. Гормони вирують, багато хто виривається з-під крила батьків, навколо – вільні та необтяжені проблемами однолітки. Проте все не так просто. Велика кількість страхів, комплексів, брак інформації про контрацепцію, нереалістичні гіпотези з інтернету та страх перед наслідками зв'язку зупиняє молодих людей. І вони зовсім не такі сексуально активні, як нам здається. Ні, є звичайно веселі групи «відірвашок», які грішать такими експериментами. Але в цілому секс у цьому віці похмурий і зім'ятий. Соціальний тиск великий, багато страхів, багато стереотипів, заснованих на побаченому кіно... Словом, не те.

25-34 роки. Взагалі, якщо не брати до уваги новітні дослідження з жвавими пенсіонерами, а спиратися на класику, то раніше вважалося, що найкращий секс у жінок буває у 26 років, а у чоловіків – у 33 роки. Мовляв, до цього віку є вже й досвід, і місце, і знання про своє тіло, і гормональне тло сприятливе… Але ось останніми роками виявилося, що й тут усе не слава богу. Застресовані люди, не витримують вони ритмів великих міст. І в гонці за кар'єрою та добробутом просто забувають про секс. Поки що іпотеку оформиш, поки що туди-сюди. Не до сексу, коротше кажучи. Його на роботі вистачає.

35-44 роки. Ну ось ми, нарешті, встали на ноги, зрозуміли, чим хочемо займатися по життю, і як заробляти гроші, вилетіли з-під крила батьків, виплатили іпотеку... Розмножуватися час, годинки цокають. Раніше до цього часу народ уже демобілізувався, зараз тільки впрягається у всякі пелюшки-підгузки-батьківські збори. І яскравість подружнього сексу, на жаль, знижується. Та ще й здоров'я починає пустувати. Поки що трохи.

45-62 роки. Так, все. Начебто і діти виросли, і у професійному плані відбулися, і житло є. Можливо, зараз уже можна зайнятися найкращим у житті сексом? І знову ні. Чому - та тому що приходять менопауза та андропауза, люди починають старіти, панікувати, адаптуватися до свого нового стану, як підлітки.

62+ І ось тут нарешті настає гармонія. Третина чоловіків і половина жінок вибуває з гри, але решта може насолоджуватися життям. І у них ще все попереду.

 

Така нова концепція найкращого віку для сексу. Як думаєте, чи є в ній раціональне зерно?

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 7 причин, почему стоит купить зимние шины Laufenn I-FIT ICE LW71 Внешность и здоровье 0 Puma посвятили кроссовки фильму "Бегущий по лезвию" Карьера 0 Як поводитися з людьми, які звинувачують тебе у своїх проблемах В курсе 0 Первый трейлер фильма "Звёздные Войны: Последний джедай" Юмор 0 4 эффективных способа прослыть бабником В курсе 0 Playboy перезапустять у цифровому форматі - для конкуренції з OnlyFans В курсе 0 Джонни Депп в роли фотографа в трейлере "Минамата" Вокруг света 0 10 самых удивительных фотографий границ между странами Секс 0 5 неочевидных вещей, которые могут привести к сексу Звезды 0 Мадонна для V Magazine Секс 0 Сексуально или глупо? В курсе 0 Яркие возможности Pin Up Карьера 0 Вакансия дня: Harley-Davidson ищет путешественника Вокруг света 0 На краю земли: отели в самых труднодоступных местах MC Like 0 Возлюбленная Венсана Касселя в откровенной съемке В курсе 0 Названа новая «Мисс Вселенная» 2021 Автомобили 0 400 км без подзарядки: у Peugeot 308 появилась электрическая версия Вокруг света 0 Что пришло к нам из Китая, кроме коронавируса Психология отношений 0 Как не превратиться из мужчины в тряпку В курсе 0 HBO выпустил первый трейлер сериала "Воспитанные волками" от Ридли Скотта
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.