Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

У якому віці найкращий секс?

08.05.2023 — Секс
У якому віці найкращий секс?

Не знаю навіть, як вам повідомити цю новину, але згідно з останніми дослідженнями вік найкращого сексу для чоловіків становив 64 роки, а для жінок – 66 років. Спочатку я подумала, що в цей оптимістичний прогноз вкралася помилка – можливо, опитували вікову групу від 64 до 80, наприклад? Але виявилося, що ні, жодної помилки немає, просто у всіх інших віці молодим та свіжим громадянам весь час щось заважає.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

18-24 роки. Здавалося б, куди може бути краще. Гормони вирують, багато хто виривається з-під крила батьків, навколо – вільні та необтяжені проблемами однолітки. Проте все не так просто. Велика кількість страхів, комплексів, брак інформації про контрацепцію, нереалістичні гіпотези з інтернету та страх перед наслідками зв'язку зупиняє молодих людей. І вони зовсім не такі сексуально активні, як нам здається. Ні, є звичайно веселі групи «відірвашок», які грішать такими експериментами. Але в цілому секс у цьому віці похмурий і зім'ятий. Соціальний тиск великий, багато страхів, багато стереотипів, заснованих на побаченому кіно... Словом, не те.

25-34 роки. Взагалі, якщо не брати до уваги новітні дослідження з жвавими пенсіонерами, а спиратися на класику, то раніше вважалося, що найкращий секс у жінок буває у 26 років, а у чоловіків – у 33 роки. Мовляв, до цього віку є вже й досвід, і місце, і знання про своє тіло, і гормональне тло сприятливе… Але ось останніми роками виявилося, що й тут усе не слава богу. Застресовані люди, не витримують вони ритмів великих міст. І в гонці за кар'єрою та добробутом просто забувають про секс. Поки що іпотеку оформиш, поки що туди-сюди. Не до сексу, коротше кажучи. Його на роботі вистачає.

35-44 роки. Ну ось ми, нарешті, встали на ноги, зрозуміли, чим хочемо займатися по життю, і як заробляти гроші, вилетіли з-під крила батьків, виплатили іпотеку... Розмножуватися час, годинки цокають. Раніше до цього часу народ уже демобілізувався, зараз тільки впрягається у всякі пелюшки-підгузки-батьківські збори. І яскравість подружнього сексу, на жаль, знижується. Та ще й здоров'я починає пустувати. Поки що трохи.

45-62 роки. Так, все. Начебто і діти виросли, і у професійному плані відбулися, і житло є. Можливо, зараз уже можна зайнятися найкращим у житті сексом? І знову ні. Чому - та тому що приходять менопауза та андропауза, люди починають старіти, панікувати, адаптуватися до свого нового стану, як підлітки.

62+ І ось тут нарешті настає гармонія. Третина чоловіків і половина жінок вибуває з гри, але решта може насолоджуватися життям. І у них ще все попереду.

 

Така нова концепція найкращого віку для сексу. Як думаєте, чи є в ній раціональне зерно?

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в первом трейлере драмы "Брекзит" Карьера 1 Почему ты бедный, если такой умный? MC Like 0 Шарлотта Маккинни для кампании собственной линии нижнего белья Карьера 0 13 вещей, из-за которых мы чувствуем себя мужественнее (но не признаёмся в этом) Карьера 0 5 вредных привычек, от которых не стоит избавляться MC Like 0 Много девушек в купальниках в весеннем лукбуке Agent Provocateur В курсе 0 Майкл Дуглас у трейлері серіалу «Франклін» Карьера 0 10 категорий расходов, от которых тебе пора отказаться В курсе 0 Трейлер сериала "Проклятая" от Netflix Юмор 0 40 вещей, которые нас возбуждают Юмор 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги Карьера 0 Чому ти боїшся і уникаєш всього нового? Внешность и здоровье 0 10 найдикіших фактів про алкоголь MC Like 0 Зої Блюм для рекламної кампанії купальників Gooseberry Секс 1 #говоритженщина: когда секса точно не будет Секс 0 Ученые: число порнозависмых людей сильно увеличилась Секс 0 Чей оргазм лучше - мужской или женский? MC Like 0 Кейт Аптон для летнего номера Maxim Карьера 0 Как вести себя с мудаками Секс 0 "Коленки стёрла в кровь": женщины о нелюбимых позах в сексе
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.