ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом

24.04.2023 — Секс
У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом

Іноді фетиші можуть зруйнувати життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Що таке фетишизм

Сексуальний фетишизм - це використання якогось неживого предмета (фетиша) для сексуального збудження.

У побуті так називають любов до певних сексуальних практик, рольових ігор, захоплення якимись частинами тіла, крім геніталій.

Часті фетиші:

 • білизна;
 • панчохи;
 • латекс;
 • стопи;
 • колір шкіри;
 • колір помади;
 • запахи;
 • волосся на голові та на тілі.

Усього не перерахувати, бо список нескінченний. Фетишами бувають плюшеві ведмеді та навіть потяги.

 

Коли фетишизм стає небезпечним

Нормально, якщо людину заводять дотику до латексу, особливі парфуми, високі шпильки, довге волосся.

Можна вбудувати це в інтимне життя самостійно або з згодним партнером. Але це може бути небезпечно, якщо призводить до проблем в особистому, соціальному та професійному житті.

Ще один дзвіночок - збудження не можна досягти без об'єкта фетишу. Якщо складнощі тривають понад шість місяців, такій людині можна поставити діагноз фетишистського розладу. Вважається, що воно трапляється тільки у чоловіків.

Фетишистські розлади - це одна з восьми парафілій, або розладів потягу. До них відносяться, наприклад, ексгібіціонізм, вуайєризм та мазохізм.

 

Як запідозрити фетишистський розлад

Якщо вам здається, що фетиші руйнують ваше життя, зверніться до психотерапевта. Щоб поставити діагноз, потрібно, щоб збіглися такі критерії:

 • сильне сексуальне збудження, пов'язане із предметом чи частиною тіла (крім геніталій);
 • психологічні проблеми, пов'язані з фетишем;
 • проблеми у житті через нього;
 • ці ознаки тривають довше 6 місяців.

У таких випадках розлад треба лікувати.

 

Що робити з фетишистським розладом

Психіатр або психотерапевт призначать ліки та психотерапію.

Ліки

Поки що найкращий ефект показали антидепресанти із групи селективних інгібіторів захоплення серотоніну. Вони допомагають зменшити тривогу, сильний статевий потяг і нав'язливу поведінку, а також впоратися з депресією.

Психотерапія

Як психотерапія найкраще допомагають когнітивно-поведінкова та сексуальна терапії. Перша дозволяє змінити асоціації між об'єктом фетиша та сексуальним збудженням, а друга – без провини та сорому обговорити сексуальні звички та здоров'я з фахівцем.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Без дам: когда не стоит заводить отношения Внешность и здоровье 0 Adidas присвятили кросівки Мардж Сімпсон В курсе 0 Эротические фантазии монахини в трейлере сериала "Черный нарцисс" Гаджеты 0 Вещь дня: чехлы для чемоданов с портретом владельца Внешность и здоровье 0 5 классических фитнес-ошибок Внешность и здоровье 0 6 вещей, которые происходят с тобой после 30-ти В курсе 0 Джулія Робертс та Ітан Хоук в новому трейлері фільму «Залиш світ позаду» Звезды 0 Хайди Клум для майского номера Maxim Психология отношений 0 Подслушал разговор сына о девушках Внешность и здоровье 0 Ученые: видеоигры справляются со стрессом лучше, чем секс Карьера 0 Дауншифтинг по-славянски: как сбежать от собственного успеха В курсе 0 Ліам Хемсворт та Рассел Кроу воюють на Філіппінах у трейлері «Території зла» Карьера 0 8 причин, почему мужчинам тяжело живется Секс 0 Как заниматься сексом на кухне? Психология отношений 0 7 пpичин, почему ты скрываешь свои чувства от девушки, которая тебе нравится В курсе 0 Появились кадры из фильма «Вавилон» с Брэдом Питтом, Марго Робби и Тоби… Юмор 0 Кому жінки не дадуть другого шансу після першого побачення: статистика Карьера 0 Кем быть, если тебе уже под 30: выбираем субкультуру по душе Карьера 0 10 фраз, которые заставят окружающих перестать тебя уважать В курсе 0 Брэд Питт в новом трейлере "К звездам"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.