Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом

24.04.2023 — Секс
У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом

Іноді фетиші можуть зруйнувати життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Що таке фетишизм

Сексуальний фетишизм - це використання якогось неживого предмета (фетиша) для сексуального збудження.

У побуті так називають любов до певних сексуальних практик, рольових ігор, захоплення якимись частинами тіла, крім геніталій.

Часті фетиші:

 • білизна;
 • панчохи;
 • латекс;
 • стопи;
 • колір шкіри;
 • колір помади;
 • запахи;
 • волосся на голові та на тілі.

Усього не перерахувати, бо список нескінченний. Фетишами бувають плюшеві ведмеді та навіть потяги.

 

Коли фетишизм стає небезпечним

Нормально, якщо людину заводять дотику до латексу, особливі парфуми, високі шпильки, довге волосся.

Можна вбудувати це в інтимне життя самостійно або з згодним партнером. Але це може бути небезпечно, якщо призводить до проблем в особистому, соціальному та професійному житті.

Ще один дзвіночок - збудження не можна досягти без об'єкта фетишу. Якщо складнощі тривають понад шість місяців, такій людині можна поставити діагноз фетишистського розладу. Вважається, що воно трапляється тільки у чоловіків.

Фетишистські розлади - це одна з восьми парафілій, або розладів потягу. До них відносяться, наприклад, ексгібіціонізм, вуайєризм та мазохізм.

 

Як запідозрити фетишистський розлад

Якщо вам здається, що фетиші руйнують ваше життя, зверніться до психотерапевта. Щоб поставити діагноз, потрібно, щоб збіглися такі критерії:

 • сильне сексуальне збудження, пов'язане із предметом чи частиною тіла (крім геніталій);
 • психологічні проблеми, пов'язані з фетишем;
 • проблеми у житті через нього;
 • ці ознаки тривають довше 6 місяців.

У таких випадках розлад треба лікувати.

 

Що робити з фетишистським розладом

Психіатр або психотерапевт призначать ліки та психотерапію.

Ліки

Поки що найкращий ефект показали антидепресанти із групи селективних інгібіторів захоплення серотоніну. Вони допомагають зменшити тривогу, сильний статевий потяг і нав'язливу поведінку, а також впоратися з депресією.

Психотерапія

Як психотерапія найкраще допомагають когнітивно-поведінкова та сексуальна терапії. Перша дозволяє змінити асоціації між об'єктом фетиша та сексуальним збудженням, а друга – без провини та сорому обговорити сексуальні звички та здоров'я з фахівцем.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 5 типів впливових людей, з якими варто потоваришувати на роботі В курсе 0 Первый официальный тизер заключительного сезона сериала "Игра престолов" В курсе 0 Марк Уолберг, Мишель Уильямс и Кевин Спейси в трейлере Секс 0 Розрядка на швидкість: як не поставити антирекорд MC Like 0 Бьянка Балти для Sports Illustrated Swimsuit Секс 1 #говоритженщина: 7 фатальных ошибок в постели Автомобили 0 Самые неприятные вещи, которые происходят с тобой, когда ты только получаешь… В курсе 0 Роберт Паттинсон и Зои Кравиц в мрачном трейлере нового "Бэтмена" Карьера 0 4 установки, що заважають добре заробляти Секс 0 Непокоренная вагина: о мужском, о страшном В курсе 0 Жидкие роботы, Арнольд Шварценеггер и Линда Хэмилтон в 6-й части "Терминатора" Звезды 0 Сальма Хайек украсила обложку итальянского GQ Секс 0 Ученые: стоны - никакая не часть женского оргазма Юмор 0 Что делать, если любишь жену, но влечет к другой Секс 0 Як користуватися лубрикантом Психология отношений 0 Чек-лист вдалого розлучення MC Like 0 Фанни Франсуа для Marie Claire Юмор 0 #говоритженщина: новая мужская сексуальность - какая она? Секс 0 Каким мужчинам женщины не отказывают в сексе Секс 0 20 вещей, которые могут пригодиться тебе в постели
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.