Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом

24.04.2023 — Секс
У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом

Іноді фетиші можуть зруйнувати життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Що таке фетишизм

Сексуальний фетишизм - це використання якогось неживого предмета (фетиша) для сексуального збудження.

У побуті так називають любов до певних сексуальних практик, рольових ігор, захоплення якимись частинами тіла, крім геніталій.

Часті фетиші:

 • білизна;
 • панчохи;
 • латекс;
 • стопи;
 • колір шкіри;
 • колір помади;
 • запахи;
 • волосся на голові та на тілі.

Усього не перерахувати, бо список нескінченний. Фетишами бувають плюшеві ведмеді та навіть потяги.

 

Коли фетишизм стає небезпечним

Нормально, якщо людину заводять дотику до латексу, особливі парфуми, високі шпильки, довге волосся.

Можна вбудувати це в інтимне життя самостійно або з згодним партнером. Але це може бути небезпечно, якщо призводить до проблем в особистому, соціальному та професійному житті.

Ще один дзвіночок - збудження не можна досягти без об'єкта фетишу. Якщо складнощі тривають понад шість місяців, такій людині можна поставити діагноз фетишистського розладу. Вважається, що воно трапляється тільки у чоловіків.

Фетишистські розлади - це одна з восьми парафілій, або розладів потягу. До них відносяться, наприклад, ексгібіціонізм, вуайєризм та мазохізм.

 

Як запідозрити фетишистський розлад

Якщо вам здається, що фетиші руйнують ваше життя, зверніться до психотерапевта. Щоб поставити діагноз, потрібно, щоб збіглися такі критерії:

 • сильне сексуальне збудження, пов'язане із предметом чи частиною тіла (крім геніталій);
 • психологічні проблеми, пов'язані з фетишем;
 • проблеми у житті через нього;
 • ці ознаки тривають довше 6 місяців.

У таких випадках розлад треба лікувати.

 

Що робити з фетишистським розладом

Психіатр або психотерапевт призначать ліки та психотерапію.

Ліки

Поки що найкращий ефект показали антидепресанти із групи селективних інгібіторів захоплення серотоніну. Вони допомагають зменшити тривогу, сильний статевий потяг і нав'язливу поведінку, а також впоратися з депресією.

Психотерапія

Як психотерапія найкраще допомагають когнітивно-поведінкова та сексуальна терапії. Перша дозволяє змінити асоціації між об'єктом фетиша та сексуальним збудженням, а друга – без провини та сорому обговорити сексуальні звички та здоров'я з фахівцем.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 9 вещей, которые нужно сделать в барах, прежде чем вы умрете Карьера 0 10 ознак того, що тебе не зупинять жодні життєві труднощі Психология отношений 0 5 мужских привычек, которые на самом деле очень раздражают женщин Юмор 0 Что говорит женщина и что на самом деле имеет в виду Юмор 0 Про вынос мозга Вокруг света 0 В Альпах откроют музей Джеймса Бонда Юмор 1 Обходи эту бабу стороной (постарайся не нарваться на этих женщин) В курсе 0 Джейсон Стэтхэм в трейлере ужастика "Мег: Монстр глубины" Карьера 0 10 причин, почему ты до сих пор не богат, даже если считаешь себя умнее других Юмор 0 Причины, по которым ты получаешь отказ от женщин MC Like 0 Лара Стоун в спокусливій кампанії білизи CUUP В курсе 0 Райан Рейнольдс живет в видеоигре в трейлере комедии "Главный герой" Секс 0 5 найпопулярніших міфів про незайманість та цноту Секс 0 #говоритженщина: как бабы палят на измене Психология отношений 0 Ученые: жена должна быть ниже ростом мужа! Психология отношений 0 Почему мужчинам нельзя жить без женщин Внешность и здоровье 0 6 мифов о коронавирусе, которым не нужно верить В курсе 0 Кілліан Мерфі в першому трейлері «Опенгеймера» Крістофера Нолана Звезды 0 Голая и беременная Серена Уильямс на обложке Vanity Fair Секс 1 #говоритженщина: когда секса точно не будет
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.