Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 найдикіших фактів про алкоголь

17.05.2023 — Внешность и здоровье
10 найдикіших фактів про алкоголь

Здавалося б, вже про випивку ми знаємо все. Але насправді ця тема бездонна і не перестає нас дивувати, захоплювати та жахати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!


Найдавніша випивка була зроблена з глоду

Людство бухає щонайменше 9000 років. У знайденому археологами в районі Жовтої річки (Китай) посудині вдалося виявити сліди рису, меду і глоду.

 

Доісторичні греки пили так багато медовухи, що їхні нащадки зберігають пам'ять про це досі

Вже 8000 років дуже древні греки з острова Крит випивали себе не розбавленим вином, а хмільним напоєм на основі меду.

І впивалися їм так, що й досі у грецькій мові слова, пов'язані з пияцтвом (methi), співзвучні слову мед (meli), а чи не слову вино (krasi).

 

Найбільше пиво люблять не німці

Головні любителі пива на планеті – чехи. У 2021 році вони випили 184,1 л на душу населення (у розрахунок у такій статистиці беруть лише громадян віком понад 15 років).

На другому місці знову не Німеччина, а Австрія з 98,7 л на особу. Майже дворазове відставання від чехів! На третьому – Литва, яка споживає 96,3 л пива на кожного громадянина. 

 

Найбільше вина п'ють не французи

Як не дивно, лідери винопитування — португальці. Вони виходять освоїти по 58 л на громадянина на рік.

У співвітчизників д'Артаньяна почесне друге місце з показником 47 л на особу. Треті - італійці, які випивають по 44 л на душу населення на рік.

 

Кошти від похмілля, які гірші за похмілля

На Філіппінах для боротьби з абстинентним синдромом рекомендують вживати качині ембріони, в Монголії - мариновані очні яблука барана в томатному соусі. Цікаво, ці хлопці чули про такі ліки, як пиво?

 

Знаменитий баварський закон про чистоту пива було запроваджено не заради якості продукту

Насправді який у 1516 року закон був здебільшого присвячений ціновому регулюванню пивного ринку. Ну і ще забороняв сезонне використання інгредієнтів на кшталт пшениці, які були потрібні в інших галузях.

Так що знаменита концепція «тільки хміль, ячмінний солод, дріжджі та вода» була швидше супутнім ефектом.

 

Існує таке захворювання, як енофобія - страх вина

Існують люди, у яких тільки вид вина або навіть закритої пляшки з ним викликає паніку. На щастя, цей вид психічного розладу дуже рідкісний.

 

Існує таке захворювання, як ченосиллікафобія - страх порожнього пивного келиха

Точніше, що страждають на ченосилікофобію бояться не порожнього келиха, а самого факту його спустошення.

Вчені пов'язують це зі страхом втрати, трепетом перед швидкоплинністю часу та іншими глибокими переживаннями. Але, може, ці ченосиллікафоби просто надто люблять пиво?

 

Найдовше похмілля в історії тривало цілий місяць

Не бійтеся, це навряд чи загрожує. Таке похмілля заробив один відважний шотландець, який випив 60 пінт пива під час однієї безперервної пиятики. Чи не вірите, що таке можливо? Даремно. 

Наприклад, британець Пітер Доудсвелл якось випив 90 пінтів пива (51,12 л) за 3 години. Цей рекорд офіційно зафіксовано. Про те, яким було похмілля цього супергероя, історія замовчує.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Когда нужно выбрать карьеру вместо отношений Юмор 0 Способы очаровать родителей, подруг и животных твоей девушки Карьера 0 5 вещей, которые важны для начала предпринимательства Карьера 0 10 ознак того, що ти оцінюєш себе гідно MC Like 0 Agent Provocateur представил коллекцию ко дню влюбленных Звезды 0 Хейлі Бібер у спокусливій кампанії Rhode Карьера 0 Поступки, которые нам кажутся умными, но на самом деле совсем нет В курсе 0 Nike запатентовал кроссовки с беговой дорожкой в стельке Внешность и здоровье 0 Ученые: от чего зависит длина пениса Юмор 0 Чому ти нервуєш, коли бачиш привабливу дівчину? Секс 0 Почему девушка не хочет, чтобы ты делал ей куннилингус Карьера 0 Почему, несмотря на лучшие в истории условия, мы страдаем от стресса, апатии и… В курсе 0 Google создал приложение, способное менять задний фон на видео Секс 0 7 сексуальных предпочтений, которых не нужно стесняться Юмор 0 10 способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов Психология отношений 0 Ученые: одна бытовая деталь, которая может разрушить твои отношения с девушкой Секс 0 В сексе точно нет места эгоизму Секс 0 Ученые: нужно заниматься сексом, после того как тебя бросили Юмор 0 #говоритженщина: бабьи хотелки Юмор 0 13 идиотских причин, которые отобьют у тебя желание строить отношения
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.