Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 найдикіших фактів про алкоголь

17.05.2023 — Внешность и здоровье
10 найдикіших фактів про алкоголь

Здавалося б, вже про випивку ми знаємо все. Але насправді ця тема бездонна і не перестає нас дивувати, захоплювати та жахати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!


Найдавніша випивка була зроблена з глоду

Людство бухає щонайменше 9000 років. У знайденому археологами в районі Жовтої річки (Китай) посудині вдалося виявити сліди рису, меду і глоду.

 

Доісторичні греки пили так багато медовухи, що їхні нащадки зберігають пам'ять про це досі

Вже 8000 років дуже древні греки з острова Крит випивали себе не розбавленим вином, а хмільним напоєм на основі меду.

І впивалися їм так, що й досі у грецькій мові слова, пов'язані з пияцтвом (methi), співзвучні слову мед (meli), а чи не слову вино (krasi).

 

Найбільше пиво люблять не німці

Головні любителі пива на планеті – чехи. У 2021 році вони випили 184,1 л на душу населення (у розрахунок у такій статистиці беруть лише громадян віком понад 15 років).

На другому місці знову не Німеччина, а Австрія з 98,7 л на особу. Майже дворазове відставання від чехів! На третьому – Литва, яка споживає 96,3 л пива на кожного громадянина. 

 

Найбільше вина п'ють не французи

Як не дивно, лідери винопитування — португальці. Вони виходять освоїти по 58 л на громадянина на рік.

У співвітчизників д'Артаньяна почесне друге місце з показником 47 л на особу. Треті - італійці, які випивають по 44 л на душу населення на рік.

 

Кошти від похмілля, які гірші за похмілля

На Філіппінах для боротьби з абстинентним синдромом рекомендують вживати качині ембріони, в Монголії - мариновані очні яблука барана в томатному соусі. Цікаво, ці хлопці чули про такі ліки, як пиво?

 

Знаменитий баварський закон про чистоту пива було запроваджено не заради якості продукту

Насправді який у 1516 року закон був здебільшого присвячений ціновому регулюванню пивного ринку. Ну і ще забороняв сезонне використання інгредієнтів на кшталт пшениці, які були потрібні в інших галузях.

Так що знаменита концепція «тільки хміль, ячмінний солод, дріжджі та вода» була швидше супутнім ефектом.

 

Існує таке захворювання, як енофобія - страх вина

Існують люди, у яких тільки вид вина або навіть закритої пляшки з ним викликає паніку. На щастя, цей вид психічного розладу дуже рідкісний.

 

Існує таке захворювання, як ченосиллікафобія - страх порожнього пивного келиха

Точніше, що страждають на ченосилікофобію бояться не порожнього келиха, а самого факту його спустошення.

Вчені пов'язують це зі страхом втрати, трепетом перед швидкоплинністю часу та іншими глибокими переживаннями. Але, може, ці ченосиллікафоби просто надто люблять пиво?

 

Найдовше похмілля в історії тривало цілий місяць

Не бійтеся, це навряд чи загрожує. Таке похмілля заробив один відважний шотландець, який випив 60 пінт пива під час однієї безперервної пиятики. Чи не вірите, що таке можливо? Даремно. 

Наприклад, британець Пітер Доудсвелл якось випив 90 пінтів пива (51,12 л) за 3 години. Цей рекорд офіційно зафіксовано. Про те, яким було похмілля цього супергероя, історія замовчує.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Nissan электрифицирует все модели к 2030 году Внешность и здоровье 0 Советуем вести нездоровый образ жизни Карьера 0 10 ознак того, що тебе не зупинять жодні життєві труднощі Юмор 0 #говоритмужчина: я боюсь большой женской груди Звезды 0 Ирина Шейк для свежего номера Evening Standard Карьера 0 Традиционные мужские ценности MC Like 0 Откровенный лукбук Agent Provocateur 2018 В курсе 0 Финальный трейлер "Аквамена" Секс 0 6 новых поз для секса в машине Звезды 0 Белла Хадид в рекламной кампании Victoria's Secret 2022 Внешность и здоровье 0 Первая коллаборация The Weeknd и Puma Внешность и здоровье 0 adidas представил кроссовки, вдохновленные новым фильмом о Джеймсе Бонде Карьера 0 Не юли, не гугли и не хами уборщице: чего не стоит делать на собеседовании Юмор 0 Адекватная баба - это миф Карьера 0 9 ошибок в жизни, которые ты должен допустить, чтобы укрепить свой характер Карьера 0 10 вещей, которые делают вас скучными MC Like 0 Стелла Максвелл и легкая эротика в апрельском номере Issue Magazine Секс 1 5 причин, по которым ты не должен с ней спать Внешность и здоровье 0 Что происходит с телом мужчины, когда он перестает заниматься сексом Юмор 0 Хочешь сойтись с бывшей? Сначала задай себе эти три вопроса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.