Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Помилки в поведінці, які псують дружні стосунки

24.02.2023 — Карьера
Помилки в поведінці, які псують дружні стосунки

Дружба починається легко - ви знаходите спільну мову, починаєте проводити більше часу разом, зближуєтесь завдяки схожим інтересам або поглядам на життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Особливо просто дружити, коли ти підліток — ви завжди можете бути на зв'язку, бовтатися без діла вулицями або засиджуватися у когось у гостях.

Але ви обидва ростете, змінюєтеся, можливо навіть роз'їжджаєтеся по різних містах або просто бачитеся рідше через роботу та купу проблем.

Великий ризик, що одного разу ти зрозумієш: ваші стосунки сильно змінилися, і далеко не на краще. Як і будь-які інші взаємини між людьми, дружба потребує серйозної роботи, причому від двох людей одразу.

Якщо тебе не влаштовує те, що зв'язок між тобою і твоїм другом псується — почитай про найпоширеніші помилки, які можуть бути причиною цього.

 

Ти забуваєш про дружбу, як тільки в тебе з'являється дівчина

Дружба і кохання – речі, які не можна замінити одне одним.

Так, дівчина може стати твоєю дружиною в майбутньому, але ж твій друг, якщо він справді близький і перевірений часом, теж претендує на почесне звання члена сім'ї.

Це та сама людина, яка буде разом з тобою, підтримає тебе у скрутний період, підніме настрій. Ніколи не змінюй дружбу на кохання, і кохання на дружбу.

Намагайся зберігати баланс: якщо в тебе з'явилася дівчина, повідомив друга, що ваші зустрічі стануть не такими частими, але при цьому завжди залишайся з ним на зв'язку і не забувай про ваші спільні плани.

 

Ти використовуєш друга як психолога

Друг — це не безкоштовний психолог, який 24/7 готовий слухати монологи про твої проблеми. Так, добрий друг завжди підтримає, дасть корисну пораду, навіть пошкодує, коли це справді потрібно.

Але не варто цим зловживати. Твої друзі теж мають проблеми, про деяких з них вони просто не поспішають розповідати.

Постійно завантажуючи їх своїми переживаннями, ти обтяжуєш спілкування з тобою. Дозуйте негатив, який ти виливаєш на друзів.

Якщо тобі й справді дуже погано, ти не знаєш, що робити, і твій стан не змінюється більше 2-3 тижнів – запишись до психолога чи психотерапевта.

 

Ти стримуєш свої негативні емоції

Якщо у ваших стосунках сталося щось, що змушує тебе відчувати злість чи образу — не збирай це в собі.

Перестань стримувати негативні емоції - якщо ти не можеш поговорити зі своїм другом про все або розумієш, що твої слова не будуть почуті і прийняті до уваги, мабуть, дружбу безглуздо продовжувати.

А якщо твоя близька людина готова йти на контакт і коригувати свою поведінку, то повідом йому про те, що ти відчуваєш.

 

Ти заздриш другу

Заздрити — якщо не погано, то хоча б безглуздо. Заздрити своїм друзям, а ще й показувати це чи намагатися якимось чином знецінити їхні досягнення та почуття дуже низько.

Друзі - це ті, хто буде щиро радіти один за одного, якщо хтось з них досягне успіху. Не можеш ужитися з думкою про те, що пощастило не тобі — ти один сумнівний.

Ваша близька людина помітить твоє розчарування або невдоволення, і ваші стосунки перестануть бути на 100% довірчими.

 

Ти чекаєш, поки ініціативу в спілкуванні виявить твій друг

Якщо людина не дзвонить і не пише тобі довгий час, це не означає, що їй все одно на тебе. Можливо, у твого друга багато роботи, чи в його житті щось сталося.

Не варто займати вичікувальну позицію, краще прояви ініціативу у спілкуванні і заразом дізнайся, чому від нього давно не було новин.

Досить вважати, що ти нікому не потрібний, якщо людина не пише тобі першу.

 

Ти чекаєш, що друг завжди буде згоден з тобою

Дружба – це насамперед спілкування всупереч, а не тому, що ви такі схожі у всьому.

Якщо твій друг має відмінну від твоєї точки зору в будь-якому питанні — це чудово, адже у вас є зайвий привід провести цікаву розмову, поглянути на звичні речі по-новому і, можливо, навіть розширити свої знання щодо обговорення.

Не чекай, що твої друзі завжди будуть згодні з тобою — це щонайменше безглуздо.

Так чинять або люди без своєї думки, або ті, хто за будь-яку ціну хоче завоювати твоє розташування. Справжній друг не боятиметься сперечатися з тобою, і це, навпаки, треба цінувати.

 

Ти не бажаєш чути правду від друга

Друзі завжди говорять один одному правду — інше питання, чи готовий ти чути і спокійно сприймати цю правду.

Так, часом чесність буває ніби недоречною — тобі подають не ту інформацію, на яку ти чекав. Але не поспішай з оціночними судженнями: люди, яким не байдуже, можуть бути різкими і грубими просто тому, що хочуть для тебе кращого.

Вчися реагувати обдумано, виважено. Якщо тебе турбують якісь слова друга, обов'язково обговори це з ним, поцікався, що змусило сказати його саме це, що він мав на увазі.

 

Ти постійно дорікаєш другові

Якщо тобі здається, що твій друг приймає неправильне рішення, діє собі на шкоду, каже обурливі речі — просто скажи йому про це.

Не треба постійно дорікати йому, критикувати, намагатися маніпулювати ним і т. д. Твій друг — доросла людина, яка здатна розпоряджатися своїм життям так, як йому заманеться.

Максимум, що ти можеш зробити - це дати йому пораду, а вже варто ним скористатися чи ні - вирішувати точно не тобі.

Але постійними докорами, які діють людині на нерви, ти з величезною ймовірністю зіпсуєш ваше спілкування.

 

Ти підтримуєш спілкування з тими, хто зробив твоєму другу боляче

Не варто вважати, що нейтралітет — це найкращий вихід із ситуації.

Якщо хтось зробив твого друга боляче, підставив його чи зрадив, а ти як ні в чому не бувало продовжуєш підтримувати з цією людиною спілкування, виправдовуючи себе тим, що тобі він нічого поганого не зробив — ти такий собі друг, якщо чесно.

Варто переглянути свою позицію в цій ситуації і почати враховувати почуття тих, хто тобі дорогий.

 

Ти не стежиш за своїми жартами в компанії

Дружба - це купа жартів, але деякі з них бувають недоречними в компанії інших людей і вітаються тільки між вами двома.

Уважно стеж за тим, що ти жартуєш, і як на це реагує твій друг. Те, що тобі здається смішним, може викликати в нього далеко не найприємніші емоції.

 

Ти не приймаєш допомогу від друга

Звичайно, здорово, що ти самостійна, або навіть точніше сказати, самодостатня людина, яка може впоратися практично з будь-якою проблемою без допомоги оточуючих.

Але друг — це та людина, яка допомагає не тому, що ти не в змозі зробити що-небудь сама, а просто тому, що не може інакше.

Йому приємно полегшити тобі життя, дати корисну пораду, взяти участь у вирішенні твоїх проблем, вислухати тебе.

Якщо ти постійно відмовляєшся від його допомоги, знецінюєш його спроби підказати тобі щось чи дати повчання, незабаром він відчує себе непотрібним.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 7 научно доказанных способов быть привлекательным в глазах других людей Внешность и здоровье 0 Ученые: лежать на диване, ругаться и есть жирное - полезно, а убираться и… Гаджеты 0 Дизайнер выпустил набор секс-игрушек для пожилых Психология отношений 0 8 причин, по которым тебе ещё рано иметь детей Психология отношений 0 #говоритмужчина: кто пожалеет "мальчиков за тридцать" Психология отношений 0 Ученые: измена зависит.. от зарплаты жены Звезды 0 Фото дня: Леди Гага для рекламы HAUS LABORATORIES Юмор 0 Как перестать быть снабженцем для женщин Секс 0 25 советов мужчинам от мужчин о сексе с женщинами Внешность и здоровье 0 Мужские проблемы, которые волнуют нас больше всего Карьера 0 5 причин, почему дружить с коллегами - плохая идея Психология отношений 0 Почему тебе не нужно быть «настоящим мужчиной» Секс 0 Ругаться матом во время секса - это нормально? В курсе 0 Netflix випустив новий трейлер хорор-антології «Кабінет рідкостей Гільєрмо дель… Карьера 0 5 вещей, к которым люди относятся слишком серьезно, и 5, которые недооценивают Карьера 0 9 действий, из-за которых ты выглядишь глупым в глазах окружающих Юмор 0 Как пройти все ее проверки (и зачем она этим занимается) Психология отношений 0 Ученые разобрались, почему женщинам нравятся мужчины с вредными привычками Звезды 0 MARUV для обложки Playboy Карьера 0 7 древних привычек, от которых люди никогда не избавятся
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.