ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

5 типів характерів людей та їх мотивація

10.10.2023 — Карьера
5 типів характерів людей та їх мотивація

Всі люди різні. Але щось спільне у нас все ж таки є. І це навіть не фізіологічні особливості будови організму, а психічні. Психологія як наука почала розвиватися в 19 столітті, і з того часу вчені стали простежувати загальні характерні риси рис для різних людей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Характер — це психічна властивість особистості, що проявляється у суб'єктивному ставленні до суспільства, праці, собі та інших людей.

Ця закономірність постійно проявляється у вчинках, способі життя, цілях та у поведінці людини. Звичайно, навіть добре знаючи характер людини, неможливо передбачити її лінію поведінки.

Однак це дає можливість спрогнозувати його реакцію на ту чи іншу подію та зрозуміти мотивацію цієї особи.

Напевно, ти помічав, як різні люди реагують на різкі та несподівані звуки. Хтось скрикує, хтось сіпається, а хтось зовсім не виявляє жодних емоцій. Це тому, що в нас різна модель поведінки. І вона залежить від типу характеру.

Для того щоб визначити, який саме характер має людина, потрібно поспостерігати її поведінку і характерний стиль спілкування в різних ситуаціях.

 

Перший тип характеру — душа компанії

Люди, які мають цей тип, переважно екстраверти. Їх дуже важливо перебувати у суспільстві людей, вони психічно підживлюються від цього. Визначити цей характер досить просто: людина часто жартує, дуже товариська і добродушна.

Такі люди несуть у світ багато яскравих і позитивних фарб, стають лідерами у спілкуванні, але роблять це ненав'язливо, немов це відбувається само собою. Такі люди зазвичай не фокусують свою увагу на конкретному співрозмовнику, а працюють на публіку.

Вирахувати їх досить просто: широкі жести, гучний голос. Саме вони найбільше люблять побалакати під час їди. Люди з таким видом характеру просто формують навколо себе нові компанії, будучи своєрідним клеєм для суспільства.

Але коли черговий осередок сформований, вони зазвичай покидають її і шукають нове коло спілкування. Проте недоліки цього типу характеру теж є.

Один із перших — досить сильна запальність. Такі люди дуже легко починають шаленіти через нісенітницю.

Хоч вони і часто жартують, але зазвичай досить поверхово. У таких людей труднощі в близьких стосунках, бо вони не звикли копати вглиб і шукати коріння — їм усе лежить на поверхні.

Через якийсь час у суспільстві ця людина втомлюється від спілкування, і потрібна своєрідна перезарядка. Тоді він ізолюється, набирається сил і знову виходить у народ. Такі цикли йому характерні, але тимчасової проміжок з-поміж них індивідуальний.

Також таким людям властива фраза "я не хочу жити за правилами". У зв'язку з цим нерідко можуть виникнути труднощі із законом та проблеми в сім'ї. Ця людина ненавидить, коли їй вказують, що робити.

Він дуже свавільний, і, наприклад, казармовий спосіб життя неймовірно його пригнічуватиме. Для них головне – свобода вибору.

 

Другий тип - капітан

Назва говорить сама за себе. Для капітанів немає нічого важливішого в житті, ніж гроші та влада. Їхнє життя підпорядковане чіткій структурі; вони точно знають, хто над ними в ієрархії, а хто під.

Система координат для такої людини відіграє велике значення. Вони мають навички високоефективного планування і дуже пунктуальні. Саме вони першими викликатимуть організовувати будь-який захід.

Часто капітани досить шановні у суспільстві люди. Вони поважають себе та інших, і їхнє ставлення передається оточуючим.

Капітанам властиво шанувати своїх авторитетів і намагатися бути схожими на них. Такі люди завжди рішучі та хоробрі. Вони точно вміють зважувати свої сили та знають, що їм по зубах.

На жаль, часто вони починають нав'язувати свій світогляд оточуючим. Багатьом людям досить важко перенести, що ними постійно намагається керувати чиясь сильна рука.

Іноді в гонитві за лідерством вони можуть бути нещадними. Їх дуже важливо бути першими, що неодмінно призводить до конфлікту інтересів. Часто ці люди досить скупі й жадібні, бо гроші для них є найважливішим життєвим ресурсом.

 

Третій тип характеру - "я весь в увазі"

Подивися на сцену театру. Які вивірені та самозакохані рухи у цього артиста.

Справа в тому, що для нього головне – це привернення твоєї уваги. Ну, не лише твого — людського загалом. Згадай людину зі свого оточення, яка намагається заволодіти увагою будь-яким способом — гарною чи поганою.

Такі люди живлять свою психіку захопленими (чи не дуже) поглядами, зверненими на їхню персону. Ці люди завжди старанно стежать за своєю зовнішністю.

Будучи по своїй природі майстрами перетворення, вони ідеально вписуються в будь-яку компанію і беруть у ній роль, яка необхідна в даний момент. Ці люди дуже тонко відчувають чужі потреби та можуть створити ілюзію того, що вони є джерелом всезнання.

Такий тип характеру дуже приваблює себе інших людей. Він закохує себе, він загадковий і цікавий. Люди, які мають цей тип характеру, — маніпулятори від природи, які з дитинства запросто вміють домагатися того, що їм потрібно.

На жаль, здебільшого вони досить егоцентричні. Часто, на їхню думку, саме вони відіграють головну роль у будь-якій життєвій виставі. І чекають на відповідне схвалення. Коли вони його не отримують, то досить сильно засмучуються.

Ці люди дуже вразливі, хоч ніколи цього не покажуть. Звичайно, якщо тільки не досягають цього своєї мети. Для привернення уваги вони готові на все.

Саме вони перебільшують у кілька разів свої історії або в принципі їх вигадують, щоб справити враження. Часто під масками, які така людина одягає у суспільстві, вона втрачає справжнього себе.

 

Четвертий тип - самостійність та ізоляція

Мова не про інтроверти в цілому, хоча даний психотип апріорі таким є.

Людина такого складу характеру воліє працювати поодинці. Не тому, що він не любить людей — просто йому так зручніше: ніхто під рукою не заважає.

Саме таким людям властиво ставати вченими та проводити дослідження. Ця людина дуже копітка і уважна до дрібниць. Для нього головними є його особисті досягнення та внесок у людство загалом.

Він хоче зробити цей світ кращим по-своєму. Часто такі люди дуже освічені та обдаровані високим інтелектом. Для них чужа думка не має значення. Головне – це результат.

Однак такі люди дуже замкнуті в собі і часто не бачать межі між тим, як вони бачать світ, і тим, чим він є насправді.

З такою людиною досить складно подружитися, але якщо у вас будуть довірчі стосунки, то вона буде готова піти на все, щоб зберегти їх.

 

П'ятий тип — лише для своїх

Люди, які мають цей тип характеру, найдобріші і найспівчутливіші з усіх. Вони дуже тонко відчувають інших людей і суб'єктивно поділяють їх на «поганих» та «хороших».

Часто така людина готова віддати останню смакоту або прийти на допомогу, навіть якщо це буде на шкоду її інтересам. Звісно, якщо ти «свій». А «своїх» у нього зазвичай небагато.

У незнайомій компанії такі люди сильно соромляться і зазнають труднощів у спілкуванні, проте перебуваючи серед своїх, постійно відпускають жарти і поводяться так, наче вони душа компанії.

Такі люди дуже шанують своїх батьків і для них вкрай важливою є думка близьких з будь-якого приводу.

Для таких людей головне — це довірчі стосунки та допомога у житті. Часто бувають досить нерішучими людьми, вони з радістю готові діяти за алгоритмом, який їм підкажуть інші.

Такі люди досить ведені. Така людина буває тривожною і турбується через дрібниці. Найчастіше він страждає від низької самооцінки і сильно залежить від громадської думки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как вести себя с начальством, еcли оно - женщина Звезды 0 Ирина Шейк для рекламы нижнего белья Intimissimi Карьера 0 8 вещей, за которые ты переплачиваешь В курсе 0 Клайв Оуэн и Аманда Сайфрид в трейлере антиутопии "Анон" Внешность и здоровье 0 Можно ли мужчине быть вегетарианцем? Гаджеты 0 Google выпустил "убийцу" iPhone Вокруг света 0 5 звичайних для минулого речей, які важко собі уявити Секс 0 22 ответа на вопрос "о чем ты думаешь?" Секс 0 Занимайся сексом как джентльмен Психология отношений 0 После 50-ти мужчине лучше без жены? Карьера 0 Риси характеру, які показують, що твою впевненість неможливо похитнути В курсе 0 Видео дня: подборка неудачных дублей со сьемок порно Юмор 0 Ну не женился ты, и что?! Секс 0 Ученые: идеальный размер пениса с точки зрения женщин Юмор 0 #говоритженщина: новая мужская сексуальность - какая она? Автомобили 0 5 марних фішок сучасних автомобілів Секс 0 О чем думают девушки, когда занимаются сексом на одну ночь? Юмор 0 4 простых способа привлечь внимание красивой девушки Внешность и здоровье 0 6 мифов об алкоголе, которые могут принести тебе серьёзные проблемы Секс 0 Как правильно заняться анальным сексом?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.