ТОП-10 популярных новостей
7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому 31.03.2023 — Секс — 0 Чому небезпечно змішувати алкоголь? 31.03.2023 — Внешность и здоровье — 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина 30.03.2023 — Психология отношений — 0 Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин йти до своєї мрії незважаючи ні на що

13.10.2022 — Карьера
8 причин йти до своєї мрії незважаючи ні на що

Мріяти корисно, особливо про щось високе, адже це дає нам сенс життя, то чого потрібно прагнути, навіть якщо це нездійсненна мета.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак, розуміючи, що мрія є надто складною чи здається нереальною, багато людей закидають її, виправдовуючи це фразами на кшталт «мрії — це для дурних наївних молодиків» або «я вже надто дорослий, щоб вдаватися до мрій».

Це неправильний підхід, який позбавляє людей багатьох радощів. Є кілька причин йти до своєї мрії, незважаючи ні на що.

Якщо ти не відступиш, хто знає, можливо, у тебе дійсно вийде здійснити бажання.

 

Ти відчуєш себе сильним

Вище ми сказали, що багато хто відмовляється від своїх мрій просто тому, що вважають їх складними, і просто опускають руки, здаються, віддаючи перевагу більш приземленому.

Ти ж, йдучи до своєї мрії, дійсно почуватимешся сильніше за інших, відчуватимеш, що твоя сила волі набагато міцніша, якщо ти не зламався від усвідомлення складності чи неможливості мрій.

Це, у свою чергу, підвищить твою самооцінку, що допоможе легко інтегруватися в суспільство.

 

Тобою пишатимуться

Те, що ти знаходиш сили рухатися до мрії і не закидаєш свої спроби досягти мети, викликає повагу не тільки в сім'ї, а й у оточуючих.

Бачачи, з якою пристрастю ти продовжуєш пробиратися через густі джунглі сумнівів і тривог, ті, що інші побоялися навіть спробувати пройти, люди побачать, що ти — та людина, на яку можна покластися.

Якщо ти не втрачаєш пристрасті і продовжуєш рухатися, ймовірність, що і в інших справах ти такий самий послідовний, набагато вищий, ніж у тих, хто кидає мрії.

 

Ти кидаєш собі виклик

Деколи мрії настільки зухвалі, що здається, ніби людина оголосила війну всьому світу.

Багато хто намагатиметься тебе переконати, говорити, що ти не подужаєш, у тебе не вистачить розуму чи духу, але це неважливо, адже є один факт, який виправдовує цей потяг до здійснення мрій: нам подобається відчувати себе. У людини закладено потяг до нового, до подолання викликів та до перемог.

Здійснення мрії - це гучна перемога, смак якої набагато солодший, ніж решта.

Принагідно суперництво і боротьба розпалюватимуть у твоєму серці пристрасть, що зробить життя цікавішим.

 

Ти отримаєш нові знання та досвід

Мрієш про те, щоб переїхати жити до Іспанії? Ти вивчиш мову, культуру та інші моменти життя місцевих, що наповнить твій розум новими, корисними знаннями.

Хочеш проїхати всю країну мотоциклом? Дізнаєшся, як керувати двоколісним транспортом, навчишся орієнтуватися на місцевості, контактувати з іншими людьми і таке інше.

Рухаючись до мрії, неможливо залишатися тим самим.

Ти у будь-якому разі отримуватимеш нові знання та досвід, причому робити це із задоволенням, адже тут, на відміну від примусового навчання в більшості інших завдань, навчання проходитиме із задоволенням.

 

Тебе чекатиме нагорода, яку отримували лише обрані

Іти до мрії, незважаючи на що вирішуються небагато, а досягають своїх цілей одиниці.

Коли ти зможеш досягти бажаного, то зрозумієш, що це як опинитися на вершині Евересту, забратися куди наважуються лише найвідчайдушніші голови.

Зате там, на вершині, ти зрозумієш, що піднявся над іншими і, що головніше, над собою, а також досяг мети. Твоя важка праця над собою та навколишньою дійсністю виправдалася, і ось вона – нагорода.

Цінна не тільки вона, а й те, що ти не витратив сили даремно, як це зробила більшість людей, закинувши свій рух до мрій на півдорозі.

 

Ти станеш прикладом для наслідування або навіть легендою

Є три типи людей: посередні, про яких ніхто не пам'ятає, негативні, про які говорять пошепки, і позитивні, ті, кого ставлять за приклад.

Якщо ти будеш продовжувати йти до своєї мрії незважаючи ні на що, навіть якщо в тебе не вийде досягти кінцевої мети, проте, тебе наводитимуть у приклад як людину, на яку варто рівнятися в старанності та непохитності.

Ну, а якщо в тебе вийде ще й досягти бажаного, тоді ти можеш стати справжньою легендою.

Хто знає, що було б зі світом, якби великі вчені перестали наслідувати мрію і закинули спроби змінити світ.

 

Ти проживеш цікаве та насичене життя

Навряд чи хтось у дитинстві мріяв стати посередністю, яка марнує життя в душному офісі на нікому не потрібної посади.

Згадай, як ти мріяв про щось високе, те, що зробить твоє життя цікавим і насиченим. Не забувай, що нам дане лише одне життя, і другого шансу вже не буде.

Як думаєш, чи варто її витрачати на животіння чи все ж таки краще ризикнути і рухатися до своєї мрії?

Можливо, в тебе не вийде, але зате ти, лежачи на смертному одрі, не шкодуватимеш про витрачені сили та час, адже вони були вкладені у щось цікаве.

 

У тебе буде привід похвалитися

Давай будемо чесними, всі люди люблять хвалитися і отримувати схвалення, просто ми робимо це по-різному.

Погодься, що, рухаючись до мрії, ти робиш це не тільки для виконання мети, а й заради отримання похвали від інших людей, визнання тебе як того, хто відрізняється від більшості на краще.

Навряд чи знайдеться багато людей, які не уявляли себе потопаючими в оплесках і лестощах, а цього можна досягти лише у випадку, якщо ти здійсниш мрію.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Много героев вселенной Стивена Кинга в одном сериале "Касл-Рок" Вокруг света 0 Airbnb составил рейтинг самых желанных домов по всему миру Секс 0 Ученые: чей оргазм лучше - мужской или женский? Психология отношений 0 Правильный подкат: барные знакомства Карьера 0 9 признаков того, что ты не готов увеличивать свой доход Секс 0 Истинное назначение орального секса и другие тайны сперматозоидов В курсе 0 Як почати гру на реальні гроші у слотах Паріматч? Психология отношений 0 7 положительных женских качеств, которые приносят вред MC Like 0 Барбара Палвин для рекламной кампании Calzedonia Юмор 0 10 типов мужчин, которые отпугивают девушек на первом свидании Карьера 0 9 проблем в твоей жизни, которые ты придумал сам Вокруг света 0 8 людей, которые сделали этот мир немного хуже Гаджеты 0 В Израиле придумали, как управлять собакой с помощью пульта Психология отношений 0 20 способов, с помощью которых женщины пытаются управлять нами Секс 0 #говоритженщина: о самых странных вещах, которые их заводят В курсе 0 Джерард Батлер в первом трейлере фильма "Вертеп разбойников" Внешность и здоровье 0 5 классических фитнес-ошибок В курсе 0 Netflix показал трейлер фильма «Спайдерхед» с Крисом Хемсвортом Карьера 0 "Я понял, что надо бежать": 10 историй от людей, которые уволились в первый… Юмор 0 Подкаты, за которые должно быть стыдно
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.