ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 недоліків характеру, які насправді є прихованими перевагами

17.06.2024 — Карьера
7 недоліків характеру, які насправді є прихованими перевагами

Цинізм, песимізм і не лише.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

1. Неохайність

Неохайність і неакуратність часто прирівнюють до безладу та відсутності продуктивності. Але насправді все не зовсім так.

Серія невеликих експериментів показала, що навколишній безлад сприяє нестандартному мисленню і допомагає розкривати творчі здібності, тоді як впорядковане середовище стимулює дотримуватися правил і виявляти обережність.

Коли навколо порядок, люди більше схиляються до того, щоб дотримуватися традицій, дотримуватися умовностей і вибирати класичні варіанти. І навпаки, безладдя, схоже, надихає позбавлятися скутості традиціями та умовностями, що швидше призведе до нових відкриттів.

Залишати гору брудного посуду в раковині на кілька днів, звичайно, не варто. Але й завжди розкладати все по поличках зовсім необов'язково.

 

2. Виняткова зарозумілість

Ця особливість характеру може виявлятися по-різному. Наприклад, у вигляді зарозумілості, що, поза сумнівом, погано. Не слід принижувати інших, щоб піднятися самому.

Але зарозумілість, яка виражається у впевненості у собі, коли ми задоволені собою, це добре. Вона може допомогти нам просунутися кар'єрними сходами або знайти романтичного партнера — і все це без приниження оточуючих.

Тож не треба боятися зміцнювати свою зарозумілість. Принаймні, доки не виникне небезпека перетворення на самозакоханого зарозумілого придурка.


3. Неуважність

Схильність часто відволікатися може заважати в роботі, але ця якість має і переваги.

Дослідження показують, що коли ми відволікаємось, нам стає легше знаходити творчі рішення для складних проблем. Коли ми не фокусуємося на чомусь одному, сприймаємо широкий спектр інформації і починаємо мислити нестандартно.

При цьому і зосередженість, і неуважність відіграють важливі ролі в житті. Одне без іншого може обмежити нам доступ до різних можливостей.

 

4. Цинізм

Є різниця між тим, щоб бути циніком, і тим, щоб бути цинічним дурнем. Багатьом не завадило б критичніше ставитися до навколишнього світу.

Здорова частка цинізму, коли ми не прив'язуємося емоційно до речей і дивимося на все через призму скептицизму, допомагає мислити раціональніше, не потрапляти в пастку хибних переконань, вчасно розкривати обман і уникати різних неприємних ситуацій.

Крім того, цинізм уберігає нас від розчарувань. Коли ми спочатку сумніваємося в мотивах інших людей і припускаємо найгірше, то менше засмутимося, якщо наші очікування виправдаються. Циніки можуть з гумором дивитися на все навколо і прямо говорити про те, що думають.

Головне – обмежитися невеликими дозами цієї якості. Занадто цинічний підхід до життя пов'язують із погіршенням відносин, психологічного та фізичного здоров'я і навіть із нижчим соціально-економічним статусом.

 

5. Вразливість

Чути критику на свою адресу важко, тому багато хто нарощує міцний панцир, який захищає від неприємних коментарів. Якоюсь мірою це корисно, але повне ігнорування критики ні до чого доброго не приводить.

Тому, замість просто відмахуватися від критичних зауважень, краще залишатися вразливим і прислухатися до критики. Тільки не приймати її близько до серця, а використовувати для того, щоб стати кращими.


6. Песимізм

Похмурі люди рідко викликають симпатію, але в помірних дозах песимізм корисний.

Особливо так званий захисний песимізм, коли ми встановлюємо максимально низькі очікування щодо певної події чи ситуації. Це дозволяє підготуватися до можливої ​​невдачі і мотивує старанно працювати, щоб її уникнути.

Згідно з дослідженнями, захисний песимізм працює анітрохи не гірше від стратегічного оптимізму. А іноді, коли треба досягти складної мети, навіть краще. Причому він швидше приведе нас до потрібних результатів, коли ми у поганому настрої.

 

7. Невротизм

Невротизм — риса характеру із «великої п'ятірки», яка визначає нашу емоційну стабільність. Невротичні люди схильні відповідати на стрес сильнішими реакціями, такими як смуток, тривога, гнів, страх чи дратівливість, навіть якщо інтенсивність емоцій не відповідає тому, що відбувається насправді.

Проте невротизм має й плюси. Він робить людей більш усвідомленими, чутливими та емоційно глибокими. Вони, як правило, розумні, з гарним почуттям гумору, менш схильні до ризику та відчувають потребу піклуватися про оточуючих.

Цікаво, що здатність співпереживати і психологічну проникливість, які відрізняють людей із невротичними рисами, можна використовуватиме створення комічного ефекту.

Принаймні одне невелике дослідження показало, що професійним комікам невротизм властивий більшою мірою, ніж любителям.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Финальный трейлер второй части "Дэдпула" Психология отношений 0 20 способов, с помощью которых женщины пытаются нами управлять Автомобили 0 5 марних фішок сучасних автомобілів Юмор 0 4 вида свиданий, которые почти гаpантированно закончатся сексом Карьера 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток Внешность и здоровье 0 #говоритженщина: о мужской красоте В курсе 0 Том Хэнкс в вестерне "Новости со всего света" Карьера 0 6 причин, чому тобі швидко набридає робота Секс 2 7 типов женщин в постели Вокруг света 0 Лучшие ночные снимки, сделанные на iPhone Юмор 0 Як заспокоїти кохану жінку? Секс 0 Названо точное число людей, с которыми вам надо переспать Психология отношений 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини Внешность и здоровье 0 Почему мы пьем алкоголь? В курсе 0 Джейсон Момоа в первом трейлере сериала "Смотри" Карьера 0 5 типів характерів людей та їх мотивація В курсе 0 Галь Гадот и Арми Хаммер в трейлере «Смерть на Ниле» по роману Агаты Кристи MC Like 0 Жозефин Скривер в новом ролике Victoria's Secret В курсе 0 Netflix выпустил тизер мини-сериала об истории создания Spotify Юмор 0 4 признака, что ты нужен ей только на зиму
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.