ТОП-10 популярных новостей
7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому 31.03.2023 — Секс — 0 Чому небезпечно змішувати алкоголь? 31.03.2023 — Внешность и здоровье — 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина 30.03.2023 — Психология отношений — 0 Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 причин, чому тобі подобається дивитися на чужі невдачі

14.10.2022 — Карьера
9 причин, чому тобі подобається дивитися на чужі невдачі

Навряд чи тобі подобається помилятися і терпіти невдачі. Ти відчуваєш себе незручно, коли даєш невірну відповідь на поставлене запитання, коли запинаєшся під час важливої ​​мови, або коли ти опиняєшся на другому місці, беручи участь у важливій боротьбі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але в той же час тобі може подобатися спостерігати, як хтось інший займає позицію невдахи.

Є багато причин, через які потрапляння оточуючих у незручні ситуації може приносити тобі задоволення.

Ми зібрали кілька найпоширеніших із них.

 

Ти заздриш чужим здібностям і успіхам

Заздрість здатна змусити тебе радіти чужим невдачам.

Навіть якщо в тебе та іншої людини приблизно один рівень знань і навичок, ти можеш відчувати несправедливість через те, що хтось інший досягає бажаної мети легше або швидше за тебе.

Підсвідомо ти вважатимеш, що людина заслуговує на більшу повагу, ніж ти сама, адже досяг успіху в реалізації внутрішнього потенціалу, і їй є чим пишатися. Саме тому тобі так приємно дивитиметься на його невдачу.

Тільки уяви: ти заздрив чужим талантам, навичкам, успіхам, а потім побачив, як людина припустилася помилки.

 

Ти підвищуєш свою самооцінку

Можливо, колись ти сам потрапив у ситуацію, коли ти припустився помилки або пережив незручність, і отримав на свою адресу багато критики, образливих жартів чи злорадних поглядів.

Спостерігаючи за тим, як люди, що оточують тебе, зазнають невдач, ти можеш непогано підвищити самооцінку, особливо якщо ти сам звик бути надмірно обережним і не йти навіть на виправданий ризик.

Ти починаєш почуватися краще, розуміючи, що об'єктом глузувань цього разу став не ти. Ти примикаєш до більшості, у деяких випадках навіть відпускаючи їдкі жарти нарівні з рештою коментаторів.

 

Ти переносиш на інших свою власну невпевненість

Ти можеш радіти чужим невдачам через жахливу невпевненість у собі, яка заважає тобі пробувати себе в чомусь.

Ти боїшся зазнати невдачі та вигадуєш безліч негативних сценаріїв, щоб переконати себе залишатися у зоні комфорту. І коли якийсь із згенерованих твоїм уявою сюжет втілюється в реальність у оточуючих людей, ти радієш від усвідомлення власної правоти.

Ти отримуєш підтвердження, що твої страхи небезпідставні, і продовжуєш підживлювати свою невпевненість. І ти почуваєшся не так погано, розуміючи, що на місці людини, яка зазнала невдачі, міг би бути ти. 

 

Ти перемикаєш увагу зі своїх власних недоліків

Ти можеш радіти чужим невдачам через те, що вони дозволяють тобі на якийсь час перемикати увагу зі своїх власних недоліків.

І ти сам, і оточуючі тебе люди зосереджуються на помилці чи незручній ситуації, що сталася з кимось іншим. Ти можеш жартувати з людини або намагатися протиставити їй себе.

У будь-якому випадку ти просто будеш радий, що ніхто не згадує про твої невдачі через невдачу когось іншого.

 

Ти відчуваєш справедливість, коли людина, що насолила тобі, страждає

Допустимо, колись людина зробив тобі щось погане, а ти з якихось причин не зміг поставити його на місце або помститися йому.

Жага справедливості живе в тобі довгий час, і ти сподіваєшся, що колись людина потрапить у схожу неприємну ситуацію.

І в момент, коли він зазнає невдачі, зазнає сорому і незручності, і стане об'єктом загальних глузувань, ти відчуватимеш, що все стало на свої місця, і твій кривдник нарешті отримав по заслугах.

Причому тобі навіть може бути шкода такого знайомого, але сам факт того, що він відчув ті ж емоції, що й ти колись, тебе дуже радує.

 

Тобі подобається обговорювати чужі невдачі

Ти можеш отримувати задоволення від обговорення чужих невдач у компанії. Плітки, чутки і загальна неприязнь до будь-кого, хоч би як сумно це звучало, гуртують колектив.

Людям подобається смакувати помилки своїх знайомих, згадувати про те, як хтось із їхніх друзів чи колег потрапляв у незручні ситуації, критикувати слова та вчинки оточуючих.

Ти можеш добре ставитися до людини, яка зазнала невдачі, але при цьому із задоволенням розповідати, як ти спостерігав за її ганьбою.

Головна твоя проблема — ти не завжди розумієш, що такі обговорення справді неприємні для людини. Ти не бачиш у цьому жодного негативу і для тебе чужі невдачі — лише привід дотепно пожартувати та завести з кимось діалог.

 

Тобі легше порозумітися з людьми, які зазнають невдач

Якщо ти радієш чужим невдачам, це не завжди означає, що ти бажаєш оточуючим людям страждань.

Тобі просто може бути легше спілкуватися з тими, хто переживає поразки, ніж знаходити спільну мову з успішними та впевненими у собі.

Ті, хто періодично потрапляють у незручні ситуації, стають набагато доступнішими у спілкуванні, бо створюють враження простих і дошку своїх людей.

З ними ти не боїшся бути самим собою, не боїшся сказати чи зробити щось не так, і це позбавляє тебе зайвого стресу.

 

Ти вчишся на чужих помилках

Ніхто не любить вчитися на своїх помилках. А ось дивитися на промахи інших людей, аналізуючи їх, і коригуючи при цьому свій план дій набагато безпечніше і приємніше.

Ти можеш зробити певні висновки, ґрунтуючись на чужих невдачах, і вони дозволять тобі досягти поставленої мети в найкоротші терміни, не діючи наосліп, і не йдучи на ризик.

По суті, ти рухатимешся вперед дорогою, заздалегідь протоптаною кимось іншим.

 

Ти чекаєш, що невдача доведе людині твою правоту

Часом ти можеш бути впевненим у тому, що краще за іншу людину знаєш, яке рішення їй варто прийняти. Але твоя порада, навіть за достатньої аргументації, не завжди буде почута і використана.

Люди завжди роблять так, як вони вважають за правильне. Коли людина, яка не скористалася твоїми порадами, зазнає невдачі, ти можеш відчувати внутрішнє задоволення.

Ти розумієш, що мав рацію, і сподіваєшся, що людина пошкодує про своє рішення і змінить свій погляд на ситуацію.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые: 7 самых популярных сексуальных фантазий Секс 0 Как выбрать партнера для группового секса Внешность и здоровье 0 Brain Dead и Vault by Vans воссоединились для новой коллекции В курсе 0 Вийшов фінальний трейлер другого «Аватару» Джеймса Кемерона MC Like 0 Призрачные женщины позируют на фоне облаков в летнем кампейне Agent Provocateur Внешность и здоровье 0 Коллаборация LEGO и adidas выйдет уже на этой неделе MC Like 0 Девушкой месяца Playboy впервые стала модель-трансгендер Внешность и здоровье 0 Tyler, The Creator и Converse выпустили совместную коллекцию Психология отношений 0 7 правил общения с женщиной старше тебя Юмор 0 4 главных отличия порно 90-х от современного Звезды 0 Сексуальная русалка Ники Минаж в новом клипе "Bed" В курсе 0 HBO показал трейлер четвертого сезона «Мира Дикого Запада» В курсе 0 Джастин Бибер разработал дизайн скутера для Vespa Гаджеты 0 Google выпустил "убийцу" iPhone Звезды 0 Мокрая Николь Кидман для журнала Stellar В курсе 0 Pornhub подвели итоги за 2019 год. Вот что любят смотреть украинцы Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил мюли-кроссовки Юмор 0 Как заставить девушку переспать с тобой Юмор 0 10 типов мужчин, которые ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ненавистны женщинам Психология отношений 0 Как выбирать дам для соблазнения. Метод одного Дон Жуана
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.