Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 причин, чому тобі подобається дивитися на чужі невдачі

14.10.2022 — Карьера
9 причин, чому тобі подобається дивитися на чужі невдачі

Навряд чи тобі подобається помилятися і терпіти невдачі. Ти відчуваєш себе незручно, коли даєш невірну відповідь на поставлене запитання, коли запинаєшся під час важливої ​​мови, або коли ти опиняєшся на другому місці, беручи участь у важливій боротьбі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але в той же час тобі може подобатися спостерігати, як хтось інший займає позицію невдахи.

Є багато причин, через які потрапляння оточуючих у незручні ситуації може приносити тобі задоволення.

Ми зібрали кілька найпоширеніших із них.

 

Ти заздриш чужим здібностям і успіхам

Заздрість здатна змусити тебе радіти чужим невдачам.

Навіть якщо в тебе та іншої людини приблизно один рівень знань і навичок, ти можеш відчувати несправедливість через те, що хтось інший досягає бажаної мети легше або швидше за тебе.

Підсвідомо ти вважатимеш, що людина заслуговує на більшу повагу, ніж ти сама, адже досяг успіху в реалізації внутрішнього потенціалу, і їй є чим пишатися. Саме тому тобі так приємно дивитиметься на його невдачу.

Тільки уяви: ти заздрив чужим талантам, навичкам, успіхам, а потім побачив, як людина припустилася помилки.

 

Ти підвищуєш свою самооцінку

Можливо, колись ти сам потрапив у ситуацію, коли ти припустився помилки або пережив незручність, і отримав на свою адресу багато критики, образливих жартів чи злорадних поглядів.

Спостерігаючи за тим, як люди, що оточують тебе, зазнають невдач, ти можеш непогано підвищити самооцінку, особливо якщо ти сам звик бути надмірно обережним і не йти навіть на виправданий ризик.

Ти починаєш почуватися краще, розуміючи, що об'єктом глузувань цього разу став не ти. Ти примикаєш до більшості, у деяких випадках навіть відпускаючи їдкі жарти нарівні з рештою коментаторів.

 

Ти переносиш на інших свою власну невпевненість

Ти можеш радіти чужим невдачам через жахливу невпевненість у собі, яка заважає тобі пробувати себе в чомусь.

Ти боїшся зазнати невдачі та вигадуєш безліч негативних сценаріїв, щоб переконати себе залишатися у зоні комфорту. І коли якийсь із згенерованих твоїм уявою сюжет втілюється в реальність у оточуючих людей, ти радієш від усвідомлення власної правоти.

Ти отримуєш підтвердження, що твої страхи небезпідставні, і продовжуєш підживлювати свою невпевненість. І ти почуваєшся не так погано, розуміючи, що на місці людини, яка зазнала невдачі, міг би бути ти. 

 

Ти перемикаєш увагу зі своїх власних недоліків

Ти можеш радіти чужим невдачам через те, що вони дозволяють тобі на якийсь час перемикати увагу зі своїх власних недоліків.

І ти сам, і оточуючі тебе люди зосереджуються на помилці чи незручній ситуації, що сталася з кимось іншим. Ти можеш жартувати з людини або намагатися протиставити їй себе.

У будь-якому випадку ти просто будеш радий, що ніхто не згадує про твої невдачі через невдачу когось іншого.

 

Ти відчуваєш справедливість, коли людина, що насолила тобі, страждає

Допустимо, колись людина зробив тобі щось погане, а ти з якихось причин не зміг поставити його на місце або помститися йому.

Жага справедливості живе в тобі довгий час, і ти сподіваєшся, що колись людина потрапить у схожу неприємну ситуацію.

І в момент, коли він зазнає невдачі, зазнає сорому і незручності, і стане об'єктом загальних глузувань, ти відчуватимеш, що все стало на свої місця, і твій кривдник нарешті отримав по заслугах.

Причому тобі навіть може бути шкода такого знайомого, але сам факт того, що він відчув ті ж емоції, що й ти колись, тебе дуже радує.

 

Тобі подобається обговорювати чужі невдачі

Ти можеш отримувати задоволення від обговорення чужих невдач у компанії. Плітки, чутки і загальна неприязнь до будь-кого, хоч би як сумно це звучало, гуртують колектив.

Людям подобається смакувати помилки своїх знайомих, згадувати про те, як хтось із їхніх друзів чи колег потрапляв у незручні ситуації, критикувати слова та вчинки оточуючих.

Ти можеш добре ставитися до людини, яка зазнала невдачі, але при цьому із задоволенням розповідати, як ти спостерігав за її ганьбою.

Головна твоя проблема — ти не завжди розумієш, що такі обговорення справді неприємні для людини. Ти не бачиш у цьому жодного негативу і для тебе чужі невдачі — лише привід дотепно пожартувати та завести з кимось діалог.

 

Тобі легше порозумітися з людьми, які зазнають невдач

Якщо ти радієш чужим невдачам, це не завжди означає, що ти бажаєш оточуючим людям страждань.

Тобі просто може бути легше спілкуватися з тими, хто переживає поразки, ніж знаходити спільну мову з успішними та впевненими у собі.

Ті, хто періодично потрапляють у незручні ситуації, стають набагато доступнішими у спілкуванні, бо створюють враження простих і дошку своїх людей.

З ними ти не боїшся бути самим собою, не боїшся сказати чи зробити щось не так, і це позбавляє тебе зайвого стресу.

 

Ти вчишся на чужих помилках

Ніхто не любить вчитися на своїх помилках. А ось дивитися на промахи інших людей, аналізуючи їх, і коригуючи при цьому свій план дій набагато безпечніше і приємніше.

Ти можеш зробити певні висновки, ґрунтуючись на чужих невдачах, і вони дозволять тобі досягти поставленої мети в найкоротші терміни, не діючи наосліп, і не йдучи на ризик.

По суті, ти рухатимешся вперед дорогою, заздалегідь протоптаною кимось іншим.

 

Ти чекаєш, що невдача доведе людині твою правоту

Часом ти можеш бути впевненим у тому, що краще за іншу людину знаєш, яке рішення їй варто прийняти. Але твоя порада, навіть за достатньої аргументації, не завжди буде почута і використана.

Люди завжди роблять так, як вони вважають за правильне. Коли людина, яка не скористалася твоїми порадами, зазнає невдачі, ти можеш відчувати внутрішнє задоволення.

Ти розумієш, що мав рацію, і сподіваєшся, що людина пошкодує про своє рішення і змінить свій погляд на ситуацію.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Infiniti показала самый симпатичный кроссовер 2020-го Внешность и здоровье 0 4 способа избежать похмелья Карьера 0 17 сущих пустяков, которые сделали нашу жизнь крутой, а мы этого и не заметили Юмор 0 О чем не стоит говорить с девушкой в баре Автомобили 0 Електрокар Xiaomi SU7 представлений офіційно Юмор 0 Как целоваться, чтобы девушке понравилось? Карьера 0 Как стать сыном маминой подруги и не потерять себя Секс 0 Ученые: зрелые женщины получают больше удовольствия от секса Психология отношений 0 Стереотипы о женщинах, которые на самом деле о мужиках Секс 1 Почему не все девушки делают минет Психология отношений 0 Що таке рикошетні відносини і чи варто їх заводити Секс 0 У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом В курсе 0 Вийшов трейлер хорору «Бугімен» із розповіді Стівена Кінга Lifestyle 0 Секс перед тренировкой: ученые дали добро Звезды 0 Лілі-Роуз Депп знялася топлес для обкладинки журналу i-D В курсе 0 Хью Лори в трейлере второго сезона «Авеню 5» Секс 0 Ученые: смотрите порно вместе со своей девушкой Секс 0 5 видов секса, которые стоит попробовать, перед тем как жениться MC Like 0 Лаїс Рібейро в літній рекламній кампанії купальників Bikini Lovers Секс 0 7 ошибок, которые совершают мужчины, пытаясь склонить женщин к сексу
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.