Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 змін, з яких варто почати новий рік

04.01.2023 — Карьера
9 змін, з яких варто почати новий рік

Якщо з нового року ти вирішив почати нове життя або хоча б внести у своє коригування, не хапайся за все поспіль.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Список того, що саме ти хотів би змінити, може бути довгим. Але в усьому важлива послідовність.

Ми зібрали кілька змін, з яких тобі варто розпочати насамперед.

 

Змінити свій підхід до вирішення труднощів

Труднощі можуть викликати в тебе тривогу та страх, бажання зняти з себе відповідальність за своє життя та почекати, доки ситуація не вирішиться без твоєї участі.

Але така реакція на проблеми призводить лише до ще більшого стресу у майбутньому.

Адже поки ти не візьмеш ситуацію під свій контроль і не докладеш зусиль, кількість негативних наслідків лише збільшуватиметься.

Одна невирішена проблема породжуватиме кілька нових, і незабаром тобі доведеться вживати екстрених заходів, хочеш ти цього чи ні. З нового року спробуй змінити свій підхід до вирішення труднощів.

Сприймай труднощі як виклик, можливість випробувати себе, задіяти свої знання та навички. Досить боятися нести відповідальність за своє життя.

Всі припускаються помилок, це неминуче, як би добре ти не підготувався. Не можна бути точно впевненим у тому, до якого результату призведе та чи інша дія.

Помилку в переважній більшості випадків можна виправити, це неважко, коли ти вже маєш якийсь досвід. А от із наслідками, до яких приведе твоє зволікання, впоратися буде набагато важче.

 

Змінити свої пріоритети

З часом у кожної людини змінюються пріоритети. У дитинстві ти мріяв вирости і снідати цукерками, будучи дорослим, ти вважаєш, що по-справжньому круто – дотримуватися здорового харчування.

Те, що здавалося собі важливим ще кілька місяців тому, зараз може втратити свою цінність та актуальність.

Тому тобі необхідно співвідносити свої пріоритети зі своєю життєвою позицією, цілями на майбутнє, фізичним та психічним станом тощо.

Хоч у кожної людини й різні пріоритети, на першому місці завжди маєш бути ти сам: твої потреби, бажання, здоров'я. Ніхто не турбуватиметься про те, чи влаштовує тебе твоє життя.

Це – цілком і повністю твоя турбота та відповідальність. Тож зміщуй свої пріоритети на користь себе.

 

Змінити свою самооцінку

Найкраще вкладення твого часу та сил – це робота над самооцінкою. Саме від твоєї впевненості у собі та своїх здібностях залежить те, яким буде твоє майбутнє.

Людина з низькою самооцінкою не вміє вимагати бажаного, відстоювати свої інтереси, давати відсіч, йти на виправданий ризик.

Але найголовніше – він не вірить, що йому вдасться втілити мрії в реальність, тому часто навіть не намагається щось зробити.

Виховуй у собі впевненість: вчися хвалити себе навіть за невеликі перемоги, легше стався до своїх помилок, використовуй свої сильні сторони.

Ну і, звичайно ж, створи те оточення, яке підтримуватиме твої позитивні зміни.

 

Змінити свої переконання

Щороку ти обіцяєш собі змінити своє життя, але в більшості випадків відбувається те саме – ти не реалізуєш своїх планів.

Найчастіше так відбувається, тому що ти тягнеш за собою застарілі переконання. Замість того, щоб втілювати в реальність бажане, ти самостійно руйнуєш дані собі обіцянки.

Ти переконуєш себе в тому, що поставив перед собою надто важкі завдання, що в тебе недостатньо часу, щоб чимось зайнятися, що ти не досягнеш успіху, адже минулого разу в тебе нічого не вийшло. Не забирай із собою у новий рік свої старі упередження.

Якщо ти вирішив змінювати своє життя – змінюй і те, у що ти віриш. Навчися не здаватися, навіть коли ти сповнений страхів і сумнівів.

 

Змінити свої звички

Твої бажання так і залишатимуться лише бажаннями тому, що ти не хочеш змінювати свої звички.

Так, для цього тобі потрібно буде залишити свою зону комфорту та дотримуватися самодисципліни. У цьому мало приємного, але по-іншому ти не зможеш досягти результату.

Саме від твоїх звичок багато в чому залежить твоя якість життя, те, як ти будуватимеш взаємодію з оточуючими людьми, реагуватиме у стресових ситуаціях.

 

Змінити ставлення до відпочинку

Перестань сприймати відпочинок як безглузде марнування часу.

Звісно, замість того, щоб лягти та подивитися фільм, ти завжди можеш взятися за щось корисне: доробити робочі завдання чи прибратися.

Але в довгостроковій перспективі твоє рішення навряд чи допоможе тобі стати продуктивнішим. Швидше, навпаки – позбавивши себе заслуженого відпочинку, ти зіткнешся з безліччю проблем.

Тебе буде долати постійне почуття втоми, ти станеш більш дратівливим, допускатимеш помилки через неуважність.

Зрозумій, що відпочинок – це не розкіш, яку ти можеш дозволяти собі у свята чи вихідні, а щоденна необхідність.

Витрачені на роботу ресурси повинні бути відновлені, а зробити це можна лише дозволивши собі розслабитися і зайнятися чимось цікавим.

 

Змінити ставлення до грошей

Якщо ти серед тих людей, які відкидають цінність грошей, не дивно, що ти незадоволений своїм життям.

Гроші - це справді валюта, за яку можна купити практично все. Гроші не роблять тебе краще чи гірше власними силами — все залежить від того, як ти їх використовуєш.

Тож вистачить ставити себе вище всього матеріального. Тобі потрібні якісь накопичення, щоб розвиватись у улюбленій справі, підтримувати здоровий спосіб життя, забезпечувати свою безпеку, допомагати близьким тощо. Немає нічого соромного в любові до чесно зароблених грошей.

Коли ти перестанеш соромитися від того, що ти налаштований на збільшення доходу, ти нарешті почнеш користуватися всіма наданими тобі можливостями.

 

Змінити спілкування з близькими

Головна цінність у твоєму житті – це твої рідні та близькі. У новому році постарайся приділяти їм трохи більше свого більше часу та уваги.

Поки ти зациклений на досягненні поставленої мети, важливо не забувати, що життя не можна відкласти на потім.

Прямо зараз твої батьки старіють, діти дорослішають, друзі потребують твоєї підтримки, а дівчина — кохання. Це зовсім не означає, що ти маєш ставити потреби та бажання інших людей вище своїх власних.

Просто постарайся планувати свою зайнятість так, щоб потім не шкодувати, що провів недостатньо часу з близькими або пропустив якісь важливі події з їхнього життя.

У тебе не буде можливості повернутися в минуле і надолужити втрачене.

 

Змінити свої страхи

Парадоксально, але саме страхи найчастіше допомагають тобі досягти бажаного. Твій успіх і твоя мотивація багато в чому залежать від того, на яких страхах ти загострюєш свою увагу.

Ти можеш зволікати при ухваленні рішення через побоювання громадської думки або можливу невдачу, а можеш поглянути на цю ж ситуацію з іншого боку.

Прожити життя, так і не наважившись зробити те, про що ти мрієш, теж страшно. Питання, чого ти боїшся більше.

Для будь-якого з твоїх страхів, які зупиняють тебе і позбавляють мотивації щось змінювати, можна знайти страх набагато сильніший.

Іноді буває корисно запитати себе, чого ти боїшся більше за сорому, розчарування чи невідомість.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 За что так с мужчинами? Внешность и здоровье 0 5 неправильных вещей, которые ты делаешь, пытаясь похудеть Звезды 0 Сидни Суини для летней коллекции Savage X Fenty Психология отношений 0 Приёмы воспитания, или как женщины добиваются своего Внешность и здоровье 0 Канье Уэст представил новую модель кроссовок Секс 0 Самые травмоопасные позы из Камасутры Внешность и здоровье 0 Hyundai представила коллекцию одежды из ремней и подушек безопасности Внешность и здоровье 0 Adidas создали кроссовки с изображениями персонажей "Звездных войн" В курсе 0 Аарон Тейлор-Джонсон в першому трейлері "Крейвена-мисливця"від Marvel і Sony Гаджеты 0 Порносайт создал идеальную секс-куклу на основе запросов пользователей сети В курсе 0 Галь Гадот возвращает нас в 80-е в трейлере "Чудо-женщины: 1984" Внешность и здоровье 0 Nike выпустил модель кроссовок в честь элемента таблицы Менделеева Звезды 0 Пэрис Хилтон в рекламной кампании собственной линии нижнего белья Звезды 0 Cardi B снялась для журнала Interview Звезды 0 Большое количество топ-моделей в откровенных нарядах в новом фильме Mugler Гаджеты 0 Вещь дня: щетка, которая сама чистит зубы Внешность и здоровье 0 Помилки, які заважають тобі позбутися шкідливих звичок Секс 0 38 правил сексуального этикета для благородного плотолюбца Автомобили 0 9 вредных привычек, которые изнашивают мотор твоего автомобиля Юмор 0 Подружили и хватит: как выйти из фpендзоны
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.