ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 причин, чому тобі швидко набридає робота

20.11.2023 — Карьера
6 причин, чому тобі швидко набридає робота

Деякі люди по кілька років працюють на тому самому місці або в одній сфері, при цьому відчуваючи себе щасливими та задоволеними життям.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

А хтось, навпаки, приміряє на себе різні вакансії і не може зупинитися на одному надовго. Якщо тобі швидко набридає робота, варто проаналізувати, чим викликане відторгнення від обраної сфери чи конкретної компанії.

Ми зібрали кілька можливих причин, серед яких ти, напевно, знайдеш свою.

 

У тебе відсутній інтерес до обраної сфери діяльності

Звичайно, не завжди вдається зробити своє хобі оплачуваною роботою. Тому доводиться вибирати собі сферу діяльності з тих, які є доступними тут і зараз.

Однак робити це навмання, не ґрунтуючись на своїх інтересах, прагненнях та особливостях характеру, вкрай небажано. Інакше ти ризикуєш приректи себе на працю, яка не викличе в тебе жодних позитивних емоцій, не принесе почуття задоволення собою.

У деяких випадках навіть висока заробітна плата не допомагає пом'якшити твоє ставлення до роботи.

Якщо робота не надає тобі можливостей для розвитку та самореалізації і не відповідає твоїм уявленням про те, що дійсно важливо, вона швидко стає монотонною та нудною.

Кожна людина потребує постійних стимулів і нових викликів, і, коли не отримує цього, втрачає мотивацію щось робити. Тож намагайся вибрати ту сферу діяльності, яка хоча б трохи цікавить тебе.

 

Ти не отримуєш визнання

Кожна людина хоче бачити результати своєї праці і отримувати визнання за досягнення, яких йому вдалося досягти.

Якщо твоя робота не дає тобі можливостей для професійного зростання і не підтримує твоє прагнення ставати краще, велика ймовірність, що вона швидко набридне.

Навряд чи комусь буде приємно вкладати свій час та сили у виконання одноманітних завдань, стикаючись із повною байдужістю колег, начальства чи клієнтів.

Якщо ти почуваєшся недооціненим і невизнаним, незабаром ти почнеш замислюватися про зміну місця роботи.

І це закономірна реакція, яка проявляється у відповідь на ігнорування твоїх старань. Замість того щоб витрачати ресурси там, де тебе не гідно цінують, ти волієш шукати нові можливості для зростання і розвитку.

 

Ти працюєш у невідповідному середовищі

Не можна недооцінювати оточення, в якому ти працюєш. На роботі ти проводиш вагому частину свого дня, тому люди, з якими спілкуєшся, здатні впливати на твій настрій, самопочуття, мотивацію та відчуття комфорту.

Шум, безладдя, неприємні запахи чи незручний робочий простір — все це безпосередньо відбивається на твоїй працездатності та бажанні добре виконувати свої обов'язки.

У стані стресу, відсутності особистого простору та під впливом відволікаючих факторів ти втрачаєш зосередження та мотивацію.

Як підсумок – робота швидко тобі набридає, і навіть саме перебування в офісі викликає у тебе сильний психологічний дискомфорт. Сюди можна віднести й особливості колективу, у якому ти змушений працювати.

Якщо серед твоїх колег чи начальства є токсичні особи, індивідуалісти, які не вміють працювати в команді, або просто люди, які постійно заважають чи завалюють тебе завданнями, то ти швидко почнеш мріяти про зміну місця роботи.

 

Ти не вмієш відмовляти колегам та начальству

Звичайно ж, важливо вміти працювати в команді та виконувати доручення.

Однак для того, щоб мінімізувати рівень стресу та займатися саме тією роботою, за яку тобі платять, не звалюючи на свої плечі чужі проблеми та завдання, тобі необхідно навчитися говорити «Ні» колегам та начальству.

Цінуй свій час та інші ресурси, які ти вкладаєш у роботу. Усі вони небезмежні, а це означає, що ти не можеш займатися одразу всім.

Перш ніж погоджуватися на будь-що, постарайся об'єктивно оцінити, чи є в тебе бажання та можливість взяти на себе додаткове навантаження.

Якщо ні, то поясни людині, що на першому місці для тебе виконання своїх власних обов'язків, і їй краще звернутися за допомогою до когось іншого.

Це не зробить тебе непрофесіоналом для оточуючих і не дасть адекватному керівництву привід для сумнівів у твоїй компетентності. Вчись відстоювати себе і робити тільки те, що від тебе вимагається згідно з трудовим договором.

 

Ти отримуєш винагороду, яка не відповідає витраченим зусиллям

Ще однією можливою причиною відчуття, що робота тобі набридла, може бути неадекватна винагорода за твою працю.

Ринок вакансій переповнений пропозиціями із низькою заробітною платою. До того ж у деяких компаніях людина, яка обіймає одну посаду, фактично може працювати за двох або навіть за трьох, виконуючи завдання понад норму і не отримуючи за це жодної надбавки.

Якщо ти стикаєшся з такою ситуацією і відчуваєш, що витрачаєш набагато більше, ніж у результаті отримуєш, згасання інтересу та мотивації цілком логічно. Ти швидко втомишся і почнеш замислюватися про зміну роботи.

Для того щоб зрозуміти, чи нормально тобі платять, переглянь кілька схожих вакансій в інтернеті, прочитай вимоги та порівняй вказану заробітну плату.

Може виявитися, що ти отримуєш суму на 50 % нижче за ту, на яку ти справді викладаєшся. У такому разі не бійся заводити розмову про підвищення зарплати або готувати себе до звільнення. Твоя праця має бути оплачена, так що не мирись з відчуттям несправедливості.

 

Тобі не вистачає часу на особисте життя

Причиною того, що тобі швидко набридає робота, може бути нестача часу на особисте життя.

Якщо те, чим ти заробляєш, забирає занадто багато твоїх ресурсів і не залишає можливості займатися тим, що тобі подобається, це призводить до швидкої втоми.

Ти не можеш бути щасливим, якщо тобі доводиться залишати поза увагою якісь сфери. У всьому важливо дотримуватись балансу, і тільки в цьому випадку ти зможеш вести повноцінне життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 С чего начать, если в твоей жизни много проблем В курсе 0 Джеймс Франко и Мэгги Джилленхол снимают порно в трейлере "Двойки" Секс 0 #говоритмужчина: скрути да порви В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч и Кейт Бланшетт в первом трейлере анимационного фильма… Юмор 0 Зубастое влагалище и другие причины, почему нас так пугают женщины В курсе 0 Дженнифер Гарнер мстит в трейлере боевика "Мята" Секс 0 Ненормальные секс-традиции, которые тебя шокируют Юмор 0 Почему не стоит начинать отношения с девушкой, которая куда привлекательнее,… Психология отношений 0 Почему именно мужчина должен платить на первом свидании Психология отношений 0 6 питань, які допоможуть врятувати розмову Карьера 0 Как правильно увольняться Автомобили 0 Квадроцикл: как выбрать и на что обратить внимание перед покупкой? Юмор 0 13 типов людей, которых ты встречал на вечеринках Секс 0 8 ключевых правил спонтанного секса Психология отношений 0 Деструктивные отношения или нормальность: какой бывает ревность Внешность и здоровье 0 Nike представили кроссовки в духе Space Hippie, только экологичные Секс 0 Когда приспичило: рейтинг общественных мест, где люди любят заниматься сексом Внешность и здоровье 0 Коллаборация LEGO и adidas выйдет уже на этой неделе Юмор 0 4 случая, когда нельзя пропускать даму вперед Секс 0 10 советов, которые превратят тебя в постели в техничного романтика
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.