ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

11 ознак того, що тебе цілком влаштовує твоє життя

17.10.2022 — Карьера
11 ознак того, що тебе цілком влаштовує твоє життя

Зрозуміти, що тебе не влаштовує твоє життя, не важко. Відчуття розчарування, відсутність цілей або розбіжність бажаного і дійсності – ось яскраві приклади того, що тобі час щось міняти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Набагато складніше прийти до думки, що на даний момент тобі подобається все в дійсності, що оточує тебе.

Ми зібрали кілька ознак того, що в тебе немає претензій до свого сьогодення.

 

Тобі вистачає часу на все, що ти вважаєш важливим

Коли ти розумієш, що можеш виділити час на якісь принципово важливі для тебе речі, ти вже щасливіший за багатьох людей.

Деякі всю молодість проводять у нескінченному кругообігу справ, не помічаючи нікого й нічого, окрім роботи.

Якщо ти за бажання можеш відволіктися від своїх зобов'язань і відпочити, приділити час навчанню, хобі, спілкуванню з близькими людьми, значить, у тебе вже + вагомий привід любити своє життя і бути вдячним.

 

Ти можеш задовольнити свої потреби та бажання

Не кожна людина має можливість здійснити свої бажання.

Хтось навіть не може задовольнити базові потреби, не кажучи вже про якісь необов'язкові витрати. Тебе справді влаштовує навколишня дійсність, якщо ти отримуєш те, що тобі потрібне і що ти хочеш.

Так, нехай не завжди відразу, нехай для цього потрібні певні жертви, але головне - твої бажання втілюються в реальність, а не залишаються лише в голові.

 

Ти рідко перебуваєш у стані стресу

Коли тобі з якихось причин не подобається твоє життя, ти перебуваєш у стані стресу.

Ти незадоволений тим, що відбувається довкола, змушений адаптуватися до дискомфортних умов, страждаєш від невизначеності чи нерозуміння, як закрити свої потреби.

Спокій і умиротворення властиві тобі лише тоді, коли ти позбавляєшся джерела стресу.

Наприклад, вирішуєш свої нагальні проблеми, здійснюєш бажану мету або змінюєш життя на краще.

 

Тобі комфортно наодинці із самим собою

Якщо тебе щось не влаштовує у твоєму житті, це чітко проявляється в моменти, коли ти залишаєшся наодинці із самим собою.

Ти поринаєш у власні думки, і самообман перестає працювати. Як би ти не противився, всі проблеми, які намагаєшся ігнорувати, виходять на поверхню.

Тобі комфортно на самоті, тільки коли ти перебуваєш у гармонії із собою та своїми бажаннями. У цей період тобі немає ніякого сенсу вдавати, що твоє життя не таке, як ти хотів.

 

У тебе є люди, яким ти довіряєш

У тебе має бути хоча б одна людина, якій ти можеш довіритися: розповісти про свої проблеми, обговорити свої почуття, попросити дати коментар щодо будь-якої ситуації тощо.

Цією людиною необов'язково має бути друг – це може бути родич чи твоя дівчина.

Головне, щоб ти розумів: у скрутну хвилину тобі є, до кого звернутися. І ця людина не відмовить тобі у допомозі – ні у фізичній, ні у моральній.

Якщо хтось у твоєму оточенні завоював твою довіру і показав, що ставиться до тебе з повагою та турботою, це вагомий привід для радості.

 

Ти не переживаєш через майбутнє

Якщо в твоєму житті зараз щось не ладнається, це обов'язково спричинить переживання про майбутнє. Адже ти не можеш вирішити свої проблеми у теперішньому, а це означає, що до нових життєвих труднощів ти не готовий.

Проаналізуй, як ти ставишся до свого майбутнього. Якщо ти спокійний, розмірковуючи про те, що на тебе чекає, тебе цілком влаштовує те, в яких обставинах ти перебуваєш на даний момент.

Або ти впевнений, що зможеш виправити всі свої помилки і дійти найкращого результату найближчим часом.

 

Ти не відчуваєш браку грошей

Гроші – це валюта, за яку ти можеш купити здоров'я, комфорт, емоції і так далі.

Саме тому так важливо заробляти суму, яка зможе покрити всі твої базові потреби та більшу частину бажань.

Нестача у грошах – це завжди сильний стрес, невпевненість у майбутньому, проблеми, які доводиться вирішувати значно довше.

Людину не влаштовуватиме його життя, якщо вона не може дозволити собі те, що потрібно і що хочеться.

Якщо тобі вистачає твоєї зарплати і тобі не доводиться відмовляти собі багато в чому, йти на постійні жертви, вибирати, ти почуваєшся щасливим.

 

У тебе немає потреби у змінах

Потреба змін змінюється тоді, коли тебе щось не влаштовує, наприклад, є якась проблема або твоє життя складається не так, як тобі того хотілося б.

Якщо ж у тебе все добре, то й зміни ти не квапиш. Натомість намагаєшся насолоджуватися справжнім, проживаючи позитивні емоції.

Звичайно, це не означає, що тобі нікуди прагнути і ти досяг своєї стелі, просто ти не бачиш причин поспішати і робити понад те, що від тебе потрібно для підтримки комфортного рівня життя.

 

Тобі досить просто приймати рішення

Чим більше у твоїм житті проблем, тим складніше тобі приймати рішення, навіть якісь незначні.

Адже для того, щоб зробити правильний вибір, тобі доведеться спочатку врахувати всі можливі нюанси, продумати, чи тобі не завадять обставини, чи вистачить твоїх ресурсів на те, щоб здійснити задумане.

Коли твоє життя тече спокійно та розмірено, у цьому немає потреби. Ти просто вибираєш те, що більше відповідає твоїм потребам.

 

Ти не залежить від обставин

Ні, зрозуміло, всі ми залежимо від обставин. Але хтось більшою, а хтось меншою мірою. Коли тебе влаштовує твоє життя, ти не почуваєшся її заручником.

Ти відчуваєш контроль над ситуацією та впевненість у тому, що ти здатний вирішити будь-які проблеми, з якими ти можеш зіткнутися у майбутньому.

У тебе є всі ресурси для цього: час, сили, знання, досвід, гроші і таке інше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Вещь дня: зонт с магнитным держателем для смартфона Автомобили 0 7 опасных ситуаций, которые поджидают тебя на дороге осенью В курсе 0 Николь Кидман в новом трейлере "Как разговаривать с девушками на вечеринках" Карьера 0 На что ты тратишь свою жизнь, кроме пробок и работы В курсе 0 Новое богатое видео группы "Ленинград" - "Цой" Автомобили 0 5 советов для тех, кто не хочет угробить свой автомобиль за пару лет… В курсе 0 Дуэйн Джонсон в новом трейлере "Джуманжи: новый уровень" В курсе 0 Как действовать на третьем свидании Звезды 0 Мадонна в провокационной фотосессии для журнала Paper Секс 0 Загадка женской анатомии Карьера 0 Люди этих профессий дольше остальных остаются одинокими Психология отношений 0 Как понять, что вы нравитесь девушке Психология отношений 0 7 фактів про те, як закоханість впливає на твою особистість Психология отношений 0 10 частин тіла, які вкрай рідко удостоюються компліментів Психология отношений 0 8 пpизнаков, что девушка хочет тебя бpосить В курсе 0 Киллиан Мёрфи в первом тизере фильма «Оппенгеймер» Кристофера Нолана Карьера 0 Как правильно выйти из отпуска и победить "постотпускной синдром" Психология отношений 2 Чому твоя дівчина веде себе відсторонено Юмор 0 3 иллюзии, из-за которых мужчины остаются в одиночестве В курсе 0 Сильвестр Сталлоне снимет фильм о братьях Кличко
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.