Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

11 ознак того, що тебе цілком влаштовує твоє життя

17.10.2022 — Карьера
11 ознак того, що тебе цілком влаштовує твоє життя

Зрозуміти, що тебе не влаштовує твоє життя, не важко. Відчуття розчарування, відсутність цілей або розбіжність бажаного і дійсності – ось яскраві приклади того, що тобі час щось міняти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Набагато складніше прийти до думки, що на даний момент тобі подобається все в дійсності, що оточує тебе.

Ми зібрали кілька ознак того, що в тебе немає претензій до свого сьогодення.

 

Тобі вистачає часу на все, що ти вважаєш важливим

Коли ти розумієш, що можеш виділити час на якісь принципово важливі для тебе речі, ти вже щасливіший за багатьох людей.

Деякі всю молодість проводять у нескінченному кругообігу справ, не помічаючи нікого й нічого, окрім роботи.

Якщо ти за бажання можеш відволіктися від своїх зобов'язань і відпочити, приділити час навчанню, хобі, спілкуванню з близькими людьми, значить, у тебе вже + вагомий привід любити своє життя і бути вдячним.

 

Ти можеш задовольнити свої потреби та бажання

Не кожна людина має можливість здійснити свої бажання.

Хтось навіть не може задовольнити базові потреби, не кажучи вже про якісь необов'язкові витрати. Тебе справді влаштовує навколишня дійсність, якщо ти отримуєш те, що тобі потрібне і що ти хочеш.

Так, нехай не завжди відразу, нехай для цього потрібні певні жертви, але головне - твої бажання втілюються в реальність, а не залишаються лише в голові.

 

Ти рідко перебуваєш у стані стресу

Коли тобі з якихось причин не подобається твоє життя, ти перебуваєш у стані стресу.

Ти незадоволений тим, що відбувається довкола, змушений адаптуватися до дискомфортних умов, страждаєш від невизначеності чи нерозуміння, як закрити свої потреби.

Спокій і умиротворення властиві тобі лише тоді, коли ти позбавляєшся джерела стресу.

Наприклад, вирішуєш свої нагальні проблеми, здійснюєш бажану мету або змінюєш життя на краще.

 

Тобі комфортно наодинці із самим собою

Якщо тебе щось не влаштовує у твоєму житті, це чітко проявляється в моменти, коли ти залишаєшся наодинці із самим собою.

Ти поринаєш у власні думки, і самообман перестає працювати. Як би ти не противився, всі проблеми, які намагаєшся ігнорувати, виходять на поверхню.

Тобі комфортно на самоті, тільки коли ти перебуваєш у гармонії із собою та своїми бажаннями. У цей період тобі немає ніякого сенсу вдавати, що твоє життя не таке, як ти хотів.

 

У тебе є люди, яким ти довіряєш

У тебе має бути хоча б одна людина, якій ти можеш довіритися: розповісти про свої проблеми, обговорити свої почуття, попросити дати коментар щодо будь-якої ситуації тощо.

Цією людиною необов'язково має бути друг – це може бути родич чи твоя дівчина.

Головне, щоб ти розумів: у скрутну хвилину тобі є, до кого звернутися. І ця людина не відмовить тобі у допомозі – ні у фізичній, ні у моральній.

Якщо хтось у твоєму оточенні завоював твою довіру і показав, що ставиться до тебе з повагою та турботою, це вагомий привід для радості.

 

Ти не переживаєш через майбутнє

Якщо в твоєму житті зараз щось не ладнається, це обов'язково спричинить переживання про майбутнє. Адже ти не можеш вирішити свої проблеми у теперішньому, а це означає, що до нових життєвих труднощів ти не готовий.

Проаналізуй, як ти ставишся до свого майбутнього. Якщо ти спокійний, розмірковуючи про те, що на тебе чекає, тебе цілком влаштовує те, в яких обставинах ти перебуваєш на даний момент.

Або ти впевнений, що зможеш виправити всі свої помилки і дійти найкращого результату найближчим часом.

 

Ти не відчуваєш браку грошей

Гроші – це валюта, за яку ти можеш купити здоров'я, комфорт, емоції і так далі.

Саме тому так важливо заробляти суму, яка зможе покрити всі твої базові потреби та більшу частину бажань.

Нестача у грошах – це завжди сильний стрес, невпевненість у майбутньому, проблеми, які доводиться вирішувати значно довше.

Людину не влаштовуватиме його життя, якщо вона не може дозволити собі те, що потрібно і що хочеться.

Якщо тобі вистачає твоєї зарплати і тобі не доводиться відмовляти собі багато в чому, йти на постійні жертви, вибирати, ти почуваєшся щасливим.

 

У тебе немає потреби у змінах

Потреба змін змінюється тоді, коли тебе щось не влаштовує, наприклад, є якась проблема або твоє життя складається не так, як тобі того хотілося б.

Якщо ж у тебе все добре, то й зміни ти не квапиш. Натомість намагаєшся насолоджуватися справжнім, проживаючи позитивні емоції.

Звичайно, це не означає, що тобі нікуди прагнути і ти досяг своєї стелі, просто ти не бачиш причин поспішати і робити понад те, що від тебе потрібно для підтримки комфортного рівня життя.

 

Тобі досить просто приймати рішення

Чим більше у твоїм житті проблем, тим складніше тобі приймати рішення, навіть якісь незначні.

Адже для того, щоб зробити правильний вибір, тобі доведеться спочатку врахувати всі можливі нюанси, продумати, чи тобі не завадять обставини, чи вистачить твоїх ресурсів на те, щоб здійснити задумане.

Коли твоє життя тече спокійно та розмірено, у цьому немає потреби. Ти просто вибираєш те, що більше відповідає твоїм потребам.

 

Ти не залежить від обставин

Ні, зрозуміло, всі ми залежимо від обставин. Але хтось більшою, а хтось меншою мірою. Коли тебе влаштовує твоє життя, ти не почуваєшся її заручником.

Ти відчуваєш контроль над ситуацією та впевненість у тому, що ти здатний вирішити будь-які проблеми, з якими ти можеш зіткнутися у майбутньому.

У тебе є всі ресурси для цього: час, сили, знання, досвід, гроші і таке інше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Где купить качественные б/у запчасти на Mitsubishi и чем оригинал лучше подделок Звезды 0 Украинка Таня Муиньо сняла новый откровенный клип для Cardi B В курсе 0 Дуэйн Джонсон теперь будет выпускать воду MC Like 0 Анті Факідарі для рекламної кампанії спідньої білизни Love Stories Intimates Внешность и здоровье 0 Ученые нашли причину переедания у мужчин (само собой, во всем виноваты женщины!) Психология отношений 0 Можно ли спасти несчастливый брак В курсе 0 Галь Гадот снова орудует плетью в трейлере "Чудо-женщина: 1984" Юмор 0 11 вещей, о которых ты думаешь чаще, чем о сексе Юмор 0 Ты считаешь, что твоя девушка обожает эти 13 вещей. А она их ненавидит Внешность и здоровье 0 Джейден Смит и New Balance выпустили кроссовки Психология отношений 0 Деньги и оргазм: что на самом деле нужно женщинам от мужчин Юмор 0 О джентльменах с юмором Юмор 0 Не будь наивным: 13 вещей, которые твоя девушка просто ненавидит Карьера 0 Как сработаться с начальником, который младше тебя Звезды 0 Фото дня: звезда "Секретных материалов" Джиллиан Андерсон снялась обнаженной Психология отношений 0 Как извиниться по-мужски Юмор 0 18 вещей, которые бесят в совместной жизни Психология отношений 0 Несексуальные вещи, которые делают твою девушку сексуальнее Карьера 0 10 фактов, подтверждающих, что работа мечты изматывает сильнее, чем работа ради… Психология отношений 0 Расточительные жены
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.