ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 причин перестати боятися проблем, хоч би якими складними вони здавалися

20.05.2024 — Карьера
8 причин перестати боятися проблем, хоч би якими складними вони здавалися

Боятися проблем — природно, адже ти не знаєш, яким буде результат твоїх дій, які зміни тобі доведеться зазнати в процесі, наскільки серйозними будуть труднощі на твоєму шляху.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але варто пам'ятати, що твоя уява в більшості випадків малює значно негативнішу картину подій, ніж вона є насправді.

Щоб перестати сприймати проблеми як страшне та непереборне явище, тобі потрібно визнати кілька істин.

 

Твої висновки часто поспішні

Проте такі похмурі сценарії розвитку подій рідко втілюються у реальність. Більшість твоїх страхів не мають обґрунтування і викликані хіба що уявою, що розігралася, або твоїми припущеннями.

Якщо ти даси собі час, щоб проаналізувати ситуацію, вивчити всі чинники, побудувати стратегію дій, ти перестанеш боятися.

У тебе буде можливість зважити всі плюси та мінуси замість того, щоб зосереджуватись на одному негативі.

 

Найскладніше - це прийняти рішення

Часто ти відтягуєш початок активних дій або переконуєш себе в тому, що проблема надто складна для тебе, просто тому, що не хочеш приймати рішення.

Причому здебільшого це відбувається тоді, коли ти вже зробив вибір.

Просто ти розумієш, що на тебе чекає попереду, і хочеш максимально відстрочити негативні емоції та важку роботу.

 

Проблеми змушують тебе цінувати свої досягнення

Коли для досягнення мети тобі не потрібно докладати особливих зусиль, ти не відчуваєш гордості за себе чи радість отриманих результатів.

Саме труднощі змушують тебе цінувати свої успіхи, оцінювати свої старання належним чином.

Мета, заради якої ти не жертвував вільним часом, не переставляв пріоритети, не стрибав вище за свою голову, не має цінності.

Без труднощів немає розвитку, руху вперед. Лише долаючи перешкоди на своєму шляху, ти починаєш по-справжньому цінувати те, чого ти досяг, і дорожити цим.

 

Хтось напевно вже стикався з подібною проблемою

Якщо ти поняття не маєш, як вирішити проблему, не варто замикатися в собі і здаватися раніше. Хтось, напевно, вже стикався з подібними труднощами.

Можливо, у деяких людей навіть вдалося знайти вихід із ситуації. Так що не впадай у відчай, а краще дізнайся у своїх рідних і близьких про їх досвід.

Розпитай їх про те, яких помилок вони припустилися, щоб виключити неробочі варіанти, вивчи їх стратегії або хоча б збери інформацію про те, з чим тобі доведеться зіткнутися.

Будь-які поради можуть допомогти тобі з вирішенням проблеми. Головне — діяти обдумано, а не покладатися на чужий досвід.

 

Якщо ти готовий вчитися новому, проблеми для тебе – це лише тимчасові перешкоди

Для вирішення проблем тобі потрібні нові знання та навички. Якщо ти готовий черпати інформацію, вчитися, напрацьовувати необхідні вміння, ти подолаєш будь-які складнощі.

Проблеми для тебе будуть лише перешкодами, які через якийсь час залишаться далеко позаду. Те, як ти справлятимешся з труднощами, багато в чому залежить від твого підходу до вирішення проблем.

Готовність діяти, робити помилки, визнавати, що ти ще багато чого не знаєш, йде тобі на користь.

Якщо ж ти не готовий вчитися чогось нового, перейти на наступний етап буде важко. Або на це потрібно занадто багато часу і сил, або ти і зовсім ризикуєш застрягти на одному місці до кінця життя.

 

У твоєму розпорядженні більше ресурсів, ніж ти думаєш

Коли ти стикаєшся з проблемою, ти автоматично звіряєш кількість своїх ресурсів з передбачуваними вкладеннями. Тому тобі може здаватися, що ситуація надто складна і ти не впораєшся.

У тебе в запасі немає вільного часу, зайвої енергії, які потрібні для вирішення проблеми знань і таке інше.

Але варто нагадувати собі про те, що такий аналіз є досить поверховим, у більшості випадків ти враховуєш далеко не всі фактори. У твоєму розпорядженні набагато більше ресурсів, ніж ти гадаєш.

По-перше, ти можеш почерпнути необхідну інформацію з інтернету або найняти фахівця для вирішення проблеми.

По-друге, величезний внесок роблять людські ресурси: якщо ти зрозумієш, що не справляєшся поодинці, ти зможеш попросити допомоги у рідних, друзів, знайомих чи колег.

По-третє, нестача ресурсів відшкодовується перестановкою пріоритетів. Якщо проблема справді важлива і вимагає твоїх негайних дій, ти знайдеш від чого відмовитись на користь її вирішення.

 

Подолання проблем робить тебе сильнішим

Уяви собі життя без проблем. Напевно, вона здається тобі спокійною, стабільною і наповненою лише позитивними емоціями. Адже не потрібно витрачати нерви, час і сили на те, щоб долати чергові труднощі.

У нашій уяві відсутність проблем — це те, чого потрібно прагнути. Проте задумайся на секунду, у кого більше шансів на щасливе та безпечне життя: у того, хто регулярно стикається зі складними ситуаціями, або у того, хто не має поняття, що робити у надзвичайні моменти.

Проблеми дозволяють тобі навчитися терпіння, витримки, емоційної стійкості та опанувати інші навички, які допоможуть тобі рухатися вперед, домагатися бажаного, відстоювати свої права тощо.

Ти стаєш сильнішим щоразу, коли на твоєму рахунку з'являється ще одна перемога над обставинами чи самим собою.

 

Усі регулярно стикаються з проблемами

Проблеми – це природна частина життя. Кожен з нас робить помилки або стикається з ситуаціями, яких хотілося б уникнути.

У переважній більшості проблеми цілком можна вирішити, просто цей процес вимагатиме від тебе дисциплінованості, готовності розставляти пріоритети, вкладати в роботу час і сили. Не варто боятися проблем, їхніх можливих наслідків чи помилок, яких ти можеш допустити.

Намагайся заздалегідь не обнадіювати себе, але й не здавайся передчасно, прирікаючи себе на те, чого так боїшся. Сприймай проблеми як рядові ситуації, з якими ти так чи інакше впораєшся.

Це найкращий підхід до труднощів, що дозволяє наголосити на твої навички адаптації та вміння концентруватися на позитиві.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 5 привычек, которые остались в человеке с первобытных времен Психология отношений 0 Як низька самооцінка впливає на твоє особисте життя Секс 0 Стоит ли заниматься сексом с бывшими В курсе 0 Адам Драйвер в трейлері фільму «65» Автомобили 0 9 причин, почему современные автомобили хуже тех, что выпускали в 90-е и 2000-е В курсе 0 Netflix выпустят документальный фильм про Неймара В курсе 0 Мэтт Деймон в сатирической комедии "Уменьшение" Карьера 0 37 вещей, которые не должен делать мужчина Юмор 0 11 вещей, о которых не стоит беспокоиться мужику Карьера 0 Как пpавильно утешать людей: 4 главных правила и 4 возможные ошибки Автомобили 0 Фарбування авто Карьера 0 12 вещей в жизни, которые не стоит делать Юмор 0 10 типов мужчин, которые отпугивают девушек на первом свидании Секс 0 #говоритмужчина: "изменяю, чтобы сделать брак лучше!" Юмор 0 Способы очаровать родителей, подруг и животных твоей девушки В курсе 0 Ученые распечатали суши на 3D-принтере Карьера 0 7 типов людей, которых ненавидят все Психология отношений 0 Домінуюча дівчина: чи варто з нею зустрічатися і як впоратися з такими… В курсе 0 Вийшов новий трейлер супергероїки "Синій Жук" від DC Юмор 0 Как сделать так, чтобы жена в 40 лет не ушла к мужчине помоложе
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.