ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 звичок, через які ти виглядаєш не круто, а зарозуміло

17.05.2024 — Карьера
9 звичок, через які ти виглядаєш не круто, а зарозуміло

Не завжди вдається подивитися на себе з боку і зрозуміти, яке враження справляєш на оточуючих. Буває, що намагаєшся виглядати крутим, але здаєшся всім навколо зарозумілим.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І ось кілька навичок, які до цього призводять.

 

Ти постійно намагаєшся бути найрозумнішою людиною в кімнаті

Напевно ти зустрічав людей, які завжди мають бути праві. Це не тільки дратує, але і є вірним способом виглядати зарозуміло і відштовхнути оточуючих. Ось у чому річ: нікому не подобається відчувати, що з ним розмовляють зверхньо.

Постійні спроби довести, що ти розумніший за всіх, змушують інших відчути себе приниженими та відчути, що до них виявляють неповагу.

Пам'ятай, що не знати всього – це нормально, як і визнавати цей факт. Це робить тебе не дурним, а навіть привабливішим в очах інших людей. Тому наступного разу, коли братимеш участь у розмові, зупинися і не піддавайся бажанню будь-що-будь зробити своє слово останнім.

Більше слухай, ніж кажи, поважай думку інших і не бійся визнавати, що не мав рації. Повір, люди це оцінять, а ще такий підхід допомагає дізнаватися більше та вчитися новому.

 

Ти завжди переводиш розмову на себе

Можливо, ти навіть не помічаєш цієї шкідливої звички. Вона полягає в тому, що кожного разу, коли розмовляєш з кимось, починаєш розповідати історії про своє життя, досягнення, проблеми, не даючи співрозмовникам «вставити свої п'ять копійок».

Така поведінка виглядає егоцентрично та зарозуміло. Той, хто до нього вдається, здається вискочкою, яка не вміє говорити ні про що, крім себе.

А ще при спілкуванні з такою людиною виникає відчуття, що їй зовсім нецікаві люди, з якими вона розмовляє. Навряд чи комусь захочеться зустрітися з тобою знову або завести дружбу, якщо ти постійно так робиш.

Щоб позбавитися такої звички, потрібно вчитися слухати, що кажуть інші, і ставити запитання замість того, щоб постійно тягнути ковдру на себе. Ти помітиш, що оточуючі охочіше вступають з тобою в розмову, а ще хочуть спілкуватися частіше.

Саме щирий інтерес до того, що кажуть інші, робить тебе привабливим, а не хвастощі та постійні розповіді про те, який ти крутий.

 

Ти розповідаєш про зв'язки, щоб вразити інших

Може здатися спокусливим згадати в розмові, що ти знайомий з відомими людьми та сильними світу цього. Але якщо, вдаючись до цього, ти намагаєшся здатися крутим, то доведеться тебе засмутити: часто така поведінка має протилежний ефект.

Люди, які розповідають про зв'язки, щоб вразити інших, здаються менш симпатичними та професійними. А ще це може виглядати як запекла спроба підвищити свій статус.

Так що настав час відмовитися від цієї звички і зосередитися на тому, щоб виявляти індивідуальність, а також залишатися відкритим і щирим. Поділися власними досягненнями та досвідом, а не іменами тих, кого вважаєш успішними.

 

Ти не віддаєш належне там, де це необхідно

Навряд чи комусь сподобається, коли надають його заслуги. Не відзначати інших людей, коли говориш про спільні досягнення, — простий і дуже дратівливий спосіб здатися не крутим, а зарозумілим та егоїстичним.

Якщо хочеш, щоб до тебе добре ставилися ті, з ким ти спілкуєшся, вироби звичку віддавати належне там, де це необхідно.

Визнавай зусилля та внесок, які зробили інші люди у спільну справу. Це не тільки покаже твою повагу та вдячність за їхню роботу, а й допоможе розвивати позитивні відносини.

 

Ти нехтуєш думкою оточуючих

Уяви собі: ти береш участь у груповій дискусії, висловлюєш свої думки, а хтось тут же відкидає твою думку, не надаючи йому жодного значення.

Звичайно, ти відчуєш себе приниженим і ображеним, а ще розсердишся. Завжди неприємно почуватися порожнім місцем, особливо коли тобі є що запропонувати цьому світу.

Так от, настав час помічати, коли чиниш так з іншими людьми, і позбавлятися цієї звички, адже вона робить тебе зарозумілою і неприємною людиною.

Якщо хочеш, щоб люди до тебе тяглися, важливо поважати їхню думку, навіть якщо ти з ними не погоджуєшся. Необхідно навчитися вести здорову дискусію, не применшуючи та не відкидаючи чужої точки зору.

Це корисно не лише для твоєї репутації, а й для розвитку. Кожен, кого ти зустрічаєш, має унікальний досвід — він допомагає вчитися і рости як в особистісному, так і в професійному плані.

 

Ти ніколи не висловлюєш подяку

У слові «дякую» криється свого роду чаклунство. Воно допомагає краще зробити чийсь день, давши відчути, що людину цінують і відзначають її старання.

Якщо ти ніколи не висловлюєш подяки, ти виглядаєш зарозумілим. А ось визнання доброти інших людей робить тебе людиною, з якою хочеться спілкуватися та дружити.

Так що настав час привчатися зайвий раз говорити «дякую» не лише за великі жести, а й за маленькі послуги. Це крок, який може вплинути на те, яким ти здається оточуючим.

 

Ти дуже критичний

Деякі люди відрізняються перфекціонізмом, інші мають завищені очікування від оточуючих, а треті страждають від низької самооцінки. Їх поєднує одна риса — критичність стосовно тих, хто поруч. Ця якість відштовхує, а ще знатно псує тобі репутацію.

Замість того, щоб зосереджуватися на тому, що люди роблять неправильно, намагайся помічати їхні переваги. Надмірна критика інших завжди виставляє тебе зарозумілою людиною і відштовхує.

Намагайся давати людям конструктивний зворотний зв'язок, а не різкі пояснення, чим вони погані. І пам'ятай: усі роблять помилки, зокрема й ти сам.

 

Ти завжди намагаєшся тримати ситуацію під контролем

Можна подумати, що постійний контроль над ситуацією допомагає виявляти силу та впевненість. Але є одна проблема: така поведінка знижує твою привабливість в очах оточуючих.

Така звичка може виглядати як брак довіри до здібностей інших людей, що змушує їх почуватись пригніченими та недооціненими. Та й спілкуватися з зарозумілим і пихатим «командиром», а не тим, з ким почуваєшся на рівних, неприємно.

Вчися відпускати контроль, делегувати завдання та покладатися на оточуючих.

Це покаже, що ти бачиш їх компетентними і заслуговують на твою довіру. Будь-якій людині приємно відчувати, що інша людина в неї вірить і може на неї покластися.

 

Ти не виявляєш співчуття

В основі всіх людських зв'язків лежить співчуття. Це наша здатність розуміти та розділяти емоції інших.

Якщо ти ніколи не висловлюєш співчуття оточуючим, ти здається байдужим і зарозумілим, а ще втрачаєш можливість створити значні соціальні зв'язки та міцні стосунки.

Потрібно вчитися ставити себе на місце іншої людини, щоб розуміти, що вона відчуває.

Висловлюючи, що тобі не все одно на його переживання, проблеми і страхи, ти здається більш симпатичним і заслуговує на довіру.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 10 лучших стран для путешествий в 2018 году (по версии National Geographic) Карьера 0 Как перестать жить напоказ Автомобили 1 5 идеальных машин для секса Внешность и здоровье 0 Puma представил коллаборацию со скейт-маркой Butter Goods Внешность и здоровье 0 PUMA та BAIT присвятили кросівки фільму «Флеш» Карьера 0 Як поводитися з людьми, які звинувачують тебе у своїх проблемах Карьера 0 Причини, з яких твоє життя не стає кращим, навіть якщо ти сильно намагаєшся Внешность и здоровье 0 Правда ли, что кока-кола разъедает желудок Карьера 0 Выставляем свою кандидатуру. За дверь. Звезды 0 Барбара Палвін для рекламної кампанії Victoria's Secret х For Love and Lemons Внешность и здоровье 0 Джейден Смит и New Balance выпустили кроссовки Психология отношений 0 12 ознак, що ти випрошуєш кохання у дівчини В курсе 0 В Гонконге появилось мороженое со вкусом слезоточивого газа Секс 0 Женские мысли во время орального секса Вокруг света 0 Увидеть Париж и выжить: самые странные расстройства путешественников Секс 0 6 советов для тех, кто ищет секс на одну ночь Психология отношений 0 Левак укрепляет брак? Внешность и здоровье 0 Кpаткий курс молодого бойца с похмельем Карьера 0 6 ефективних тактик для спілкування з колегою-всезнайкою Секс 0 Самый ужасный секс в моей жизни: истории мужчин
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.