ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

11 ознак, що ти зв'язався з поганою компанією і настав час змінити коло спілкування

21.05.2024 — Карьера
11 ознак, що ти зв'язався з поганою компанією і настав час змінити коло спілкування

Буває, що оглядаєшся в минуле і розумієш, що люди, яких ти вважав друзями, насправді були дуже сумнівними особистостями. Навряд чи хочеться повторювати такий досвід і знову розчаровуватись у тих, хто був колись близький і дорогий.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тому важливо дізнатися про ознаки, які говорять про те, що ти зв'язався з поганою компанією і що настав час змінити коло спілкування.

 

Ти постійно стикаєшся з драмою

Плітки, зрада, незаслужений виняток когось із групи — це поведінка, характерна для підлітків, а не для зрілих дорослих особистостей. І якщо юнакам воно можна пробачити через вік, то чоловікам немає.

Якщо твої друзі розповсюджують навколо себе атмосферу заздрості, дволичності, суперництва та відчайдушної боротьби за владу у своєму колі, це вірна ознака, що час з ними попрощатися.

Ні до чого хорошого така дружба не приведе, зате забере багато сил, енергії та нервів.

 

Ти боїшся проводити з ними час

Як правило, ми з нетерпінням чекаємо на можливість побачити своїх друзів і поспілкуватися з ними. Але буває по-іншому. Ти можеш відчувати напад паніки або тривоги, коли тобі доведеться кудись поїхати з новою компанією.

Можливо, ти боїшся, що хтось із її учасників над тобою сміятиметься чи поводитиметься неповажно по відношенню до тебе, аби здатися крутим.

Настав час бити на сполох, якщо хоч раз ловив себе на думках про те, що дружба приносить тобі не радість, а неприємні емоції. Можливо, давно настав час звернути увагу на зовсім інших людей, а цим сказати «прощай».

 

Ти отримуєш від них мало підтримки або ніколи її не бачив

Можливо, ти є підтримкою та опорою у своєму колі спілкування, але сам ніколи не можеш покластися на тих, з ким дружиш.

Наприклад, приятелі звертаються до тебе у разі переїзду, проблем з комп'ютером та грошима, заради доброго слова та співчуття. Але коли ти перебуваєш у біді і приходиш до них, ти відчуваєш, ніби б'єшся головою об стіну і кричиш у порожнечу.

Якщо ти дізнався в такій ситуації себе і свою компанію, настав час йти з таких виснажливих односторонніх відносин.

Тебе просто використовують і робитимуть це доти, доки не залишиться нічого, що можна було б від тебе отримати. Твої ресурси вичерпаються, тож тебе кинуть, мовчки і без пояснень.

 

Ти переймаєш від них ризиковану поведінку

Багато хто з нас прокидався з диким похміллям після бурхливої ночі в барі з друзями і ставив питання, чим думали кілька годин тому і як полегшити свої страждання.

Коли зв'язуєшся із поганою компанією, подібні ситуації виникають часто. Ти переймаєш від друзів ризиковану поведінку, тому що вони заохочують це або спеціально підстьобують тебе поводитися таким чином.

Наприклад, щоб довести, що ти гідний перебувати в їх соціальній групі і є крутим хлопцем.

Запам'ятай: справжнім друзям ніколи не треба нічого доводити. А ще вони хочуть для тебе кращого, тому швидше зупинятимуть від ризикованої та шкідливої поведінки, а не підтримуватимуть її.

 

Вони тебе стримують

Деякі люди активно намагаються перешкодити своїм «друзям» удосконалюватись і досягати більшого. Зазвичай це виявляється у тоні критики та засудження, натяках на те, що твої цілі дурні та необачні.

Для чого вони це роблять? Все просто: ці люди настільки незадоволені своїм життям, що намагаються зробити так, щоб страждати не поодинці, а ще не почуватися погано через свої недоліки та невдачі.

Пора змінювати коло спілкування, якщо приятелі дозволяють собі висміювати тебе самого чи твої мрії, а також підштовхують до найкращих рішень. Наприклад, сидіти на дивані та пити з ними замість того, щоб добиватися задуманого.

 

На них не можна покластися

Чи ти впевнений у тому, що можеш покластися на друзів у будь-яких обставинах? Чи тримають вони своє слово, чи вчасно приходять, коли у вас спільні плани?

Якщо ти подумки відповів «ні» на ці запитання, то настав час пошукати більш гідних людей.

Те саме потрібно зробити, якщо твої друзі не вміють зберігати секрети і ніколи не запам'ятовують важливі речі, які їм кажеш.

 

Ти боїшся висловлювати свою думку при них

Можливо, твої приятелі дозволяють собі насміхатися чи критикувати тебе, коли твої думки відрізняються від їхніх власних. Через це ти або мовчить, або підтакуєш їм, хоча маєш протилежну думку.

А все тому, що боїшся осуду або того, що станеш ізгоєм компанії. Доведеться розчарувати тебе: це не друзі.

Ті, хто може ними вважатися, ніколи не будуть засуджувати тебе, навіть якщо ти несеш повне марення і не підтримуєш їхню думку з різних приводів. У справжній дружбі завжди є повага, свобода залишатися собою і підтримка.

 

Тебе ігнорують

Люди, які щиро зацікавлені у спілкуванні з тобою, прислухатимуться до того, що ти їм кажеш. Вони можуть бути не згодні з твоєю думкою або вчинити не так, як ти їм радив, але виявлять люб'язність і вислухають тебе до кінця.

У поганій компанії такого стосунку не побачиш, як не намагайся. Коли виникає конфлікт інтересів, її учасники відмовляться тебе слухати або будуть навмисно тебе ігнорувати, особливо якщо ти не є одним із лідерів, а ще поводимось як зазнайки або почнуть доводити свою правоту, не соромлячись переходити на особистості.

Такі «друзі» не цінують і не беруть до уваги твої поради та думки. Отже, час пошукати тих, кому воно буде цікаво.

 

Ти попадаєш з ними в небезпечні ситуації

Обдуманий ризик є невід'ємною частиною життя і може навчити нас безцінним механізмам подолання труднощів. Але коли він переходить усі розумні межі, починаються великі проблеми.

Якщо твої друзі створюють потенційно небезпечні ситуації та змушують тебе в них брати участь, настав час розривати контакти.

Не варто залишатися в компанії, що дозволяє собі безладну їзду з перевищенням швидкості, тусовки з людьми, в яких море алкоголю і дивних персонажів. Подібні ситуації — ризик для твого здоров'я та добробуту, від якого варто відмовитись.

Ще одна причина це зробити полягає в тому, що люди часто судять про інших з того, з ким вони спілкуються. Не варто псувати собі репутацію, а також мучитися від почуття провини та сорому за своїх друзів.

 

У тебе зникають цінні речі

Неприємно, коли не можеш знайти цінних речей після посиденьок з друзями і підозрюєш, що причиною зникнення стали саме гості.

Це досить переконливий аргумент на користь того, щоб назавжди зачинити перед ними двері свого будинку.

Люди, які схильні до крадіжки, а також заперечують свою провину, навіть якщо були спіймані на місці злочину, ніколи не повинні заслуговувати на твою довіру і увагу.

 

Твоя інтуїція кричить про те, щоб триматися від них якнайдалі

Нас часто вчать не робити поспішних висновків про тих, з ким ми спілкуємося.

Звичайно, частка правди в цьому є, але якщо твоя інтуїція кричить про те, що настав час тікати від приятелів без оглядки, варто до неї прислухатися і замислитися, чому ти так почуваєшся.

Надавай значення тому, що каже твій внутрішній голос. Іноді нас рятує саме несвідоме у поєднанні з логікою та розумом.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 В будущем нам останется только трахаться Автомобили 0 Учёные: BMW и Mercedes чаще выбирают мудаки Внешность и здоровье 0 В Корее появилось мороженое от похмелья В курсе 0 Анджелина Джоли, Сальма Хайек и другие в первом трейлере "Вечных" от Marvel Секс 0 10 женских сексуальных фантазий Вокруг света 0 10 проблем, с которыми ты столкнешься во время путешествия с девушкой Внешность и здоровье 0 Puma посвятили кроссовки фильму "Бегущий по лезвию" Психология отношений 0 8 признаков того, что ты хочешь жениться на своей подруге Юмор 0 6 речей, які серйозно б'ють по чоловічому его (хоча не повинні) Карьера 0 8 причин залишатися наодинці із самим собою щодня Секс 0 Анальный секс глазами женщины Секс 0 Ученые: мужчины считают, что женщины испытывают оргазм чаще, чем это происходит… В курсе 0 Netflix выпустил тизер новой экранизации «На Западном фронте без перемен» MC Like 0 Элль Троубридж для рекламной кампании солнцезащитных очков asteri Юмор 0 Зачем вообще жениться в XXI веке? Секс 0 15 правил орального секса: статья для совместного чтения В курсе 0 Шарлиз Терон в роли бессмертной в новом фильме Netflix "Старая гвардия" Психология отношений 0 Простая бабенка: зачем женщины себя упрощают? Психология отношений 0 20 вопросов, которые мужчины не должны задавать женщинам Карьера 0 8 ознак того, що ти живеш, не дотримуючись стереотипів
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.