ТОП-10 популярных новостей
7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

5 речей, без яких неможливо зберегти стосунки, навіть якщо ви любите один одного

01.02.2024 — Психология отношений
5 речей, без яких неможливо зберегти стосунки, навіть якщо ви любите один одного

Часто кохання ідеалізують — його вважають чи не найважливішим, що є в людському житті. Але через те, що ми так переоцінюємо це поняття, можуть страждати й наші стосунки. Тому що одного кохання для того, щоб створити здоровий і міцний союз надовго, недостатньо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Просто любити один одного — ще не означає вміти домовлятися, створювати безпечний простір для коханої людини, рухатися в один і той же бік і таке інше.

Віра в те, що головне - це кохання, може змушувати тебе ігнорувати багато базових цінностей, забувати про свої власні потреби на користь бажань дівчини або довгий час жити з проекцією ідеального партнера замість того, щоб поглянути на його справжню суть.

Сьогодні ми зібрали кілька речей, без яких у тебе не вдасться зберегти стосунки, навіть якщо зараз ви відчуваєте щиру любов одне до одного.

 

Довіра

Довіра — це фундамент будь-яких близьких взаємин. Якщо у вас у парі немає довіри, то ви не можете покладатися один на одного, залишатися щирими та справжніми, виявляти повагу та приймати допомогу, яку пропонує партнер.

По суті, ви не зможете розкритися один перед одним, використовувати весь потенціал ваших відносин, відкрито заявляти про свої бажання та потреби. Для того щоб створити безпечний простір для двох, вам необхідно бути впевненими у надійності та відданості один одному.

Відсутність довіри заважає людині зважитися на різні форми близькості, бо її сковуватимуть страх і тривога через можливі наслідки.

 

Комунікація

Якщо ви хочете, щоб ваші стосунки були серйозними та довгостроковими, щоб вам обом було однаково комфортно в них, ви повинні встановити ефективну комунікацію.

Вам потрібно навчитися відкрито говорити про все, що вас турбує, не соромитися висловлювати свої емоції, дбати не тільки про свої відчуття, а й про те, як почувається партнер, сприймати прохання всерйоз і таке інше.

Тільки так ви зможете побудувати міцний зв'язок і не накопичувати проблеми та невдоволення.

Тільки завдяки налагодженій комунікації ви можете знати те, що відбувається з коханою людиною в даний момент. І це допоможе вам разом приходити до рішень, які задовольнять вас обох.

 

Загальні цілі на майбутнє

Ви можете бути двома закоханими один в одного людьми, цікавими особистостями, які хочуть лише найкращої для коханої людини.

Але при цьому зовсім не сходитися в планах на майбутнє. А спільність цілей — це невід'ємна частина довгострокових відносин.

Якщо ви цілеспрямовані самі по собі, але ваші очікування та бажання не сходяться, ви проведете поруч якийсь час і розійдетеся в різні боки. У гіршому випадку комусь із вас доведеться пожертвувати своїми справжніми цілями заради збереження стосунків.

Втім, цей варіант теж призведе вас до розриву: просто один з вас звинуватить іншого в тому, скільки можливостей він втратив, тож мирно розійтися не вийде.

Для того, щоб будувати відносини, які б приносили щастя вам обом, необхідні спільні цілі. Ви повинні мати чітке уявлення про те, чого ви хочете досягти разом. Це дозволить вам отримувати додаткову мотивацію одна від одної, мати стимул працювати над своїм майбутнім разом.

Крім того, у цьому випадку вам не доведеться шукати компроміси, ставати в позицію жертви або жити в очікуванні того, що партнер рано чи пізно передумає та погодиться змістити свої орієнтири.

Поєднання ваших цілей допоможе зміцнити відносини, зробить їх більш стабільними та осмисленими.

 

Підтримка

Любов — це, звичайно, важливо, але набагато важливіше вміти виражати її не лише через слова, а й через вчинки.

Наприклад, одна з найцінніших складових відносин – це взаємна підтримка.

Якщо ви з дівчиною вмієте бути поруч один з одним, допомагати партнеру у важких ситуаціях, щиро радіти здобуткам, підштовхувати до підкорення нових вершин і мотивувати не здаватися, це дає вам сили та впевненість у собі.

Ще важливішим є той факт, що підтримка коханої людини дозволяє рости і розвиватися в комфортних умовах: ти розумієш, що вдома тебе завжди вислухають, підбадьорять і приймуть таким, яким ти є, сумним, роздратованим або апатичним.

Підтримка, яку ви надає один одному, створює атмосферу взаємної турботи і готовності підставити плече в складні часи. Якщо у твоїх відносинах цього немає, варто задуматися, чому ви не прагнете підтримувати кохану людину.

Поговоріть про це — може виявитися, що в одного з вас немає енергії для якісної взаємодії, або причина набагато серйозніша, і вам час задуматися про розлучення.

 

Загальні цінності

Якщо тебе та твою дівчину не пов'язують спільні цінності, стосунки навряд чи зможуть тривати довго.

Система цінностей - це ваш життєвий орієнтир, багато в чому від неї залежить те, як ви дивитеся на світ, оцінюєте свої та чужі вчинки, які цілі ставите перед собою, як ви розставляєте пріоритети і таке інше.

Коли у партнерів схожі цінності, їм набагато легше порозумітися, вони краще розуміють один одного і набагато рідше вступають у конфлікти.

Збіг у тому, що ви вважаєте правильним і що виділяєте для себе найважливішим, підтримує у вашій парі гармонію.

Такий зв'язок буде заснований не просто на взаємній прихильності чи симпатії, а й на ваших внутрішніх переконаннях.

Звичайно, важливо зберігати індивідуальність у відносинах, мати свою точку зору щодо кожної проблеми, але при цьому наявність спільних цінностей дозволить врівноважити вашу спілку і легше прийти до компромісів.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 причин не приймати рішення, коли ти сумніваєшся у виборі Юмор 0 16 советов тем, кто пригласил девушку к себе в гости и надеется на секс Внешность и здоровье 0 5 хвороб, від яких рятує алкоголь Вокруг света 0 12 странных и нелепых вещей, которые раньше были нормой Внешность и здоровье 0 G-Shock представил модель с тройной синхронизацией времени Психология отношений 0 Год не было девушки. Скрытая причина Психология отношений 0 Почему мы испытываем ревность и что с этим делать Секс 0 Почему женщины изменяют MC Like 0 День двенадцатый: Барбара Палвин для Love Magazine Карьера 0 Как быстро завоевать авторитет на новой работе Звезды 0 Фото дня: Кортни Кардашьян снялась обнаженной для рекламы своего нового проекта Карьера 0 10 вещей, к которым нужно относиться проще, чтобы почувствовать себя свободным Автомобили 0 Volvo планує випустити електричний універсал Юмор 0 Пинать - значит простить: 17 признаков токсичных отношений В курсе 0 Первый трейлер сериала «Винчестеры» - приквела «Сверхъестественного» Карьера 0 7 жестоких мифов о настоящем мужчине, от которых давно пора отказаться Психология отношений 0 Як чоловіків перетворюють на підкаблучників? Карьера 0 9 причин перестати соромитися того, що в тебе недостатньо знань і навичок у… Психология отношений 0 Мужчина и мать его женщины: культурно-социологический анализ тёщи Психология отношений 1 #говоритмужчина: ложь во имя спасения
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.