Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чим замінити віагру

30.01.2023 — Внешность и здоровье
Чим замінити віагру

Віагра - це одна з торгових назв силденафілу, ліки від еректильної дисфункції. Ця речовина посилює дію оксиду азоту - сполуки, що виділяється в просвіт судин при збудженні та змушує їх розширюватися, щоб кров прагнула пенісу.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб досягти такого ж чи схожого ефекту, можна замінити віагру.

 

1. Іншими ліками

Вони можуть бути на основі силденафілу або його аналогів – тадалафілу, варденафілу, аванафілу.

Усі вони сприяють припливу крові до судин печеристих тіл. Через невелику різницю в хімічних формулах препарати будуть по-різному сприйматися організмом.

Наприклад, якийсь викликатиме у конкретної людини побічні ефекти, а іншої — ні. Так що за допомогою проб і помилок чоловік може вибрати найкращий для себе варіант.

 

2. Біологічно активними добавками

Є думка, що деякі добавки покращують ерекцію.

Так, амінокислота L‑аргінін у високих дозах може збільшувати виділення оксиду азоту та посилювати кровотік у печеристих тілах, але необхідні подальші дослідження, щоб переконатися в цьому.

Добавки з женьшенем, пікногенолом, трибулусом та перуанською макою теж покращують кровотік у пенісі, але, звичайно, не так, як силденафіл. З іншого боку, у них побічних ефектів менше.

Пам'ятайте тільки, що будь-які добавки не варто змішувати із силденафілом та пити без обговорення з урологом.

 

3. Фізичними методами

Ефективний та безпечний спосіб досягти ерекції при еректильній дисфункції – це вакуумна помпа. На член одягається трубка, а потім з неї відкачується повітря. Через перепад тиску кров спрямовується в пеніс і настає ерекція. Але приховати таке від партнерки навряд чи вийде, тож метод подобається не всім.

Більш радикальний спосіб – хірургічна операція. У пеніс встановлюється спеціальна напівжорстка трубка, яку механічно можна підняти.

Оскільки орган завжди здається ерегованим, просто змінюється напрям, цей варіант використовують рідше. Зазвичай вставляють надувний імплантат із насосом.

Тоді при натисканні на кнопку вода з резервуара надходить у два мішечки в печеристих тілах і виникає ерекція. За такої операції помітити різницю з природним збудженням практично неможливо.

До фізичних методів також відноситься акупунктура, яке навіть трохи покращує кровотік. Але оскільки метод нетрадиційний, то й фахівця, який і справді допоможе, знайти важко.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Жизель Бундхен для летнего выпуска V Magazine Секс 0 #говоритмужчина: о соблазнении Внешность и здоровье 0 Самые опасные сочетания алкоголя Звезды 0 Сексуальная Сидни Суини для кампании Jacquemus и Nike Секс 0 Как занимается сексом и строит отношения поколение Z Психология отношений 0 7 распространенных ошибок в отношениях Карьера 0 11 причин, почему человек, который ставит себя на первое место, счастливее… Психология отношений 0 #говоритмужчина: для предъявления по месту требования Карьера 0 Як пережити новорічні вихідні і не збожеволіти Карьера 0 5 вещей, к которым люди относятся слишком серьезно, и 5, которые недооценивают Карьера 0 10 сложных, но полезных вещей, которые ты должен попробовать хотя бы раз в жизни Карьера 0 4 якості, в яких усі люди однакові В курсе 0 Видео дня: как производят секс-куклы Внешность и здоровье 0 8 вещей, которые становятся проще, если ты некрасивый Психология отношений 0 Как заставить девушек бегать за тобой Карьера 0 7 признаков нездоровой атмосферы на работе Психология отношений 0 Что делать, если ты чувствуешь, что не интересен своей девушке В курсе 0 Вышел первый тизер фильма «Флэш» Автомобили 0 Kia показала новый кроссовер Stonic Психология отношений 0 А вообще, мужики, хотите один секрет?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.