ТОП-10 популярных новостей
7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому 31.03.2023 — Секс — 0 Чому небезпечно змішувати алкоголь? 31.03.2023 — Внешность и здоровье — 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина 30.03.2023 — Психология отношений — 0 Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Очікування від життя, які тебе розчарують

19.10.2022 — Карьера
Очікування від життя, які тебе розчарують

З самого дитинства у тебе формуються певні переконання та очікування від життя. Але, на жаль, тобі неодноразово доведеться стикатися з розчаруванням.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Чим швидше ти позбавишся ілюзій, тим простіше тобі буде взяти себе в руки в критичній ситуації, перестати вимагати від оточуючих те, що вони не можуть тобі дати, і продовжити рухатися вперед до поставленої мети.

Ми зібрали кілька прикладів твоїх очікувань від життя, яким не судилося збутися.

 

Очікування, що життя буде справедливим

Навіть якщо ти чудова людина, чудовий друг, справжній професіонал своєї справи, ти не застрахований від несправедливості. Тебе будуть зраджувати, ігнорувати, дорікати.

Лише деякі дійсно оцінять тебе гідно, і будуть поводитися з тобою шанобливо. За інших випадках тобі доведеться відновлювати справедливість самостійно.

Робити це можна різними способами: відстоювати свої права, стояти на своєму до останнього, використовувати у досягненні поставленої мети всі наявні в твоєму розпорядженні ресурси, включаючи хитрість та обман.

Справедливість – це дуже рідкісна річ. Для того, щоб ситуація вирішилася по совісті, на користь того, хто має рацію, необхідно брати її під свій контроль.

Проблема в тому, що це буде коштувати тобі надто великих витрат часу, сил, емоцій, здоров'я тощо.

 

Очікування, що люди будуть любити тебе таким, яким ти є

Ти можеш відмовлятися змінювати щось у собі, стверджуючи, що оточуючі повинні приймати і любити тебе таким, яким ти є. Але реальність така: тобі ніхто не зобов'язаний.

Людина не може переступити через себе і всерйоз зацікавитися і зблизитися з тим, хто з якихось причин йому не подобається.

Такі відносини не мають фундаменту, оскільки вони свідомо побудовані на брехні.

Крім того, часто фразу "любіть мене таким, яким я є" ти вживаєш тоді, коли не хочеш позбавлятися поведінки, яка завдає оточуючим біль або дискомфорт.

Наприклад, якщо ти хаміш своїм близьким, не виконуєш своїх обіцянок, скочуєшся на дно через небезпечні залежності і так далі, не варто вимагати любити тебе такого.

Збери волю в кулак і почни змінюватися, якщо не заради себе, тоді хоча б заради тих, хто тебе дійсно любить і намагається піклуватися про тебе.

Потрібно чітко розмежовувати, коли тобі роблять зауваження, тому що ти просто не подобаєшся людині, а коли тобі вказують на речі, які потребують опрацювання.

 

Очікування, що оточуючі будуть ставитись до тебе так само, як і ти до них

Ти можеш ставитись до інших людей з повагою та турботою, можеш завжди приходити до них на допомогу, ставити їхні інтереси понад свої і при цьому все одно залишатися тим, кому навіть не кажуть слова подяки за старання.

З дитинства батьки повторюють: «Поводься з оточуючими так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою».

Але, на жаль, цей принцип не працює. Точніше, працює у виняткових випадках, коли ти зустрічаєш людину, яка так само вірить у неї.

Реальність така, що тобі доведеться дуже багато розчаровуватись в інших людях. У відповідь на твою щирість і ввічливість ти можеш отримувати образи, переживати зради, бути тим, кого використовують у своїх корисливих цілях.

Так що поводься з оточуючими обережно: не поспішай довіряти їм, завжди став себе на перше місце, дотримуйся дистанції.

 

Очікування, що все залежить від тебе

На превеликий жаль, все залежить не тільки від тебе.

Звичайно, першочергово – це твоя мотивація, твоя готовність діяти, йти на ризик, працювати над досягненням поставленої мети.

Але якщо ти хочеш бути чесним із самим собою, тобі доведеться визнати вплив інших факторів.

Твої плани можуть порушити непередбачені помилки, інші люди та їх некомпетентність, обставини, що невдало склалися. Ти зовсім не знімаєш із себе відповідальність за своє життя, коли погоджуєшся з цим.

Одна справа - вважати, що зовнішні фактори не дають тобі втілити бажане в реальність, і сидіти склавши руки, змирившись із ситуацією. І зовсім інше – це не відмовлятися від поставленої мети, а продовжувати роботу над її досягненням.

 

Очікування, що робота мрії не буде вимотувати тебе

Ти можеш знайти роботу мрії - займатися улюбленою справою в комфортній обстановці, спілкуючись з адекватними колегами і начальством, маючи хорошу зарплату і можливість кар'єрного зростання.

Але не варто наївно думати, що така робота тебе не виснажуватиме.

Ти так само втомлюватимешся, часом тобі здаватиметься, що ти вичерпав усі свої ресурси, ти стикатимешся з труднощами, помилятимешся і терпіти поразки. Все це неминуче, хоч би ким ти працював.

Просто у випадку, коли твоя професія тебе більш ніж влаштовує і приносить більше позитивних, ніж негативних емоцій, тобі простіше буде продовжувати роботу.

Ти відновиш сили і повернешся до тієї діяльності, яка надихає тебе.

 

Очікування, що життя налагоджуватиметься само по собі

Життя не зміниться саме по собі в якийсь момент, не варто цього очікувати.

Коли на обрії з'являються якісь проблеми, потрібно починати діяти якнайшвидше. Твоїм сподіванням на те, що все налагодиться без твого втручання, не судилося збутися.

І чим швидше ти це зрозумієш і приймеш, тим менше неприємних наслідків через твоє зволікання чекатиме тебе попереду. Все просто - вирішуй проблеми відразу ж, як їх виявив, і не шукай собі відмовки та виправдання.

Якщо у дитинстві вирішення твоїх проблем могли брати на себе твої батьки, то тепер твоє благополуччя залежить більшою мірою від твоїх власних дій.

Позбудься звички ігнорувати дискомфортні умови, миритися з неприємним для тебе станом справ або намагатися переконати себе в тому, що тобі потрібно просто почекати, поки настануть найкращі часи.

 

Очікування, що з тобою спілкуються не заради якоїсь вигоди

Кожна людина, з якою ти спілкуєшся, бачить у тобі своєрідну вигоду.

Вона може бути різною: наприклад, постійна безкоштовна допомога, порятунок від нудьги, можливість висловитися та отримати цінну пораду. У цьому немає нічого поганого – будь-які стосунки так чи інакше будуються за цим принципом.

Якщо вигоду зі спілкування мають обидві сторони – це добре. Якщо хтось один – це однобокі взаємини, які найкраще розірвати.

У жодному разі не варто сподіватися, що хтось хоче підтримувати з тобою спілкування без будь-якої об'єктивної причини. Зізнайся чесно: ти й сам не вкладався б у подібні стосунки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 1 5 вещей, которые я понял после секса втроем MC Like 0 День двенадцатый: Барбара Палвин для Love Magazine Карьера 0 Из чего состоит счастливая жизнь MC Like 0 20 самых красивых спортсменок мира В курсе 0 Яркие возможности Pin Up Секс 0 Сексуальные фантазии 24 женщин со здоровым воображением Психология отношений 0 #говоритмужчина: замужняя хищница MC Like 0 Джорджия Фаулер для весенней кампании Victoria's Secret x For Love & Lemons 2021 Юмор 0 Девушки рассказали про самые ужасные свидания в своей жизни Юмор 0 7 привычек, которые делают тебя непривлекательным в женских глазах Психология отношений 0 Може, досить влаштовувати істерики? Карьера 0 7 ситуаций, которые пробуждают в нас все плохое В курсе 0 Сигнально-шумовой пистолет - надежное средство самозащиты Карьера 0 Почему иногда полезно быть мудаком Внешность и здоровье 0 "Зачем мужчинам соски" и еще 19 дурацких вопросов про твое тело Звезды 0 Белла Хадид снялась в клипе Offset в бикини В курсе 0 Первый тизер нового фильма о Джеймсе Бонде "Не время умирать" Внешность и здоровье 0 Продукты, которые не стоит сочетать между собой, если хочешь оставаться здоровым MC Like 0 Agent Provocateur приглашают в дорожное приключение в новой кампании Юмор 0 Как сюжеты порнофильмов отличаются от реальной жизни
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.