ТОП-10 популярных новостей
7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 способів, які допоможуть тобі перестати турбуватися через дрібниці

05.02.2024 — Карьера
10 способів, які допоможуть тобі перестати турбуватися через дрібниці

У твоєму житті, крім приємних подій, відбувається і багато речей, яким ти надаєш негативного забарвлення. Підкріплює твій стресовий стан також звичка турбуватися через дрібниці.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Чим більше приводів для тривоги та стресу ти знаходиш, тим складніше тобі справлятися з усіма своїми обов'язками, виділяти час для відпочинку, займатися хобі. Ти починаєш не жити, а існувати, заважаючи собі насолоджуватися справжнім моментом.

Якщо тобі знайома ця проблема, ось кілька способів, як її можна позбутися. Почни з реалізації хоча б кількох із запропонованих рекомендацій, і ти відзначиш, як сильно змінюється твій стан.

 

Навчися сприймати критику нейтрально

Перестань приділяти таку увагу критиці з боку оточуючих. Похвалили — порадуйся, зробили критичне зауваження — прийми до уваги.

Не варто болісно ставитися до чужих слів, тому що в них у кращому випадку міститься лише частина істини. Замість того, щоб оцінювати себе, виходячи з чиїхось думок, відсторонюйся від критики.

Навчися розцінювати поради та зауваження оточуючих як можливість для зростання та розвитку, а головне — не поспішай довіряти чужим твердженням, особливо якщо вони не підкріплені хоч якимись доказами.

 

Працюй зі своєю самооцінкою

Низька самооцінка сама по собі є джерелом страждань, вічних сумнівів у собі та зайвого стресу.

Постарайся виділити свої сильні сторони, почати гідно цінувати себе, відокремити свою думку від чужого. Крім того, постійно самовдосконалюйся.

Розвивайся в тих напрямках, які тобі цікаві, став перед собою нові амбітні цілі, перестань сприймати свої помилки як щось фатальне.

Чим сильніше ти віриш у себе та свої можливості, тим менше в тебе залишається приводів для занепокоєнь.

 

Вирішуй проблеми відразу

Коли на твоєму шляху з'являється якась проблема, перше, що хочеться зробити, - це почекати з активними діями.

Здається, що тобі потрібно небагато часу на підготовку, що проблема нікуди не зникне і ти встигнеш розібратися з нею не поспішаючи. Насправді, все не зовсім так.

Чим довше ти відкладаєш вирішення проблеми, тим сильнішою стає твоя тривога. Крім того, окрім занепокоєння, накопичуватимуться також і негативні наслідки від твого зволікання.

В результаті ти не тільки не припиниш переживати, а й зіткнешся з значною кількістю проблем, ніж було на початку.

 

Розділяй великі завдання на кілька етапів

Часто бажання кинути все і змиритися з обставинами з'являється в тому випадку, коли виконати масштабне завдання.

Для того щоб перестати турбуватися через дрібниці, привчи себе розділяти великі цілі на кілька кроків.

Такий підхід дозволить тобі легше впоратися з усіма своїми обов'язками та позбутися відчуття, що перед тобою непереборні складнощі.

 

Перестань приймати все на свій рахунок

Ти можеш часто звинувачувати себе в тому, що відбувається навколо тебе. Здається, ніби слова, дії та реакції інших людей пов'язані з тобою.

Ти можеш вважати, що поганий настрій друга викликаний твоїм вчинком, що колега небалакучий через твою відмову в допомозі або що твоя дівчина образилася на тебе, якщо тобі здався дивним її погляд.

Візьми той факт, що в житті кожної людини, крім тебе, є величезна кількість інших людей та інших обставин, які можуть відбиватися на їх поведінці.

Якщо тебе непокоїть чужий настрій, підійди і спитай, у чому справа, замість того, щоб турбуватися і приміряти на себе роль винного.

 

Не бери на себе чужі проблеми

Коли людина звертається до тебе по пораду чи допомогу, це одне. Тут ти вільний погодитися взяти участь у вирішенні його проблеми чи відмовити.

Інша річ — коли ти за умовчанням береш на себе чужі проблеми. Не треба вважати себе відповідальним за щастя та благополуччя іншої дорослої людини.

Вчися відокремлювати свої власні турботи від завдань, які лягають на плечі людей, що оточують тебе. Так ти зможеш позбутися величезної кількості тривоги та стресу у своєму житті.

 

Перестань робити поспішні висновки

Поспішні висновки — це ще одна причина для безпідставного занепокоєння. Щепни собі звичку не робити жодних прогнозів і не підбивати підсумків, поки у тебе не буде достатньо інформації для цього.

Дай собі час, щоб дізнатися про все, що необхідно, ретельно проаналізувати отримані дані і дійти якоїсь об'єктивної думки щодо ситуації. Але доти позбав себе від зайвих переживань.

 

Не створюй чітких очікувань

Чим більше очікувань щодо свого майбутнього чи вчинків інших людей ти будуєш, тим сильніше ти турбуєшся про досягнення цих результатів.

Крім того, ти сильно розчаровуєшся, коли реальність не відповідає твоїм уявленням. Тому постарайся не ставити перед собою високі очікування та приймати навколишню дійсність такою, якою вона є.

Вчись бути гнучким і брати від життя краще, що воно може запропонувати тобі в конкретний момент.

 

Намагайся проводити більше часу тут і зараз

Часто ти можеш зациклюватись на своєму минулому або, навпаки, забігати сильно вперед, жити постійним очікуванням щасливого моменту.

При цьому ти знаходишся у відриві від свого сьогодення, втрачаєш нагоду отримувати задоволення від того, що ти робиш тут і зараз.

Вчися жити у своєму часі, цінувати та використовувати кожну його хвилину. Тоді почуття тривоги відійде на другий план.

 

Не шукай у всьому сенсу

Далеко не всі речі та вчинки мають глибокий зміст, але це не применшує їхньої значущості.

Іноді тобі потрібно вимкнути свої аналітичні здібності та просто насолоджуватися тим, що в тебе є зараз.

Іноді погані чи добрі події просто трапляються, і єдине, що тобі доступне, — зробити висновки та перебудувати своє життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 8 видов алкоголя и степень их вреда для здоровья Психология отношений 0 6 ознак того, що твої стосунки засновані на страху самотності, а не на коханні MC Like 0 Лаїс Рібейро в літній рекламній кампанії купальників Bikini Lovers Психология отношений 0 Що таке міжособистісна хімія і звідки вона береться Секс 0 10 самых популярных поз для секса (согласно опросам) Звезды 0 Галь Гадот для GQ Внешность и здоровье 0 Секс против болезней: 5 доказательств превосходства интима над таблетками Юмор 0 Как соблазнить Снегурочку за один утренник Внешность и здоровье 0 Як швидко позбутися перегару Внешность и здоровье 0 Пивной живот, обвисшая грудь и еще 6 симптомов, которые могут говорить о… Карьера 0 6 мифов о возрасте для тех, кто боится постареть Психология отношений 0 Як говорити з дівчиною про гроші без сварок та зайвої напруги MC Like 0 Роскошная Вита Сидоркина для Sports Illustrated Swimsuit 2018 Секс 0 Новая камасутра джентльмена Звезды 0 Дочь Джуда Лоу и Чарли XCX на обложках V Magazine Психология отношений 0 Как бросить подругу, к которой ты испытываешь жалость Внешность и здоровье 0 Сыр и еще 5 продуктов, вызывающих почти наркотическую зависимость Психология отношений 0 Чему мужчинам стоило бы поучиться у женщин В курсе 0 Стивен Спилберг снял "Удивительные истории" для Apple TV Психология отношений 0 Что делать, если девушки не цепляют
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.