ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 відмінностей справжньої людини від фальшивої

25.09.2023 — Карьера
7 відмінностей справжньої людини від фальшивої

Усі ми граємо певні ролі, і в цьому немає нічого поганого. Проте є й негативні моменти, коли людина не є гарною, а лише прикидається такою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Такі «фальшиві» люди вельми небезпечні та, як мінімум, здатні розчарувати тебе.

Спілкування з цими людьми варто звести до мінімуму, щоб вони не змогли скористатися тобою чи підставити тебе заради своєї вигоди. Але як визначити, що людина фальшива?

Є кілька способів відрізнити удавальника заради особистої вигоди від справжньої людини.

 

Справжня людина поважає всіх, фальшива лише вигідних їй людей

За цим параметром відрізнити справжню людину від фальшивої складно, оскільки потрібен час, щоб дізнатися її. Зате це один із найпростіших способів побачити, чи справді він люб'язний чи просто прикидається.

Справжня людина поважає всіх довкола, принаймні тих, хто гідний цього, незалежно від того, яке становище в суспільстві вони займають, який у них достаток і таке інше.

Фальшива людина поважає лише тих, хто має владу, гроші та інші ознаки успіху, та діють лише з позиції власної вигоди.

Звичайні люди, які не здатні змінювати ситуацію, їм не цікаві, і це можна помітити за хоч і нібито доброзичливим, але поблажливим ставленням до них.

 

Справжня людина не намагається подобатися всім, фальшива хоче завоювати прихильність будь-яким способом

Люди, які живуть без вдавання, мають свій власний шлях.

Це не означає, що вони ігнорують суспільство або його настанови, просто вони не намагаються сподобатися всім оточуючим, адже вони знають, що зробити цього не вийде, якщо регулярно не одягати маски.

Фальшиві люди, навпаки, готові використовувати будь-які методи, щоб сподобатися всім довкола, у тому числі приміряючи різні ролі.

Вони можуть спокійно говорити погано про когось за їхніми спинами, щоб сподобатися одним, а потім йти до тих, кого поливали брудом, і провертати той самий трюк.

 

Справжня людина не шукає визнання інших, фальшива намагається звернути на себе увагу

Справжні люди, ті, що живуть чесним життям насамперед по відношенню до себе, не потребують загальної уваги, адже їм і так добре.

Ті ж, хто живе у фальшивому світі, намагаються знайти будь-які способи звернути на себе увагу, адже вони вважають життя повним лише в тому випадку, якщо вони перебувають у центрі подій, неважливо, носять їх на руках або поливають брудом, головне, щоб про них говорили якнайбільше.

 

Справжня людина не хвалиться, фальшива намагається самостверджуватись за рахунок інших

Одна з головних якостей правдивих людей у тому, що вони не сприймають хвастощів.

Звичайно, їм подобається, коли визнають їхні заслуги, якщо це обґрунтовано, але вони не намагатимуться створити навколо себе ореол винятковості, переваги над кимось, навіть якщо це справді так.

Фальшиві люди нерідко намагаються самостверджуватись за рахунок інших, показувати, що оточуючі й у підмітки не годяться їм, геніям, які зійшли до цього світу, щоб зробити його кращим.

Такі люди нерідко привласнюють собі чужу славу і часто брешуть про свої досягнення чи прикрашають їх.

 

Справжня людина не боїться критикувати, фальшива використовує солодкі промови

Не буває ідеальних людей, і у нас є недоліки. Людина, яка живе правдиво, не боїться висловлювати свою реальну думку, навіть якщо вона не завжди приємна.

Зрозуміло, не про переході на особистості, йдеться про щось, що викликає обурення, тривогу чи інші негативні емоції. У такому разі тактовно справжня людина донесе думку, що ти зовсім не ідеальна, і це нормально.

Фальшиві люди ніколи не критикуватимуть, навіть якщо людина, з якою вони ведуть спілкування, сама зізнається у своїх недоліках.

Такі люди сипатимуть компліменти, але в глибині душі думатимуть про те, який ти неприємний, дурний, страшний і таке інше. Однак на людях вони тільки й робитимуть, що виявлятимуть дружелюбність.

 

Справжні люди виконують обіцянки або не дають їх, фальшиві знаходять відмовки

Як ми вже сказали вище, фальшиві люди бояться критикувати, тому що їм важливо подобатися всім, щоб мати від цього зиск.

Тому вони нерідко обіцяють щось, часом нездійсненне, а потім знаходять тисячу відмовок, щоб не відповідати за свої слова. Їхні відмовки витончені та відпрацьовані до дрібниць, і вже з цього можна легко визначити, що перед тобою людина, яка веде нечесне життя.

Навпаки, справжня людина, бо не боїться комусь не сподобатися, може відмовити в обіцянці, адже вона розуміє, що навряд чи зможе її виконати.

Якщо ж він дає обіцянку, то виконує його або, якщо не виходить, прямо каже, що не впорався з причин, що залежать від нього, а не від форс-мажорних обставин, як у випадку з фальшивими людьми.

 

Справжні люди поважають сильніших супротивників, фальшиві бояться їх

Якщо справжня людина стикається з кимось, хто сильніший за неї, вона не відступає, а вчиться новому. Мова не тільки про фізичну, а й про розумову та психічну силу.

Чесна з собою людина визнає, що навколо багато тих, хто кращий за неї, і не боїться цього, адже вона не вважає себе центром всесвіту, а значить, це не б'є за його зарозумілістю.

Фальшива людина боїться сильніших супротивників, вважаючи їх загрозою світові, який крутиться навколо них.

Сильний противник - це загроза, яку фальшива людина не може усунути через описану вище стратегію, де бажання сподобатися всім відіграє вирішальну роль. Тому нечесні з собою люди починають лестити, виявляють зайву ввічливість.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Не уметь ласкать женщину - хуже, чем не уметь писать Звезды 0 Фото дня: первый кадр Рози Хантингтон-Уайтли с новой откровенной сьемки Карьера 0 Чи варто повертатися на роботу в компанію, з якої ви одного разу пішли Психология отношений 0 Ученые: женщины с большой попой не только умнее, но и... Внешность и здоровье 0 8 вещей, которые становятся проще, если ты некрасивый Внешность и здоровье 0 Ученые: сексом нужно заниматься исключительно по утрам! Психология отношений 0 5 стадий разочарования в современных женщинах, которые проходит эгоистичный… Внешность и здоровье 0 Создан новый тип мужских контрацептивов Автомобили 0 Hyundai представила самый маленький кроссовер Психология отношений 0 6 причин, почему ты не торопишься заканчивать токсичные отношения Психология отношений 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто Вокруг света 0 Ужасный 2020-й и ещё 7 худших годов в истории человечества MC Like 0 Кейт Аптон для летнего номера Maxim Юмор 0 Из жизни свингеров Юмор 0 15 вещей, которые девушки делают принципиально Юмор 0 Как бросить девушку перед самым праздником Юмор 0 5 способов заставить девушку тебя бросить В курсе 0 Джессика Честейн во 2-й части хоррора "Оно" Карьера 0 Почему с возрастом ты превращаешься в сварливого мудака Юмор 0 5 способов познакомиться с девушкой на улице за 5 секунд
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.