ТОП-10 популярных новостей
7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому 31.03.2023 — Секс — 0 Чому небезпечно змішувати алкоголь? 31.03.2023 — Внешность и здоровье — 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина 30.03.2023 — Психология отношений — 0 Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 видів сумнівів, які абсолютно не варті твого часу

12.10.2022 — Карьера
10 видів сумнівів, які абсолютно не варті твого часу

Людині властиво сумніватися: у собі, оточуючих, словах, вчинках, емоціях.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сумніви змушують тебе пригальмувати і замислитись: чи ти все робиш так, як потрібно. Саме через них ти нерідко уникаєш необачних рішень та невиправданого ризику.

Але сумніви можуть негативно впливати на якість твого життя. Вони можуть заважати тобі домагатися поставленої мети, вимагати бажаного, розвиватися і відсікати все, що тягне тебе вниз.

Важливо вчасно зрозуміти, що ти помиляєшся, і позбутися сумнівів, перш ніж їм вдасться змінити твій погляд на ситуацію і змусити тебе діяти собі на шкоду.

Ось кілька видів сумнівів, на які тобі не варто витрачати жодної хвилини свого часу.

 

Сумніви у своїй значимості

Якщо ти часто сумніваєшся в тому, що ти або твої слова і дії дійсно важливі, то з часом це може увійти в тебе в звичку, і ти розвинеш невпевненість у собі до небезпечних для життя масштабів.

Ні, люди не зобов'язані тебе слухати чи прислухатися до тебе, не повинні заохочувати твої дії, якщо ти чиниш правильно, вони можуть не приймати твої ідеї та критикувати тебе за те, як ти думаєш.

Але це не означає, що ти не має значення. Не витрачайте на сумніви у своїй значущості ні секунди свого часу.

Просто йди звідти, де тебе не цінують, і припини шукати підтвердження тому, що ти чогось вартий, щодо тебе оточуючих.

Стань тією самою людиною, яка віритиме в тебе, незважаючи ні на що.

 

Сумніви у своїх силах

Добиватися поставленої мети, якщо це щось амбіційніше, ніж пройтися до холодильника в пошуках їжі або встати вранці на роботу — складно. Але "складно" - не синонім "неможливо".

Якщо правильно розставити пріоритети, витратити на процес досягнення мети багато часу, розумно підійти до розподілу внутрішніх ресурсів, то ти отримаєш усе, про що мрієш.

Сумніви в тому, що в тебе вистачить сил, заважають тобі зосередитись на діях.

Ти починаєш переживати через негативні сценарії, згенеровані твоєю уявою, занижувати свої позитивні якості, відмовлятися від того, чого ти хочеш, щоб не відчувати стрес.

 

Сумніви в наявності необхідних знань та навичок

Якщо ти хочеш чогось досягти, ти можеш зробити це, навіть не маючи потрібних знань та навичок. Шалена мотивація допомагає досягати успіху, оминаючи професіоналів навіть у тому, в чому ти повний нуль.

А знання та навички завжди можна придбати, вклавши трохи часу та сил у навчання. Перестань сумніватися лише через те, що ти щось не знаєш або не вмієш.

Для того, щоб зайнятися чимось, тобі зовсім не обов'язково закінчувати університет чи проходити якісь курси.

Ти вільний пробувати себе у всьому, що тобі цікаво, і в самому процесі ти адаптуватимешся, навчатимешся і набуваєш необхідних навичок.

 

Сумніви у своїх ідеях

Коли твої ідеї не викликають захоплення або хоч якогось позитивного відгуку в оточуючих людей, ти можеш почати сумніватися в тому, що вони цінні.

Але такі сумніви варто гнати від себе якнайдалі. Те, що важливе для тебе, не завжди має те саме значення і для тих, хто знаходиться поряд з тобою.

Твої рідні, друзі та колеги можуть не підтримувати твої захоплення, не розділяти твою думку в якомусь питанні і не розуміти.

Їхня холодність до твоїх ідей чи постійна критика — це не свідчення того, що твої починання приречені на провал.

 

Сумніви в людях, які тебе оточують

Ти створюєш своє оточення: вибираєш, з якими людьми ти будеш дружити, з якими будувати стосунки, з ким із колег розмовляти на обіді та виходити за кавою, і навіть з ким із сусідів вітатись, а з ким - ні.

Збираючи навколо себе людей, ти керуєшся якимись їхніми особистісними якостями, оцінюєш їх за вчинками та словами.

Навряд чи ти захотів би підтримувати контакт з тими, хто з більшою часткою ймовірності зміг би тебе зрадити, підставити або обдурити.

При всьому цьому ти людина, а всім людям властиво помилятися. Ти не можеш точно знати, що відбувається в голові іншої людини, і як вона поведеться в тій чи іншій ситуації.

Якщо ти дозволятимеш сумнівам брати над тобою гору, ти можеш втратити дійсно хорошого друга чи кохану дівчину просто через свою невпевненість.

Не сумнівайся в людях, поки вони не дадуть тобі вагомого приводу для цього.

 

Сумніви у своїх почуттях

Почуття та емоції непостійні, і іноді нелогічні. Чим більше ти замислюватимешся про них, тим більше ймовірності, що твої думки будуть йти все далі від істини.

Привчи себе просто відчувати, не лаючи себе за свої емоції і не намагаючись їх заперечувати.

Ти не можеш відчувати щось правильно чи неправильно: коли тобі сумно – це означає тільки одне – що тобі сумно, а не те, що ти лінивий чи надто чутливий.

 

Сумніви в тому, що це слушний час

Якщо ти хочеш щось зробити — почни прямо зараз.

Чарівний момент, коли ти зможеш здійснити задумане з меншими тимчасовими чи енергетичними витратами, ніколи не настане. Гони від себе геть думки про те, що варто трохи зачекати.

Зволікання не допоможе тобі досягти бажаної мети. Бери себе в руки, перестань потурати своїм страхам і починай діяти, поки не стало надто пізно.

 

Сумніви у зробленому виборі

Після того як ти ухвалиш якесь рішення, ти маєш припинити сумніватися у своєму виборі, адже це абсолютно безглуздо.

Так ти тільки підвищуєш рівень стресу і змушуєш себе мучитися через десятки негативних сценаріїв, придуманих твоїм мозком.

Переконайся дочекатися хоч якихось видимих ​​результатів, перш ніж змінювати продуману стратегію на 180 градусів. Пам'ятай: поспішати і панікувати — це явно програшне рішення.

 

Сумніви у своїй витривалості

Навіть людина, яка виросла в тепличних умовах, у разі потреби може витримати багато чого. Тобі не варто витрачати час на сумніви у власній витривалості, чи це фізична чи емоційна.

Натомість просто продовжуй рухатися вперед, до бажаної мети, і відстежуй свій прогрес.

Ти здивуєшся, як багато труднощів ти долаєш чи не щодня, і як чітко і швидко ти вмієш зібратися і прийняти вольові рішення перед небезпекою.

 

Сумніви в тому, що ти заслужив на щось

Якщо ти досяг чогось, про що мріяв - значить, ти дійсно цього гідний. Ніхто з оточуючих не може поставити себе на твоє місце і повністю відчути, що ти зробив заради отримання бажаного.

Так що не слухай нікого і відкинь свої безпідставні сумніви: ти заслужив усе добре, що маєш.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Как сделать, чтобы секс в жизни не уступал сексу из порно Психология отношений 0 Отношения наизнанку: о чем молчат женщины В курсе 0 Metallica выпустила "Монополию", в которой игроки смогут отправиться в мировое… MC Like 0 Сидни Суини для рекламной кампании Savage X Fenty Юмор 0 16 правил совместной жизни, которые ты НЕ ОБЯЗАН соблюдать Юмор 0 10 комплиментов, которые оскорбят любую женщину В курсе 0 Первые кадры нового фильма "Mortal Kombat" В курсе 0 Роберт Паттинсон и секс-эксперименты в трейлере "На высоте" Карьера 0 Смельчак, который живёт на сникерсах и "мамочка": классификация офисных… Вокруг света 0 Место дня: "фиолетовый остров" в Южной Корее Карьера 0 6 упертих фактів, з якими люди продовжують сперечатися Звезды 0 Ким Кардашьян для новой кампании SKIMS в стиле 80-х Автомобили 0 Renault представила новое поколение Captur Юмор 0 10 совершенно бесчестных способов соблазнения Гаджеты 0 Новый iPhone будет распознавать владельца по лицу Автомобили 0 Nissan представил новый внедорожник Карьера 0 7 токсичных "друзей", которые встретятся тебе хотя бы раз в жизни, и как их… Звезды 0 Звезда «Игры в кальмара» Хо Ен Чон в новой кампании Calvin Klein Юмор 0 Как расстаться с девушкой по-джентльменски? Юмор 0 Не будь наивным: 13 вещей, которые твоя девушка просто ненавидит
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.