ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 речі, на які можна обміняти свої завищені амбіції

24.06.2024 — Карьера
4 речі, на які можна обміняти свої завищені амбіції

Правда життя полягає в тому, що далеко не кожна людина здатна досягти величі в чомусь. Однак радість і навіть щастя відкриті для кожного з нас.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Потрібно лише привести можливості чи очікування у відповідність до реальності. Упокорені амбіції перестають сковувати. Ти начебто погоджуєшся на менше, але в результаті отримуєш більше.

Саме цю ідею необхідно прийняти, щоб рушити далі, подолати нездійсненні мрії та безтілесні фантазії. Відмова від колишніх амбіцій сприймається як поразка.

Тому ми тримаємось за них, живимо надії, віримо у диво. Рано чи пізно настає прозріння, і краще б дійти цього моменту усвідомлено.

 

Можливість та реальність

Можливість та реальність є двома окремими компонентами. Обидва піддаються регулюванню, але мають свої межі гнучкості. Останнє якраз залежить від особливостей окремої особистості.

Деякі люди мають достатньо сил, щоб змінити реальність через думки та дії. Іншим залишається лише стримати запити, глянувши правді в очі.

Втім, шукаючи ідеального балансу, кожна людина піде на компроміс. Потрібно прогнутися в одному, щоб дотягнутися до іншого.

Питання лише у ціні та цінності. Що важливіше — ідеал, давня мрія, яка не наблизилася ні на крок за минулі роки, чи бажання, яке зараз реалізується, нова можливість, що знаходиться рівно у зворотному напрямку?

Цей вибір за тобою. Він виникає набагато частіше, ніж здається, варто лише придивитися до себе та навколишнього світу. Ви підходите один одному, могли б стати добрими друзями, але всьому заважає взаємне нерозуміння.

Світ неідеальний, але ж і ти виявився недостатньо гарним, щоб зайняти його вершину. Зійдіться на щось задовільне, тоді очікування відповідатимуть реальності. Зможеш видихнути, відчуваючи полегшення.

Збережені до кінця життя, але так і нереалізовані амбіції нічого не варті. Проте їх можна заздалегідь обміняти цілком корисні речі.

 

Амбіції можна обміняти на спокій

Зниження очікувань засмучує твоє друге «я». Все всередині протестує, ніби примхлива дитина. Це відчувається як зрада власних цінностей, хоча є таким. Ти просто стаєш реалістом, який усвідомлює, що вже не полетиш у космос, не станеш президентом, не заробиш мільярд.

Як завжди, правда виявляється не найприємнішою, але дає заспокоєння. Більше немає причин для безпідставного занепокоєння щодо майбутнього, яке спочатку було приречено.

Відмова від нездійсненних фантазій робить майбутнє більш невизначеним, що означає отримання більшої свободи. Життя не закінчується, навпаки, починається новий розділ. Можливо, вона буде записана в зовсім іншому стилі та жанрі.

Зовсім не виключено, що знайдуться свої шанувальники та фанати. Нехай і не мільйони, адже для щастя достатньо лише кілька людей, але найвідданіших читачів.

 

Амбіції можна обміняти на психічне та фізичне здоров'я

Чим ширша невідповідність амбіцій з реальністю, тим сильніший удар по самолюбству. Думаючи, що вартий набагато більшого, ти щодня стикаєшся з незрівнянно меншим.

Виконуєш безглузді завдання, спілкуєшся з негідними людьми, зазнаєш немислимих поневірянь. Це впливає на будь-яку людину, розгойдуючи психіку в різні боки.

Хтось стає дратівливим і злим, інший замикається в собі, поступово перетворюючись на ніщо. Голова, зайнята думками про нездійсненне, працює з подвоєною інтенсивністю.

Все ще потрібно здійснювати повсякденні дії, при цьому постійно шукаючи відповідь на головне запитання: «Чому реальність виглядає не так, як хочеться?».

У такому ритмі легко забути про свій головний інструмент — фізичне тіло. Воно поступово втрачає цінність, адже не зуміло досягти поставленої мети.

 

Амбіції можна обміняти на почуття задоволеності

Людина може отримувати задоволення від різних речей. Пара зайвого годинника сну, вечірня пробіжка, похід вихідного дня. Фільм із улюбленими акторами, довгоочікувана комп'ютерна гра, спортивна трансляція під пиво.

У всьому перерахованому немає нічого поганого, якщо слідувати давньогрецькій мудрості, яка говорить: «Нічого надміру». Багато простих радощів життя відсікаються завищеними амбіціями.

Не личить майбутньому володарю світу, повелителю мільйонів доль займатися подібною нісенітницею — треба думати про велике, вірніше, мріяти.

Життя, наповнене посереднім задоволенням, краще, ніж життя, спустошене нездійсненими мріями. У першому випадку ти отримуєш, у другому - губиш.

Якось буде підбито підсумок. Внутрішнє «я» зважить і оцінить пройдений шлях, знайшовши його надто нудним і бездіяльним, зволить від жалю за втраченими миттєвостями, які можна було провести в радості.

 

Амбіції можна обміняти на якийсь час і свободу

Амбіції, що засіли в твоїй голові, займають місце, споживають ресурси. Твої очікування не безкоштовні, адже замість них там могли бути зовсім інші думки. Інші ідеї, формуючи комплекс реалістичних бажань, спонукають до прямих та зрозумілих дій.

Таким чином, твій час набуває цінності, замість тяжких роздумів воно може бути пущено на творення.

Зменшивши рівень очікувань, ти отримаєш більше свободи. Відпаде причина відповідати вигаданому іміджу, виникне безліч варіацій подальшого розвитку особистості.

Усвідомлення, що провал у будь-якому починанні не є кінцем життя чи ганьбою, сприяє всебічному розвитку. Незабаром тобі вдасться знайти щось захоплююче і до того ж реалізоване.

Однак перед цим, можливо, доведеться скуштувати багато неїстівного, щоб відбити присмак завищених амбіцій.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Адам Драйвер в трейлері фільму «Білий шум» В курсе 0 Первый взгляд: Джонни Депп в роли короля Людовика XV Психология отношений 0 На какие темы общаться с девушками, чтобы не попадать во френдзону В курсе 0 Рассел Кроу в первом трейлере фильма "Неистовый" Секс 0 Как жёны разоблачают измену? Юмор 0 Вопросы, которых она ждет от тебя на первом свидании Вокруг света 0 Вакансия дня: в Швеции ищут волонтера, который будет неделю смотреть кино на… Юмор 0 12 нелепых вещей, которые считают сексуальными Психология отношений 0 Ученые: почему мужчины преувеличивают количество своих партнерш Автомобили 0 Opel показав кросовер з електромотором Frontera Карьера 0 9 речей, які подобаються нам лише через ностальгію Внешность и здоровье 0 Nike и Mcdonald's выпустили кроссовки Секс 0 Какие позы нравятся женщинам меньше всего В курсе 0 Marvel снимут отдельный фильм о Джокере Психология отношений 0 9 причин, почему жена постарше - это круто (и столько же - почему нет) Секс 0 Ученые выявили главные ошибки мужчин в постели Психология отношений 0 9 причин, почему тебя тянет в токсичные отношения Юмор 0 Почему тебе не нужна девушка Карьера 0 6 причин перестать думать о себе плохо Карьера 1 9 способов найти работу по душе, если не знаешь, чем хочешь заниматься
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.