ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 фраз, які роблять вас душнилою (їх вимовляє практично кожен)

30.05.2024 — Карьера
7 фраз, які роблять вас душнилою (їх вимовляє практично кожен)

Якщо поряд з вами поспішають відкрити кватирку, значить, ви вже неабияк дістали своїм занудством.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Під душнилою ми зазвичай маємо на увазі людину без почуття гумору, який вміє і любить підсаджуватися на вуха, не втрачає можливості вказати людині на її помилки, прочитати лекцію, не може зупинитися в суперечці і взагалі сильно напружує своєю присутністю.

Для таких людей «душити» норма життя. Але раз на рік і палиця стріляє, тобто кожен з «нормальних» товаришів у той чи інший момент може включити режим душнили. І ви, до речі, не є винятком.

Подивіться ці сім фраз — на думку наших колег із видання Psychologies, вони роблять вас токсичним в очах інших людей. І не важливо, що ви зовсім не це мали на увазі.

 

«Я вас почув»

Іншими словами, «Відваліть, будь ласка». З одного боку, здається, що це нейтральне вираження, сенс якого — «Прийняв інформацію до відома, думатиму». Насправді ж у нього є підтекст: я тебе вислухав, але не факт, що погодився. Так що поводьтеся з цим виразом дуже обережно.

 

«Вийди та зайди нормально»

У наші дні цю фразу можна почути не тільки в школі: багато дотепників використовують її, щоб показати співрозмовнику його невелику помилку, яку можна виправити.

Але дехто сприймає її як «тикання носом»: по-перше, це шкільні тригери, по-друге, «нормально» — це як? Та й іронію сучасних мемів зчитують не всі.


«Колеги, доброго часу доби»

У цьому виразі погано все.

Почнемо з того, що вираз «доброго часу доби» хоч і підходить для електронного листа, коли невідомо, скільки адресат його прочитає, але сам по собі є граматичною помилкою.

У поєднанні зі словом «колеги», це зовсім звучить як пасивна агресія. Краще просто сказати «Добрий день!» (Усім). І далі одразу до суті.

 

"Мені потрібно це ще вчора"

Тонкий натяк: справа така термінова, що треба кинути все і займатися лише ним. Та й взагалі чому не передбачили і не зробили заздалегідь.

Зазвичай це виголошує керівник, який зображує бурхливу діяльність, зважаючи на те, що подібні аврали говорять про те, що він не вміє правильно організувати роботу.

Тож людина, яка використовує цю фразу, виглядає: токсичною та непрофесійною.

 

«Відпочинок для слабаків»

Гасло тих самих «безсмертних поні», причому не лише на роботі, а й у особистому житті. Чоловік дорікає дружині тим, що вона втомилася, мама — дитину, що йому ліньки робити уроки.

Та й взагалі – який відпочинок? Ми бадьорі! Ми веселі! Ми... вигоріли. Так, ось до чого насправді наводить відсутність відпочинку. А теза «Найкращий відпочинок — це зміна діяльності» породила безліч патологічних перфекціоністів.


«Навіщо ти дивишся цю нісенітницю?»

Чи читаєш цей відстій, чи граєш у цю фігню. Варіантів знецінити інтереси співрозмовника та його способи розслабитись дуже багато.

І навіть якщо це і справді найбезглуздіше на світі ток-шоу, можливо, саме воно потрібне людині, щоб перезавантажити мозок, розслабитися і просто ні про що не думати.

 

Ти хто по життю?

Формулювання прямо з 1990-х повернулося в наше життя. Але насправді вона нікуди і не йшла, просто її вдягнули в акуратні фрази.

Люди, які розпитують інших про їхню успішність і роль у суспільстві, нібито кажуть: «Якщо ти не відповідаєш моїм уявленням про норму, котись до біса».

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Смотрите трейлер мини-сериала о Поле Маккартни Внешность и здоровье 0 Converse выпустил скейтерские кеды с покрытым «патиной» верхом Карьера 0 11 ознак, що ти надто ускладнюєш своє життя В курсе 0 Первый взгляд на Джареда Лето в роли Джокера из режиссерской версии "Лиги… Внешность и здоровье 0 5 симптомів того, що тебе спіткала криза середнього віку Вокруг света 0 В чем Средневековье было лучше современного мира Внешность и здоровье 0 Що кожен чоловік має знати про жіноче здоров'я Внешность и здоровье 0 10 переконливих причин мастурбувати частіше В курсе 0 Киану Ривз в первом трейлере новой «Матрицы» Звезды 0 Рианна рекламирует нижнее белье Внешность и здоровье 0 Як визначити, що ви набрали зайву вагу? В курсе 0 Вышел трейлер второй части «Аватара» Джеймса Кэмерона В курсе 0 25 лучших первоапрельских розыгрышей в истории Гаджеты 0 Motorola показала по-справжньому гнучкий смартфон Lifestyle 0 Ідріс Ельба в першому трейлері серіалу «Викрадення» Apple TV+ Секс 0 Woman: инструкция к применению Звезды 0 Обнаженные Памела Андерсон и Сергей Полунин для журнала King Kong Психология отношений 0 #говоритженщина: мужчины, когда вы повзрослеете? Вокруг света 0 Рейтинг самых комфортных городов мира В курсе 0 Ентоні Хопкінс у ролі засновника психоаналізу у трейлері «По Фрейду»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.