ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

11 ознак, що ти надто ускладнюєш своє життя

14.08.2023 — Карьера
11 ознак, що ти надто ускладнюєш своє життя

Звичка все ускладнювати – явище, яке зустрічається у людей досить часто. Якщо ти – саме та людина, яка надмірно накручує себе і не шукає простих шляхів, ти постійно відчуваєш роздратування та тривогу, стикаєшся з труднощами, упускаєш відмінні можливості тощо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми зібрали кілька ознак того, що ти надто ускладнюєш собі життя.

Навіть якщо ти впізнав себе лише в кількох пунктах, радимо тобі скоригувати своє мислення та звички, щоб уникнути непотрібного стресу.

 

Ти не розумієш, навіщо ти робиш щось

Існує просте правило, про яке забуває більшість людей: роби тільки те, що наближає тебе до бажаної мети. Причому цілей може бути кілька, і вони можуть стосуватися всіх сфер твого життя.

Коли ти чітко розумієш, навіщо тобі намагатися і вкладатися в процес роботи, тобі легше зібратися і продовжити рухатися вперед, незважаючи на втому, лінощі, невдачі і таке інше.

Якщо ж ти не бачиш мети у своїх діях, життя починає здаватися тобі надто складним, а часом навіть безглуздим – адже віддачі від твоїх старань не буде.

 

Ти дуже багато вимагаєш від себе

Найпростіший спосіб ускладнити собі життя – це вирішити, що твій список цілей може бути нескінченним. Неможливо вимагати від себе дуже багато і при цьому виправдовувати свої очікування та надії.

Як тільки ти стаєш надмірно вимогливим до себе, твої результати перестають тебе радувати, навіть якщо тобі вдається безпомилково діяти і уникати невдач.

Чим більше цілей ти ставиш перед собою, тим менших успіхів ти зможеш досягти при величезних вкладеннях ресурсів.

 

Ти не можеш виділити час для того, що тобі важливо

У тебе, напевно, є хоча б півгодини на годину, щоб зайнятися чимось, що для тебе дійсно важливо. Навіть якщо у тебе висока завантаженість на роботі та купа справ удома.

Ти цілком можеш скоротити час, який змушений витрачати на дорогу, наприклад, привчивши себе замовляти продукти замість того, щоб ходити за ними в магазин, або переглядати електронну пошту, доки повертаєшся з роботи у громадському транспорті.

Також ти можеш відмовитися від виконання завдань, які не рухають тебе до поставленої мети і не входять до списку пріоритетних.

Вміння делегувати також може допомогти тобі звільнити свій час. Головне - і справді щиро хотіти приділити свої хвилини або години якомусь занять.

 

Ти намагаєшся постійно бути зайнятим чимось

Тобі здається, що постійна зайнятість рухає тебе до мети і дозволяє залишатися максимально ефективним. Однак це не так – важливо не те, скільки ти працюєш, а те, яких результатів ти досягаєш.

Можна не напружуватись і вільно виділяти собі хоча б кілька годин на день на якісний відпочинок, при цьому не знижуючи свою продуктивність.

Задумайся над цим, якщо весь твій день проходить у постійній біганині.

 

Ти зазнаєш незручностей

Замість того, щоб змінювати те, що тебе не влаштовує, ти довгий час намагаєшся ігнорувати незручності або поступово пристосовуєшся до дискомфорту.

Ти можеш переконувати себе, що твоє вміння адаптуватися до будь-яких обставин іде тобі на користь.

Але це не так: кожна людина має межу терпіння. Чим більше незручностей ти зазнаєш, тим складнішим стає твоє життя.

 

Ти постійно відкладаєш справи на потім

Якщо ти постійно відкладаєш справи на потім, обіцяючи собі, що обов'язково виконаєш їх завтра, з початку нового тижня або місяця, ти тільки накопичуєш завдання, поки їх не стане занадто багато.

А чим більше рішень тобі потрібно приймати, тим складніше тобі жити – цілі виявляються недосяжними, і на їхнє виконання потрібно в рази більше ресурсів.

Отже переставай прокрастинувати і відкладати потім те, що ти можеш зробити прямо зараз.

 

Ти йдеш на поводу у своїх страхів

Через страх невдач ти можеш залишатися на тому самому місці довгі роки, переконуючи себе в тому, що тобі не варто виходити зі своєї зони комфорту.

Чим більше ти схильний до своїх страхів, тим складніше тобі здається твоє життя.

Твої переживання знерухомлюють тебе, заважають приймати правильні рішення, домагатися поставленої мети.

 

Ти додумуєш за інших

Ти можеш приписувати іншим людям недобрі наміри, намагатись пояснювати їхні вчинки самостійно, додумувати за них.

Як підсумок – ти будеш засмучуватися, злитися і ображатись на порожньому місці, а оточуючі в цей час не розумітимуть причини твоїх емоцій.

Найчастіше люди говорять або роблять щось просто тому, що захотіли, а зовсім не заради того, щоб тебе зачепити.

Так що якщо тебе щось турбує і ти хочеш розібратися в мотивах людини, краще задай питання прямо, що цікавить тебе.

 

Ти заздалегідь налаштовуєш себе на найгірший результат

Якщо ти завжди чекаєш найгіршого, вигадуючи десятки можливих негативних результатів ситуації, не дивно, що тобі важко змусити себе братися за щось нове або вирішувати якісь проблеми.

Ти власноруч підживлюєш свою тривогу, позбавляючи себе мотивації робити щось.

Поки ти не перебудуєш своє мислення і не позбудешся цієї звички, більшість твоїх починань заздалегідь буде приречена на провал просто тому, що ти не бачитимеш сенсу вкладатися в роботу.

 

Ти ніколи не просиш про допомогу

Як би ти не намагався справлятися з усіма проблемами поодинці, часом тобі просто необхідна підтримка або хоча б порада від оточуючих. Небажання просити допомоги робить гірше тільки тобі самому.

Замість того, щоб швидко вирішити проблему, ти тупцюєш на місці, заперечуючи необхідність у чиїйсь підтримці.

Просити допомоги у когось іншого – не соромно, це не робить тебе дурним чи слабким в очах оточуючих. Допомога – це такий самий ресурс, як гроші, знання чи навички.

 

Ти займаєшся самообманом

Чим довше ти уникаєш і заперечуєш якісь проблеми, тим більше негативу ти накопичуєш.

Через якийсь час ти почнеш відчувати себе пригніченим, апатичним, відчуватимеш тривогу і жити в постійному стресі.

Крім того, через твій самообман проблеми будуть накопичуватися, поки ти не усвідомлюєш, що не в змозі вирішити їх усі. Хочеш зробити своє життя простіше – перестань брехати самому собі.

Простіше зізнатися в тому, що все йде не так, як ти планував, і зробити роботу над помилками, ніж чекати, доки ситуація остаточно вийде з-під контролю та викличе ланцюжок негативних наслідків.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Жена по ночам превращается в бревно Звезды 0 Андреа Дьякони для Agent Provocateur Юмор 0 15 безумных поступков, совершенных ради женщины Звезды 0 Очень красивые Ирина Шейк и Стелла Максвелл в съемке Madame Figaro Автомобили 0 Hyundai анонсировала «умную» экосистему для дома с зарядкой для электрокаров В курсе 0 Перший трейлер фільму Гая Річі «Міністерство неджентльменських справ» Психология отношений 0 7 уроков, которые можно извлечь из плохих отношений Карьера 0 Как правильно отвечать на вопросы таможенников, психиатров и прочих… В курсе 0 Дев Патель в трейлере фильма "Легенда о зелёном рыцаре" Внешность и здоровье 0 Мужской гардероб: что носить этой осенью Секс 0 146% секса: легальные способы обострить ощущения в постели Секс 0 11 правил секса с малознакомкой Психология отношений 0 5 верных признаков, что ваш брак обречен Карьера 0 9 вещей, в которых изменение на 0,1 % вызывает значительные проблемы Внешность и здоровье 0 «Пиджак Джеймса Бонда», который невозможно промочить или испачкать MC Like 0 Біргіт Кос у рекламній кампанії купальників Bamba MC Like 0 20 самых красивых спортсменок мира Автомобили 0 7 вещей, которых нам страшно не хватает в современных машинах MC Like 0 Лаис Рибейро в сентябрьской фотосессии Maxim В курсе 0 Netflix выпустит спин-офф сериала "Ведьмак"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.