Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 професій, які мають вкрай погану репутацію

11.10.2022 — Карьера
7 професій, які мають вкрай погану репутацію

Усі професії потрібні, всі професії важливі. Але чи це так насправді?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми відчуваємо безмірну повагу до лікарів, пожежників, вчених і знаємо, що без цих людей не було б нашого суспільства, тому потреба в них абсолютно не піддається сумніву.

А є ті професії, які мають настільки погану репутацію, що регулярно посідають перші місця у списках найдратівливіших.

 

Ріелтори

Існують дійсно хороші фахівці, які допомагають економити час і сили та здатні продати нерухомість у кілька разів швидше, ніж це зможеш зробити ти за допомогою інтернет-майданчиків.

Тобі не доведеться кілька разів на день зриватися з роботи і бігти показувати свою квартиру потенційним покупцям — все це за тебе зробить ріелтор.

Однак більшість ріелторів — це ті нахабні та нав'язливі люди, які й забезпечують негативну репутацію всієї професії. Вони готові на все, аби продати вигідний їм об'єкт.

Також ріелтори славляться своїми фейковими оголошеннями із привабливими об'єктами за заниженою вартістю, які виявляються «буквально днями проданими».

Але вони завжди мають що тобі запропонувати. Типова замануха, яскрава рекламна вивіска, яку зазвичай ховаються вкрай неліквідні пропозиції.

 

Автодилери

Автодилери і раніше робили серйозну націнку на автомобілі, в районі 5-10%, а зараз це дійшло до таких масштабів, що тобі можуть запропонувати нову машину на 20-30% дорожче, ніж із заводу.

Крім цього, дилери самовільно нав'язують додаткові послуги, без яких вони мають право (з їхнього розуміння права) відмовити у продажу або гарантійному обслуговуванні.

Те, що це банальні послуги на кшталт найдешевшого антикорозійного покриття у парі місць на днище за ціною повноцінного ремонту, ще один привід ненависті водіїв до представників цієї професії.

Активація таких націнок пов'язана, швидше за все, з тим, що автоконцерни починають самостійний продаж онлайн.

Це заощаджує гроші і виключає прошарок у вигляді дилерів, що надалі призведе до їх повного зникнення з ринку.

 

Біржові трейдери

У нашій країні до цієї професії немає такого негативу, як на Заході.

Зате там, особливо в США, пам'ятаючи про Велику депресію та інші кризи, хоча б про той же 2008 рік, люди вкрай негативно ставляться до трейдерів, вважаючи їх (і небезпідставно) спекулянтами, які тільки й роблять, що купують дешевше та продають дорожче.

Іноді трейдери настільки «заграються» з процедурами купівлі-продажу, що обрушують економіку або щонайменше погіршують становище багатьох людей, які вважали за краще тримати свої накопичення в акціях.

А як би ти ставився до тих, хто заради свого навару на 20% перетворив усі твої пенсійні накопичення на гору паперу?

 

Страховики

Це досить суперечливий пункт. Страховка має на увазі певну регулярну плату компанії, а у разі виникнення страхового випадку — покриття збитків. Отут і починаються проблеми.

Справа в тому, що для страхових компаній головне — заробити якнайбільше і виплатити якнайменше.

Через це страховим агентам доводиться всіляко ухилятись від необхідності виплачувати страхову суму навіть у очевидних випадках, коли правда на боці постраждалого. Вони зроблять все, аби потерпілому дісталося щонайменше, а краще взагалі нічого.

Через це до страховиків і в нашій країні, і на Заході ставляться негативно, і вони мають репутацію жадібних, брутальних та безсердечних людей.

 

Автомеханіки

Ще один суперечливий пункт. Більшість автомеханіків – нормальні хлопці, які справді знають свою справу і можуть знайти причину поломки там, де обиватель і не додумався б подивитися.

Але є такі працівники, які створюють репутацію для всієї сфери та викликають емоції відрази на обличчях водіїв щоразу, коли тим потрібно заїхати на СТО.

Такі «погані» автомеханіки, як і ріелтори, намагаються нав'язати якнайбільше послуг, причому деякі з них беруться зі стелі.

Наприклад, водій заїхав на СТО на заміну гуми, а також отримав заміну каталізатора, поршневих кілець тощо речей, в яких він не розуміється.

Але заміна не була потрібна — людина оплатила непотрібну послугу. Існує ще неприємніша підкатегорія — автомеханіки, які спеціально щось ламають, щоб це потім полагодити за велику суму.

Є приклади, коли співробітники СТО брали машину клієнта та каталися на ній містом. І саме через такі особи всі представники професії зазнають нападів.

 

Працівники ЖКП

Усі, хто працює в керуючих компаніях, особливо керівництво, ненавидять більшість людей. І не дарма.

Якщо заглянути в квитанції, можна побачити різноманітні збори, які йдуть незрозуміло куди й незрозуміло, навіщо і з кожним роком тільки ростуть.

Але варто в під'їзді перегоріти лампочці і вимагати з керуючої компанії її заміну буде складніше, ніж стати імператором усього світу.

Працівники ЖКП ненавидять насамперед за своє крайнє небажання виконувати зобов'язання.

Багатьом людям неясно, чим взагалі займаються такі компанії, окрім збору коштів, які витікають до кишень їхніх власників, і вважають це черговим податком на бідність.

Також ненависть викликає і здебільшого непрофесіоналізм співробітників таких компаній, де сантехніки не знають поширених діаметрів труб, а електрики роблять проводку так, як було прийнято ще за Леніна.

 

Інспектори ДІБДР

«Якщо інспектор змахнув жезлом, значить, він точно хоче хабар», — така думка з'являється в голові будь-якого водія. І людина у формі дорожньої поліції викликає у нього лише негативні емоції.

Ця ненависть тягнеться ще з часів 90-х років, коли поліцію, зокрема дорожню, кинули напризволяще і платили її співробітникам мінімальні зарплати.

Ті викручувалися як могли, в тому числі і хабарами, і завдяки цьому заслужили в народі ненависть за неправомірні затримання з метою поборів. Минули десятиліття, і такого повального хабарництва вже немає.

Однак невелика частина інспекторів продовжує вимагати гроші за нібито вчинені водіями дії, що порушують ПДР, а можливо, й серйозніші провини.

Також водії, які сіли за кермо ще в 90-х і на початку 2000-х, добре пам'ятають грубість і нахабство співробітників поліції тих часів, які дозволяли собі будь-що — від образ до фізичного насильства, вважаючи себе недоторканними.

У результаті навіть за досить непоганого сучасного штату ДІБДР досі за інерцією і через співробітників поліції, які продовжують вимагати хабарі, особливо в південних регіонах, ця професія ненавидима навіть пішоходами.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Рейтинг самых довольных автовладельцев В курсе 0 Создан сервис, который имитирует ваш отпуск на фотографиях Психология отношений 0 Стереотипы о женщинах, которые на самом деле о мужиках В курсе 0 Дакота Джонсон и Арми Хаммер в трейлере хоррора "Раны" Психология отношений 0 Встречаться с красивой девушкой. Есть ли в этом минусы? Звезды 0 Алена Омаргалиева для XXL Психология отношений 0 8 принципов решения конфликтов, которые помогут тебе сохранить отношения Карьера 0 18 вещей, о которых лучше не думать Секс 0 Ученые: чем меньше у тебя сексуальных партнерш, тем лучше! Внешность и здоровье 0 6 правил трезвой пятницы Внешность и здоровье 0 5 пpизнаков того, что ты здоров (даже если тебе самому так не кажется) Юмор 0 Ученые: почему помогать по дому вредно для мужчин? В курсе 0 Джон Малкович в роли Пуаро в трейлере сериала "Убийство по алфавиту" Психология отношений 0 #говоритмужчина: инициатор Карьера 0 9 статистических данных, которые испортят тебе настроение Секс 0 Новая камасутра джентльмена Секс 0 Как помочь скорострелу Психология отношений 0 Что не так с мечтой «воспитать жену под себя» Звезды 0 25 известных моделей в тизере новогоднего календаря Love Magazine Психология отношений 0 #говоритженщина: о, дивный бабский мирок
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.