Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Речі, за які ти не зобов'язаний звітувати ні перед ким

29.08.2023 — Карьера
Речі, за які ти не зобов'язаний звітувати ні перед ким

Чим більше звітів у житті людини, тим на меншу кількість дій він готовий за своєю волею. Адже багато з них, найчастіше за звичкою, доводиться давати пояснення.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У більшості випадків це продиктовано залежністю від інших людей або просто небажанням здатися брутальним.

Дехто навіть готовий приносити себе в жертву, без якоїсь високої ідеї, не маючи жодної гідної мети. Просто так звикли і тепер страждають.

 

Захотів побути один

Побути одному — це не означає сидіти вдома і вирячитися в стіну.

Одному можна чудово проводити час різними способами, чи це поїздка на природу чи прогулянка містом. Та як завгодно, якщо відчуваєш потребу та отримуєш задоволення.

Головне, що це цілком нормальний стан, іноді будь-якій людині потрібне усамітнення, особистий простір для тіла та душі. Ніхто не може зазіхати на нього, вдираючись без попиту та запрошення.

Бажання залишитися наодинці із собою можна порівняти з будь-якою іншою базовою потребою на зразок їжі, сну чи даху над головою.

Вимога відзвітувати за подібне виглядає так само недоречно, навіть хамськи, як прохання відзвітувати про склад обіду або колір шпалер на кухні.

 

Не виправдав чиїсь сподівання

Очікування були не твої, власне, на цьому вже можна ставити крапку. Ти не відповідаєш за чиїсь надії, тим більше, коли вони нічим не обґрунтовані.

Тут можуть бути винятки, наприклад, якщо сам щось пообіцяв або колись хтось вкладав у тебе сили, гроші, час. Відрахований із договірної форми навчання студент, справді, не виправдовує очікування своїх батьків.

У повсякденному житті ти просто не відповідаєш чиїмось хотівкам. Кожен з нас міг би бути кращим, але й гіршим теж. Однак вибрали ми саме те, чим і зараз.

 

Відмова у проханні

Будь-яке прохання має на увазі два варіанти відповіді, можна погодитися чи відмовити. Друге не є образою, на таку відмову навряд чи можна ображатись. Можеш не робити щось, не допомагати комусь з будь-якої, відомої тобі однієї причини.

Залежно від ступеня близькості з людиною, що просить, варто давати помірні пояснення, це допоможе зберегти відносини на колишньому рівні.

Однак точно ніколи не варто виправдовуватися за відмову в проханні. Зрештою, ти не зобов'язаний, це ж добровільна справа, хоча часто сприймається трохи інакше.

 

Перестав спілкуватися з будь-ким

Розрив токсичних стосунків чи небажання проводити час із нудною людиною — твоє природне право. В іншому випадку виходить, що ти приносиш себе в жертву безоплатно.

У більшості людей не так багато вільного часу. Воно чудово тим, що дозволяє займатися своїми справами, реалізовувати бажання, рухатися прямою, вириваючись за межі кільця повсякденності.

Спілкування з іншими очевидно впливає на кількість і якість вільного часу, тобто на твоє справжнє життя.

Ми всі хочемо техніку краще, автомобіль новіший, квартиру більше і проводити час цікавіше. При цьому, розриваючи стосунки, постарайся зберегти обличчя, навіть якщо тебе чимось зачепили.

Найкращий спосіб — просто не пояснювати причини чи видати щось максимально узагальнене, настільки розпливчасте, щоб людина залишалася у здогадах.

 

На що витрачаєш свої гроші

Ми ходимо на роботу або виконуємо її віддалено, бувають різні форми оплати та взаємодії, але суть незмінна. Тут ми міняємо свій час на гроші.

Потім уже грошима розплачуємось за будь-які товари та послуги. У період найвищої активності розквіту сил людина витрачає на роботу від третини до половини свого часу. Бувають вихідні та свята, але це вже індивідуально, так щастить не всім.

Зароблені самостійно гроші людина може витрачати на власний розсуд. Навіть якщо це буде максимально безглуздо, марнотратно, без планування і на день уперед.

Можливо, завтра, через місяць чи п'ять років ти про це пошкодуєш, хтось вставить своє «я ж казав», але це не скасовує твого права витрачати тут і зараз.

 

Чому твоя думка відрізняється від загальноприйнятої

Навколо тебе не професори, не професійні політики чи філософи. Обговорення будь-яких тем на кухні або на роботі ніяк не вплинуть на світову обстановку, не повернуть час і не наблизять когось до просвітління.

Кожен залишиться при своєму, хоча ви спробуєте переконати один одного в правильності саме своїх суджень.

Не означає, що це думки рівні. Вони відрізняються рівнем аргументації чи просто ступенем адекватності. Однак у сучасному світі ти маєш право на будь-яку думку щодо будь-якого питання.

Якщо обстановка має в своєму розпорядженні і співрозмовник готовий вислухати, можна і розповісти про те, як ти прийшов до своїх міркувань. З іншого боку, ніхто не може вимагати від тебе таких пояснень.

 

За свій спосіб життя

Життя твоє, і ти можеш робити з ним, що хочеш, якщо це не шкодить оточуючим, не порушує основні закони. Іншого життя в тебе не буде, потрібно щось придумати з наявного.

Головне, пам'ятай, що почати з чистого аркуша неможливо — звички, думки, інші прихильності нікуди не подінуться. Навіть найчистіший лист міститиме чимало виносок на полях.

Крім цього, твердження «ніколи не пізно» теж є хибним. Буває надто пізно для чогось. Взагалі для багато чого і це неминуче.

Спочатку відпадуть одні можливості та перспективи, потім інші, і одного разу простір для маневрів перетвориться на вузький коридор.

Тоді з способом життя особливо не заграєшся, а поки що у тебе всі карти на руках. Головне — не розкривай їх раніше, нехай гадають, що там за комбінація.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Hyundai и Kia будут выпускать авто с солнечными панелями Карьера 0 10 фактов, подтверждающих, что работа мечты изматывает сильнее, чем работа ради… Карьера 0 Як зустріти Новий рік так, щоб не відчувати жалю Карьера 0 10 безрассудных поступков, которые ты должен совершить хотя бы раз! MC Like 0 Вита Сидоркина в каталоге купальников SI Swimsuit 2020 В курсе 0 Пенелопа Крус и Антонио Бандерас в трейлере "Боль и слава" Вокруг света 0 В Гонконге открыли первый в мире музей мемов MC Like 0 Брегье Хейнен для сентябрьского MAXIM Психология отношений 0 Заносчивая вагина Психология отношений 0 Почему мужчины изменяют Карьера 0 8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити Внешность и здоровье 0 Що кожен чоловік має знати про жіноче здоров'я MC Like 3 ТОП-10 самых красивых политиков-женщин Украины Секс 0 Ученые: главные условия хорошего секса Автомобили 0 8 вещей, которые нужно знать, прежде чем решишь купить винтажный автомобиль Звезды 0 Даутцен Крез для новой рекламной кампании бренда Hunkemoller Автомобили 0 Audi представила новый компактный седан Карьера 0 14 вещей, которые не стоит говорить во время собеседования Психология отношений 0 Може, досить влаштовувати істерики? MC Like 0 Сексуальная реклама купальника Louis Vuitton
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.