ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Види свободи, яких прагне кожен

21.09.2023 — Карьера
Види свободи, яких прагне кожен

Свободи повною мірою не існує, адже людство обмежує саме себе, щоб не допустити хаосу. Просто уяви, що стало б із людьми, якби перестали діяти закони та мораль, які часом жорстко обмежують наші дії.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак якщо говорити про свободу в рамках суспільства, можна виділити кілька видів цього права, які жодним чином не обмежують оточуючих.

І цих видів свободи, як усвідомлено, і на підсвідомому рівні прагне кожен.

 

Свобода бути самим собою

Більшість людей ніколи не досягнуть такої свободи, а все тому, що вони перебувають під владою суспільства, його настанов.

Нам регулярно доводиться приміряти на себе різні маски, щоб отримати схвалення оточуючих чи уникнути проблем. Поки люди так роблять, їх не можна назвати вільними.

Вони є своєрідними ментальними рабами, які перебувають у владі впевненості в тому, що суспільство може їх не зрозуміти, якщо вони покажуть свою справжню особу.

Свобода бути самим собою - це коли ти не одягаєш маски і при цьому почуваєшся комфортно, розумієш, що ти рухаєшся у правильному напрямку.

 

Свобода жити так, як ти задумав

Цей пункт тісно пов'язаний з попереднім, тому що ми, щоб задовольнити бажання та очікування оточуючих, не лише прикидаємось іншими людьми, але й намагаємося відповідати.

Тому багато хто навчається, працює і, загалом, живе не так, як задумували вони самі, а за сценарієм рідних, друзів, начальства та інших представників соціуму.

Справжня свобода нарівні з можливістю бути собою — це жити, як ти хочеш.

Зрозуміло, йдеться не про пізнане існування, а, наприклад, про заняття улюбленою справою. Свободою в даному випадку можна назвати рух уперед із користю для себе і, звичайно ж, із задоволенням.

 

Свобода від будь-яких боргів

Зазвичай, говорячи про борги, мають на увазі лише фінансову складову. Однак є й інші борги, наприклад, щодо обіцянок або, якщо ти віриш у надприродні сили, кармічні.

У наш час свободи від боргів досягти дуже складно, тому що навколо стільки спокус, що голова йде кругом. Лише небагато представників суспільства можуть похвалитися повною незалежністю від навколишньої дійсності.

Ти можеш стати мільярдером, але на тобі висітимуть борги невиконаних обіцянок чи зобов'язань, які з кожним простроченим днем тільки множаться.

Якщо говорити про більш приземлені речі на зразок тих же грошей, то свобода від боргів починається зовсім не з їхньої роздачі, а з усвідомлення необхідності змінити своє життя.

Ти зрозумієш, що той перевитрата коштів, який властивий більшості людей, тебе не влаштовує, і це вже один крок до свободи.

 

Свобода від марнування часу

Час поряд зі здоров'ям — найголовніший ресурс будь-якої людини. Просто більшість не розуміє цього, вважаючи, ніби на вершині стоять гроші, статус тощо похідні матеріального світу.

Лише мало хто може похвалитися тим, що вони «підкорили» час, змусили його працювати на себе. Мова про тайм-менеджмент, з якого все починається. Коли ти розумієш, що безглуздо витрачав час, марнуючи свій головний ресурс, то почнеш рухатися у правильному напрямку.

Ти можеш помилково порахувати, що мова йде про те, що тобі потрібно працювати не покладаючи рук і забути про розваги і загалом про вільний час для себе, але це не так.

Марна трата часу — це коли ти усвідомлюєш, що заняття не принесло тобі ніякої користі, воно просто було і ніяк не вплинуло ні на що.

 

Свобода жити повноцінним життям

У сучасній несприятливій екологічній обстановці разом зі стресом від міського життя більшість людей обмежена свободою жити повноцінним життям.

Йдеться про фізичні та психічні захворювання, які заважають насолоджуватися цим світом повною мірою.

Свобода жити повноцінним життям - це коли ти не обмежений ні в чому і можеш спокійно займатися будь-яким спортом, робити дії та не відчувати фізичного та психічного дискомфорту.

 

Свобода від страху самотності

Мова не лише про стосунки, а й про належність. Усім нам, незалежно від того, чи екстраверт людина чи інтроверт, потрібна приналежність до чогось.

Хтось радий перебувати в офісі серед колег, інший вступає до політичної партії, а третій зараховує себе до певної субкультури, навіть якщо не взаємодіє з однодумцями. Це допомагає нам не тільки відчути приналежність, а й утекти від гнітючого почуття самотності.

Але справжня свобода — відсутність страху самотності. Немає нічого поганого в тому, щоб не належати до чогось або будь-кого.

Звичайно, люди — соціальні істоти, і нам комфортніше, коли ми збираємося до груп, але якщо ти не відчуваєш потягу до цього, ти вільний. Ти належиш комусь чи чомусь, бо сам захотів цього, а не намагаєшся втекти від самотності.

 

Свобода помилятися і не відчувати тиск

Ми часто говоримо, що без помилок неможливо отримати досвід. Та й загалом, життя тих, хто ніколи не помиляється, нудне.

Проблема в тому, що з дитинства вбили в голову шкідливу думку: помиляються лише невдахи. Тому ми боїмося помилок і у полоні цього неправильного твердження. Насправді свобода помилятися — це те, чого потрібно прагнути.

Звичайно ж, ми не говоримо, що ти можеш наступати на будь-які граблі та перевіряти, які з них сильніше вдарять тебе по лобі.

Ідеться про те, щоб не боятися помилок, йти вперед і пізнавати цей світ у всіх фарбах, а не за алгоритмом переможця.

 

Свобода жити для себе

Незважаючи на те, що егоїзм здебільшого — негативна риса, є в ньому і хороша сторона: турбота про себе та свої бажання без почуття провини.

Саме почуття провини за те, що ми посміли подбати насамперед про себе, і заважає насолоджуватися цим життям на повну.

Ні, ми не пропагуємо відмову від альтруїзму і, тим більше, від важливості суспільства, просто потрібно вміти жити для себе, не бути надто самовідданим, особливо якщо від тебе цього не потрібно.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Як пестити жіночі груди В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Я, Побєда і Берлін» по повести Кузьмы Скрябина В курсе 0 Джеймс Франко в трейлере сериала о порноиндустрии "Двойка" Юмор 0 Миссия: подготовиться к знакомству с отцом твоей девушки Звезды 0 Дочка Уми Турман у новій кампанії білизни Calvin Klein В курсе 0 New Balance создал кроссовки для пива в коллаборации с Miller Lite В курсе 0 Lego представила новий набір із Чубаккою із «Зоряних воєн» MC Like 0 Зої Блюм для рекламної кампанії купальників Gooseberry MC Like 0 Лаис Рибейро, ожерелье и водопад в сьемке Sports Illustrated Звезды 0 Гвінет Пелтроу знялася в оголеній фотосесії в честь свого 50-річчя Психология отношений 0 10 признаков того, что ты готов жениться Автомобили 0 Набор автомобилиста для подготовки к осени и непогоде Секс 0 7 вещей, от которых зависит твое сексуальное удовлетворение Карьера 0 Почему успех у женщин поможет тебе стать успешным во всех сферах жизни Психология отношений 0 5 стадий отношений, через которые проходят все пары Юмор 0 Бред всему голова: глупые способы впечатлить женщину, которые работают Юмор 0 Как понять, что девушка обойдется тебе дорого: 10 признаков Секс 0 Самые умные порноактрисы Автомобили 0 Автомобили Nissan научатся читать мысли Секс 0 10 заповедей прелюбодея
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.