Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Види свободи, яких прагне кожен

21.09.2023 — Карьера
Види свободи, яких прагне кожен

Свободи повною мірою не існує, адже людство обмежує саме себе, щоб не допустити хаосу. Просто уяви, що стало б із людьми, якби перестали діяти закони та мораль, які часом жорстко обмежують наші дії.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак якщо говорити про свободу в рамках суспільства, можна виділити кілька видів цього права, які жодним чином не обмежують оточуючих.

І цих видів свободи, як усвідомлено, і на підсвідомому рівні прагне кожен.

 

Свобода бути самим собою

Більшість людей ніколи не досягнуть такої свободи, а все тому, що вони перебувають під владою суспільства, його настанов.

Нам регулярно доводиться приміряти на себе різні маски, щоб отримати схвалення оточуючих чи уникнути проблем. Поки люди так роблять, їх не можна назвати вільними.

Вони є своєрідними ментальними рабами, які перебувають у владі впевненості в тому, що суспільство може їх не зрозуміти, якщо вони покажуть свою справжню особу.

Свобода бути самим собою - це коли ти не одягаєш маски і при цьому почуваєшся комфортно, розумієш, що ти рухаєшся у правильному напрямку.

 

Свобода жити так, як ти задумав

Цей пункт тісно пов'язаний з попереднім, тому що ми, щоб задовольнити бажання та очікування оточуючих, не лише прикидаємось іншими людьми, але й намагаємося відповідати.

Тому багато хто навчається, працює і, загалом, живе не так, як задумували вони самі, а за сценарієм рідних, друзів, начальства та інших представників соціуму.

Справжня свобода нарівні з можливістю бути собою — це жити, як ти хочеш.

Зрозуміло, йдеться не про пізнане існування, а, наприклад, про заняття улюбленою справою. Свободою в даному випадку можна назвати рух уперед із користю для себе і, звичайно ж, із задоволенням.

 

Свобода від будь-яких боргів

Зазвичай, говорячи про борги, мають на увазі лише фінансову складову. Однак є й інші борги, наприклад, щодо обіцянок або, якщо ти віриш у надприродні сили, кармічні.

У наш час свободи від боргів досягти дуже складно, тому що навколо стільки спокус, що голова йде кругом. Лише небагато представників суспільства можуть похвалитися повною незалежністю від навколишньої дійсності.

Ти можеш стати мільярдером, але на тобі висітимуть борги невиконаних обіцянок чи зобов'язань, які з кожним простроченим днем тільки множаться.

Якщо говорити про більш приземлені речі на зразок тих же грошей, то свобода від боргів починається зовсім не з їхньої роздачі, а з усвідомлення необхідності змінити своє життя.

Ти зрозумієш, що той перевитрата коштів, який властивий більшості людей, тебе не влаштовує, і це вже один крок до свободи.

 

Свобода від марнування часу

Час поряд зі здоров'ям — найголовніший ресурс будь-якої людини. Просто більшість не розуміє цього, вважаючи, ніби на вершині стоять гроші, статус тощо похідні матеріального світу.

Лише мало хто може похвалитися тим, що вони «підкорили» час, змусили його працювати на себе. Мова про тайм-менеджмент, з якого все починається. Коли ти розумієш, що безглуздо витрачав час, марнуючи свій головний ресурс, то почнеш рухатися у правильному напрямку.

Ти можеш помилково порахувати, що мова йде про те, що тобі потрібно працювати не покладаючи рук і забути про розваги і загалом про вільний час для себе, але це не так.

Марна трата часу — це коли ти усвідомлюєш, що заняття не принесло тобі ніякої користі, воно просто було і ніяк не вплинуло ні на що.

 

Свобода жити повноцінним життям

У сучасній несприятливій екологічній обстановці разом зі стресом від міського життя більшість людей обмежена свободою жити повноцінним життям.

Йдеться про фізичні та психічні захворювання, які заважають насолоджуватися цим світом повною мірою.

Свобода жити повноцінним життям - це коли ти не обмежений ні в чому і можеш спокійно займатися будь-яким спортом, робити дії та не відчувати фізичного та психічного дискомфорту.

 

Свобода від страху самотності

Мова не лише про стосунки, а й про належність. Усім нам, незалежно від того, чи екстраверт людина чи інтроверт, потрібна приналежність до чогось.

Хтось радий перебувати в офісі серед колег, інший вступає до політичної партії, а третій зараховує себе до певної субкультури, навіть якщо не взаємодіє з однодумцями. Це допомагає нам не тільки відчути приналежність, а й утекти від гнітючого почуття самотності.

Але справжня свобода — відсутність страху самотності. Немає нічого поганого в тому, щоб не належати до чогось або будь-кого.

Звичайно, люди — соціальні істоти, і нам комфортніше, коли ми збираємося до груп, але якщо ти не відчуваєш потягу до цього, ти вільний. Ти належиш комусь чи чомусь, бо сам захотів цього, а не намагаєшся втекти від самотності.

 

Свобода помилятися і не відчувати тиск

Ми часто говоримо, що без помилок неможливо отримати досвід. Та й загалом, життя тих, хто ніколи не помиляється, нудне.

Проблема в тому, що з дитинства вбили в голову шкідливу думку: помиляються лише невдахи. Тому ми боїмося помилок і у полоні цього неправильного твердження. Насправді свобода помилятися — це те, чого потрібно прагнути.

Звичайно ж, ми не говоримо, що ти можеш наступати на будь-які граблі та перевіряти, які з них сильніше вдарять тебе по лобі.

Ідеться про те, щоб не боятися помилок, йти вперед і пізнавати цей світ у всіх фарбах, а не за алгоритмом переможця.

 

Свобода жити для себе

Незважаючи на те, що егоїзм здебільшого — негативна риса, є в ньому і хороша сторона: турбота про себе та свої бажання без почуття провини.

Саме почуття провини за те, що ми посміли подбати насамперед про себе, і заважає насолоджуватися цим життям на повну.

Ні, ми не пропагуємо відмову від альтруїзму і, тим більше, від важливості суспільства, просто потрібно вміти жити для себе, не бути надто самовідданим, особливо якщо від тебе цього не потрібно.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Дита фон Тиз в рекламной кампании своего бренда Dita Von Teese Lingerie Карьера 0 12 способов перестать существовать и начать правильно распоряжаться своей жизнью В курсе 0 Предложение дня: лондонский стартап ищет "доброе" лицо для робота Секс 0 Почему секс втроем - не очень хорошая идея Юмор 0 Что девушка думает во время плохого секса? Юмор 0 Що робити, якщо дівчина відмовилася вийти за тебе заміж? В курсе 0 Вышел трейлер новой части «Крика» В курсе 0 Marvel снимут отдельный фильм о Джокере Секс 2 Синхронность или одновременный оргазм Карьера 0 6 советов, что делать, если у тебя много идей, но нет времени для их воплощения В курсе 0 Шарлиз Терон в роли бессмертной в новом фильме Netflix "Старая гвардия" Юмор 0 3 випадки, коли жіночі груди дратують суспільство В курсе 0 В сети появился трейлер сериала "Кларисса" - спин-оффа "Молчания ягнят" Секс 0 40 золотых правил секса Внешность и здоровье 0 Провокационный лукбук Adidas Originals x Alexander Wang Внешность и здоровье 0 Converse представил кеды Chuck 70 в честь выхода фильма «Космический джем:… В курсе 0 Вигідні ігрові автомати Золотий Кубок - вибірка типових слотів Карьера 0 8 причин залишатися наодинці із самим собою щодня Секс 0 Каким мужчинам женщины не отказывают в сексе Психология отношений 0 Какие подарки ждет от тебя девушка на разные праздники
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.