ТОП-10 популярных новостей
Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0 Від вчительки до стюардеси: 15 жіночих костюмів, що більше всього заводять у… 22.03.2023 — Секс — 0 Вчені з'ясували, від яких чоловіків в захваті практично всі жінки 20.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, чому для дівчини так важливо, щоб ти прагнув добре заробляти 20.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу

21.11.2022 — Секс
Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу

Максимальна сексуальна активність - ознака не стільки статевого дозрівання, скільки, як говорив Карлсон, чоловіки у розквіті сил. За даними масштабного онлайн-опитування міжнародної команди психологів, пік бажання затягнути будь-кого в ліжко припадає на період між 30 та 40 роками.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як це з'ясували? Розіслали 8 тисячам людей анкету. Серед учасників були чоловіки та жінки від 15 до 80 років. Чесно відповісти треба було на купу запитань (деякі змусили б навіть почервоніти тебе).

У тому числі треба було оцінити за спеціальною шкалою силу бажання скинути напругу «вручну» та зайнятися сексом із партнером чи привабливим незнайомцем.

Результат, як пишуть вчені, здивував та розійшовся з попередніми дослідженнями, які сформували безліч стереотипів.

Ще з часів Альфреда Кінсі (а це перша половина XX століття) вважалося, що у чоловіків концентрація бажання посідає юність — 22 роки, не більше.

Жінка ж «входить у смак» після 30 років і кайфує аж до клімаксу. «Секс у великому місті» — це саме про жінок по Кінсі.

Але в наші дні все не так очевидно. Результати опитування показали, що 30-40 років це пік статевого потягу не тільки у чоловіків, але і у жінок.

При цьому бажання займатися сексом згасає лише після 60 років (не у всіх, у деяких щасливчиків стає ще потужнішим), а пристрасть до мастурбації ніколи.

Але все ж таки один стереотип збережений: вчені підтвердили, що у чоловіків у середньому статевий потяг суттєво сильніший, ніж у жінок, а бажання займатися сексом все життя залишається стабільно високим.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Колін Фаррелл у трейлері фільму «Банші Інішеріна» Юмор 0 33 прекрасных порыва, которые ты никогда не захочешь повторять В курсе 0 Трейлер второго сезона "Мира Дикого Запада" Карьера 0 Как перестать жить напоказ Секс 0 Секстинг: когда уместно присылать интимные фото Внешность и здоровье 0 Как пить в одиночестве и при этом не выглядеть жалко Психология отношений 0 5 способов гарантированно получить второе свидание Автомобили 0 7 опасных ситуаций, которые поджидают тебя на дороге осенью В курсе 0 Голодная Ферги в своем новом клипе (и Рики Росс) Карьера 0 Вещи, в которых окружающие разбираются лучше, чем ты Вокруг света 0 Определены самые непопулярные (но красивые) места для туризма Вокруг света 0 Самые популярные дома в INSTAGRAM, которые можно забронировать прямо сейчас Секс 0 Как часто людям снятся эротические сны Карьера 0 На что ты тратишь свою жизнь, кроме пробок и работы Секс 0 Вы не хотите заниматься сексом, потому что в вашей жизни слишком много стресса Внешность и здоровье 0 10 альтернатив сексу или тернистый путь к импотенции Карьера 0 9 действий, из-за которых ты выглядишь глупым в глазах окружающих MC Like 0 Откровенный лукбук Agent Provocateur 2018 Звезды 0 Кэндис Сванепул, Джоан Смоллс и Ирина Шейк для рекламной кампании купальников Карьера 0 7 важливих думок, які усвідомлюєш лише з віком
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.