Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу

21.11.2022 — Секс
Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу

Максимальна сексуальна активність - ознака не стільки статевого дозрівання, скільки, як говорив Карлсон, чоловіки у розквіті сил. За даними масштабного онлайн-опитування міжнародної команди психологів, пік бажання затягнути будь-кого в ліжко припадає на період між 30 та 40 роками.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як це з'ясували? Розіслали 8 тисячам людей анкету. Серед учасників були чоловіки та жінки від 15 до 80 років. Чесно відповісти треба було на купу запитань (деякі змусили б навіть почервоніти тебе).

У тому числі треба було оцінити за спеціальною шкалою силу бажання скинути напругу «вручну» та зайнятися сексом із партнером чи привабливим незнайомцем.

Результат, як пишуть вчені, здивував та розійшовся з попередніми дослідженнями, які сформували безліч стереотипів.

Ще з часів Альфреда Кінсі (а це перша половина XX століття) вважалося, що у чоловіків концентрація бажання посідає юність — 22 роки, не більше.

Жінка ж «входить у смак» після 30 років і кайфує аж до клімаксу. «Секс у великому місті» — це саме про жінок по Кінсі.

Але в наші дні все не так очевидно. Результати опитування показали, що 30-40 років це пік статевого потягу не тільки у чоловіків, але і у жінок.

При цьому бажання займатися сексом згасає лише після 60 років (не у всіх, у деяких щасливчиків стає ще потужнішим), а пристрасть до мастурбації ніколи.

Але все ж таки один стереотип збережений: вчені підтвердили, що у чоловіків у середньому статевий потяг суттєво сильніший, ніж у жінок, а бажання займатися сексом все життя залишається стабільно високим.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Reebok Classic создала кроссовки в честь водяных пистолетов Автомобили 0 Почему нельзя долгое время не пользоваться машиной Внешность и здоровье 0 8 убедительных причин есть пиццу каждый день Карьера 0 6 признаков, что ты "липкий" человек в общении Юмор 0 Секретные коды и опасный макияж: свидания в прошлом были ужасными MC Like 0 Каролин Вриланд и ежедневная утонченность в новом видео Agent Provocateur Секс 0 Секс для неуклюжих Звезды 0 45-летняя Ева Герцигова в рекламе нижнего белья Yamamay Внешность и здоровье 0 Nike выпустил модель кроссовок в честь элемента таблицы Менделеева Вокруг света 0 На краю земли: отели в самых труднодоступных местах В курсе 0 Том Харди в новом кровожадном трейлере "Венома" Юмор 0 5 неудачных ситуаций для знакомства с девушкой В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия» Звезды 0 Кэндис Свейнпол обнажилась для обложки Vogue В курсе 0 Новый клип "Ленинград" - "Ч.П.Х" Секс 0 Ученые: постоянную жажду секса могут приравнять к психической болезни Внешность и здоровье 0 Ученые: действительно ли размер пениса зависит от расы? В курсе 0 Дуэйн Джонсон в трейлере "Рэмпейдж" Вокруг света 0 8 способов, как люди в более теплых регионах справляются с жарой Карьера 0 Почему богатство не решит все твои проблемы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.