ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу

21.11.2022 — Секс
Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу

Максимальна сексуальна активність - ознака не стільки статевого дозрівання, скільки, як говорив Карлсон, чоловіки у розквіті сил. За даними масштабного онлайн-опитування міжнародної команди психологів, пік бажання затягнути будь-кого в ліжко припадає на період між 30 та 40 роками.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як це з'ясували? Розіслали 8 тисячам людей анкету. Серед учасників були чоловіки та жінки від 15 до 80 років. Чесно відповісти треба було на купу запитань (деякі змусили б навіть почервоніти тебе).

У тому числі треба було оцінити за спеціальною шкалою силу бажання скинути напругу «вручну» та зайнятися сексом із партнером чи привабливим незнайомцем.

Результат, як пишуть вчені, здивував та розійшовся з попередніми дослідженнями, які сформували безліч стереотипів.

Ще з часів Альфреда Кінсі (а це перша половина XX століття) вважалося, що у чоловіків концентрація бажання посідає юність — 22 роки, не більше.

Жінка ж «входить у смак» після 30 років і кайфує аж до клімаксу. «Секс у великому місті» — це саме про жінок по Кінсі.

Але в наші дні все не так очевидно. Результати опитування показали, що 30-40 років це пік статевого потягу не тільки у чоловіків, але і у жінок.

При цьому бажання займатися сексом згасає лише після 60 років (не у всіх, у деяких щасливчиків стає ще потужнішим), а пристрасть до мастурбації ніколи.

Але все ж таки один стереотип збережений: вчені підтвердили, що у чоловіків у середньому статевий потяг суттєво сильніший, ніж у жінок, а бажання займатися сексом все життя залишається стабільно високим.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 ТОП-3 лучших смарт-часов для бега В курсе 0 Трейлер нового сериала Netflix "Видоизмененный углерод" Карьера 0 Чому висока зарплата не робить тебе щасливим Вокруг света 0 7 невероятных исторических фактов, в которые сложно поверить Автомобили 0 8 вещей в автомобилях, которые исчезнут к 2030 году Психология отношений 0 10 типов мужчин, которые ненавистны женщинам Психология отношений 0 #говоритмужчина: как я дважды сбежал от своей свадьбы Карьера 0 5 вещей, которые нужно знать о жизни к 30 годам Внешность и здоровье 0 Ученые: недосып приводит к алкоголизму Звезды 0 Алессандра Амбросио оголилась для Jacquie Aiche Звезды 0 Ирина Шейк, Кэндис Свэйнпол и Наташа Поли в горячей съемке V Magazine Гаджеты 0 Вещь дня: "подушка безопасности" для айфонов В курсе 0 Ученые создали робота-бармена Карьера 0 9 необоснованных поводов для гордости Карьера 0 10 безрассудных поступков, которые ты должен совершить хотя бы раз! Вокруг света 0 10 жестов, за которые можно получить по роже в других странах Юмор 0 Нудисты. Ожидание VS Реальность Секс 0 Какие предпочтения женщин в сексе (опрос) Карьера 0 12 тонких ознак, що найкращий друг заздрить твоєму успіху В курсе 0 Aztec Gold
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.