ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу

21.11.2022 — Секс
Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу

Максимальна сексуальна активність - ознака не стільки статевого дозрівання, скільки, як говорив Карлсон, чоловіки у розквіті сил. За даними масштабного онлайн-опитування міжнародної команди психологів, пік бажання затягнути будь-кого в ліжко припадає на період між 30 та 40 роками.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як це з'ясували? Розіслали 8 тисячам людей анкету. Серед учасників були чоловіки та жінки від 15 до 80 років. Чесно відповісти треба було на купу запитань (деякі змусили б навіть почервоніти тебе).

У тому числі треба було оцінити за спеціальною шкалою силу бажання скинути напругу «вручну» та зайнятися сексом із партнером чи привабливим незнайомцем.

Результат, як пишуть вчені, здивував та розійшовся з попередніми дослідженнями, які сформували безліч стереотипів.

Ще з часів Альфреда Кінсі (а це перша половина XX століття) вважалося, що у чоловіків концентрація бажання посідає юність — 22 роки, не більше.

Жінка ж «входить у смак» після 30 років і кайфує аж до клімаксу. «Секс у великому місті» — це саме про жінок по Кінсі.

Але в наші дні все не так очевидно. Результати опитування показали, що 30-40 років це пік статевого потягу не тільки у чоловіків, але і у жінок.

При цьому бажання займатися сексом згасає лише після 60 років (не у всіх, у деяких щасливчиків стає ще потужнішим), а пристрасть до мастурбації ніколи.

Але все ж таки один стереотип збережений: вчені підтвердили, що у чоловіків у середньому статевий потяг суттєво сильніший, ніж у жінок, а бажання займатися сексом все життя залишається стабільно високим.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Як жити, якщо ти розумний, а всі довкола дурні Карьера 0 10 страхів, які заважають тобі стати самодостатнім Карьера 0 9 причин, чому ти рідко ставиш перед собою амбітні цілі Юмор 0 Головна помилка при надяганні презервативу Автомобили 0 Шесть Nissan адаптировали под вселенную "Звездных войн" Секс 0 22 факта о сексе, которые помогут ответить на вопрос "О чем ты думаешь?" Внешность и здоровье 0 Puma выпустят кроссовки с Винни-Пухом и героями "Ну, погоди!" Карьера 0 Ученые: красивые и харизматичные, забудьте о карьере и готовьтесь к увольнению! MC Like 0 15 лучших обложек Playboу MC Like 0 Agent Provocateur присвятив нову кампанію сучасним принцесам Психология отношений 0 Чем разведенный мужчина лучше разведенной женщины? В курсе 0 Первый трейлер 11 сезона сериала "Секретные материалы" Карьера 0 Как оставаться продуктивным, когда испытываешь тревогу и стресс Секс 0 Что значат твои и ее сексуальные фантазии Юмор 0 Комплименты, которые не понравятся подруге Психология отношений 0 Теория разумного пофигизма, или 13 правил счастья в семейной жизни В курсе 0 Космическая миссия Шона Пенна в трейлере "Первые" Секс 0 Черный пояс по сексу Юмор 0 Как обращаться с пьяной девушкой Внешность и здоровье 0 Кpаткий курс молодого бойца с похмельем
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.