ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

3 причини, чому ми любимо грубий секс

28.11.2022 — Секс
3 причини, чому ми любимо грубий секс

Це часто стає сюрпризом, іноді приємним, інколи ж не дуже. Дівчина, якій ти боявся сказати грубе слово, у ліжку перетворюється на агресивну дикунку і витворює таке, що ти навіть і припустити не міг.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

А сам? Чи траплялося так, що тобі не потрібні були прелюдії, романтика та інший антураж? Настрій такий, що треба жорсткіше - для емоційної розрядки.

Взагалі жорсткий секс завжди вважався проявом агресії. Але американські вчені дійшли іншого висновку.

Вони знайшли три альтернативні причини, через які ми грубо поводимося в інтимні моменти.

 

Ревнощі

Вчені поки що так і не змогли пояснити, що рухає людьми в такі моменти.

Можливо, підсвідоме бажання «покарати» сексуального партнера за свої переживання чи потребу фізично домінувати, щоб довести самому собі, що ти точно кращий за той хлюст, який якогось біса підвіз твою подружку з роботи.

"Ревність може бути мотивацією для чоловіків, але, як показує наше дослідження, жорсткий секс часто буває ініційований обома сторонами", - кажуть автори дослідження Ребекка Берч та Кетрін Селмон.

При цьому дослідники зазначили, що нерідко жорсткий секс трапляється у пар, які якийсь час були в розлуці, що посилило ревнощі.


Порнографія

На думку дослідників, фільми для дорослих – одне з основних джерел ідей для спальні. На замітку беруть і досить грубі моменти, забуваючи, що порно — це насамперед кіно зі своєю гіперболізованою «художньою складовою», а не прямим керівництвом до дії.

Вчені відзначили: ті, хто захоплюється гарячим відео, більше схильні до жорсткого сексу. Щоправда, із застереженням: вони не стверджують, що впливає саме на перегляд.

«Насамперед порнографію як джерело ідей використовують молоді люди, – кажуть дослідники. — Але й у людей старшого віку з'являється бажання спробувати щось із того, що вони бачили у фільмах. Хоча вони усвідомлюють, що порнографія — це не точне відображення реальності».

 

Бажання спробувати щось нове

Опитавши безліч людей та проаналізувавши більш ранні дослідження, вчені з'ясували: ті, хто практикує жорсткий секс, люблять інші нестандартні сексуальні практики.

Наприклад, використовують секс-іграшки, групові формати, кохаються в громадських місцях. У результаті автори дослідження прийшли до висновку: грубість у ліжку частіше пов'язана з бажанням урізноманітнити сексуальне життя, ніж з агресією.

"Наші дані показують, що люди прагнуть до різноманітності сексуальних відносин", - підсумували дослідники.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Сексуальная карта твоей квартиры: 7 необычных мест для классного секса Секс 0 #говоритженщина: чем глубже, тем лучше? Психология отношений 0 Как правильно ссориться Секс 0 Занимайся сексом как джентльмен #2 Карьера 0 10 думок, які підтримають тебе у скрутний момент Психология отношений 0 Как стать лучшим любовником в ее жизни (сказав всего одну фразу) Внешность и здоровье 0 Неймар стал новым лицом Puma Юмор 0 Что делать, если ты не нравишься родителям девушки, с которой у тебя все… Звезды 0 Меган Фокс для рекламы нижнего белья Frederick's of Hollywood Секс 0 Ученые: какое количество секса положено в твоем возрасте Психология отношений 0 20 способов, с помощью которых женщины пытаются управлять нами Карьера 0 Правила чаевых, о которых должен знать каждый мужчина Карьера 0 7 выводов, которые нужно извлечь из жизни как можно быстрее Внешность и здоровье 0 Почему ты все время чувствуешь себя уставшим, хотя высыпаешься Психология отношений 0 Зачем нам нужен тиндер? Юмор 0 Що таке гіпермаскулінність та як її розпізнати Секс 0 5 правил для мужчин, которые ведут свободную сексуальную жизнь Секс 0 А у вас есть энергия большого члена? В курсе 0 Трейлер рождественского эпизода "Черного зеркала" Внешность и здоровье 0 McDonald's создали "вкусную" коллекцию одежды
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.