Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

3 причини, чому ми любимо грубий секс

28.11.2022 — Секс
3 причини, чому ми любимо грубий секс

Це часто стає сюрпризом, іноді приємним, інколи ж не дуже. Дівчина, якій ти боявся сказати грубе слово, у ліжку перетворюється на агресивну дикунку і витворює таке, що ти навіть і припустити не міг.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

А сам? Чи траплялося так, що тобі не потрібні були прелюдії, романтика та інший антураж? Настрій такий, що треба жорсткіше - для емоційної розрядки.

Взагалі жорсткий секс завжди вважався проявом агресії. Але американські вчені дійшли іншого висновку.

Вони знайшли три альтернативні причини, через які ми грубо поводимося в інтимні моменти.

 

Ревнощі

Вчені поки що так і не змогли пояснити, що рухає людьми в такі моменти.

Можливо, підсвідоме бажання «покарати» сексуального партнера за свої переживання чи потребу фізично домінувати, щоб довести самому собі, що ти точно кращий за той хлюст, який якогось біса підвіз твою подружку з роботи.

"Ревність може бути мотивацією для чоловіків, але, як показує наше дослідження, жорсткий секс часто буває ініційований обома сторонами", - кажуть автори дослідження Ребекка Берч та Кетрін Селмон.

При цьому дослідники зазначили, що нерідко жорсткий секс трапляється у пар, які якийсь час були в розлуці, що посилило ревнощі.


Порнографія

На думку дослідників, фільми для дорослих – одне з основних джерел ідей для спальні. На замітку беруть і досить грубі моменти, забуваючи, що порно — це насамперед кіно зі своєю гіперболізованою «художньою складовою», а не прямим керівництвом до дії.

Вчені відзначили: ті, хто захоплюється гарячим відео, більше схильні до жорсткого сексу. Щоправда, із застереженням: вони не стверджують, що впливає саме на перегляд.

«Насамперед порнографію як джерело ідей використовують молоді люди, – кажуть дослідники. — Але й у людей старшого віку з'являється бажання спробувати щось із того, що вони бачили у фільмах. Хоча вони усвідомлюють, що порнографія — це не точне відображення реальності».

 

Бажання спробувати щось нове

Опитавши безліч людей та проаналізувавши більш ранні дослідження, вчені з'ясували: ті, хто практикує жорсткий секс, люблять інші нестандартні сексуальні практики.

Наприклад, використовують секс-іграшки, групові формати, кохаються в громадських місцях. У результаті автори дослідження прийшли до висновку: грубість у ліжку частіше пов'язана з бажанням урізноманітнити сексуальне життя, ніж з агресією.

"Наші дані показують, що люди прагнуть до різноманітності сексуальних відносин", - підсумували дослідники.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как по поведению девушки понять, что у тебя есть шанс закрутить с ней служебный… Автомобили 0 Audi сняла рекламу с участием Человека-паука Юмор 0 Как убрать квартиру за час до приезда девушки Звезды 0 Миша Романова на обложке летнего XXL Внешность и здоровье 0 Осторожно: 24 признака, что дело пахнет керосином В курсе 0 В Японии выпустили прозрачную кока-колу Секс 0 Ученые выяснили, что походка девушки может рассказать о ее сексуальной жизни Юмор 0 10 банальных ошибок, из-за которых спальня убьет твою сексуальную жизнь В курсе 0 Первый трейлер "Дюны" с Тимоти Шаламе Карьера 0 15 выражений, истинное значение которых ты не знаешь Секс 0 Детектоp правды: как понять, что она не симулирует оргазм Секс 0 Лучшие позы для маленьких размеров В курсе 0 Райан Гослінг приєднається до кіновсесвіту Marvel Секс 0 5 женских ошибок в сексе Секс 0 Особенности сексуального воздержания В курсе 0 Які інструменти повинні бути у кожного господаря MC Like 0 Agent Provocateur посвятили кампанию потенциалу женского тела В курсе 0 Марион Котийяр полностью обнажилась в триллере "Призраки Исмаэля" В курсе 0 Джессика Честейн и Пенелопа Крус в трейлере фильма "Код 355" Lifestyle 0 Что делать, если вы попали в потасовку в баре
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.