Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як подолати тривогу перед сексом з новою дівчиною

28.11.2022 — Секс
Як подолати тривогу перед сексом з новою дівчиною

Не у всіх виходить «жили вони довго та щасливо», і це нормальна ситуація. Більшості хлопців доводиться змінити кілька відносин, щоб знайти ту саму, з ким можна радіти цьому світу до кінця життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Випробовувати тривогу перед першим сексом з новою дівчиною — це нормально, але таку ситуацію потрібно вирішувати.

Ти можеш подолати тривожність, щоб, нарешті, насолодитися піком близькості з нею, дотримуючись нижчеописаних порад.

 

Перестань вважати, що дівчина чекає від тебе рекордів

Масова культура впроваджує хибний факт: якщо дівчині не сподобався перший секс з новим хлопцем, вона відразу перестає відчувати до нього потяг.

Однак насправді це так не працює.

У дівчат все так само, як і в тебе, з тією лише різницею, що їм для досягнення оргазму емоційна складова набагато важливіша, ніж хлопцям.

Жодна дівчина не припускає, що вперше з новим партнером буде схожий на грандіозний феєрверк, хоч і сподівається на це.

Вони знають, що поки ви погано вивчили тіла одне одного, дійти порозуміння буде складно. Так, перші кілька разів будуть незграбними. Все прийде із досвідом.

Просто будь терплячий і перестань напружуватися щодо того, що її обов'язково потрібно чимось здивувати, щоб вона перейнялася до тебе почуттями. Намагайся, але не так, щоб забути про почуття та перетворити секс на роботу.

 

Не думай, що дівчата відчувають твою недосвідченість

Уявимо, ніби нова дівчина — це друга у твоїм житті статева партнерка. До цього досвід був з одного, та й то зрідка.

Впевнені, ти починаєш переживати, що нова партнерка одразу відчує твою недосвідченість і ставитиметься до тебе поблажливо. Відкинь усі ці міфи, нав'язані масовою культурою.

Складність сексу надто перебільшують, і за всіх часів головною дією в ньому залишається поєднання жіночих та чоловічих статевих органів.

Те, що ти рухаєшся надто швидко і жорстко або, навпаки, спокійно і ніжно, не говорить їй про твою недосвідченість.

Твої незграбні дії на зразок грубого використання мови в оральних ласках або надто невмілої гри з сосками будуть розцінені дівчиною як просто недостатня «спрацьованість», а не недосвідченість.

Головне, щоб вам двом було добре, а те, що все це виглядає незграбно, — неважливо.

 

Забудь про думку, що вона обов'язково має отримати оргазм

Знову ж таки масова культура нав'язує думку, що дівчина обов'язково має отримати оргазм, і тільки в такому разі статевий акт можна вважати успішним. Ми погоджуємося з цим твердженням, але частково.

Справа в тому, що жінки влаштовані інакше, ніж чоловіки, і різниця не лише у фізіології. Як ми згадали вище, у дівчат секс сильніше залежить від емоцій та інших факторів.

Є дні, коли вона може отримати кілька оргазмів від сексу в місіонерській позі, а трапляються й такі, коли ні зміна поз, ні тривалість акта не дають бажаного результату. Немає нічого страшного в тому, що в перші кілька разів вона не дійде до піку.

Навіть якщо вона відчуває до тебе яскраві почуття, в момент, коли ви вперше лягаєте в ліжко оголеними, вона може відчувати себе недостатньо красивою, сексуальною, вона може мати кінець циклу, коли лібідо падає до нуля, і так далі.

Тому не потрібно переживати про те, що вона не зазнає оргазму. Це не відкидає необхідності намагатися, але не варто намагатися за будь-яку ціну змусити її отримати оргазм.

 

Не хвилюйся про свою ерекцію

Чоловіки теж залежні від емоцій та інших факторів у сексі, хоч і не так сильно, як жінки. Нам, щоб порушитись, потрібно прикладати набагато менше зусиль, але іноді трапляються ситуації, коли фізичне збудження не приходить.

Твій член може або взагалі не підвестися, або залишатися в напівсонному стані.

Це нормально, адже в моменти тривожності організму не до сексу, і він спрямовує свої зусилля в інше русло. Така ситуація може статися через стрес, втому, погане самопочуття та з інших причин.

Не хвилюйся про це. Дівчина не подумає, що ти є імпотентом. Швидше за все, вона прийме такий «провал» на свій рахунок, думаючи, що вона недостатньо збуджує, що ти побачив щось на її тілі і в тебе зникло бажання.

У такий момент важливо правильно вибрати слова і дати зрозуміти їй, що проблема не в ній, а, приміром, у тому, що вона настільки прекрасна, що ти хвилюєшся, як би все не зачинити.

І забудь про всі ці стереотипи щодо глузування дівчат у ліжку з наступними розповідями подругам про безпорадність чоловіка.

Крім того, ти маєш додаткові «інструменти» для її задоволення — пальці та мову. Використовуючи їх, можна досягти навіть яскравіших результатів, ніж з класичним проникненням.

 

Перестань вважати, що невідповідність стереотипам поведінки свідчить про відсутність задоволення

Що фільми, що порнографія показують жінок під час сексу приблизно однаково: вони голосно стогнуть, звиваються, закочують очі від задоволення і так далі. Але реальність дещо інша, і все залежить від темпераменту.

Дівчата — не роботи і не зібрані на одному заводі, одні дівчата не можуть стримати крику, інші тихо стогнуть. Тому не варто відчувати тривогу, вважаючи, що проблема є суто в тобі.

Якщо жінка не кричить так голосно, що сусіди стукають по батареї, це ще не означає, що вона не має задоволення. Просто вона так влаштована.

Тому не хвилюйся і не задавай їй постійно запитання у стилі «тобі добре?». Від цього в неї піде все збудження.

Запитаєш вже після, коли ви обидва будете задоволені лежати обіймати.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Nissan электрифицирует все модели к 2030 году Психология отношений 0 7 уроков, которые можно извлечь из плохих отношений Внешность и здоровье 0 Reebok Classic создала кроссовки в честь водяных пистолетов Звезды 0 Сексуальная Эмили Ратаковски в клипе Tyga "Tequila Kisses" Секс 0 Як задовольнити жінку в ліжку Звезды 0 Рианна снялась в новой рекламе своего бренда нижнего белья Юмор 0 Глубокий минет - мужской и женский взгляд В курсе 0 Новый трейлер фильма «Валериан и город тысячи планет» Люка Бессона Внешность и здоровье 0 10 признаков, что тебе пора похудеть Автомобили 0 Volvo полностью перейдет на электромобили с 2019 года Вокруг света 0 5 типов отвратительных людей на пляжах Вокруг света 0 6 тайн, до раскрытия которых ты не доживёшь MC Like 0 Эротика в рекламе S'n'X Автомобили 0 Китайцы запустят в серию первый автомобиль, напечатанный на 3D-принтере Карьера 0 10 «странностей» в нашем обществе, которые должны быть нормой Психология отношений 0 Как укротить ревнивую девушку Карьера 0 10 ошибок, которые ты допускаешь в своей карьере Карьера 0 10 "невежливых" вещей, которые вы можете делать с чистой совестью Внешность и здоровье 0 Reebok создал веганские кроссовки Nano X1 Карьера 0 7 причин, через які ти продовжуєш терпіти невдачі в тому, що робиш
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.