Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як викликати у дівчини сексуальну напругу і змусити бажати тебе

13.12.2022 — Секс
Як викликати у дівчини сексуальну напругу і змусити бажати тебе

Сексуальна напруга — це щось подібне до прелюдії, але частково чи повністю без фізичного контакту. Це почуття, яке буквально нагріває повітря між двома людьми, які відчувають один до одного потяг. Флірт до певної міри теж є елементом, що викликає сексуальну напругу, нехай і не на високому рівні.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Цікаво й те, що сексуальна напруга може бути несвідомою як для одного, так і для обох людей, через що виникає нерозуміння цих приємних емоцій у спробах їх розгадати.

Якщо ти хочеш викликати у дівчини сексуальну напругу, змусивши тебе бажати, є кілька перевірених часом способів.

Зрозуміло, не кожен із них спрацює, адже всі дівчата різні, тож експериментуй.

 

Використовуй прихований зоровий контакт

Щоб показати людині, що вона тобі небайдужа і цікава, потрібен погляд у вічі.

Але у випадку із сексуальною напругою не можна бути настільки очевидним. Щоб викликати інтерес, уважно дивись на неї, коли вона не дивиться у твою сторону.

Найкраще робити це у тих випадках, коли її обличчя перебуває у профіль, щоб вона могла відчути погляд на собі. Коли вона обернеться, відведи погляд.

Якщо ж тебе зловили за такою грою, посміхнись і відведи погляд. Це змусить дівчину замислитись у позитивному ключі, що в тебе на думці.

 

Роби сексуальні компліменти

Зрозуміло, йдеться про ситуацію, коли сексуальна напруга створюється між людьми, які відчувають одне до одного взаємні почуття.

Якщо дівчина сьогодні виглядає сексуальніше, ніж зазвичай, не соромся повідомити про це.

Головне — дати зрозуміти, що ти захоплений нею у сексуальному плані. При цьому комплімент повинен лише віддалено натякати на еротичний підтекст, а не прямо говорити.

Саме ця недомовленість дозволить розпалити у ній сексуальну напругу.

 

Правильно порушуй особистий простір

Ми часто говоримо про те, що порушувати особистий простір не можна.

Тут та сама історія, але це правило можна порушити в одному випадку: якщо обидві людини відчувають один до одного щось більше, ніж просто дружбу.

Коли між вами починає витати сексуальне напруження, ти можеш наблизитися до неї так, щоб практично торкнутися.

Це можна зробити, наприклад, у переповненому ліфті, дорогою додому у громадському транспорті, на планерці перед роботою тощо.

Гідність такого «порушення» особистого простору в тому, що, на відміну від повного фізичного контакту, скидання напруги не буде, воно наростатиме щомиті. 

 

Роби затяжні дотики

Фізичний контакт теж може викликати сексуальну напругу, незважаючи на очевидність дій.

Причому різниця між звичайним дотиком на кшталт рукостискання і тим, що є спробою викликати сексуальну напругу, проявляється у стилі контакту і тривалості.

Наприклад, якщо вона попросила тебе допомогти з комп'ютером, що зависає, ти можеш покласти свою руку поверх неї, яка, у свою чергу, лежить на мишці.

 

 

Якщо це викликало негативну реакцію, ти можеш вибачитись і сказати, що не помітив.

Створюючи між вами сексуальну напругу, намагайся частіше використовувати затяжні дотики, особливо якщо вона розуміє правила гри і теж застосовує таку тактику.

Головне, щоб це не було очевидним, а хіба що випадковим дотиком до руки, плеча чи іншої частини тіла в рамках пристойності.

 

Дай їй випадково побачити те, що зазвичай приховано від очей

Жодних дікпіків - це вкрай погана витівка, яка може тільки відштовхнути дівчину.

Притримай свій статевий орган для інтимної обстановки, де дівчина сама не проти подивитися. Ми говоримо про щось менш очевидне, але теж сексуальне.

Наприклад, багатьом дівчатам подобається вигляд підтягнутого пресу.

Ти можеш як би ненароком продемонструвати його, наприклад, потягуючись, щоб футболка трохи задерлася і продемонструвала кубики, якщо вони в тебе є.

Якщо ні, нормальний чоловічий живіт збуджує жінок так само, як чоловіків заводить вигляд жіночого живота.

 

Використай хитрий поцілунок на прощання

Уявимо ситуацію, що ви обоє подобаєтесь один одному і ти проводжаєш її після першого побачення.

Тобі дуже хочеться поцілувати її в губи, але якщо ти хочеш створити сексуальну напругу і при цьому не показати, що в цей момент здатен вистрибнути зі штанів на бігу, можеш використати техніку «косого» поцілунку.

Суть у тому, що ти прощаючись цілуєш її в щоку, але дуже близько до краю губи або мочки вуха.

Так ти ніби хотів просто поцілувати в щоку, але «випадково» схибив і потрапив близько до однієї з ерогенних зон на обличчі.

 

Акцентуй увагу на речах, що її заводять

У всіх є щось, що заводить, крім очевидних статевих ознак. Це, наприклад, згаданий вище підкачений прес, широкі плечі і так далі.

Тут можна обійтися навіть без відкритої демонстрації, головне правильно акцентувати увагу.

Наприклад, ти знаєш, що вона захоплюється в міру підкаченими біцепсами. Ти можеш у розмові з нею ніби непомітно погладжувати себе по руці чи плечі так, щоб це виглядало природно, але при цьому приковувало її увагу.

Бачачи частину тіла, елемент одягу або будь-яку іншу річ, яка його заводить, вона, якщо між вами вже є сексуальна напруга, постійно думатиме про неї.

 

Зменшити гучність свого голосу та сповільнити його

Багато хлопців недооцінюють силу свого голосу і його вплив на дівчат. Вони тараторять так, що можна вловити лише суть сказаного, а не окремі слова.

Ми розуміємо, що справа в хвилюванні, але постарайся його вгамувати.

Найсильніше дівчат зачаровує спокійний голос, який повільно ллється, як музика. При цьому можна знизити тональність голосу, зробивши його глибшим, що посилить ефект зачарування.

До речі, якщо ти перебуваєш із дівчиною в досить гучному місці, цей хитрий трюк дозволить «притягнути» її до себе ближче, щоб вона краще чула сказане.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Самые секретные тайны, которые женщины скpывают от мужчин Психология отношений 0 Как безопасно зарулить.. "налево" Психология отношений 0 Почему мужчины не хотят меняться, чтобы понравиться женщинам? Секс 0 Моя идеальная любовница. Истории мужчин Внешность и здоровье 0 Какие коктейли пить, когда тебе за 30? Психология отношений 0 Ученые: женщин больше привлекают мужчины, которые уже состоят в отношениях Секс 0 Что в действительности можно считать согласием на секс Секс 0 6 новых поз для секса в машине Секс 0 Детектоp правды: как понять, что она не симулирует оргазм Гаджеты 0 Вещь дня: трубки для курения в виде пончиков Психология отношений 0 Приёмы воспитания, или как женщины добиваются своего Внешность и здоровье 0 Сколько нужно заниматься спортом в неделю, чтобы быть здоровым Вокруг света 0 В Лос-Анджелесе появится музей "Звездных войн" Внешность и здоровье 0 McDonald's выпустил новую линейку одежды Карьера 0 7 вопросов, на которые ученые не могут дать ответ Психология отношений 0 10 вещей, которых никогда не делает в отношениях уверенный в себе человек Секс 0 7 видов секса, которые действительно нравятся женщинам MC Like 0 Нина Агдал в пляжной съемке Seafolly Секс 0 7 женских отмазок, чтобы не заниматься сексом Карьера 0 8 помилок, яких варто уникати, коли просите підвищити зарплатню
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.