ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Навіщо тобі постійно прагнути більшого, якщо можна підтримувати комфортний рівень життя?

25.01.2023 — Карьера
Навіщо тобі постійно прагнути більшого, якщо можна підтримувати комфортний рівень життя?

Коли тебе не влаштовує твоє життя, ця порада звучить досить логічно, щоб скористатися ним. Але як тільки тобі вдається все налагодити та відчути комфорт, бажання продовжити домагатися більшого пропадає.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти починаєш думати, що для щастя досить просто підтримувати рівень життя, якого ти досяг. Насправді, це велика помилка.

Чому розповідаємо нижче.

 

Твої потреби з часом зростають

Твої потреби з часом постійно збільшуються. Згадай себе в університеті чи кілька років тому. Швидше за все, твій рівень життя був значно нижчим від того, до якого ти звик зараз.

Твого колишнього доходу навряд чи вистачило б на те, щоб закрити хоча б половину твоїх справжніх потреб та бажань.

Вся справа в тому, що досягаючи певного рівня, ти швидко звикаєш до нових умов. Вони починають сприйматися тобою як щось базове, ти перестаєш уявляти своє життя без них.

Отже, твої вимоги поступово підвищуються: те, що раніше здавалося тобі недосяжним, стає ближчим і бажанішим.

Тим більше, що ти розумієш: наполеглива робота привела тебе до тієї точки, в якій ти перебуваєш у цей момент, і вона може допомогти тобі перейти на наступний етап.

 

Змінюються умови, в яких ти живеш

Умови, в яких ти живеш, постійно змінюються. Глобально йдеться про зростання цін, про розширення можливостей тощо.

Приміром, кількість товарів та послуг, які ти можеш дозволити собі на одну й ту саму заробітну плату в різні роки, дуже відрізнятиметься. Навіть за умови, що ти не дозволятимеш собі більше.

Тому якщо в тебе довгий час зберігатиметься той самий рівень доходів, твоя якість життя почне поступово знижуватися.

 

Ти починаєш деградувати без нових цілей

Якщо ти на довгий час заб'єш на виставлення цілей і задовольнятимешся тим, чого ти вже досяг – ти почнеш деградувати. Це станеться не відразу, знадобиться досить тривалий період бездіяльності.

Ти не бачитимеш необхідності в набутті нових знань і навичок і поступово забуватимеш про ті, які придбав раніше, тому що в тебе відпаде потреба в їх використанні.

Ти напевно помічав, що якщо ти наробляєш досвід і покращуєш якість своєї роботи, а потім надовго закидаєш свою діяльність, для повернення на той самий рівень тобі потрібен час на тренування.

Те саме відбувається і з рештою: ти перестаєш вчитися і рухатися вперед і в результаті отримуєш вагомий відкат назад.

 

Прагнучи до більшого, ти розкриваєш свій потенціал

Людина рідко розуміє, на що вона здатна. Так що постійне прагнення чогось більшого дозволить тобі розкрити свій справжній потенціал.

Результати твоїх старань можуть здивувати як оточуючих, так і тебе самого. Тому не варто зупинятися на досягнутому: завжди, коли ти маєш можливість перейти на етап вище, використовуй її.

Взагалі розцінюй постійне прагнення більшого як перевірку на міцність.

Зупинитися на досягнутому може кожен із нас, але знайти в собі сміливість, щоб ухвалити рішення рухатися далі, здатні лише одиниці.

 

Процес досягнення цілей надає сенсу життя

Всупереч поширеному переконанню, ти не станеш щасливішим, досягнувши певного рівня життя. Незабаром ти усвідомлюєш, що тобі стало нудно.

Може з'ясуватися, що відчуття щастя ти отримував саме в процесі досягнення цілей, а ось ейфорія від успіху проходить швидко і залишає тебе ні з чим. Тобі завжди потрібна мета, щоб мати можливість чогось прагнути.

Цілі, які ти формулюєш, якраз надають твого життя сенсу, дозволяють тобі чітко розуміти, у що вкладаєш свої ресурси.

 

Ти підвищуєш свою самооцінку

Постійне прагнення досягти чогось більшого допомагає тобі сформувати здорову самооцінку. Ти відстежуєш свої успіхи і не збираєшся зупинятися, навіть якщо досяг бажаного результату.

Таким чином, ти підвищуєш свою власну значущість у своїх очах – ти хочеш для себе кращого. Ти не погоджуєшся на менше, ніж можеш отримати від життя.

Загалом запорука здорової та стабільної самооцінки – це прагнення створити собі максимально комфортні умови.

 

Ти постійно навчаєшся чогось нового

Все просто: якщо ти не ставиш перед собою жодної мети, тобі немає сенсу освоювати нові знання та навички.

Навіть коли ти маєш бажання отримати корисний досвід у будь-якій галузі або навчитися чогось, про що ти давно думав, цього мало.

Потрібне прагнення досягти певного рівня, потрібні чіткі цілі, зрештою, тобі важливо розуміти, заради якого результату ти збираєшся витрачати свій час, сили та фінансові кошти.

Не зупиняйся на досягнутому, продовжуй йти вперед, навіть якщо тобі здається, що час пригальмувати.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Где и для чего применяются налобные фонари? В курсе 0 LEGO представила набори для складання «Геліка» та гоночного Porsche Юмор 0 Кому жінки не дадуть другого шансу після першого побачення: статистика Юмор 0 8 признаков, что за тебя идет борьба между девушками Автомобили 0 Xiaomi будуть випускати автомобілі Психология отношений 0 4 грязных приема женской манипуляции В курсе 0 Дэниел Рэдклифф, Сандра Буллок и Ченнинг Татум в трейлере «Утерянный город» Вокруг света 0 В Индонезии открыли музей из пластиковых бутылок В курсе 0 Хью Джекман играет директора школы в трейлере драмы "Безупречный" Психология отношений 0 Что делать, если изменила жена MC Like 0 Лаис Рибейро в сентябрьской фотосессии Maxim Психология отношений 0 Високі, реалістичні, занижені: як розібратися у стандартах у відносинах Психология отношений 0 Какие комплименты раздражают женщин Внешность и здоровье 0 Ученые: недосып приводит к алкоголизму Внешность и здоровье 0 Как не пить на вечеpинках, чтобы никто этого не заметил Карьера 0 10 странных вещей, которые почему-то никого не удивляют Карьера 0 Как сказать «нет» и не испортить отношения с человеком Юмор 0 Как вести себя с девушкой, если ты неказист В курсе 0 Netflix выпустил трейлер сериала "Ведьмак" Карьера 0 8 чеснот людини, яка знає свої слабкі сторони
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.