ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Навіщо тобі постійно прагнути більшого, якщо можна підтримувати комфортний рівень життя?

25.01.2023 — Карьера
Навіщо тобі постійно прагнути більшого, якщо можна підтримувати комфортний рівень життя?

Коли тебе не влаштовує твоє життя, ця порада звучить досить логічно, щоб скористатися ним. Але як тільки тобі вдається все налагодити та відчути комфорт, бажання продовжити домагатися більшого пропадає.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти починаєш думати, що для щастя досить просто підтримувати рівень життя, якого ти досяг. Насправді, це велика помилка.

Чому розповідаємо нижче.

 

Твої потреби з часом зростають

Твої потреби з часом постійно збільшуються. Згадай себе в університеті чи кілька років тому. Швидше за все, твій рівень життя був значно нижчим від того, до якого ти звик зараз.

Твого колишнього доходу навряд чи вистачило б на те, щоб закрити хоча б половину твоїх справжніх потреб та бажань.

Вся справа в тому, що досягаючи певного рівня, ти швидко звикаєш до нових умов. Вони починають сприйматися тобою як щось базове, ти перестаєш уявляти своє життя без них.

Отже, твої вимоги поступово підвищуються: те, що раніше здавалося тобі недосяжним, стає ближчим і бажанішим.

Тим більше, що ти розумієш: наполеглива робота привела тебе до тієї точки, в якій ти перебуваєш у цей момент, і вона може допомогти тобі перейти на наступний етап.

 

Змінюються умови, в яких ти живеш

Умови, в яких ти живеш, постійно змінюються. Глобально йдеться про зростання цін, про розширення можливостей тощо.

Приміром, кількість товарів та послуг, які ти можеш дозволити собі на одну й ту саму заробітну плату в різні роки, дуже відрізнятиметься. Навіть за умови, що ти не дозволятимеш собі більше.

Тому якщо в тебе довгий час зберігатиметься той самий рівень доходів, твоя якість життя почне поступово знижуватися.

 

Ти починаєш деградувати без нових цілей

Якщо ти на довгий час заб'єш на виставлення цілей і задовольнятимешся тим, чого ти вже досяг – ти почнеш деградувати. Це станеться не відразу, знадобиться досить тривалий період бездіяльності.

Ти не бачитимеш необхідності в набутті нових знань і навичок і поступово забуватимеш про ті, які придбав раніше, тому що в тебе відпаде потреба в їх використанні.

Ти напевно помічав, що якщо ти наробляєш досвід і покращуєш якість своєї роботи, а потім надовго закидаєш свою діяльність, для повернення на той самий рівень тобі потрібен час на тренування.

Те саме відбувається і з рештою: ти перестаєш вчитися і рухатися вперед і в результаті отримуєш вагомий відкат назад.

 

Прагнучи до більшого, ти розкриваєш свій потенціал

Людина рідко розуміє, на що вона здатна. Так що постійне прагнення чогось більшого дозволить тобі розкрити свій справжній потенціал.

Результати твоїх старань можуть здивувати як оточуючих, так і тебе самого. Тому не варто зупинятися на досягнутому: завжди, коли ти маєш можливість перейти на етап вище, використовуй її.

Взагалі розцінюй постійне прагнення більшого як перевірку на міцність.

Зупинитися на досягнутому може кожен із нас, але знайти в собі сміливість, щоб ухвалити рішення рухатися далі, здатні лише одиниці.

 

Процес досягнення цілей надає сенсу життя

Всупереч поширеному переконанню, ти не станеш щасливішим, досягнувши певного рівня життя. Незабаром ти усвідомлюєш, що тобі стало нудно.

Може з'ясуватися, що відчуття щастя ти отримував саме в процесі досягнення цілей, а ось ейфорія від успіху проходить швидко і залишає тебе ні з чим. Тобі завжди потрібна мета, щоб мати можливість чогось прагнути.

Цілі, які ти формулюєш, якраз надають твого життя сенсу, дозволяють тобі чітко розуміти, у що вкладаєш свої ресурси.

 

Ти підвищуєш свою самооцінку

Постійне прагнення досягти чогось більшого допомагає тобі сформувати здорову самооцінку. Ти відстежуєш свої успіхи і не збираєшся зупинятися, навіть якщо досяг бажаного результату.

Таким чином, ти підвищуєш свою власну значущість у своїх очах – ти хочеш для себе кращого. Ти не погоджуєшся на менше, ніж можеш отримати від життя.

Загалом запорука здорової та стабільної самооцінки – це прагнення створити собі максимально комфортні умови.

 

Ти постійно навчаєшся чогось нового

Все просто: якщо ти не ставиш перед собою жодної мети, тобі немає сенсу освоювати нові знання та навички.

Навіть коли ти маєш бажання отримати корисний досвід у будь-якій галузі або навчитися чогось, про що ти давно думав, цього мало.

Потрібне прагнення досягти певного рівня, потрібні чіткі цілі, зрештою, тобі важливо розуміти, заради якого результату ти збираєшся витрачати свій час, сили та фінансові кошти.

Не зупиняйся на досягнутому, продовжуй йти вперед, навіть якщо тобі здається, що час пригальмувати.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Официальный трейлер "Отряда самоубийц: Миссия навылет" Секс 0 15 секс-привычек интеллектуалов В курсе 0 Эдди Мерфи в трейлере комедии "Меня зовут Долемайт" Психология отношений 0 Типы девушек, с которыми мы должны встречаться хотя бы раз Внешность и здоровье 0 Ювелирные украшения с функциями амулетов: почему они подойдут каждому Юмор 0 Советы по выживанию в семье Секс 0 От чего зависит уровень вашего либидо Психология отношений 0 Трудно быть с богом Гаджеты 0 Google выпустили приложение для рисования в воздухе Юмор 0 Зачем вообще жениться в XXI веке? Психология отношений 0 Ученые: кому стоит обзаводиться семьей, а кто и один не пропадет Карьера 0 10 твоих главных финансовых ошибок Карьера 0 7 причин, по которым цифровая эпоха губительна для человечества В курсе 0 Адам Сэндлер в черной криминальной комедии "Неограненные алмазы" Карьера 0 10 способів, які допоможуть тобі перестати турбуватися через дрібниці Вокруг света 0 Рейтинг самых дешевых городов Европы для отдыха MC Like 0 Барбара Палвин в новом ролике Agent Provocateur В курсе 0 Бенисио Дель Торо в трейлере боевика "Солдат" Вокруг света 0 На Airbnb можна зняти хатину Шрека Карьера 0 10 худших советов, которые ты мог услышать
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.