ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити

26.01.2023 — Карьера
8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити

Кожна людина часом стикається з грубістю чи несправедливими діями з боку оточуючих. Причому як ти сам поводишся з іншими людьми, тут ролі не грає.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Одна справа, коли твій співрозмовник говорить або робить щось, що тебе зачіпає випадково без злого наміру. І зовсім інша ситуація — якщо агресія, спрямована на твою сторону, продумана та бажана.

Навколишні намагатимуться зачепити тебе, щоб самоствердитися за твій рахунок, викликати в тебе роздратування або навіть вивести тебе на зустрічну агресію. Тому важливо вміти гідно виходити із ситуації, не вступаючи у конфлікт.

Ми зібрали кілька причин не реагувати на образи та провокації.

 

Ти покажеш свою байдужість

Якщо у твого співрозмовника не вийде вивести тебе на емоції – він не отримає бажаного задоволення. Більше того, твоя байдужість може сильно вдарити по її самооцінці.

Адже звична поведінка, яку очікують від ображеної людини, – це прагнення захиститися, оскаржити сказане, вступити у конфлікт.

Байдужість – це найкраща стратегія, яку ти можеш застосувати у відповідь на спроби торкнутися тебе.

Повір, після такої реакції твоїм кривдникам навряд чи спаде на думку все повторити. Адже в цьому не буде жодного сенсу.

Вони тільки дарма витратить свій час і сили, а в результаті почуватимуться ніяково, не досягнувши мети.

 

Ти уникнеш безглуздих конфліктів

Спроби образити тебе, зачепити за живе, вивести на емоції – всього цього твій співрозмовник домагається вступити з тобою в конфлікт.

Причин, чому він націлений на з'ясування відносин може бути безліч. Це і банальна нудьга, і бажання показати твої темні сторони, і прагнення самоствердитись за твій рахунок.

Як би там не було, у твоїх силах обеззброїти співрозмовника і завадити його планам справдитися. Тримай себе в руках хоча б для того, щоб не вступати у безглузді конфлікти.

Якщо мета людини – не докопатися до істини, а наполягти на своєму чи вивести тебе, то не варто витрачати час та сили на розмови з нею. Краще просто не реагуй на його нападки.

 

Ти підкріпиш чужу невпевненість у собі

Найчастіше до грубості та спроб вивести тебе на емоції опускаються люди закомплексовані, що бажають самоствердитися за рахунок когось іншого.

Знущаючись над оточуючими, вони думають, що цим маскують свої недоліки, позбавляються сумнівів у власних силах.

Крім того, таким людям може подобатися зачіпати тебе відкрито, у всіх на очах. Адже в такому разі їм гарантовано публіку, а отже, і підвищення самооцінки.

Якщо ти не реагуватимеш на нападки такої людини, ти, швидше за все, лише підкріпиш її невпевненість у собі.

Адже знизити твою самооцінку в нього не вийде, що стане для нього неприємною несподіванкою і поставить у незручне становище перед оточуючими.

 

Ти не поставиш під сумнів свій авторитет

Коли людина хоче вивести тебе, продемонструвати оточуючим, що ти не завжди буваєш зібраний і спокійний, важливо припинити ці спроби.

А якщо ні, то ти можеш піти на поводу у співрозмовника і тим самим підставити самого себе. Люди, які спостерігають вашу сутичку, ймовірно, будуть звертати увагу на те, як ви поводитеся.

Якщо ти дозволиш собі різкі висловлювання чи вчинки, які можуть виставити тебе в негативному світлі, ризик втратити повагу в очах оточуючих буде занадто високий.

Щоб не ставити свій авторитет під сумнів, тримай себе в руках.

 

Ти покажеш, що слова людини не стосуються тебе

Пам'ятай, що будь-яка образа з боку іншої людини має значення лише тоді, коли ти вважаєш думку співрозмовника справедливою.

Якщо тобі кажуть щось неприємне і ти розумієш, що насправді цей вислів не має нічого спільного із реальним станом справ, тобі немає сенсу захищатися.

Швидше за все, ти навіть не звернеш увагу на такі слова або посмієшся над поривом співрозмовника торкнутися тебе.

Але коли в діалозі ти почуєш фрази, які сам неодноразово приміряв на себе, це справді викличе у тебе сильну негативну реакцію.

Підсумок такий: хочеш осадити кривдника та всіх тих, хто спостерігав за вашою бесідою, не виправдовуйся і не виявляй агресії. Так ти продемонструєш, що слова людини ніяк до тебе не відносяться і є лише її припущенням.

 

Ти продемонструєш впевненість у собі

Людині, впевненій у собі та власних силах, немає жодного сенсу витрачати ресурси на виправдання та спроби переконати оточуючих у чомусь. Натомість ти можеш промовчати, посміхнутися і продовжити чинити так, як ти вважаєш за потрібне.

Повір, зусилля, які ти витратиш на самоконтроль, у цьому випадку окупляться у подвійному розмірі.

Якщо ти повністю впевнений у собі, то образа не матиме сили, не виведе тебе з себе, і ти зможеш відповісти співрозмовнику так, як вважаєш правильним, а не як накаже тобі стан афекту.

 

Ти заощадиш час і нерви

Щоправда, чим менше ти реагуєш на образи з боку оточуючих, тим більше ресурсів ти заощаджуєш.

Замість того, щоб виправдовувати себе або намагатися переконати співрозмовника в чомусь, збережи холоднокровність.

Так ти не вийдеш з себе і не втратиш дорогоцінний час, який можеш витратити на щось приємніше і корисніше.

А людина, яка намагалася тебе зачепити, найімовірніше, втратить інтерес до цього заняття, адже ти не даси йому привід продовжувати.

 

Ти відчуваєш силу волі

Для того, щоб стриматися і не відповісти агресією на агресію, потрібна сила волі, витримка і самодисципліна. Якщо все це ти зумів розвинути в собі, то тобі не важко зберегти обличчя в стресовій ситуації.

В іншому випадку тобі потрібно буде добре попрацювати над собою, щоб у майбутньому не допустити повторення своїх помилок.

Як би там не було, пам'ятай: набагато більше поваги та захоплення викликає людина, яку не чіпають слова оточуючих.

Чим спокійніше і байдужіше ти ставитимешся до критики або спроб зачепити тебе, тим краще.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 причин, чому ти не відчуваєш себе щасливим, якщо у тебе є все Звезды 0 Актриси, що знімаються в постільних сценах без дублерш Внешность и здоровье 0 Nike выпустили сразу две новые коллекции Внешность и здоровье 0 adidas выпустили SUPERSTAR 80S (в которых удобно путешествовать) Карьера 0 8 прикладів маніпулятивних вибачень, яким не варто довіряти MC Like 0 Почему между мужчиной и женщиной не может быть дружбы Секс 0 Как добиться ошеломляющего одновременного оргазма Юмор 0 Как и когда девушка понимает, что у тебя с ней все сеpьезно MC Like 0 Сара Сампайо для испанского номера GQ Карьера 0 15 неприличных на слух слов с абсолютно приличным смыслом Карьера 0 Имитация смерти и айронинг: 11 самых редких хобби в мире Карьера 0 10 причин, чому ти втрачаєш потребу у спілкуванні з іншими людьми MC Like 0 Incanto представил коллекцию Very Sexy Вокруг света 0 10 золотых правил пикника Секс 0 Эрогенные зоны, о которых многие забывают Карьера 0 8 вещей, которые делают из тебя неприятного собеседника Карьера 0 6 вещей, о которых тебя не спрашивали Вокруг света 0 7 мест в мире, которые местные жители обходят стороной Внешность и здоровье 0 Влияет ли алкоголь на мораль и еще 4 неожиданных факта о пьянстве Юмор 0 Як викрити бурхливе минуле своєї жінки
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.