Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити

26.01.2023 — Карьера
8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити

Кожна людина часом стикається з грубістю чи несправедливими діями з боку оточуючих. Причому як ти сам поводишся з іншими людьми, тут ролі не грає.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Одна справа, коли твій співрозмовник говорить або робить щось, що тебе зачіпає випадково без злого наміру. І зовсім інша ситуація — якщо агресія, спрямована на твою сторону, продумана та бажана.

Навколишні намагатимуться зачепити тебе, щоб самоствердитися за твій рахунок, викликати в тебе роздратування або навіть вивести тебе на зустрічну агресію. Тому важливо вміти гідно виходити із ситуації, не вступаючи у конфлікт.

Ми зібрали кілька причин не реагувати на образи та провокації.

 

Ти покажеш свою байдужість

Якщо у твого співрозмовника не вийде вивести тебе на емоції – він не отримає бажаного задоволення. Більше того, твоя байдужість може сильно вдарити по її самооцінці.

Адже звична поведінка, яку очікують від ображеної людини, – це прагнення захиститися, оскаржити сказане, вступити у конфлікт.

Байдужість – це найкраща стратегія, яку ти можеш застосувати у відповідь на спроби торкнутися тебе.

Повір, після такої реакції твоїм кривдникам навряд чи спаде на думку все повторити. Адже в цьому не буде жодного сенсу.

Вони тільки дарма витратить свій час і сили, а в результаті почуватимуться ніяково, не досягнувши мети.

 

Ти уникнеш безглуздих конфліктів

Спроби образити тебе, зачепити за живе, вивести на емоції – всього цього твій співрозмовник домагається вступити з тобою в конфлікт.

Причин, чому він націлений на з'ясування відносин може бути безліч. Це і банальна нудьга, і бажання показати твої темні сторони, і прагнення самоствердитись за твій рахунок.

Як би там не було, у твоїх силах обеззброїти співрозмовника і завадити його планам справдитися. Тримай себе в руках хоча б для того, щоб не вступати у безглузді конфлікти.

Якщо мета людини – не докопатися до істини, а наполягти на своєму чи вивести тебе, то не варто витрачати час та сили на розмови з нею. Краще просто не реагуй на його нападки.

 

Ти підкріпиш чужу невпевненість у собі

Найчастіше до грубості та спроб вивести тебе на емоції опускаються люди закомплексовані, що бажають самоствердитися за рахунок когось іншого.

Знущаючись над оточуючими, вони думають, що цим маскують свої недоліки, позбавляються сумнівів у власних силах.

Крім того, таким людям може подобатися зачіпати тебе відкрито, у всіх на очах. Адже в такому разі їм гарантовано публіку, а отже, і підвищення самооцінки.

Якщо ти не реагуватимеш на нападки такої людини, ти, швидше за все, лише підкріпиш її невпевненість у собі.

Адже знизити твою самооцінку в нього не вийде, що стане для нього неприємною несподіванкою і поставить у незручне становище перед оточуючими.

 

Ти не поставиш під сумнів свій авторитет

Коли людина хоче вивести тебе, продемонструвати оточуючим, що ти не завжди буваєш зібраний і спокійний, важливо припинити ці спроби.

А якщо ні, то ти можеш піти на поводу у співрозмовника і тим самим підставити самого себе. Люди, які спостерігають вашу сутичку, ймовірно, будуть звертати увагу на те, як ви поводитеся.

Якщо ти дозволиш собі різкі висловлювання чи вчинки, які можуть виставити тебе в негативному світлі, ризик втратити повагу в очах оточуючих буде занадто високий.

Щоб не ставити свій авторитет під сумнів, тримай себе в руках.

 

Ти покажеш, що слова людини не стосуються тебе

Пам'ятай, що будь-яка образа з боку іншої людини має значення лише тоді, коли ти вважаєш думку співрозмовника справедливою.

Якщо тобі кажуть щось неприємне і ти розумієш, що насправді цей вислів не має нічого спільного із реальним станом справ, тобі немає сенсу захищатися.

Швидше за все, ти навіть не звернеш увагу на такі слова або посмієшся над поривом співрозмовника торкнутися тебе.

Але коли в діалозі ти почуєш фрази, які сам неодноразово приміряв на себе, це справді викличе у тебе сильну негативну реакцію.

Підсумок такий: хочеш осадити кривдника та всіх тих, хто спостерігав за вашою бесідою, не виправдовуйся і не виявляй агресії. Так ти продемонструєш, що слова людини ніяк до тебе не відносяться і є лише її припущенням.

 

Ти продемонструєш впевненість у собі

Людині, впевненій у собі та власних силах, немає жодного сенсу витрачати ресурси на виправдання та спроби переконати оточуючих у чомусь. Натомість ти можеш промовчати, посміхнутися і продовжити чинити так, як ти вважаєш за потрібне.

Повір, зусилля, які ти витратиш на самоконтроль, у цьому випадку окупляться у подвійному розмірі.

Якщо ти повністю впевнений у собі, то образа не матиме сили, не виведе тебе з себе, і ти зможеш відповісти співрозмовнику так, як вважаєш правильним, а не як накаже тобі стан афекту.

 

Ти заощадиш час і нерви

Щоправда, чим менше ти реагуєш на образи з боку оточуючих, тим більше ресурсів ти заощаджуєш.

Замість того, щоб виправдовувати себе або намагатися переконати співрозмовника в чомусь, збережи холоднокровність.

Так ти не вийдеш з себе і не втратиш дорогоцінний час, який можеш витратити на щось приємніше і корисніше.

А людина, яка намагалася тебе зачепити, найімовірніше, втратить інтерес до цього заняття, адже ти не даси йому привід продовжувати.

 

Ти відчуваєш силу волі

Для того, щоб стриматися і не відповісти агресією на агресію, потрібна сила волі, витримка і самодисципліна. Якщо все це ти зумів розвинути в собі, то тобі не важко зберегти обличчя в стресовій ситуації.

В іншому випадку тобі потрібно буде добре попрацювати над собою, щоб у майбутньому не допустити повторення своїх помилок.

Як би там не було, пам'ятай: набагато більше поваги та захоплення викликає людина, яку не чіпають слова оточуючих.

Чим спокійніше і байдужіше ти ставитимешся до критики або спроб зачепити тебе, тим краще.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Рождественский рекламный ролик Victoria's Secret Карьера 0 10 признаков, что ты неплохо справляешься с трудностями (даже если тебе так не… Психология отношений 0 Холостяки успешнее женатых? Юмор 0 Парень, твоя девушка шлюха, но это не так уж и плохо Психология отношений 0 Это любят все женщины, но мужчины об этом забывают Психология отношений 0 Признаки тлена в отношениях Секс 0 Проститутки: самая подробная классификация В курсе 0 Секс-шоп показал обычную жизнь любителей БДСМ В курсе 0 Ставки на футбол - як бути найкращим у спорті номер один Звезды 0 Кендалл Дженнер и Белла Хадид в съемке Calvin Klein Карьера 0 13 вещей, из-за которых мы чувствуем себя мужественнее (но не признаёмся в этом) Психология отношений 0 7 думок з відкладеним ефектом, які здатні зруйнувати стосунки Автомобили 0 7 бесспорных причин, почему старые автомобили лучше новых Секс 0 Что значат твои и ее сексуальные фантазии Секс 0 Секс в кемпинге: неписанные правила Психология отношений 0 Отношения с женщиной, которая намного старше тебя Секс 0 26 девушек рассказали, что их больше всего бесит в оральном сексе Секс 0 5 правил отличного секса в душе Юмор 0 Как вычислить шлюху Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.