Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Коли потрібно дозволити собі взяти паузу, навіть якщо тобі ніколи відпочивати

07.08.2023 — Карьера
Коли потрібно дозволити собі взяти паузу, навіть якщо тобі ніколи відпочивати

Іноді ти можеш почуватися вимотаним настільки, що у тебе не вистачатиме сил для виконання навіть якихось рутинних завдань. Однак у такі моменти не завжди є можливість зупинитися, взяти паузу та дозволити собі відновити ресурси.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми зібрали кілька умов, за яких тобі необхідно дати собі відпочити, навіть якщо в тебе немає часу.

 

Коли ти відчуваєш, що більше не можеш рухатися вперед

Якщо у тебе з'явилося відчуття, що ти вже довгий час тупцюєш на одному місці, незважаючи на колосальні зусилля, які ти вкладаєш у роботу над собою, настав час дати собі можливість зупинитися.

Перенапруження, постійний стрес і тривога через те, що ти не покращуєш свої результати, швидко змусять тебе вигоріти, майже втративши свою працездатність.

Щоб цього не сталося, тобі необхідно робити хоча б невеликі перепочинки. Причому важлива їхня регулярність: виконав завдання – відпочив і лише після цього приступив до виконання наступного.

Стагнація свідчить про те, що ти довгий час не давав собі можливості зупинитись і видихнути. Ти працюєш на межі, тому стаєш неефективним і не бачиш жодної віддачі від витрачених ресурсів. Щойно відпочинок увійде до списку твоїх обов'язкових завдань щодня, ситуація зміниться.

 

Коли ти розумієш, що взяв на себе дуже багато

Кожен з нас час від часу переоцінює свої здібності та можливості. Немає нічого страшного в тому, щоб зрозуміти, що ти взяв на себе більше, ніж зможеш виконати.

Якщо так сталося, тобі треба дозволити собі взяти паузу, щоб заповнити запас сил і водночас вирішити, від яких завдань слід відмовитись. Можливо, тобі не доведеться викреслювати якісь справи зі свого графіка, а достатньо лише відкласти їх на потім, продовживши дедлайни.

У будь-якому випадку ігнорувати своє надмірне навантаження - це величезна помилка, яка з часом може призвести до вигоряння або нервового зриву.

 

Коли ти не можеш виконувати звичні тобі завдання ефективно

Очевидна ознака того, що ти занадто вимотаний і потребуєш відпочинку, – це твоя нездатність якісно виконувати ті завдання, які тобі добре знайомі та звичні.

Наприклад, тобі стає складно справлятися з рутинною роботою, або твої посадові обов'язки починають забирати у тебе набагато більше часу, а результати твоєї праці при цьому залишаються незмінними.

Це говорить про перевтому і, як наслідок, про неможливість зосередитися на виконанні завдання, знайти в собі сили для цього, швидко приймати рішення і таке інше.

Якщо ти помічаєш, що твоя ефективність падає і робота починає забирати значно більше часу, візьми паузу. Навіть якщо тобі здається, що такої можливості не маєш.

Є багато завдань, які можна поставити на стоп, відкласти на потім або делегувати комусь іншому. Зроби це якнайшвидше, щоб відновити сили і повернутися до ладу.

 

Коли ти починаєш зганяти свої емоції на оточуючих

Тривале перебування в стані стресу дається взнаки: ти можеш стати емоційно нестриманим. Постійно перебуваючи в тривозі, перемикаючись між безліччю важливих завдань, ти втрачаєш здатність контролювати себе як раніше.

Як результат – зриви на рідних та близьких, а іноді на колег і навіть начальство. Причому для цього оточуючим необов'язково провокувати тебе своїми словами чи вчинками. Навіть у якійсь невинній дії ти можеш побачити спробу торкнутися тебе або викликати негативну реакцію.

Якщо ти часто почав зриватися на інших людях, а потім шкодувати про скоєне, аналізуючи ситуацію – рекомендуємо тобі не випробовувати долю і все ж таки дати собі час на відпочинок.

Це допоможе тобі відволіктися від ситуацій, що турбують, дати психіці можливість розвантажитися і приступити до роботи і досягнення поставлених цілей з новими силами.

 

Ти постійно припускаєшся помилок

Часті помилки можуть бути наслідком твоєї надмірної завантаженості. Чим більше ти береш на себе і чим менше часу приділяєш на відпочинок та відновлення сил, тим серйозніші негативні наслідки, з якими ти стикаєшся.

Причому не важливо, скільки ресурсів ти вкладаєш у виконання того чи іншого завдання – у тебе просто не вийде працювати ефективно, якщо на це не вистачатиме енергії.

Коли тобі здається, що в житті настала чорна смуга і тебе переслідує низка невдач - спробуй виділити собі день-два на якісний відпочинок.

Швидше за все, після кількох днів релаксу твої справи підуть у гору, а домагатися поставленої мети стане набагато легше як морально, так і фізично.

 

У тебе виникли проблеми зі сном

Ти звик, що після серйозного фізичного чи розумового навантаження тобі потрібно більше часу на сон і менше – на засинання. Але через тривалий стрес і перенапругу ситуація може докорінно змінитися.

У тебе можуть з'явитися проблеми із засинанням, сон може стати уривчастим і поверховим, а вранці ти не відчуватимеш, що поспав хоч скількись часу.

Такі зміни – зовсім не ознака того, що ти недостатньо втомився. Навпаки, вони свідчать, що твоєму організму терміново необхідний відпочинок.

Неважливо, скільки невиконаних завдань у твоєму списку справ – постав своє здоров'я на перше місце і дозволь собі хоча б ненадовго розслабитися.

 

Ти втратив мотивацію робити щось

Якщо твій звичний розпорядок дня перетворився на ланцюжок дім-робота-дім і єдиний відпочинок, який ти можеш собі дозволити – це сон, не дивно, що в тебе не залишилося жодної мотивації щось робити.

Причому ти можеш втратити необхідність у досягненні поставленої мети, реалізації своїх бажань, спілкуванні з близькими та заняттях хобі.

Все, що раніше запалювало тебе, надихало чи змушувало рухатися вперед, може перестати викликати в тебе хоч якісь емоції. Втрата мотивації – тривожний дзвіночок, що вказує на те, що тобі потрібно приділяти більше часу собі, своїм потребам та бажанням.

Якщо ти більше не знаєш, чого ти хочеш, цілком можливо, ти просто дуже втомився і потребуєш перепочинку.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 10 полезных уроков, которые можно вынести из неудачных отношений Внешность и здоровье 0 8 вещей во внешнем виде, которые раздражают девушек Внешность и здоровье 0 Почему мы стареем и ещё 7 вопросов, на которые учёные не могут дать ответ Секс 0 #говоритмужчина: скрути да порви Секс 0 Ученые: и все-таки, почему женщины имитируют оргазм? Карьера 0 Почему "добиться успеха" - очень плохая идея Секс 0 Как, куда и зачем: мужское пособие по женскому оргазму Вокруг света 0 Опубликован рейтинг лучших нудистских пляжей Секс 0 13 удивительных фактов о сексе, которые захочется проверить самому Секс 0 Ученые: сколько раз в неделю занимаются сексом самые счастливые люди? Звезды 0 Ники Минаж показала сразу два откровенных клипа Юмор 0 4 случая, когда нельзя пропускать даму вперед Психология отношений 0 10 тупых ошибок мужчины, толкающих женщину в чужие руки Секс 0 13 удивительных, будоражащих, возбуждающих фактов о поцелуях Юмор 0 Что не так с мужчинами, желающими жениться на Саше Грей В курсе 0 Mostbet - букмекерская контора с отличными условиями для пользователей из… Карьера 0 Почему вопросы о деньгах вызывают дискомфорт и как на них отвечать Внешность и здоровье 0 Осторожно: 24 признака, что дело пахнет керосином В курсе 0 Lego выпустила набор для создания резиденции Доктора Стрэнджа Внешность и здоровье 0 Marina Yachting: нотка моря в осенне-зимний период
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.