ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 ознак того, що ти боїшся серйозних розмов

18.01.2024 — Карьера
6 ознак того, що ти боїшся серйозних розмов

Серйозна розмова вимагає від тебе відкритості, чесності та готовності висловити свої думки та почуття, при цьому не заперечуючи важливості стану іншої людини.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тому деякі теми можуть викликати в тебе тривогу, бажання відстрочити діалог і промовчати про свої справжні емоції заради спокою. Існує кілька очевидних ознак того, що ти боїшся серйозних розмов.

Якщо ти виявив у себе хоча б пару з наведених нижче, значить, тобі час визнати свою невпевненість і почати долати свій страх.

Адже без уміння говорити про щось неприємне і бути вразливим ти не зможеш побудувати конструктивний діалог із людиною.

 

Ти замовчуєш проблеми

Одна з найяскравіших ознак того, що ти боїшся серйозних діалогів, є твоє бажання замовчувати проблеми. Коли у спілкуванні з людиною тебе не влаштовує щось, наприклад, його ставлення до тебе, поведінка чи сказана ним річ, ти навіть не намагаєшся обговорити це.

Будь-які свої реакції, чи то злість, роздратування чи образа, ти звик тримати в собі. При цьому ти можеш продовжувати спілкуватися з винуватцем твого стану, намагаючись мінімізувати значення його неприємних слів та вчинків.

Хтось може чинити так, боячись образити іншу людину, хтось просто не бажає показувати іншим свою вразливість.

Першопричин може бути багато, але суть залишається такою ж: така поведінка лише посилює ситуацію, адже проблеми не зникають самі собою.

 

Ти боїшся торкатися певних тем

Серйозних розмов бояться не просто так. Зазвичай у тих, з ким практично неможливо обговорити важливі речі, є свій список тим, які вони намагаються не торкатися діалогу.

Ти можеш сприймати ці теми надто болісно через особливість твоєї системи цінностей або негативного досвіду, пережитого в минулому.

Тобі здається, що, уникаючи неприємних тобі обговорень, ти залишаєшся в безпеці. Тобі не доводиться приймати важких рішень або висловлювати думки, які не підтримує більшість.

В результаті невирішені питання накопичуються і з часом призводять до стану нервового виснаження. Адже життя у постійній тривозі та стресі сильно вимотує.

 

Ти реагуєш надто агресивно і намагаєшся захищатися

Коли тобі неприємно стикатися з якоюсь темою розмови або ти боїшся відкрито висловлювати свої думки та почуття, ти можеш займати позицію жертви.

Тобі може здаватися, що тебе хочуть у чомусь викрити, змусити тебе вирішувати проблему поодинці, намагаються маніпулювати тобою і таке інше.

Логічно, що в такому разі твоя реакція буде надто агресивною, адже найкращий захист – це напад. Коли ти приміряєш на себе роль агресора, ти як би не даєш співрозмовнику можливості зайняти це місце.

Захищаючись, ти можеш почати заперечувати інформацію, яку намагається донести інша людина, спробувати перекласти тему. Така реакція може злякати, продемонструвати, що ти не готовий до продуктивної розмови.

 

Ти намагаєшся перевести розмову жартома

Серйозні розмови вимагають від тебе серйозного настрою. Не можна обговорювати справді важливі теми чи речі, які турбують одного з вас, підкріплюючи свої слова жартами.

Ти можеш робити так, бажаючи уникнути негативних емоцій і приховати своє хвилювання, проте спроби звернути розмову жартома і створити легку атмосферу неприйнятні в більшості випадків.

Твій співрозмовник дійде висновку, що з тобою безглуздо щось обговорювати, і проблема залишиться невирішеною. Звісно, трохи гумору може полегшити розмову, але це лише відкладе необхідний діалог на деякий час.

Отже відразу виріши, що для тебе важливіше: відстрочити неприємну розмову або розібратися в тому, що відбувається прямо зараз. Якщо ти продовжиш зволікати і ухилятися від спілкування, то сильнішим буде рівень тривоги і стресу.

 

Ти сприймаєш розмову як звинувачення на твою адресу

Страх перед серйозними розмовами може виявлятися у твоїй поведінці під час розмови. Коли людина намагається донести до тебе проблему, обговорити, що ви можете зробити в ситуації, що склалася, ти можеш сприйняти це як звинувачення на твою адресу.

Тобі може здаватися, що співрозмовник говорить про твою неспроможність, вчить тебе, як правильно жити, або вказує на якісь недоліки, які спричинили неприємності.

Якщо сприймати відверті розмови як спробу зробити тебе винним, ти постійно стикатимешся з почуттям вразливості. Воно відштовхує тебе від людини, змушує мовчати про твої думки та емоції, закриватися від обміну думками.

Сумніваєшся в чиїхось намірах — візьми за правило уточнювати, чого саме хоче домогтися твій співрозмовник: знайти винного чи компромісу і вирішити проблему.

 

Ти висловлюєш свої емоції, займаючи себе чимось

Для того, щоб не ініціювати серйозну розмову, ти можеш використовувати різні відволікання. Наприклад, зосереджуватися на домашніх справах, приділяти надмірно багато уваги роботі або заповнювати свій графік завданнями, які не обов'язкові для виконання.

По-перше, так ти зможеш взяти свої емоції під контроль, відволіктися від прокручування тих самих думок у голові або просто проігнорувати свій поганий стан. Це схоже на втечу від самого себе — ти щосили намагаєшся не думати про що-небудь.

По-друге, ти створиш видимість власної зайнятості, що убезпечить тебе від небажаних контактів. Людина буде менше можливості помітити, що між вами щось не так, і зажадати від тебе відповіді.

Проблема в тому, що твої емоції нікуди не випаровуються. Ти продовжуєш відчувати злість, роздратування, образу та невдоволення. І це може позначитися на результатах твоєї роботи, проявитися в найнесподіваніший момент у спілкуванні з оточуючими.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 вещей, которые делают из тебя неприятного собеседника В курсе 0 Вышел трейлер второго сезона сериала "Мандалорец" В курсе 0 Ники Минаж нежится в джакузи в клипе на трек "Megatron" Карьера 0 Как встречаться с коллегой так, чтобы вас не уволили Секс 0 Як подолати тривогу перед сексом з новою дівчиною Карьера 0 10 вещей, до которых зрелому человеку нет дела В курсе 0 Вин Дизель во втором трейлере "Бладшот" Внешность и здоровье 0 За что мужчины ненавидят свои пенисы? MC Like 0 Нина Агдал в пляжной съемке Seafolly Секс 0 60 вопросов о сексе, которые надо задать своей девушке Звезды 0 25 известных моделей в тизере новогоднего календаря Love Magazine В курсе 0 LEGO показала набір по всесвіту Marvel - «Вежу Месників» Карьера 0 8 хибних ознак інтелектуалу Психология отношений 0 Как быть, если я полигамен, но жене изменять не хочется? Звезды 0 Хелена Крістенсен в рекламі спідньої білизни Coco de Mer Психология отношений 0 Ученые: для чего наряжаются женщины? Секс 0 Эрогенные зоны, о которых многие забывают Юмор 0 Як зрозуміти, що ти привабливий чоловік в очах оточуючих Звезды 0 Кендіс Свейнпол у зйомці для V Magazine Карьера 0 4 черты, присущие незаурядным личностям
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.