Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Почати з нуля: тактика для життя з чистого аркуша

01.11.2023 — Карьера
Почати з нуля: тактика для життя з чистого аркуша

До думки про те, щоб почати все з нуля, люди приходять з різних причин. Разом із привабливістю дана перспектива майже завжди виглядає ще й страшною. Ми ж на особистому досвіді вже знаємо, які несподівані сюрпризи можуть чекати за кожним поворотом життя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Пройти новий шлях, починаючи з самого низу, швидше за все, буде непросто. Тому краще взяти паузу, подумати добре і, мабуть, відмовитися від шаленого плану.

Приблизно так закінчується більшість сценаріїв нового життя із чистого аркуша. Але що якщо ці міркування будуються на хибному переконанні, і ти просто втрачаєш найкращу подію, яка тільки може з тобою статися?

Розберемося зі страхами, правильними способами та необхідним інструментом для сходження на нову вершину.

 

Поглянь у порожнечу без страху

Перед людиною, яка вирішила почати все з нуля, відкривається великий простір. Ціла прірва, на дні якої спочивають можливості, робота, досягнення, ідеї та смисли. Щоб витягти їх на поверхню, доведеться спуститися вниз. Це сприймається по-різному залежно віку.

Одна річ — починати з чистого аркуша о 20–25, де на минулих сторінках ще не так багато написано. Зовсім інші обставини у людини у віці за 35. Для неї відмова від минулого коштує набагато дорожче, а часу на створення нового сьогодення набагато менше.

Для недавнього випускника коледжу чи ВНЗ новий початок не пов'язаний із великими втратами. Це швидше логічне продовження з якимось відхиленням від курсу.

Можливо, вибрав не ту спеціальність і даремно витратив кілька років, але що тепер вдієш? Втрата несмертельна, та й у будь-якому разі кар'єра будуватиметься з нуля. Лякає не сама зміна шляху, яке неминуча тривалість.

У пізнішому віці у страху інша природа: доведеться відмовитися нехай і від грандіозних, але цілком відчутних результатів багаторічної діяльності. Цей сценарій драматичніший, але не позбавлений і своїх переваг.

Якщо перед недавнім студентом буквально чистий аркуш, то більш вікова людина має безцінний життєвий досвід і здатність вибирати більш усвідомлено.

До якої категорії ти не належав, постарайся сприймати новий початок як можливість, а не як випробування. Не зрозумій неправильно, випробувань буде достатньо, як і раніше. Тільки тепер тобі вдасться ретельніше обмірковувати кроки, роблячи менше помилок.

Життя – це питання рамок. Реалізм зі здоровим оптимізмом допоможуть подолати чи розширити багато хто з них.

 

Тактика для того, щоб почати з нуля

Незалежно від того, чи починаєш ти своє життя з чистого аркуша, намагаєшся переорієнтуватися після хворобливого розриву стосунків чи раптової втрати роботи, наступні п'ять порад допоможуть зробити перші кроки.

Будь натхненний

Без цього нічого не вийде, або результат сильно розчарує. Почати з нуля, значить, вибрати новий, найкращий для тебе напрямок.

Це буде хвилююче і точно непросто, але ніхто інший не змінить твоє життя. Натхнення, як іскра, розпалює полум'я і спонукає до дій.

Якщо не хочеш, щоб багаття згасло, то підноси хмиз і поліни більші. Будь-які великі зміни починаються з боязкої ідеї і підтримуються маленькими вчинками рівно до тих пір, поки не прийде черга чогось по-справжньому грандіозного.

Просто пам'ятай, що схопитися на нову вершину одразу не вдасться, це займе якийсь час.

Ціни свій час

Тепер ти маєш розуміти його суть. Це головний ресурс у житті будь-якої людини, яку можна обміняти на щось інше, але неможливо знову повернути собі.

Час витікає безповоротно і тому вимагає усвідомленого керування. Бажаючи почати з нуля, ти маєш поділити час на чотири категорії: одна — для навчання, друга — для реалізації чи експериментів з новим початком, третя — для забезпечення базових потреб та четверта — для відпочинку та розваг.

Не списуй з рахунків важливість останньої частини, без якої можна швидко перегоріти та згорнути усі плани, занурившись у тотальну апатію.

Розставляй пріоритети

Починаючи з нуля, ти думаєш, що доведеться виконати нескінченну кількість справ, і це майже так, хоча їхня кількість все-таки кінцева.

Відповідно до принципу Парето 20% зусиль дають 80% результату. Далі ефективність знижується, хоча, як і раніше, потрібен час, сили та концентрація. Невигідний обмін. Тому визнач, чим є ці 20% справ. Зосередься на них як пріоритетні цілі, все інше — на другий план.

Наприклад, ти намагаєшся влаштуватися на нову роботу, але маєш інші важливі справи. Швидше за все, та частина дня, що присвячена пошуку роботи, є найважливішою, бо вона визначає найближче майбутнє.

Можливо, ти маєш фінансову незалежність, тоді на перший план можуть вийти й інші завдання.

Розвивай трудову етику

Незалежно від обраної області та радикальності нового починання тобі доведеться багато працювати. Щоб не збитися з шляху, не відмовитися від обраної місії, потрібна надзвичайна цілеспрямованість.

Можливо, ти не відчував такого раніше: потрібно буквально жити ідеєю, завжди пам'ятати про причини та цілі.

Замість нескінченного планування настав час приступати до дій, які надають реальний і відчутний вплив.

Вибирай спеціалізацію

Не обов'язково про роботу — механізм працює майже в будь-якій сфері. Спочатку відбувається узагальнення: ти вирішив почати щось з нуля (чи то кар'єра чи саме життя), вибрав новий напрямок і почав просуватися вперед.

Спершу багато чого незрозуміло і збиває з пантелику. На цьому етапі потрібно просто набиратися досвіду та знань, бо саме так формується поверхневе знання.

У міру прогресу картина почне вимальовуватися ясніше: ти помічати нюанси, зможеш виробляти короткострокову тактику і довгострокову стратегію.

Тут відкривається вибір спеціалізації. Людина не може бути хороша у всьому, знати чи вміти все. На цей раз тобі залишається зробити правильний і, головне, усвідомлений вибір. Тоді все вийде.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 помилок, через які ти постійно зазнаєш невдач у своїх починаннях Секс 1 Почему не все девушки делают минет MC Like 0 День тринадцатый: Хейли Болдуин для календаря журнала LOVE Секс 0 9 1/2 в неделю. Маленькие хитрости секса, о которых ты часто забываешь Секс 0 Ученые: худшая секс-поза всех времен и народов Секс 0 Преграды на пути к ее оргазму В курсе 0 Вышел новый трейлер сериала по «Властелину колец» Гаджеты 0 Новый iPhone будет распознавать владельца по лицу Психология отношений 0 Почему ты не должен рассказывать своей девушке о твоей пьяной измене Психология отношений 0 6 причин, почему ты постоянно притягиваешь токсичных партнеров Вокруг света 0 Куда поехать в октябре за солнцем и впечатлениями Юмор 0 Когда подруга держит тебя за яйца Психология отношений 0 Дружить ли с бывшей? Ученые наконец нашли ответ! Секс 0 Ученые: зачем женщине оргазм Психология отношений 0 #говоритженщина: как не сделать первое свидания последним Психология отношений 0 Как быть, если для неё ты менее важен, чем TikTok и Instagram В курсе 0 Дэниел Крейг расследует убийство в трейлере "Ножи наголо" Секс 0 Самые популярные сексуальные извращения Звезды 0 Фото дня: Наоми Кэмпбелл для нового номера The Love Magazine Секс 0 Секс зависимость, контрацептивы и прочие наставления от секс-тренера
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.