Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Що кожен чоловік має знати про жіноче здоров'я

13.01.2023 — Внешность и здоровье
Що кожен чоловік має знати про жіноче здоров'я

Жінки — загадка для чоловіків. І справа не лише у питаннях виховання та поведінки, а й у фізичних аспектах.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ще порівняно недавно більшість чоловіків не те що не розуміли принципи менструації, а й навіть не здогадувалися про таке явище, що говорити про менш очевидні відмінності жінок від чоловіків.

Незалежно від того, ким доводиться тобі знайома дівчина чи жінка, ти маєш знати про її здоров'я, щоб не ставити дурних питань і не принижувати її особистість, не розуміючи контексту.

 

Великі груди викликають проблеми зі спиною

Звичайно, є любителі маленьких акуратних грудей, але більшість чоловіків погодиться з тим, що саме великі наливні груди є найяскравішою ознакою жіночності.

Ця потяг до великого прекрасного закладена в нас еволюцією, адже так наші далекі предки визначали зрілість та родючість жінки.

Щоправда, великі груди для жінок — це, скоріш, покарання, ніж благословення. Просто спробуй зважити груди навіть розміру C (третій) однією рукою і зрозумієш, наскільки вони важкі. І це лише одна.

Носити таке постійно це біль для верхньої частини спини, а також для попереку. Занадто важкі груди тягне спину вниз, що призводить до викривлення хребта.

Плюс до цього навіть підтримуюча білизна не усуває інерцію при русі, через що і спокійний крок може викликати неприємні відчуття, що тягнуть.

 

 

Мільйони дівчат по всьому світу страждають від недіагностованої надмірної менструальної кровотечі

Багато чоловіків, навіть знаючи про те, як і чому проходить менструація, не до кінця розуміють, яка кількість крові виходить із жінок щомісяця. І справді, в магазинах на упаковках прокладок намальовані якісь краплі.

Логічно припустити, що це незначна кількість на рівні легкого порізу. Насправді в нормі кількість крові на добу становить до 80 мілілітрів.

Щоб ти розумів, наскільки це багато, класичний гранований стакан, наповнений до країв, вміщує до 250 мілілітрів рідини. Проте є ситуації й серйозніші.

Наприклад, приблизно в 14% всіх жінок планети є стан, зване менорагією. Це рясна менструальна кровотеча, яка перевищує стандартний поріг 80 мілілітрів, часом дуже суттєво.

Причому цей стан може бути як періодичним, виникаючи внаслідок певних причин, і стати хронічним.

Знаючи це, ти вже не ставитимешся з такою іронією до «вдаваної» втоми дівчат у дні менструації. Втратити до півлітра крові за кілька днів — це не найприємніше почуття.

 

Жінки набагато частіше страждають від інфекцій сечовивідних шляхів

Потішаєшся над чергами в жіночий туалет і тим, як дівчата часто відвідують вбиральню? Можливо, ти просто не в курсі їхньої фізіології.

Справа в тому, що уретра жінок набагато коротша і ширша, ніж чоловіча. Через це бактеріям набагато простіше проникнути в тепле та вологе середовище, де вони можуть розмножитися – сечовий міхур.

Як наслідок, жінки приблизно у вісім разів частіше страждають від інфекцій сечовивідних шляхів, ніж чоловіки.

Більше того, одна бактерія тягне за собою та інші, що загострює проблеми зі здоров'ям. Особливо вразливий жіночий організм у період менструації внаслідок втрати крові та зниженого імунітету.

Як бонус до і без того незавидного стану — інфекції сечовивідних шляхів розвиваються швидше і викликають більший спектр відчуттів. Тому, бачачи, як колега бігає кожні півгодини до туалету, не роби жахливого обличчя, краще поспівчувай їй.

 

У дівчат можуть виникнути доброякісні утворення, про які вони можуть не знати

У хлопців теж є ризик утворення кіст у яєчках, але такі захворювання розвиваються набагато рідше, ніж кісти яєчників. Все через постійно змінюваного гормонального фону та інших факторів.

Проблема кіст яєчників у тому, що вони здебільшого не діагностуються, адже біль та здуття у нижній частині живота приймається за звичайні відчуття під час менструації.

У деяких випадках кісти можуть розриватися і викликати велику внутрішню кровотечу, що загрожує життю жінки.

Тому якщо твоя дівчина стала часто скаржитися на болі, що тягнуть внизу живота, варто не включати первісного мужика і говорити фрази на кшталт «така ваша жіноча частка», а потрібно вирушати на обстеження.

 

 

Жінки більш сприйнятливі до ВПЛ, і може обернутися їм вкрай плачевним результатом

Ми, хлопці, мало відчуваємо впливу вірусу папіломи людини. Але здоров'я дівчат працює інакше. І такий поширений стан, що здається нешкідливим, для них може обернутися в рак шийки матки.

Причому рак шийки матки практично не виявляє себе, через що у багатьох випадках його діагностують надто пізно.

Тому якщо в тебе є ВПЛ, особливо на пенісі, варто займатися сексом лише у презервативі.

Для додаткового захисту дівчині варто проставити щеплення проти ВПЛ, які дозволять організму виробити імунітет.

 

Більшість жінок страждає на анемію

Ця особливість накладає певний відбиток і на поведінку дівчат.

Справа в тому, що внаслідок менструації чи вагітності організм втрачає велику кількість еритроцитів – червоних кров'яних тілець, які переносять кисень.

У результаті це призводить до хронічного кисневого голодування, що, своєю чергою, викликає втому, слабкість, сонливість, дратівливість, апатію та інші симптоми.

Тому якщо твоя дівчина вже довгий час виявляє невластиву їй поведінку, краще здати аналізи на залізо та інші мікроелементи, щоб почати лікувати цей стан на ранній стадії.

 

Організм дівчат не здатний ефективно розщеплювати алкоголь

Чоловіки через еволюційні процеси здатні краще засвоювати алкоголь через те, що в організмі є ферменти для його розщеплення в значно більших кількостях, ніж у жінок.

Крім того, жіночий організм менш ефективно виводить продукти розпаду, які викликають почуття сп'яніння, похмілля і впливають на залежність.

Внаслідок цього жінки мають низьку толерантність до алкоголю, і у них швидше виробляється залежність, а також швидше розвиваються захворювання печінки, серця та мозку, спричинені спиртним.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 12 способов, как сделать свою жизнь проще, чем у большинства Юмор 0 Женские отмазки, о которых мужчинам знать совсем необязательно Карьера 0 Поступки, которые не делают из тебя мудака Юмор 0 Як розпізнати токсичну дівчину на першому побаченні Юмор 0 8 признаков, что твоя бывшая хочет тебя вернуть Карьера 0 #говоритмужчина: успеть до тридцати Карьера 0 9 ситуаций, в которых не стоит искать людям оправдание Психология отношений 0 Відносини: хто з вас має яйця? Карьера 0 8 примеров того, как неловкие ситуации делают тебя лучше и сильнее Карьера 0 Что делать, если твой друг постоянно рассказывает одни и те же истории Карьера 0 10 речевых привычек, которые вызывают недоверие со стороны собеседника В курсе 0 Новый трейлер фильма "Фантастические твари: Преступления Грин-де-Вальда" Секс 0 10 «мудрых» советов о сексе из XIX века, которые сегодня звучат нелепо Психология отношений 0 О чем ты думаешь, когда просираешь очередные отношения Секс 0 8 шагов, после которых я соглашусь с тобой переспать Автомобили 0 Daimler перетворив вантажівку на робоче місце на колесах В курсе 0 Том Харди в первом тизере "Венома" Внешность и здоровье 0 Осторожно: 24 признака, что дело пахнет керосином Юмор 0 15 стыдных вещей, которые делает каждая женщина Карьера 0 Самые сексуальные мужские профессии (по мнению женщин)
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.