Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 ризикових вчинків, на які варто зважитися кожному

28.02.2023 — Карьера
8 ризикових вчинків, на які варто зважитися кожному

Ні, ми зараз не про стрибки з парашутом і навіть не про похід до стоматолога. Ми про рішення та вчинки, які потребують сили волі. Це ризики, які можуть «оживити» твою поведінку, але при цьому не пов'язані з якоюсь фізичною шкодою чи небезпекою. Проте багато хто з них провокаційні по суті.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

«Можливо, навіть від думки про те, що потрібно зробити щось із перерахованого нижче, вас перекручує, — каже психолог Кірстен Лі. — Але подумайте про те, що це може бути як мінімум кумедно. Це новий досвід та нові можливості».

 

Зробити дурницю

Здається, нічого не може бути страшніше, ніж здатися дурним, потрапити в незручне становище, показати себе не з кращого боку. Але насправді легковажним не страшно.

Якщо зрозумів, що здурив, смійся над собою першим і менше парся із приводу того, що подумають оточуючі. Краще виглядати дивно, ніж потім почувати себе погано.

 

Самовиразитися

Здавалося б, нічого страшного, але внутрішній голос шепоче: «Куди ти лізеш? Не висовуйся!»

Постарайся його не слухати і самовиражайся по максимуму. Нехай це будуть погані вірші, гарна проза, огидний стендап чи вдала картина – сам процес творчості вважається терапевтичним.

А вишенькою на торті подолання себе стане участь у якомусь масовому заході, наприклад, у творчому конкурсі.


Спробувати щось нове

Наш мозок завжди прагне новизни та різноманітності, інакше це застій та болото.

Треба виходити за межі зони комфорту та постійно освіжати враження, чи то нова їжа, нова подорож, новий театр чи навіть новий маршрут на роботу.

 

Відновити старі зв'язки

Напевно, у тебе є товариш, з яким ти чомусь припинив спілкуватися років десять тому, а то й більше.

І начебто ти знаєш, як його знайти, і тобі подобалося це спілкування, але відновити його після довгої перерви дуже страшно, особливо якщо востаннє ви поговорили не дуже добре.

Втім, ти можеш спробувати почати розмову, як ні в чому не бувало, і зрозуміти, що він теж дуже радий тебе чути.


Завести нових друзів

Ти знаєш, що самота – це «нове куріння» з погляду ризиків для здоров'я? Зрозуміло, що лише у п'ять років можна просто підійти до когось і сказати: «Я — Петя, давай дружити».

У тридцять п'ять таке вже не прокотить, якщо ти інтроверт. Проте починати треба з малого — наприклад вступити до групи за інтересами.


Піти проти натовпу

Ось для цього дійсно потрібна мужність, але групове мислення часто стереотипне.

Піддай сумніву авторитети, висловлюй сумніви, займай позицію, протилежну до загальної (в рамках розумного, звичайно) і пручайся спробам тебе зрівняти.


Визнати свої помилки

Чотири прості слова: «Я був не правий».

Але вимовити їх так само складно, як і «Виходь за мене заміж», а може, ще складніше, бо — дивись пункт перший — дуже страшно бути або здаватися дурним.

Але насправді не помиляється лише той, хто нічого не робить, а чесно визнати помилки – дуже мужній вчинок.

 

Просити про допомогу

Це не означає виявити слабкість, це означає зрозуміти, що ти десь зайшов у глухий кут.

Замість того, щоб продовжувати себе закопувати, поділися проблемою з колегою, другом, дружиною. А потім похвали себе, це справді мужній вчинок.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Pornhub выпустил плавки, которые помогают скрыть эрекцию на пляже Секс 0 7 причин, чому ти можеш зважитися на зраду Психология отношений 0 Опасные привычки в отношениях, которым часто не придают значения Автомобили 0 Рейтинг самых довольных автовладельцев Карьера 0 10 тем для разговора, которые лишают тебя энергии Автомобили 0 Apple поможет обнаружить микротрещины на стекле автомобиля Секс 0 Как повысить либидо? В курсе 0 Playboy хочет отказаться от печатной версии журнала Карьера 0 10 пpавил, которые помогут тебе добиться уважения босса Карьера 0 Достижения, для которых ничего не нужно делать Карьера 0 7 случайных фактов для тех, кто хочет знать 7 случайных фактов Звезды 0 Эмили Ратаковски в соблазнительной съемке Inamorata Юмор 0 10 безобидных женских фраз, которые пугают мужчин В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч и Колин Ферт в трейлере военной драмы "1917" Карьера 0 15 раздражающих фраз, которые ни в коем случае нельзя говорить коллегам Секс 0 Ученые: худшая секс-поза всех времен и народов В курсе 0 ВВС показал трейлер нового сериала "Дракула" Секс 0 Как избавиться от порнозависимости Вокруг света 0 Марио Тестино приглашает всех на свою выставку откровенных снимков в Берлине Юмор 0 10 признаков, что она обиделась
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.