Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 ознак того, що твоє життя протікає на автоматі

11.10.2023 — Карьера
8 ознак того, що твоє життя протікає на автоматі

Іноді тобі може здаватися, що твоє життя живе хтось інший. Настільки сильним стає відчуття відсутності, нестачі емоцій та передбачуваності всіх подій.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо ти довгий час не робить нічого, щоб це виправити, велика ймовірність, що ти почнеш жити, виконуючи всі дії на автоматі.

MEN'S CULT зібрав кілька ознак, які повинні змусити тебе переглянути свою поведінку.

 

Ти практично не замислюєшся над тим, що робиш

Ти прокидаєшся і починаєш виконувати ті самі дії: йдеш на роботу, виконуєш свої обов'язки, повертаєшся додому, відпочиваєш, лягаєш спати і все по новій.

При цьому ти навіть не замислюєшся над тим, що робиш: це не потрібно, адже ти звик до такого перебігу подій.

Іноді може здаватися, що ти застряг у тимчасовій петлі і щоразу проживаєш один і той самий день. Це тривожна ознака, яка повинна змусити тебе відмовитися від нескінченного повторення того самого.

 

Ти вважаєш, що вибір зроблено заздалегідь

Щоранку, прокидаючись, ти чітко знаєш, що робитимеш. Коли інші люди запитують, яке рішення ти ухвалиш у конкретній ситуації, ти відповідаєш, що вибір уже зроблено наперед.

Тобі характерно чинити однаково, повторюючи звичні дії крок за кроком. Навіть якщо є розуміння, що це не спричинить бажаної мети.

Така поведінка – ознака того, що ти не готовий приймати рішення осмислено і вважаєш за краще жити на автоматі, тобто повторюєш вибір, зроблений тобою колись у минулому.

Це позбавляє тебе можливості змінити результат ситуації і прирікає на проживання тих самих подій та емоцій.

 

Ти нічого не відчуваєш

Відсутність емоцій може бути ще однією ознакою того, що живеш на автоматі.

Коли людина робить одне й те саме, навіть не замислюючись над тим, щоб зробити щось інакше, його почуття перестають бути яскравими.

Ти слабо реагуєш на якісь події, воліючи жити у своєму маленькому світі, в так званій зоні комфорту, де тобі все добре знайоме. Тож новим емоціям взятися звідки, і згодом можна почати відчувати апатію.

 

Ти постійно почуваєшся втомленим

Якщо кожен новий день точно схожий на попередній, не дивно, що ти відчуваєш втому. Причому це відчуття може стосуватися всього твого життя загалом.

Коли з тобою не відбувається нічого нового та цікавого, складається враження, що час летить швидко, і ти не встигаєш його використати.

Годинник зливається в дні, дні - у тижні, тижні - в місяці, і в результаті щороку приходить усвідомлення, що не трапилося нічого примітного.

Ти просто працював, займався домашніми справами, спілкувався з близькими та все. Тобі навіть нема чого згадати, нема чого відзначити у списку досягнень.

 

Ти не отримуєш нових вражень

Коли ти живеш на автоматі, ти позбавляєш себе нових емоцій та вражень, відмовляючись від усього того, що не робив ніколи раніше.

Невідомому і цікавому ти віддаєш перевагу тому, що давно увійшло в рутину, до чого ти звик і що більше не викликає почуття небезпеки.

Однак таке рішення змушує тебе упускати значну частину емоційного та фізичного досвіду, який так важливий для пізнання себе та навколишньої реальності.

Якщо весь час робитимеш те саме, ти не зможеш рости і розвиватися, розширювати межі пізнання.

Тож розбуди в собі потяг до всього нового і почни вже відступати від звичних шаблонів поведінки. В абсолютній передбачуваності немає жодної безпеки. Не варто чіплятися за це уявне відчуття.

 

Ти не аналізуєш своє життя

У твоєму житті немає місця для саморефлексії. Ти робиш те, що звик, миришся з тим, що маєш, і навіть не думаєш про те, щоб спробувати щось змінити.

Більше того, у тебе практично не виникає думок про зміни. Ти вважаєш, що вони можливі для інших людей, а у твоєму житті все давно зумовлено.

Навіть якщо ти не сумніваєшся у своїх рішеннях та системі цінностей, це ще не означає, що ти можеш дозволити собі жити на автоматі.

Згодом ти змінюєшся, набуваючи нового досвіду, розширюючи запас знань та навичок. Тож твої переконання старіють і вимагають від тебе переосмислення.

 

Ти негативно налаштований до будь-яких змін

Якщо на твоєму шляху з'являється чудова можливість втілити в реальність давню мрію або покращити якість життя, ти її ігноруєш.

Будь-які ситуації, які так чи інакше можуть порушити звичний перебіг речей, події, які змушують тебе змінювати свої рішення та коригувати дії, розцінюються як потенційна небезпека.

Таке ставлення до нових можливостей та негативне сприйняття змін призводять до тривоги та занепокоєння, підвищують рівень стресу у твоєму житті та викликають почуття відторгнення.

Ти навмисно уникаєш зростання та розвитку, тому що не можеш спрогнозувати, до чого приведе те чи інше твоє рішення чи дія.

 

Ти погоджуєшся на менше

Ти можеш боятися, що в будь-якому випадку не досягнеш бажаного, вважати себе негідним кращого, недооцінювати свої сили і в результаті постійно погоджуватися на менше заради збереження почуття безпеки та уявної стабільності.

Поступово це переростає у звичку, якої складно позбутися. Ти починаєш шукати плюси у всіх ситуаціях, які з тобою відбуваються.

Згодом стаєш байдужим до всього, забиваєш на задоволення своїх потреб, все частіше відчуваєш нудьгу. Таке життя вбиває в тобі всі прагнення, розчаровує, здається безглуздим.

Але при всьому цьому ти не поспішаєш щось змінювати, адже ти звик до поточного стану справ і майстерно знаходиш причини, чому тобі потрібно погоджуватися на менше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Расточительные жены Карьера 0 11 фінансових цілей, які ти можеш поставити на наступний рік Юмор 0 Как заставить девушку полюбить футбол Юмор 0 Девушки рассказали про самые ужасные свидания в своей жизни Секс 0 5 интересных фактов о точке G Внешность и здоровье 0 Що станеться з організмом, якщо щодня пити енергетики Секс 1 Секс, которого боятся мужчины Секс 0 Ученые: как супружеская верность зависит от размера мужского достоинства В курсе 0 LEGO пропонує зібрати щит Капітана Америки з 3000 елементів В курсе 0 Адама Сэндлера никто не воспринимает всерьез в комедии "Хеллоуин Хьюби" Психология отношений 0 Ученые точно установили, когда твою жену потянет на измену Карьера 0 13 вещей, из-за которых мы чувствуем себя мужественнее (но не признаёмся в этом) Автомобили 0 Hyundai показали большой кроссовер Palisade Внешность и здоровье 0 10 принципов осторожного обращения с алкоголем Психология отношений 1 #говоритмужчина: зрелая мужественность Психология отношений 0 8 способов определить женский характер Вокруг света 0 6 речей, які миттєво змінили наш світ Внешность и здоровье 0 6 интересных ответов на вопросы о еде MC Like 0 Сара Сампайо для рекламної кампанії купальників Bikini Lovers Карьера 0 10 "невежливых" вещей, которые вы можете делать с чистой совестью
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.