Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як низька самооцінка впливає на твоє особисте життя

03.10.2023 — Психология отношений
Як низька самооцінка впливає на твоє особисте життя

Низька самооцінка впливає на всі сфери твого життя. Зокрема, вона може суттєво впливати на твої стосунки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми привели кілька негативних наслідків, які виявляються через відсутність впевненості у собі.

 

Ти звинувачуєш себе у всіх проблемах

При низькій самооцінці у всіх проблемах, які виникають у вашій парі, ти звинувачуєш насамперед себе.

Якщо вірити твоїм переконанням, то причина всіх бід полягає в тому, що ти недостатньо стараєшся, мало вкладаєшся, занадто часто робиш помилки, терпиш невдачі, гальмуєш процес зростання та розвитку свого партнера.

У найважчих випадках ти навіть можеш вважати, що ви з дівчиною не пари, бо ти до неї не дотягуєш.

Навіть якщо дівчина запропонує тобі разом подумати, як можна вирішити проблему, що виникла, ти швидше за все підеш у страждання і самобичування, переконуючи її в тому, що у всьому винен ти.

Причому твій внутрішньоособистісний конфлікт у більшості випадків супроводжуватиметься апатією, безсонням, почуттям тривоги чи частими перепадами настрою.

 

Ти вважаєш себе негідним любові та турботи

Вважаючи себе негідним чиєїсь любові та турботи, ти можеш почати уникати будь-яких близьких стосунків. Робити це ти будеш, щоб уникнути відмови та подальшої травми відкидання.

Однак таким чином ти не убезпечиш себе від негативних емоцій та проблем із самооцінкою.

Швидше, навпаки, ця стратегія поведінки лише закріпить твою невпевненість у собі.

 

Ти уникаєш стресових ситуацій

Через страх погіршити проблеми ти відсиджуєшся осторонь, поки хтось інший розпоряджається твоїм життям, зберігаєш деструктивні стосунки, в яких тебе пригнічують і пригнічують, чіпляєшся за уявну стабільність, не бажаючи залишати зону комфорту. І все це робиться заради того, щоби мінімізувати кількість стресу.

Але твої спроби уникнути негативних емоцій заздалегідь приречені на провал, адже страх перед можливими проблемами викликає в тобі сильну тривогу перед майбутнім.

 

Ти не встановлюєш і не захищаєш свої особисті межі

Через низьку самооцінку ти можеш відмовитися від особистих кордонів або періодично допускати їх порушення.

Ти можеш терпіти неприємні слова та вчинки з боку дівчини, забивати на свій комфорт, змінювати щось у своїх звичках заради неї, ухилятися від конфліктів, поступаючись їй навіть у принципових для тебе питаннях.

Твоя готовність завжди і в усьому підлаштовуватися під партнера негативно позначиться не лише на рівні твоєї впевненості в собі, а й на ваших стосунках з нею в цілому.

Дівчина може відчувати, ніби тобі з нею нецікаво, не бачити в тобі особистості з власними бажаннями та потребами, вдаватися до різних маніпуляцій задля того, щоб добитися від тебе певних дій.

 

Ти пригнічуєш свої потреби та бажання

Низька самооцінка змушує тебе відчувати страх перед тим, щоб озвучити реальні бажання та потреби.

Подолати сумніви і переконати себе в тому, що ти маєш право на щастя, складно, особливо якщо в тобі мало впевненості.

Навіть якщо ти вирішиш зробити вибір на користь своїх потреб, ти навряд чи зможеш відкрито сказати про них дівчині.

Боячись вступити в конфлікт з партнером або отримати від нього критику на свою адресу, ти вдаєшся до брехні та маніпуляцій.

 

Ти постійно потребуєш підтвердження почуттів

Ти можеш почуватися нестабільно без постійного підтвердження, що тебе дійсно люблять і цінують.

Якщо дівчина не говорить тобі про це, не робить якихось вчинків, не поводиться так, як ти вигадуєш у своїй голові, ти починаєш сумніватися у своїй значущості.

У хід йдуть усілякі способи перевірки почуттів партнера — від банальних питань про твої позитивні якості до спроб вивести дівчину на ревнощі.

 

Маючи низьку самооцінку, ти постійно переживаєш, що дівчина незабаром вирішить тебе покинути

Для того, щоб уникнути цього, ти можеш надміру часто йти на компроміси, поступатись їй у принципових для тебе питаннях або навіть повністю підкорятися її волі і працювати на виконання її бажань та потреб.

Це може призвести до залежності у відносинах і негативно вплинути на твою самооцінку.

 

Ти займаєшся саморуйнуванням

Якщо ти не впевнений у собі, у тебе немає сил та бажання боротися зі своїми негативними думками та почуттями, то це з часом призводить до саморуйнування.

Займаючись цим, це згубно впливає не тільки на своє життя, а й на стосунки з дівчиною.

Твій потяг до самобичування та саморуйнування може стати джерелом конфліктів та напруженості у ваших взаєминах.

 

Ти притягуєш до себе непридатних партнерів

Твоя низька самооцінка може змушувати тебе вибирати непридатних партнерів, наприклад маніпуляторів або таких самих невпевнених дівчат.

Пов'язано це з твоєю суб'єктивною думкою про себе та очікуваннями, які ти будуєш щодо кохання. У результаті ти вступаєш у свідомо деструктивні відносини, в яких страждатимеш.

 

Ти не довіряєш дівчині

Низька самооцінка змушує тебе думати про себе погано. Мало того, ти починаєш думати погано і про свою дівчину.

Ти не розумієш, чому вона обрала тебе, таку безперспективну, непривабливу і в цілому неідеальну людину. Тобі здаватиметься, що навколо неї повно гідніших чоловіків.

Через такі переконання у тебе виникає недовіра до дівчини, і ти починаєш потребувати доказів її кохання. Тобі треба розуміти, що тебе люблять навіть таким.

Підсумок - купа претензій з твого боку, постійні закиди, невдоволення тим, що тобі не приділяють уваги, і так далі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Честные причины, почему у тебя до сих пор нет работы мечты Психология отношений 0 5 причин, почему тебе может быть скучно в отношениях В курсе 0 Marvel поділилася трейлером фільму «Людина-мурашка та Оса: Квантоманія» В курсе 0 Netflix випустив новий трейлер «Гри в кальмара: Виклик» Юмор 0 Когда твоя девушка больна (твоя инструкция по выживанию) В курсе 0 Кидман и Фаррелл в трейлере "Убийства священного оленя" Звезды 0 Белла Хадід знялася у кампанії нижньої білизни до Дня святого Валентина Юмор 0 Зачем вообще жениться в XXI веке? Звезды 0 Белла Хадид для нового номера V Magazine Звезды 0 Пэрис Хилтон в видеоролике журнала Love Карьера 0 Вам і Вашому бізнесу потрібен сайт! Автомобили 0 В рейтинге брендов с самыми надежными автомобилями сменился лидер В курсе 0 Джеймс Франко в трейлере сериала о порноиндустрии "Двойка" В курсе 0 Галь Гадот возвращает нас в 80-е в трейлере "Чудо-женщины: 1984" Юмор 0 Все, что мужчина должен знать о шопинге с девушкой Психология отношений 0 Чим жіночі ревнощі відрізняються від чоловічих Психология отношений 0 7 признаков, что твоя девушка верна тебе и нет поводов для ревности Вокруг света 0 10 вещей, которые зашкварно делать на пляже Юмор 0 4 простых способа привлечь внимание красивой девушки Психология отношений 0 Почему мы испытываем ревность и что с этим делать
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.