ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 причин, чому стосунки з дівчиною викликають у тебе роздратування

09.10.2023 — Психология отношений
9 причин, чому стосунки з дівчиною викликають у тебе роздратування

Стосунки мають бути джерелом радості та натхнення, комфортним простором для двох людей. Якщо у якийсь момент у вашій парі щось змінюється і взаємодія один з одним починає витягувати всі сили, не можна залишати цю ситуацію поза увагою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім очевидних причин, таких як брак грошей, відсутність сексу або непорозуміння, існують інші чинники, що впливають на відносини. Проаналізуй те, що відбувається між тобою та твоєю дівчиною зараз.

Якщо ваші взаємини викликають у тебе роздратування та негативні емоції, можливо, тому винні такі проблеми.

 

Ти проживаєш стресову ситуацію

Те, як ти почуваєшся, може відбиватися на твоїх стосунках з дівчиною.

Перебуваючи в стані стресу, людина гірше контролює свої емоції і стає сприйнятливішою до зовнішніх подразників. У деяких випадках ти можеш навіть не усвідомлювати, що під тиском.

Це очевидно, якщо причиною стресу стають проблеми на роботі, хвороба близької людини, труднощі зі здійсненням планів тощо.

Однак якщо стрес викликаний більш незначними подіями, наприклад, складнощами в комунікації з колегою, переживаннями щодо того, як тебе сприймають оточуючі, або накопиченням безлічі стрес-факторів, розпізнати, що саме не так, виходить не відразу.

 

У твоїх стосунках є невирішені проблеми

Нерозв'язані проблеми у відносинах поступово накопичуються і призводять до постійного почуття роздратування.

Якщо ти щоразу заплющував очі на те, що тебе не влаштовує, або терпів невдачі в спробах залагодити конфлікт і знайти компроміс, не дивно, що ти відчуваєш негативні емоції.

Проблеми нікуди не зникають, і їх згубний вплив на ваші взаємини з часом лише зростає. Поки ви з дівчиною не візьметеся за серйозну роботу, нічого не зміниться.

 

Тобі не вистачає вільного часу

Коли окрім роботи, виконання домашніх справ та занять хобі у твій повсякденний графік додаються ще й стосунки, вільного часу різко стає менше.

Особливо якщо ви з дівчиною прагнете бачитися якнайчастіше. Відносини починають забирати весь ваш час, при цьому не залишаючи вам простору для себе або для спілкування з іншими вашими близькими.

Спочатку ви відчуватимете необхідність такого частого контакту. Але через кілька тижнів або місяців такий стан справ може викликати роздратування.

Кожен з вас потребуватиме відпочинку, у тому числі відпочинку один від одного.

 

Ви ведете безглузді суперечки

Іноді конфлікти у відносинах можуть з'являтися на рівному місці.

Безглузді суперечки через дрібниці без конкретної мети забирають багато часу та сил, залишаючи відчуття спустошеності або викликаючи злість та роздратування.

Суперечки та сварки можуть бути ініційовані одним із партнерів у моменти, коли йому не вистачає яскравих емоцій у стосунках.

Якщо твоя дівчина любить сперечатися з приводу і без, не дивуйся, що це негативно позначається на твоєму емоційному стані, навіть якщо ви миритеся і продовжуєте спілкуватися, як раніше. 

 

Ти не зберігаєш свою індивідуальність у відносинах

У здорових відносинах два партнери – особи, що вже сформувалися, зі своїми цілями, цінностями, інтересами, колом спілкування і так далі.

Зустрічаючись один з одним, важливо не втратити свою індивідуальність. Таке часто відбувається у залежних відносинах.

Так буває в тому випадку, коли ти намагаєшся злитися з дівчиною, заради неї відмовляєшся від того, що тобі дорого, прагнеш проводити з нею весь свій вільний час.

Так ти втрачаєш важливу частину своєї особистості і відчуваєш роздратування, позбавляючи себе можливості жити повним життям, як це було до стосунків.

 

Ти ставиш себе у позицію жертви

Якщо ти вважаєш, що у відносинах важливо йти на жертви, швидше за все, ти самостійно ставиш себе у програшну позицію.

При цьому ти відчуваєш роздратування і злість, усвідомлюючи, що твоя дівчина не готова робити те саме заради тебе. Насправді вона й не винна.

Ставити себе на позицію жертви – це твій вибір. У здорових стосунках люди не повинні жертвувати своїм щастям, здоров'ям чи інтересами заради партнера.

Все вирішується відкритим діалогом, готовністю шукати компроміс, підтримувати одне одного, не втрачаючи свого добробуту.

 

Стосунки не відповідають твоїм уявленням та очікуванням

У твоїх стосунках може бути все добре.

Ви з дівчиною розумієте один одного, підтримуєте, намагаєтеся виявляти турботу і увагу, рідко сваритеся через дрібниці і так далі. Але при цьому ти ловиш себе на думці, що відносини розвиваються трохи не так, як тобі того хотілося б.

Твої очікування не відповідають дійсності, і те, що ти маєш, викликає в тебе роздратування. При цьому є розуміння, що висунути якісь претензії дівчині безглуздо, адже вона не робить нічого поганого.

 

Ти боїшся не виправдати очікування дівчини

Якщо дівчина постійно покладає на тебе високі очікування, при цьому намагається підтримувати і піклуватися, це може викликати в тебе почуття роздратування.

Воно з'являється через страх не впоратися з покладеною на тебе відповідальністю, підвести кохану людину, не виправдати її очікування.

Ти сумніваєшся у своїх силах, тобі починає здаватися, що дівчина вимагає від тебе дуже багато чого.

 

Ти займаєшся самообманом

Можна розуміти, що у ваших стосунків немає майбутнього, але не робити нічого, воліючи займатися самообманом.

Замість того щоб чесно обговорити речі, які тебе турбують, ти будеш чекати, що дівчина з часом зміниться, зрозуміє, що ти мав рацію, відмовиться від своїх цілей і так далі.

Однак цього не відбувається, і ти продовжуєш ігнорувати сувору істину: ви один одному не підходить, тому що рухаєтеся в різні боки і маєте протилежні цінності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 5 стадий разочарования в современных женщинах, которые проходит эгоистичный… Секс 0 Почему нашим девушкам так тяжело расслабиться в постели Карьера 0 5 способів залишатися спокійним, коли твій співрозмовник переходить на особи В курсе 0 Уэсли Снайпс в первом трейлере боевика "Вооруженный ответ" Карьера 0 8 хибних ознак інтелектуалу Внешность и здоровье 0 Газировка с кокаином, инсульт и ожирение: что нужно знать о сладких напитках MC Like 0 Incanto выпустил весеннюю коллекцию нижнего белья Психология отношений 0 Гид по секретным отношениям Карьера 0 12 профессий, которые исчезнут в ближайшем будущем Звезды 0 Лив Тайлер и Джулианна Мур обнажились для рекламной кампании Triumph Карьера 0 Как гадят работники начальству и коллегам Вокруг света 0 В Лондоне открыли паб, где километраж пробежки можно обменять на пиво Психология отношений 0 Як почуватися впевненіше, спілкуючись з жінками Карьера 0 8 способів позбутися страху залишитися без грошей В курсе 0 Netflix выпустил трейлер сериала "Ведьмак" Карьера 0 9 советов, как перестать тратить энергию на бессмысленные действия Звезды 0 Кайлі Дженнер для зимового випуску Interview Психология отношений 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися Юмор 0 Дівці мимоволі: хто такі інцели і за що вони не люблять жінок Секс 0 Сексуальные особенности, которые легко могут стать извращениями
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.