Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 причин, чому стосунки з дівчиною викликають у тебе роздратування

09.10.2023 — Психология отношений
9 причин, чому стосунки з дівчиною викликають у тебе роздратування

Стосунки мають бути джерелом радості та натхнення, комфортним простором для двох людей. Якщо у якийсь момент у вашій парі щось змінюється і взаємодія один з одним починає витягувати всі сили, не можна залишати цю ситуацію поза увагою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім очевидних причин, таких як брак грошей, відсутність сексу або непорозуміння, існують інші чинники, що впливають на відносини. Проаналізуй те, що відбувається між тобою та твоєю дівчиною зараз.

Якщо ваші взаємини викликають у тебе роздратування та негативні емоції, можливо, тому винні такі проблеми.

 

Ти проживаєш стресову ситуацію

Те, як ти почуваєшся, може відбиватися на твоїх стосунках з дівчиною.

Перебуваючи в стані стресу, людина гірше контролює свої емоції і стає сприйнятливішою до зовнішніх подразників. У деяких випадках ти можеш навіть не усвідомлювати, що під тиском.

Це очевидно, якщо причиною стресу стають проблеми на роботі, хвороба близької людини, труднощі зі здійсненням планів тощо.

Однак якщо стрес викликаний більш незначними подіями, наприклад, складнощами в комунікації з колегою, переживаннями щодо того, як тебе сприймають оточуючі, або накопиченням безлічі стрес-факторів, розпізнати, що саме не так, виходить не відразу.

 

У твоїх стосунках є невирішені проблеми

Нерозв'язані проблеми у відносинах поступово накопичуються і призводять до постійного почуття роздратування.

Якщо ти щоразу заплющував очі на те, що тебе не влаштовує, або терпів невдачі в спробах залагодити конфлікт і знайти компроміс, не дивно, що ти відчуваєш негативні емоції.

Проблеми нікуди не зникають, і їх згубний вплив на ваші взаємини з часом лише зростає. Поки ви з дівчиною не візьметеся за серйозну роботу, нічого не зміниться.

 

Тобі не вистачає вільного часу

Коли окрім роботи, виконання домашніх справ та занять хобі у твій повсякденний графік додаються ще й стосунки, вільного часу різко стає менше.

Особливо якщо ви з дівчиною прагнете бачитися якнайчастіше. Відносини починають забирати весь ваш час, при цьому не залишаючи вам простору для себе або для спілкування з іншими вашими близькими.

Спочатку ви відчуватимете необхідність такого частого контакту. Але через кілька тижнів або місяців такий стан справ може викликати роздратування.

Кожен з вас потребуватиме відпочинку, у тому числі відпочинку один від одного.

 

Ви ведете безглузді суперечки

Іноді конфлікти у відносинах можуть з'являтися на рівному місці.

Безглузді суперечки через дрібниці без конкретної мети забирають багато часу та сил, залишаючи відчуття спустошеності або викликаючи злість та роздратування.

Суперечки та сварки можуть бути ініційовані одним із партнерів у моменти, коли йому не вистачає яскравих емоцій у стосунках.

Якщо твоя дівчина любить сперечатися з приводу і без, не дивуйся, що це негативно позначається на твоєму емоційному стані, навіть якщо ви миритеся і продовжуєте спілкуватися, як раніше. 

 

Ти не зберігаєш свою індивідуальність у відносинах

У здорових відносинах два партнери – особи, що вже сформувалися, зі своїми цілями, цінностями, інтересами, колом спілкування і так далі.

Зустрічаючись один з одним, важливо не втратити свою індивідуальність. Таке часто відбувається у залежних відносинах.

Так буває в тому випадку, коли ти намагаєшся злитися з дівчиною, заради неї відмовляєшся від того, що тобі дорого, прагнеш проводити з нею весь свій вільний час.

Так ти втрачаєш важливу частину своєї особистості і відчуваєш роздратування, позбавляючи себе можливості жити повним життям, як це було до стосунків.

 

Ти ставиш себе у позицію жертви

Якщо ти вважаєш, що у відносинах важливо йти на жертви, швидше за все, ти самостійно ставиш себе у програшну позицію.

При цьому ти відчуваєш роздратування і злість, усвідомлюючи, що твоя дівчина не готова робити те саме заради тебе. Насправді вона й не винна.

Ставити себе на позицію жертви – це твій вибір. У здорових стосунках люди не повинні жертвувати своїм щастям, здоров'ям чи інтересами заради партнера.

Все вирішується відкритим діалогом, готовністю шукати компроміс, підтримувати одне одного, не втрачаючи свого добробуту.

 

Стосунки не відповідають твоїм уявленням та очікуванням

У твоїх стосунках може бути все добре.

Ви з дівчиною розумієте один одного, підтримуєте, намагаєтеся виявляти турботу і увагу, рідко сваритеся через дрібниці і так далі. Але при цьому ти ловиш себе на думці, що відносини розвиваються трохи не так, як тобі того хотілося б.

Твої очікування не відповідають дійсності, і те, що ти маєш, викликає в тебе роздратування. При цьому є розуміння, що висунути якісь претензії дівчині безглуздо, адже вона не робить нічого поганого.

 

Ти боїшся не виправдати очікування дівчини

Якщо дівчина постійно покладає на тебе високі очікування, при цьому намагається підтримувати і піклуватися, це може викликати в тебе почуття роздратування.

Воно з'являється через страх не впоратися з покладеною на тебе відповідальністю, підвести кохану людину, не виправдати її очікування.

Ти сумніваєшся у своїх силах, тобі починає здаватися, що дівчина вимагає від тебе дуже багато чого.

 

Ти займаєшся самообманом

Можна розуміти, що у ваших стосунків немає майбутнього, але не робити нічого, воліючи займатися самообманом.

Замість того щоб чесно обговорити речі, які тебе турбують, ти будеш чекати, що дівчина з часом зміниться, зрозуміє, що ти мав рацію, відмовиться від своїх цілей і так далі.

Однак цього не відбувається, і ти продовжуєш ігнорувати сувору істину: ви один одному не підходить, тому що рухаєтеся в різні боки і маєте протилежні цінності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Оригинальные закуски для любого застолья Вокруг света 0 Apple выбрали самые потрясающие снимки, сделанные на телефон Юмор 0 12 способов отказать женщине, не произнося слово "нет" Секс 0 Як завести жінку Внешность и здоровье 0 PUMA Hoops представляє ностальгічну колекцію PUMA x Gremlins Секс 0 6 міфів про зради, спростовані наукою Карьера 0 Як домогтися поваги серед інших чоловіків Вокруг света 0 За крабами и абалоном: куда поехать тем, кто любит морепродукты Внешность и здоровье 0 6 привычек, которые сводят на нет весь эффект от тренировок Секс 0 7 женских отмазок, чтобы не заниматься сексом Внешность и здоровье 0 5 правил этикета, которые ты, скорее всего, нарушаешь Внешность и здоровье 0 Reebok выпустили кроссовки из кукурузы и касторового масла Психология отношений 0 12 мужских привычек, которые могут быть хуже измены Секс 0 Как получать больше секса Психология отношений 0 Женщина без комплексов MC Like 0 Incanto представляет новую весеннюю коллекцию Звезды 0 Памела Андерсон для W Magazine MC Like 0 45-летняя "живая Барби" стала девушкой года Playboy Юмор 0 Kак pассказывать о бывших Звезды 0 Обнаженная Эмили Ратажковски для испанского Vanity Fair
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.