ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

13 ознак, що у твоєї жінки роман на стороні

22.04.2024 — Психология отношений
13 ознак, що у твоєї жінки роман на стороні

Не завжди легко зрозуміти, що у твоєї жінки роман на стороні. Ти можеш провести справжнє розслідування і не виявити нічого, що видавало б її невірність.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Проблема в тому, що, думаючи про зраду, ми шукаємо очевидні ознаки на кшталт переписок чи фотографій у соцмережах.

Але є й інші речі, які говорять про те, що жінка тобі не вірна — найчастіше саме вони не беруться до уваги.

 

Вона дистанціюється емоційно

Однією з тонких ознак невірності є емоційна дистанція, яка може залишитися непоміченою, особливо якщо ви з дівчиною не живете разом або постійно зайняті повсякденними обов'язками.

Але є кілька прикладів, які вказують на таку проблему у відносинах:

  • відсутність глибоких, емоційних розмов;
  • уникнення дискусій для вирішення конфліктів;
  • відсутність підтримки під час кризи та труднощів.

Якщо розумієш, що зібрав «комбо» з перелічених вище ознак, варто замислитись: а чи не зраджує тобі твоя дівчина? Можливо, вона знайшла емоційну близькість на боці, але продовжує стосунки з тобою з тільки їй відомих причин.

 

Вона часто змінює історію

Проаналізуй, чи дівчина часто змінює свою версію подій. Якщо так, то це одна з ознак, що в неї є ще хтось. Наприклад, ви обговорюєте її подорож за місто з подругами.

Ти можеш розпитати її про це не тільки після того, як вона повернулася, а й через кілька днів, а також ставити різні запитання.

Якщо дівчина тобі бреше або намагається щось приховати, вона «плутатиметься у показаннях», виглядатиме напруженою, намагатиметься відмазатися від розмови, а ще відмовлятися показувати фото, посилаючись на те, що вони дурні чи дівчачі.

І це може бути ознакою, що вона відпочивала не з подругами.

 

Вона подає неоднозначні сигнали

Неоднозначні сигнали — ознака невірності, яку легко згаяти. Твоя дівчина може любити грати в гаряче-холодно, катаючи тебе на емоційних гойдалках, або в один день бути дуже балакучою, а потім три дні поспіль мовчати і не брати трубку.

Мабуть, це одна з ознак того, що ти в неї не єдина. Такі змішані сигнали вказують або на те, що вона не визначилася у почуттях до тебе, або що вона відчуває їх до когось ще.

Часто цю ознаку зради ми списуємо на примхливість та перепади настрою. Але варто запам'ятати, що у здорових стосунках змішаним сигналам немає місця.

 

Вона кардинально змінює свій зовнішній вигляд

Раптова зміна звичок і зовнішнього вигляду може бути ознакою зради. Дівчина може почати витрачати набагато більше часу на догляд за собою, піти в спортзал, змінити колір волосся та стиль одягу.

Якщо ти розумієш, що це не в її характері, варто насторожитися. Можливо, їй подобається інший чоловік, тому вона намагається справити на нього враження.

 

Вона робить тобі сюрпризи у ліжку

Зверни увагу, чи змінилася поведінка дівчини у ліжку. Якщо вона раптово виходить за межі звичного, причому кардинальним чином, варто тримати вухо гостро.

Звичайно, всі люди іноді можуть захотіти поекспериментувати. Але, якщо ти дивуєшся з того, що вона робить, включаючи деякі пікантні рухи, є ймовірність, що вона пробувала це з кимось ще.

Загалом, стеж за всім незвичайним та підозрілим в інтимній сфері, а також зіставляй її поведінку з іншими ознаками зради.

 

Вона постійно свариться з тобою через дрібниці

Однією з тонких ознак невірності у відносинах є помітне збільшення кількості сварок без будь-якої серйозної проблеми.

Можливо, дівчина не хоче бути винною у розлуці, тому створює умови, за яких ти захочеш сам від неї втекти, щоб покласти таку відповідальність на твої плечі.

Один із поширених способів «позбавлення» від партнера — зробити його цапом-відбувайлом за невдачі у відносинах шляхом постійних суперечок.

Наприклад, дівчина може вести невинну розмову, але в якийсь момент вивернути ситуацію так, що вона призведе до конфлікту, або створювати проблеми на рівному місці, а також знаходити в тобі недоліки і постійно на них вказувати.

Дівчина домагається того, щоб ти втомився та пішов від неї, от і все.

 

Вона не будує конкретних планів на майбутнє

Відсутність спільних планів на майбутнє маркер того, що у відносинах далеко не все гаразд.

Якщо твоя дівчина ніколи не знає, коли зможе з тобою зустрітися, і не дає конкретної відповіді, чи вирушить з тобою у відпустку, можливо, вона має хтось інший.

А ще вона не має часу для того, щоб обговорити спільні цілі або вислухати про твої особисті плани на майбутнє.

 

Вона не витрачає на тебе гроші, проте вимагає, щоб ти витрачав на неї

Дівчина, яка не зацікавлена у стосунках, ніколи не витрачатиме на тебе гроші.

Вона обов'язково забуде купити солодощі, які ти просив, або знайде відмазку, чому не може сплатити інтернет у вашій спільній квартирі, хоча раніше завжди це робила. А ще від неї не дочекаєшся сюрпризу та подарунку навіть на день народження.

Зате вона буде рада, якщо ти продовжиш витрачати гроші на неї, або сама почне знімати великі суми з загального рахунку, не пояснюючи на що.

І якщо така поведінка для неї була невластивою до твоїх підозр у зраді, можливо, дівчина дійсно тобі не вірна.

 

Вона забуває сказати тобі багато про що

Забудькуватість є ще однією ознакою того, що дівчина може тобі змінювати, особливо якщо раніше у неї не було проблем із пам'яттю.

Наприклад, може повідомити тебе про те, що збирається провести вихідні з подругами, напередодні заходу, і на твоє запитання, чому ти не дізнався про це раніше, вона відповідає, що просто забула про це розповісти.

А ще вона забула згадати, що днями зустріла колишнього в магазині, бос призначив важливу зустріч, терміново треба допомогти дочці подруги мами, — прикладів таких ситуацій мільйон.

Що ж, таку забудькуватість можна вважати різновидом брехні. І спроби промовчати про важливе — ще одна ознака зради, яку не варто забувати.

 

Вона активно користується соціальними мережами

Звичайно, не завжди використання соціальних мереж є ознакою невірності. Але все ж таки варто придивитися, скільки часу твоя дівчина витрачає на інтернет-спілкування.

Якщо вона постійно переписується з кимось, а ще ховає телефон, варто тобі зайти в кімнату і змінює пароль, щоб ти не міг дістатися вмісту смартфона, варто насторожитися.

 

Вона раптово балує тебе подарунками та увагою

Однією з рідкісних ознак зради є зайва люб'язність та раптові подарунки. Зазвичай така поведінка є результатом почуття провини через невірність.

Дівчина може намагатися відчути себе краще, компенсуючи свої погані вчинки сюрпризами та підвищеною увагою до тебе.

Але нерідко буває, що до такої поведінки вдаються жінки, які не відчувають провини та сорому за зраду, — вони просто намагаються приховати свою поведінку та показати, що у ваших стосунках усе гаразд.

 

Вона йде в іншу кімнату, коли відповідає на дзвінки

Варто виявити пильність, якщо дівчина постійно йде поговорити по телефону в іншу кімнату, а потім каже тобі, що просто розмовляла з подругою або відповідала на дзвінок із банку.

Погодься, дивно, що вона не може відмовитися від кредиту або обговорити плани жіночих посиденьок при тобі. Звичайно, бувають теми, про які варто говорити із співрозмовником особисто, без сторонніх свідків.

Але якщо на будь-який дзвінок вона відповідає, втікши у ванну чи іншу кімнату, це може бути ознакою, що на дроті коханець.

 

Вона каже, що симпатичний хлопець, який їй пише, — просто друг

Не варто траплятися на прийом, який називається «просто друг». І справа не в тому, що твоя дівчина підтримує спілкування з протилежною статтю, а в тому, як вона про це говорить і чи взагалі розповідає.

Якщо їй нема чого приховувати, вона охоче поділиться інформацією про те, ким є хлопець у друзях. Можливо, захоче вас познайомити, щоб їхнє спілкування не викликало в тебе підозр, а може, покаже тобі листування, одразу ж повернувши до тебе екран телефону, щоб ти зрозумів, що в ньому немає нічого кримінального.

Але якщо все не так вже й гладко, то на твоє питання про те, ким є симпатичний незнайомець, вона відповість, що він просто друг, і постарається перекласти тему розмови. Не купуйся на це: замовчування брехні - це теж обман, який приносить значний біль та розчарування.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Законы выживания в суровом мужском коллективе Внешность и здоровье 0 4 способа, как алкоголь может испортить праздники Внешность и здоровье 0 Чому одні мучаться від похмілля, інші - ні? Автомобили 0 10 BMW, которым не повезло с внешностью Внешность и здоровье 0 Ученые выяснили, что люди с высшим образованием реже становятся алкоголиками Звезды 0 Фото дня: обнаженная Кортни Кардашьян прикрылась пеной в ванне В курсе 0 Дженнифер Лоуренс в первом тизере хоррора Даррена Аронофски "Мама!" В курсе 0 Видео дня: подборка неудачных дублей со сьемок порно Карьера 0 Как не разориться от коронавируса. 20 советов для всех, кому не плевать на свои… Внешность и здоровье 0 Как приготовить домашний алкоголь Карьера 0 Как встречаться с коллегой так, чтобы вас не уволили Карьера 0 10 нетипових речей, які говорять про те, що ти живеш у своє задоволення Психология отношений 0 Почему лучше быть одиноким, чем с неподходящим человеком В курсе 0 HBO показали первый тизер третьего сезона "Мира Дикого Запада" Автомобили 0 В рейтинге брендов с самыми надежными автомобилями сменился лидер В курсе 0 Майлз Теллер и Эми Шумер в трейлере "Спасибо за Вашу службу" Внешность и здоровье 0 Шкідлива звичка, яка вбиває нас швидше, ніж куріння Секс 0 Как возбудиться без таблеток Психология отношений 0 Привычки, которые пугают девушек MC Like 0 Келли Гейл для рекламной кампании нижнего белья New Yorker
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.