ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 егоїстичних причин, чому колишні хочуть повернути стосунки

29.04.2024 — Психология отношений
9 егоїстичних причин, чому колишні хочуть повернути стосунки

Хтось після розлучення відразу видаляє номер колишнього, рве всі зв'язки та починає нове життя. А хтось, навпаки, шукає зустрічі, натякає на відновлення відносин.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не завжди бажання все повернути — ознака того, що дівчина по-справжньому готова спробувати ще раз.

Нерідко колишніми керують егоїстичні причини.

 

Вони почуваються самотніми і шукають втіхи в минулих відносинах

Одна з головних причин, через яку колишні хочуть повернути стосунки, — небажання почуватися самотньою людиною.

Багато людей відчайдушно бояться самотності, причому настільки, що їм простіше бути з будь-ким, ніж залишатися без партнера.

Лякають думки про те, що ти нікому не потрібний, що з тобою може бути щось не так, якщо в тебе немає коханої людини, що тобі вже пізно шукати когось нового і легше відновити минулі стосунки.

Як би там не було, підсумок такої історії завжди один: дівчина шукає спосіб все повернути, навіть якщо вам не було добре разом.

Щоправда, у такому разі ніхто з вас не стане щасливішим, а скоріше навпаки, причин для переживань лише додасться.

 

Вони відчувають ревнощі

Коли дівчина помічає, що ти цілком добре справляєшся з розставанням і навіть поступово налагоджуєш своє життя без нього, досягаєш успіхів у кар'єрі, чудово виглядаєш, починаєш нові стосунки, це може сильно зачепити.

Особливо якщо у неї самої все не так райдужно. Може виникнути почуття ревнощів, викликане бажанням повернути контроль над колишнім партнером, почуттям власництва, а часом навіть манією переслідування.

У такому разі тобі варто триматися від дівчини якнайдалі, адже її емоції та вчинки, які вона робить, надають руйнівний вплив на всіх навколо.

 

Вони прагнуть повернути стабільність

Багато людей, які ухвалили рішення про розставання, згодом прагнуть повернути все як було. Все тому, що після розриву життя зазнає кардинальних змін: переїзду, зміни оточення, перебудови побуту, відсутності людини, з якою ти проводив більшу частину часу, і так далі.

Доводиться стикатися із абсолютно новими ситуаціями, вирішувати проблеми, які раніше не турбували. Це лякає, стомлює, змушує нудьгувати за тим, як усе було влаштовано раніше.

Якщо дівчина прагне стабільності і відчайдушно не хоче щось змінювати, вона може чіплятися за минулі стосунки. У деяких випадках ви навіть зможете використати шанс все виправити.

 

Вони бояться починати щось нове і вважають за краще повернутися до знайомого

Відносини закінчилися, і ви обидва вирішили продовжувати рухатися далі поодинці. Але коли ти будеш налагоджувати своє життя, твоя колишня може відчувати сильний страх перед невідомістю.

Особливо перед початком нових стосунків. Причин для переживань досить багато: доведеться наново впізнавати когось, вирішувати проблеми, потрапляти в незнайомі ситуації, звикати до недоліків іншої людини і таке інше.

Дівчина може зважити всі "за" і "проти" і дійти висновку, що набагато простіше повернутися у свою зону комфорту, тобто відновити стосунки з тобою. Звичайно, якщо ви вирішите спробувати вкотре, все необов'язково повториться.

Можливо, ви знайдете спосіб змінитись і прийти до компромісів. Але це вимагатиме від вас обох готовності працювати над собою та своїми стосунками.

 

Вони шукають підтвердження своєї значущості та унікальності

Якщо дівчина мала і має проблеми з самооцінкою, вона цілком може спробувати повернути стосунки, щоб переконатися у своїй значущості.

Адже, якщо ти даси вашій парі другий шанс, це означає, що, незважаючи на все, що трапилося, ти небайдужий до неї і не хочеш її втрачати.

Особливо часто колишні повертаються тоді, коли в людини все налагоджується, вона перестає страждати, починає ходити на побачення чи навіть знаходить собі нового партнера.

 

Вони хочуть помститися тобі

Колишні можуть звинувачувати у розлуці партнера, навіть якщо самі стали ініціаторами розриву. У деяких випадках людині простіше зняти з себе всю відповідальність, ніж упокоритися з тим, що ви не підходите один одному.

Бонусом це дозволяє зберегти добре ім'я для оточуючих. Але навіть із цією позицією дівчина далеко не завжди може просто продовжити рухатися далі, відпустивши ситуацію.

Якщо вона за натурою мстива людина, а після вашого розставання її життя складається не дуже вдало, вона може спробувати повернутися і, як їй здається, відновити справедливість.

А зближення, встановлення довіри та заново розпочаті стосунки з тобою — чудова можливість заподіяти біль.

 

Вони сподіваються на те, що ти здасися і змінишся заради ваших відносин

Іноді розрив перетворюється на інструмент маніпуляції: за його допомогою дівчина хоче змусити тебе чинити певним чином. Але не відразу, а згодом, переконавшись, що ти зрозумів серйозність її намірів.

Повертаючись до тебе, колишня може сподіватись на твої зміни. Очікування такі: ти вхопишся за другий шанс і зробиш усе, що доведеться заради збереження ваших стосунків.

Будь обережний: якщо цей виверт спрацює один раз, найімовірніше, дівчина провертатиме її надалі.

 

Вони не готові пережити біль від розлучення і прагнуть зберегти ілюзію щастя

Буває і так: людина, розірвавши стосунки, не може впоратися з емоціями, що наринули.

Ті почуття, які він переживає, виявляються нестерпнішими від тих, які привели його до рішення про розлучення. Тоді, щоб урятуватися від болю, дівчина може зробити вибір на користь меншого, як здається, зла.

Замість того, щоб проживати свої емоції, працювати над собою, адаптуватися до змін у житті, вона вирішує зберегти ілюзію щастя та повернутися у стосунки. Розставання завжди завдає біль, але це не привід замінювати одні страждання на інші.

Якщо ви розірвали стосунки, то вам не було добре разом. Не варто забувати про це, особливо якщо хтось із вас замислюється про другу спробу.

 

Вони не хочуть брати на себе відповідальність за своє життя

Якщо за людину постійно беруть відповідальність, вона рано чи пізно звикне до такого розвитку подій і із задоволенням продовжить займати безтурботну позицію.

У стосунках ти цілком міг бути саме таким партнером: дбайливим, який дарує підтримку, вирішує всі проблеми і так далі.

Тоді не дивно, що колишні прагнуть повернутися до тебе, адже ти, по суті, здатний забезпечити їм комфортне життя, позбавити їх необхідності приймати рішення самостійно і розбиратися з їхніми наслідками.

Більшості людей набагато легше довірити комусь іншому всі важливі дії, ніж спробувати вникати у все самому.

Якщо у відносинах тебе часто робили винним у чужих проблемах, а твою допомогу сприймали як належне, не поспішай давати дівчині другий шанс, навіть якщо в тебе залишилися почуття.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Вещи, в которых окружающие разбираются лучше, чем ты В курсе 0 Netflix показал трейлер фильма «Спайдерхед» с Крисом Хемсвортом Психология отношений 0 8 мужских поступков, от которых девушек передергивает Юмор 0 10 комплиментов, которые оскорбят любую девушку В курсе 0 9 причин, почему у тебя может снизиться сексуальное желание Секс 0 7 очень странных исторических фактов о сексе В курсе 0 Бельгийский разработчик создал генератор офисного шума для тех, кто работает из… Карьера 0 Что такое кризис мужественности и как с ним бороться Карьера 0 10 категорий расходов, от которых тебе пора отказаться Психология отношений 0 #говоритженщина: о, дивный бабский мирок Психология отношений 0 9 признаков того, что она не хочет отношений с тобой В курсе 0 Девід Вашингтон у трейлері фільму «Творець» Психология отношений 0 Уходи красиво Вокруг света 0 Порногеография (читай внимательно!), как новый способ выбрать место для отпуска Секс 0 #говоритмужчина: правила незащищённого секса Внешность и здоровье 0 Casio G-SHOCK создали прозрачные часы Автомобили 0 Автомобілі BMW зможуть змінювати колір кузова за бажанням власника Вокруг света 0 У Японії почали пекти хліб зі смаком ревнощів та першого побачення за рецептами… В курсе 0 Колін Фаррелл у трейлері фільму «Банші Інішеріна» Психология отношений 0 12 основных причин, почему люди изменяют друг другу
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.