ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 питань, які допоможуть врятувати розмову

01.05.2024 — Психология отношений
6 питань, які допоможуть врятувати розмову

Цей опитувальник можна мати на увазі і на побаченні, і на щорічній зустрічі з родичами.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Іноді розмова може повернути у стратегічно неправильне русло. Наприклад, коли рідні люди, які не бачилися більше року, за десять хвилин після зустрічі починають із піною біля рота сперечатися на політичні теми.

Або коли вам раптово нема про що розмовляти з бабусею, яка, навпаки, не надто стежить за новиною. А може, з дівчиною на першому побаченні, яка так і норовить розповісти про своє складне життя з колишнім.

Ці питання допоможуть змістити фокус уваги людини з глобальної повістки на людську та сконцентруватися на позитивних моментах.

Важлива порада: питання повинні припускати розгорнуту відповідь — уважно слухайте і уточнюйте моменти, що вас цікавлять. Це елементарні правила комунікативного етикету.

 

«Що тобі зараз найбільше подобається у твоєму житті?»

Часто буває так: ви нарешті зустрілися з другом, минуло дві години, а ви все ще обговорюєте його проблеми. Машина знову в ремонті, собака захворіла, дружина занадто багато витрачає ... Насправді всі ми дуже легко говоримо про те, що нас турбує, а ось про хороше часто забуваємо навіть згадати.

Гарний лайфхак — спитати, що вашого співрозмовника сьогодні потішило. Можна розповісти про те, що останнім часом вас радує.

 

«Чим ти зараз захоплюєшся?»

Робота теж часто асоціюється у нас із перманентним стресом та проблемами, тому найкраще поговорити про те, чим займається людина у вільний час.

Можливо, у нього з'явилося цікаве хобі чи він будує якісь грандіозні плани, пов'язані з навчанням, ремонтом, переїздом тощо.

 

"Як у тебе виходить розслабитися?"

Психолог запитав би ще прямо: «Як ви піклуєтеся про себе?» Це гарне питання, якщо ви вже якийсь час обговорюєте колотнечі, в яких опинилась людина. Він допоможе перейти на позитив.

Можливо, щоб скинути стрес, співрозмовник крутить педалі велосипеда парком, бігає, грає в шахи з сусідом.

До речі, лайфхаки можна записувати.

 

«Що ти зараз дивишся, слухаєш чи читаєш?»

Коли виявиться, що ваш співрозмовник щойно подивився той самий фільм, що й ви, повірте, найближчі півгодини ви обговорюватимете всі конспірологічні версії, пов'язані з сюжетом. Так чи інакше, розмова точно не затихне.

Можливо, з зустрічі ви повернетеся з цілою купою рекомендацій, особливо якщо запитаєте, яких блогерів дивиться співрозмовник, які освітні подкасти або YouTube-канали йому подобаються.

 

«Як би ти провів свій ідеальний вихідний?»

Коли люди починають мріяти про те, що б вони зробили, якби вони мали більше часу, грошей і сил, настрій так чи інакше піднімається.

Навіть якщо найближчим часом ці плани неможливі. А може, якраз здійсненні, якщо взятися за їхнє здійснення спільно?

 

«Що ти хотів би змінити у своєму житті?»

Це питання, мабуть, доречне у барі після кількох шотів, якщо тягне пофілософствовать. Що може бути кінематографічнішим, ніж відрефлексувати своє та чуже життя, будучи підшофе?

Ймовірно, ви дізнаєтеся один про одного багато нового, якщо ви будете досить відверті.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 В Корее появилось мороженое от похмелья В курсе 0 Николай Костер-Вальдау охотится на маньяка в трейлере "Глушитель" Карьера 0 5 вещей, к которым люди относятся слишком серьезно, и 5, которые недооценивают Секс 0 4 побочных эффекта от секса, о которых ты мог не знать Автомобили 0 Hyundai и Kia будут выпускать авто с солнечными панелями Внешность и здоровье 0 6 советов для мужчин, когда на улице больше +25 (а вы не на море) Вокруг света 0 В Альпах откроют музей Джеймса Бонда MC Like 0 Самые горячие моменты Нины Агдал в одном видео Юмор 0 Классификация дур Внешность и здоровье 0 Новая (очень яркая) коллекция Фаррелла и adidas Originals Вокруг света 0 В Киеве откроют первый БДСМ бар MC Like 0 Провокационная кампания ювелирного бренда Ribs & Dust В курсе 0 8 типів людей, які розумніші оточуючих з погляду науки Карьера 0 6 життєвих хитрощів, на які ми всі ведемося Секс 0 Ради этой позы научитесь себя сдерживать Юмор 0 Идентификация члена MC Like 0 Agent Provocateur снял рекламную кампанию в пустыне Психология отношений 0 Как научиться отпускать людей, с которыми тебе больше не по пути Внешность и здоровье 0 Nike представил новые праздничные кроссовки В курсе 0 Девушка из Румынии продала свою невинность за 2,5 млн евро
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.